Bambo Nature eko vlhčené ubrousky 50ks

abena Bambo Nature eko vlhčené ubrousky 50ks

48 Kč

Další nabídka za 59 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

BAMBO Nature eko vlhčené ubrousky 50ks Vlhčené ubrousky zvláště vhodné pro jemnou dětskou pokožku. Ideální pro cestování. Jsou napuštěny jemným čistícím mlékem s obsahem mandlového oleje.

ABENA Abri Soft Eco podložka 40x60, 60ks

abena ABENA Abri Soft Eco podložka 40x60, 60ks

358 Kč

Tato podložka díky své absorpční schopnosti velmi dobře ochrání postýlku nebo čalounění před zvratky, močí a podobně. Je vhodná do dětské postýlky, chrání prostěradlo, užitečná při přebalování či na cestách nebo při vážení v dětské poradně. Rozměr 40×60cm Sací schopnost 600ml

Bambo Nature eko vlhčené ubrousky 10ks

abena Bambo Nature eko vlhčené ubrousky 10ks

23 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

BAMBO Nature eko vlhčené ubrousky 10ks Vlhčené ubrousky zvláště vhodné pro jemnou dětskou pokožku. Ideální pro cestování, do kabelky či do auta jako první pomoc při zašpinění. Jsou napuštěny jemným čistícím mlékem s obsahem mandlového oleje.

Dánská firma ABENA A/S byla založena v roce 1980 pod původním názvem BAMBO, aby doplnila skupinu SAEKKO Group výrobou dětských plenkových kalhotek, pomůcek pro inkontinentní a širokým sortimentem hygienických výrobků. Dnes zahrnují výrobní závody ABENA A/S Dánsko, ABENA GmbH Německo a také vedlejší závody Frantex SA poblíž Paříže.