10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

ADC Blackfire

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
ADC Blackfire Dixit - Odyssey ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Evropa
ADC Blackfire Dixit - Odyssey

Dixit Odyssey je samostatně hratelné pokračování série hry Dixit. Odhalte tajemství ukrytá v obrázcích, vyhněte se léčkám svých soupeřů a naplno rozviňte svou fantazii. Nyní se můžete s Dixitem bavit až ve 12 hráčích a vyzkoušt nové varianty pravidel.

můžete mít DNES

Od MALL
ADC Blackfire Dobble - ZOO ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Evropa
ADC Blackfire Dobble - ZOO

Dobble, to je jednoduchá postřehová hra, u které se skvěle pobavíte. V plechové krabičce naleznete kulaté karty, na nichž jsou odlišné a různě veliké obrázky, přičemž každé dvě karty mají jeden z obrázků stejný. Základním principem hry Dobble je co nejrychleji tento obrázek najít a hlavní roli zde hraje rychlost a postřeh.

můžete mít DNES

Od MALL
ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Evropa ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Evropa
ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Evropa

Veleúspěšná hra o stavbě železnic po celé Evropě. Jízdenky, prosím! postaví hráče do rolí stavitelů železničních tratí v Evropě – čím rozrostlejší vlakovou síť vybudují, tím blíže se dostanou k vítězství. Další body pak lze získat za propojení důležitých měst nebo za nejdelší souvislou trať.

můžete mít DNES

Od MALL
ADC Blackfire Jízdenky, prosím! USA ADC Blackfire Jízdenky, prosím! USA
ADC Blackfire Jízdenky, prosím! USA

Veleúspěšná hra oceněná titulem „Hra roku“ vás zavede do dob stavby železnic na západě. Jízdenky, prosím! USA postaví hráče do rolí stavitelů železničních tratí v Severní Americe – čím rozrostlejší vlakovou síť vybudují, tím blíže se dostanou k vítězství. Další body pak lze získat za propojení důležitých měst nebo za nejdelší souvislou trať.

můžete mít DNES

Od MALL
ADC Blackfire Dixit - rodinná hra ADC Blackfire Jízdenky, prosím! USA
ADC Blackfire Dixit - rodinná hra

Dixit je překrásně ilustrovaná hra založená na nápaditých nápovědách a kreativním hádání. Díky jednoduchým pravidlům a principu hraní si zábavu s Dixitem může užít opravdu každý napříč všemi věkovými kategoriemi. Hra je také vhodná pro děti, kterým napomáhá k rozvíjením jejich fantazie. Nechte se unést i vy svojí fantazií!

můžete mít DNES

Od MALL
ADC Blackfire Pandemic ADC Blackfire Jízdenky, prosím! USA
ADC Blackfire Pandemic

Nové vydání světového bestselleru Pandemic! Staňte se členy elitního záchranářského týmu, který bojuje se čtyřmi smrtelnými chorobami, jež se šíří po celém světě. Pandemic je kooperativní hrou, ve které hráči vítězí nebo prohrávají společně jako tým.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
ADC Blackfire Dobble ADC Blackfire Spící královny 2: Králové v nesnázích!
ADC Blackfire Dobble

Skvělá rodinná hra 5 v 1. Máte rychlost, postřeh a reflexy? Dobble to je 50 různých symbolů na 55 kartách. Hráči zde hledají dva stejné symboly na kartách při různých verzích hry. Super jsou kulaté karty i jednoduchá pravidla vysvětlená doslova za pár sekund. Hračka roku 2013 v kategorii Hry, puzzle, karty.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
ADC Blackfire Sonic a parťáci ADC Blackfire Spící královny 2: Králové v nesnázích!
ADC Blackfire Sonic a parťáci

Desková rodinná hra Sonic a parťáci v hlavní roli s osmi klasickými postavami (Sonic, Tails, Knucles a další) rozdělenými do dvoučlenných týmů, jež je nutné provést zónou Green Hill a zároveň dávat pozor na sabotáže ze strany ostatních hráčů. Přesněji řečeno, můžete jim ukázat, jak moc vám na nich záleží tím, že je pošlete na pole s bodci. Prostě okouzlující!

můžete mít DNES

Od MALL
ADC Blackfire Spící královny 2: Králové v nesnázích! ADC Blackfire Spící královny 2: Králové v nesnázích!
ADC Blackfire Spící královny 2: Králové v nesnázích!

Královny jsou vzhůru a na cestě do svých zámků, aby se vrátily ke svým normálním královským životům, ale ještě nenastal čas na jejich „pokud neumřeli, žijí šťastně až dodnes“! Králové se po cestě domů dostali do poněkud prekérních situací, a je na královnách, aby je zachránily.

můžete mít DNES

Od MALL
ADC Blackfire FanZóna - fotbal kvíz ADC Blackfire FanZóna - fotbal kvíz
ADC Blackfire FanZóna - fotbal kvíz

Fanzóna není testem vašich míčových dovedností, o ty tu nejde. Tady jde o test vašeho fotbalového IQ. Komentátor vám předloží několik fotbalových zajímavostí a je na vás uhodnout, jestli jsou pravdivé nebo smyšlené. Co myslíte, zvládnete správně zodpovědět všech 500 otázek?

můžete mít DNES

Od MALL
ADC Blackfire Spící královny Deluxe ADC Blackfire FanZóna - fotbal kvíz
ADC Blackfire Spící královny Deluxe

Vzhůru za velkým dobrodružstvím! Palačinková královna, Berušková královna a jejich nejbližší přátelé byli prokleti spícím kouzlem a vaším úkolem je probudit je. Použijte strategii, myšlení a trochu štěstí, abyste tyto podřimující šlechtice probudili z jejich královského spánku. Zahrajte si na rytíře a ukradněte královnu nebo zariskujte s žonglujícím šaškem. Ale pozor na zlé lektvary a podlé draky!

můžete mít DNES

Od MALL
ADC Blackfire Výbušná koťátka ADC Blackfire FanZóna - fotbal kvíz
ADC Blackfire Výbušná koťátka

Historicky nejúspěšnější hra na kickstarteru! Výbušná koťátka (Exploading kittens) je hra od Elana Lee, Matthew Inmana a Shane Smalla, která v roce 2015 změnila historii crowfundingových kampaní, když na její vznik přispělo přes 219 000 lidí. Exploding Kittens je kočičí verze Ruské rulety.

můžete mít DNES

Od MALL
ADC Blackfire Příběhy z kostek: Hrdinové ADC Blackfire Pandemic World of Warcraft: Wrath of the Lich King CZ
ADC Blackfire Příběhy z kostek: Hrdinové

Příběhy z kostek je hra, ve které zábavným způsobem hráči zapojí své kreativní myšlení a vytváří vlastní příběhy. Neexistuje žádný správný nebo špatný způsob hraní, jde jen o zábavu při sdílení příběhů s rodinou a přáteli. Stačí hodit kostkami, začít slovy „Bylo nebylo …“ a rozvinout křídla své představivosti!

můžete mít DNES

Od MALL
ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Junior ADC Blackfire Pandemic World of Warcraft: Wrath of the Lich King CZ
ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Junior

Všichni nastupovat, vyrážíme na první jízdu se hrou Jízdenky, prosím! Sbírejte karty různých barev a použijte je pro vyslání vašich vlaků na železniční tratě, získejte jízdenky a zvítězte! Jízdenky, prosím! Junior se snadno naučíte a ihned můžete začít hrát. Nastupte a zažijte úžasná železniční dobrodružství napříč Evropou!

můžete mít DNES

Od MALL
ADC Blackfire Pandemic World of Warcraft: Wrath of the Lich King CZ ADC Blackfire Pandemic World of Warcraft: Wrath of the Lich King CZ
ADC Blackfire Pandemic World of Warcraft: Wrath of the Lich King CZ

Příliš dlouho padlý paladin Arthas a jeho nemrtvá armáda ohrožují z ledového kontinentu Northrend svět Azerothu. Nyní se tam vydávají legendární hrdinové s jediným cílem – vyzvat Arthase v jeho mocné pevnosti a jednou provždy ho zničit. Hrajte za legendární hrdiny a porazte nemrtvou armádu!

můžete mít DNES

Od MALL
ADC Blackfire Pán prstenů: Putování po Středozemi - Válečné tažení (rozšíření) ADC Blackfire Pán prstenů: Putování po Středozemi - Válečné tažení (rozšíření)
ADC Blackfire Pán prstenů: Putování po Středozemi - Válečné tažení (rozšíření)

Stín války překryl stolní hru Pán Prstenů: Putování po Středozemi v novém rozšíření Válečné tažení! Připravte se na nové hrdiny, nepřátele, mapové díly putování, terén a předměty, které vás budou doprovázet na všech vašich dobrodružstvích.

můžete mít DNES

Od MALL
ADC Blackfire Pokémon TCG: SV04.5 Booster Bundle ADC Blackfire Pán prstenů: Putování po Středozemi - Válečné tažení (rozšíření)
ADC Blackfire Pokémon TCG: SV04.5 Booster Bundle

Rozšiřte svou sbírku a ponořte se do světa Pokémonů s tímto vzrušujícím Pokémon TCG: SV4.5 Booster Bundle balíčkem obsahujícím šest booster balíčků z nejnovějšího rozšíření Scarlet & Violet – Paldean Fates.

můžete mít 22.5. - 27.5.

ADC Blackfire Dobble 360° ADC Blackfire Pán prstenů: Putování po Středozemi - Válečné tažení (rozšíření)
ADC Blackfire Dobble 360°

Nová verze hry Dobble, z které se vám zatočí hlava! Nový způsob hry – karty nejsou vidět v jednom okamžiku, ale rotují na otočné základně! U hry jdou nastavit dvě rychlosti a uzpůsobit tak obtížnost. K výhře budou hráči potřebovat hlavně rychlé reflexy, paměť ale i zručnost!

můžete mít DNES

Od MALL
ADC Blackfire Brainbox - Svět ADC Blackfire Pokémon TCG: Scarlet & Violet 151 - Elite Trainer Box
ADC Blackfire Brainbox - Svět

Tento originální BrainBox, speciálně navržený pro zapojení celé rodiny do hry, pomáhá procvičovat paměť, zlepšovat pozorovací schopnosti a přináší mnoho zajímavých skutečností a znalostí o světě, ve kterém žijeme.

můžete mít DNES

Od MALL
ADC Blackfire BrainBox - Fotbal ADC Blackfire Pokémon TCG: Scarlet & Violet 151 - Elite Trainer Box
ADC Blackfire BrainBox - Fotbal

BrainBox je zábavná paměťová a postřehová karetní hra, která otestuje váš smysl pro detail. Tato edice hry, věnovaná fotbalu, vás seznámí s těmi nejznámějšími fotbalovými týmy světa, jejich stadiony a klubovými legendami. Odpovědi na všechny otázky máte přímo před sebou na kartě.

můžete mít DNES

Od MALL
ADC Blackfire Pokémon TCG: Scarlet & Violet 151 - Elite Trainer Box ADC Blackfire Pokémon TCG: Scarlet & Violet 151 - Elite Trainer Box
ADC Blackfire Pokémon TCG: Scarlet & Violet 151 - Elite Trainer Box

Staňte se sběratelem a trenérem pokémonů s Pokémon Trading Card Game. Sestavte si své karetní balíčky a porážejte soupeře s lehkostí díky balení karetní hry Pomon TCG: Scarlet & Violet 151 – Elite Trainer Box.

můžete mít 22.5. - 27.5.

ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Vlak duchů ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Vlak duchů
ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Vlak duchů

Snadno pochopitelná a svižná hra, to jsou Jízdenky, prosím! Vlak duchů, strašidelný úvod do série Jízdenky, prosím! V této hrůzostrašné edici klasické hry Jízdenky, prosím! Junior rodiče společně s dětmi sbírají karty slavnostních povozů, obsazují trasy na mapě a snaží se navštívit co nejvíce míst v tomto hrůzu nahánějícím městě.

můžete mít DNES

Od MALL
ADC Blackfire Dixit Disney ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Vlak duchů
ADC Blackfire Dixit Disney

Dixit: Disney Edition je nádherně ilustrovaná hra, která rozvíjí představivost a intuici. Připomeňte si známé příběhy z dílny Disney a Pixar a nechte se unést svojí fantazií! Ve hře Dixit se stanete vypravěčem a budete vymýšlet vlastní příběhy.

můžete mít DNES

Od MALL
ADC Blackfire Malí světoběžníci ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Vlak duchů
ADC Blackfire Malí světoběžníci

Kooperativní hra o poznávání míst, zvířat a kultur z celého světa. Připravte se na velké dobrodružství a poznávání kultur z celého světa. Každý jsme jiný, ale všichni jsme si rovni. S tolika zeměmi, o kterých se lze naučit, je tato hra skvělým začátkem, jak porozumět různým kulturám. Poznávání lidí a kultur probudí v dětech jejich přirozenou zvědavost a udrží si opakovaně jejich pozornost.

můžete mít DNES

Od MALL
Společnost ADC Blackfire Entertainment vznikla s principem prinášet na náš trh vysoce kvalitní naučné produkty, založené především na zábavě a společenském aspektu. Našeho cíle dosahujeme unikátním výběrem rodinných, strategických, dobrodružných a naučných her, které zaujmou každého bez ohledu na věk i zájmy.