Al Haramain Signature Rose Gold - EDP 100 ml

Al Haramain Signature Rose Gold - EDP

429 Kč
387 Kč 3,87 Kč/ml

Signature Rose Gold je květinová vůně pro ženy. Úvodní tóny jsou tvořeny svěží mandarinkou, bergamotem, černým rybízem a květinou ylang-ylang. V srdci ucítíte kombinaci jasmínu, broskve, kosatce, frézie a sušeného ovoce. Kompozici uzavírá pižmo, hřejivá ambra a sladká vanilka. .

Partner: Vivantis
-19%
Al Haramain Maze - EDP 50 ml
1x

Al Haramain Maze - EDP

599 Kč
481 Kč 9,62 Kč/ml

Maze je orientálně-květinová vůně s bohatým složením pro ženy i muže. Hlava obsahuje citrusy, růži, pelargonii, aromatickou bylinu davana a vermut. V srdci ucítíte kombinaci květin doplněnou o hřebíček, šafrán a dřevité tóny.

Partner: Vivantis
Al Haramain L´Aventure Blanche - EDP 30 ml

Al Haramain L´Aventure Blanche - EDP 30 ml

719 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

LAventure Blanche z kolekce LAventure je květinová vůně pro ženy Otevírá aromatickou levandulí růží a kombinací citrusů V srdci ucítíte černý rybíz jasmín konvalinku a kosatec Kompozici uzavírá santalové dřevo a hřejivá ambra Na trh byla uvedena v roce 2017

-22%
Al Haramain Portfolio Cupid´s Rose - EDP 75 ml

Al Haramain Portfolio Cupid´s Rose - EDP

3 999 Kč
3 110 Kč 41,47 Kč/ml

Portfolio Cupid´s Rose z kolekce Portfolio je orientálně-květinová vůně pro ženy i muže. Otevírá se kombinaci svěžího bergamotu a růže. Potí přechází do srdce tvořeného švestkou, skořicí a cedrovým dřevem. Kompozici uzavírá pačuli, santalové a agarové dřevo. Na trh byla uvedena v roce 2019.

Partner: Vivantis
Al Haramain Ajwa - EDP 80 ml

Al Haramain Ajwa - EDP

1 019 Kč 12,74 Kč/ml

Parfémovaná voda Ajwa od Al Haramain má nádhernou květinovou a citronovou vůni, která zasychá uklidňujícími esenciemi vetiver a cashmeran. Jednou si přivoníte a už nebudete chtít jinou vůni.

Partner: Vivantis
Al Haramain L´Aventure - EDP 100 ml
1x

Al Haramain L´Aventure - EDP

999 Kč
867 Kč 8,67 Kč/ml

L´Aventure ze stejnojmenné kolekce je chyprově-ovocná vůně pro muže. Hlava obsahuje pryskyřici elemi, citron a bergamot. V srdci se snoubí dřevité tóny s jasmínem a konvalinkou. Kompozici uzavírá pačuli, pižmo a ambra. Na trh byla uvedena v roce 2016.

Partner: Vivantis
-18%
Al Haramain Mukhamria Maliki - parfémovaný olej 30 ml

Al Haramain Mukhamria Maliki - parfémovaný olej

499 Kč
407 Kč 13,57 Kč/ml

Mukhamria Maliki je okouzlující, hřejivá vůně, kterou si každý zamiluje. Tento přírodní parfémový olej ve skutečnosti kombinuje pižmo a šafrán, jasmín a růže, pačuli, vetiver, vanilku, santalové dřevo, ambru a malou konvalinku.

Partner: Vivantis
Al Haramain Rafia Gold - EDP 100 ml

Al Haramain Rafia Gold - EDP

399 Kč
357 Kč 3,57 Kč/ml

Rafia Gold, poté, co jste strávili dobrých pár minut úžasem nad krásnou lahví, nebude ohromující vůně Rafia Gold překvapením. Ve skutečnosti je vůně vše, co očekáváte.

Partner: Vivantis
Al Haramain Miracle - parfémovaný olej 15 ml

Al Haramain Miracle - parfémovaný olej

350 Kč
312 Kč 20,80 Kč/ml

Hřejivé ovocné tóny Al Haramain Miracle jsou zázrakem v aromatické směsi.  Když vás uklidňující tóny omývají v báječné harmonii růžového pepře, koření, pelyňku a tymiánu, připomene vám to časy minulé. Připomíná vám nevinnost mládí, neodolatelné nutkání jít ven a ovládnout svět.

Partner: Vivantis
Al Haramain Portfolio Imperial Oud - EDP 75 ml

Al Haramain Portfolio Imperial Oud - EDP

3 999 Kč
3 754 Kč 50,05 Kč/ml

Portfolio Imperial Oud z kolekce Portfolio je orientálně-dřevitá vůně pro muže i ženy. Hlava obsahuje hřejivou ambru a živočišné tóny. V srdci se snoubí kadidlo, myrha a ambrarome. Kompozi izavírá agarové dřevo, pižmo a pačuli. Na trh byla uvedena v roce 2018.

Partner: Vivantis
Al Haramain Amber Oud Gold Edition - EDP 2 ml - odstřik s rozprašovačem

Al Haramain Amber Oud Gold Edition - EDP

79 Kč
71 Kč 35,50 Kč/ml

Amber Oud Gold Edition z kolekce Amber Oud je orientálně-vanilková vůně pro ženy i muže. Hlava obsahuje svěží bergamot a zelené tóny. V srdci ucítíte kombinaci cukrového melounu, ananasu, ambry a dalších sladkých tónů. Kompozici uzavírají dřevité tóny, vanilka a pižmo.

Partner: Vivantis
Al Haramain Khulasat Al Oud - EDP 100 ml
1x

Al Haramain Khulasat Al Oud - EDP

399 Kč
345 Kč 3,45 Kč/ml

Khulasat Al Oud je kožená vůně pro muže. Hlavu tvoří růže, sladké a mořské tóny. V srdci se snoubí citrusy, kůže, kouř a dřevité tóny. Kompozici zakončuje pryskyřice, pižmo a hřejivá ambra. .

Partner: Vivantis