Alavis Triple Blend Extra Silný 700 g-19%
1 199 Kč

969 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Komplexní kloubní výživa pro koně. Kombinace chondroprotektivních látek (glukosamin sulfátu a chondrioitin sulfátu), látky MSM a značkových kolagenů Collyss a Cartidyss. Obohaceno o patentované kolageny!


Alavis 5 kloubní výživa 90tbl
595 Kč

ALAVIS™ 5 vyživuje kloubní chrupavky, podporuje promazávací vlastnosti kloubní tekutiny, napomáhá při pohybových problémech u psů a koček.


Alavis Maxima Triple Blend Extra silný 700g
1 390 Kč

1 129 Kč

Komplexní výživa pro lidské klouby. Obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek – glukosaminsulfátu, chondroitinsulfátu, látky MSM Lignisul® a kolagenů z bezpečného přírodního zdroje.


Alavis MAXIMA Triple Blend Extra Silný 700g
1 129 Kč

Novinka

ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek – glukosaminsulfátu, chondroitinsulfátu, látky MSM Lignisul® a kolagenů z bezpečného přírodního zdroje.


Alavis 5 MINI

Alavis 5 MINI

Hodnocení: 5
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přípravek ALAVIS 5 MINI vyživuje kloubní chrupavky, podporuje promazávací vlastnosti kloubní tekutiny a napomáhá při pohybových problémech u psů a koček. Obsahuje všechny důležité látky, které se v kloubech, pojivových tkáních a chrupavce běžně vyskytují a umožňuje tak komplexní péči o pohybový aparát.


Alavis Duoflex 387 g

Alavis Duoflex 387 g

Hodnocení: 5
879 Kč
+ doprava zdarma

Duoflex je určen pro dlouhodobé podávání u koní s pohybovými problémy.


Alavis Enzymoterapie 80cps

Alavis Enzymoterapie 80cps

Hodnocení: 4,5
649 Kč
+ doprava zdarma

Rostlinný enzymatický veterinární přípravek pro psy a kočky. Enzymy nové generace – 100 % rostlinný původ.


Alavis Extra jemný šampon
416 Kč
399 Kč

ALAVIS Extra jemný šampon je vhodný pro podporu léčby při kožních onemocněních. Obsahuje aloe vera, která má protizánětlivé, antibakteriální, antivirové a antioxidační účinky a také konopný olej, který se používá pro podporu hojení při kožních potížích a napomáhá snižovat zánět.


Alavis Kloubní výživa

Alavis Kloubní výživa

Hodnocení: 5
595 Kč

Intenzivní výživa kloubů pro psy, velmi vhodné pro velká a obří plemena. Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát ve vysoké koncentraci. Pro správnou funkci kloubní chrupavky a zlepšení pohyblivost kloubů.


Alavis MSM + Glukosamin sulfát
499 Kč

Osvědčená kombinace MSM a glukosamin sulfátu pro správnou funkci vazů, šlach, kloubů a kostí. Vylepšené složení s vitamínem C a hydrolyzovaným kolagenem.


Alavis Hemagel 7 g

Alavis Hemagel 7 g

Hodnocení: 4,5
299 Kč

Unikátní hydrofilní gel, který urychluje proces hojení jak drobných poranění, tak i větších chronických ran u zvířat.


Alavis MSM 600 g

Alavis MSM 600 g

Hodnocení: 5
719 Kč
+ doprava zdarma

Protizánětlivý a bolest tišící přípravek zlepšující funkci pohybového aparátu koní.


Alavis Multikomplex pro srst a kopyta 400 g
595 Kč

561 Kč

Přípravek ALAVIS Multikomplex pro srst a kopyta obsahuje biotin, zinek, methionin, vitamin B6 a vitamin B5, což jsou látky důležité pro regeneraci kůže, srsti a kopytní rohoviny.


Alavis PlaqueOff Powder 180g
1 450 Kč

1 299 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pro zdravé zuby a dásně. Přelomový prostředek v péči o zuby a dásně psů a koček, který potlačuje zápach z tlamy, odstraňuje zubní plak a redukuje zubní kámen.


Alavis PlaqueOff Powder 40g

Alavis PlaqueOff Powder 40g

Hodnocení: 4,5
529 Kč

459 Kč

PlaqueOff™ Animal je přelomový prostředek v péči o zuby a dásně psů a koček. Významně omezuje zubní plak a zubní kámen a odstraňuje zápach z tlamy. Přípravek je ve formě prášku a proto se lehce přidává do běžné potravy.


Alavis PlaqueOff Powder Cat 40g
535 Kč

409 Kč

Pro zdravé zuby a dásně. Čistě přírodní produkt určený pro kočky, který potlačuje zápach z tlamy, redukuje zubní kámen a odstraňuje zubní plak.


Alavis Sammy 30tbl

Alavis Sammy 30tbl

Hodnocení: 5
429 Kč

ALAVIS™ SAMMY je veterinární přípravek na podporu regenerace jater pro psy a kočky obsahující kombinaci látek SAM-e a Silybinu – extraktu z ostropestřce mariánského.


Alavis Sanicell 60 kapslí
569 Kč

Přípravek na regeneraci jater, podporu imunity a pro podporu léčby nádorových onemocnění. Vhodný také jako doplněk při léčbě močových kamenů. Vhodné pro psy i pro kočky. NYNÍ NOVÉ SLOŽENÍ – OBOHACENO O VITAMIN C A SELEN


Alavis Shelby pro srst 200ml
320 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

ALAVIS Shelby Pro srst a vitalitu obsahuje přírodní panenský olej z lososa nejvyšší kvality pro kvalitní, zdravou a lesklou srst vašeho psího mazlíčka. Velikost balení: 200 ml


Alavis Celadrin pro koně 60g
513 Kč

Proti zánětu a bolesti, patentově chráněná látka Celadrin, která zajišťuje účinnou lubrikaci kloubní chrupavky a tlumí bolestivost kloubů s rychlým nástupem účinku pro koně.


Alavis Plaque Free 40 g
449 Kč

Přípravek ALAVIS PlaqueFree 40 g je 100% přírodní produkt určený pro psy a kočky, který potlačuje zápach z tlamy, redukuje zubní kámen a odstraňuje zubní plak. Zlepšení nastává v rozmezí 3 – 8 týdnů.


Alavis Single Maxík 600g
725 Kč
691 Kč
+ doprava zdarma

Přípravek proti zánětu a bolesti, na zpevnění vazů a šlach a na regeneraci a relaxaci svalů. Ultra čistá podoba látky MSM v kombinaci s vitaminem C. Velikost balení: 600 g
ALAVIS ™ jsou kloubní preparáty pro psy a koně.

Kanadské přípravky značky ALAVIS ™ jsou vyráběny z vysoce jakostních surovin, jejich výroba podléhá těm nejpřísnějším kritériím a probíhá v souladu s mezinárodními standardy kvality ISO 9002 a správné výrobní praxe (GMP).

Hlavním důvodem, proč se majitelé psů a koní, zkušení veterinární lékaři i chovatelé rozhodují pro prestižní značku ALAVIS ™ je nejen garantovaná kvalita, ale především pozitivní efekty, které u svých zvířat pozorují. I Vy budete výsledkem příjemně překvapeni!ALAVIS ™ jsou kloubní preparáty pro psy a koně.

Kanadské přípravky značky ALAVIS ™ jsou vyráběny z vysoce jakostních surovin, jejich výroba podléhá těm nejpřísnějším kritériím a probíhá v souladu s mezinárodními standardy kvality ISO 9002 a správné výrobní praxe (GMP).

Hlavním důvodem, proč se majitelé psů a koní, zkušení veterinární lékaři i chovatelé rozhodují pro prestižní značku ALAVIS ™ je nejen garantovaná kvalita, ale především pozitivní efekty, které u svých zvířat pozorují. I Vy budete výsledkem příjemně překvapeni!