10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Albi Catan - základní hra Albi Šampioni Jablečeného království
Albi Catan - základní hra

Strategická stolní hra Osadníci z Katanu patří mezi nejoblíbenější moderní deskovou hru na trhu. Základní hra, ke které lze dokoupit rozšíření. Přenesli jste se do doby objevitelských cest.

můžete mít DNES

Od MALL
Albi Šampioni Jablečeného království Albi Šampioni Jablečeného království
Albi Šampioni Jablečeného království

Šampioni Jablečeného království je kompetitivní rodinná hra, ve které budou hráči moci se svými dvěma figurkami zvířecích dobrodruhů zažít vzrušující příhody v kouzelné zemi, v Jablečném království. Hráči se střídají ve hře a soutěží o to, kdo jako první získá čtyři poháry za úspěch v některé z osmi soutěžních kategorií.

můžete mít DNES

Od MALL
Albi Zářivé krystaly Albi Šampioni Jablečeného království
Albi Zářivé krystaly

Krystaly se v přírodě tvoří miliony let, ale co si je vyrobit doma a přes noc? Naplňte truhlici krystalickými drahokamy, svíticím krystalem krystalickými „střepy“. Různé druhy chemických látek tvoří různé druhy krystalů, objev a otestujte je všechny!

můžete mít DNES

Od MALL
Albi Klub detektivů Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Albi tužka a Zvířátka v ZOO R50
Albi Klub detektivů

Klub detektivů je krásně ilustrovaná rodinná hra, ve které uplatníte své deduktivní dovednosti. Cílem je totiž odhalit hráče, který na rozdíl od ostatních neobdržel od informátora kódové slovo, ale snaží se to zakrýt vykládáním správných karet.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Albi tužka a Zvířátka v ZOO R50 Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Albi tužka a Zvířátka v ZOO R50
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Albi tužka a Zvířátka v ZOO R50

Balení Albi elektronické tužky s interaktivní knihou Zvířátka v ZOO. Vydejte se na cestu za poznáním s tímto unikátním výukovým systémem. Albi tužka 2.0 přináší nová vylepšení v čele se zabudovaným bluetooth pro připojení bezdrátových sluchátek a repráčku. Nová Albi tužka 2.0 je kompatibilní se všemi knížkami z edice Kouzelné čtení.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Elektronická Albi tužka R50 Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Albi tužka a Zvířátka v ZOO R50
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Elektronická Albi tužka R50

Oblíbená Albi tužka v novém designu a s novými funkcemi. Ergonomický tvar se lépe drží v ruce malým i větším dětem, stejně tak i dospělým. Nová Albi tužka 2.0 je kompatibilní se všemi knížkami z edice Kouzelné čtení.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Albi Karak 2 Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Albi tužka a Pohádkové učení R50
Albi Karak 2

Karak 2 je rodinná hra, která buduje na pravidlových základech prvního Karaku, nabízí ovšem jiný a komplexnější zážitek.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Albi Karak Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Albi tužka a Pohádkové učení R50
Albi Karak

Karak je původní česká rodinná hra, v níž se chrabří hrdinové a hrdinky vydávají do podzemí, aby … získali co nejvíc pokladů.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Albi tužka a Pohádkové učení R50 Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Albi tužka a Pohádkové učení R50
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Albi tužka a Pohádkové učení R50

Balení Albi elektronické tužky s interaktivní knihou Pohádkové učení. Vydejte se na cestu za poznáním s tímto unikátním výukovým systémem. Albi tužka 2.0 přináší nová vylepšení v čele se zabudovaným bluetooth pro připojení bezdrátových sluchátek a repráčku. Nová Albi tužka 2.0 je kompatibilní se všemi knížkami z edice Kouzelné čtení.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Zpívánky 1 - 3. vydání Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Zpívánky 1 - 3. vydání
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Zpívánky 1 - 3. vydání

3.vydání Zpívánek 1 – jednoho z nejoblíbenějších titulů Kouzelného čtení. Kniha v novém kabátku s ilustracemi Ilony Komárkové obsahuje dvanáct lidových písniček včetně barevných tónů, které si děti mohou samy přehrát pomocí ikony piana.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Lidské tělo Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Zpívánky 1 - 3. vydání
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Lidské tělo

Interaktivní průvodce po lidském těle. Nechejte děti postupně objevovat jednotlivé části a soustavy lidského těla. Knihou Lidské tělo provází malý ufon Prokouk, který přiletěl z planety Po a rozhodl se prozkoumat zajímavé, tajemné a zároveň zábavné lidské tělo. Vhodné pro děti od 3 let.

můžete mít DNES

Od MALL
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ My First English Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Zpívánky 1 - 3. vydání
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ My First English

Nechte děti naučit se anglicky s touto knížkou. Malí čtenáři se naučí anglicky poznávat, mluvit, ale i zpívat. A to bez jediného slova v češtině! Učební pomůcka určená pro předškolní děti.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Doprava Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Encyklopedie pro předškoláky
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Doprava

Kniha o dopravě nejen pro kluky, ale pro všechny děti, které zajímá toto téma. Kapitoly jsou členěny do 8 zajímavých témat. Děti se mohou dozvědět i řadu technických detailů o fungování nejrůznějších strojů, učí se bezpečnosti v silničním provozu, naučí se dopravní značky a dozví se spoustu užitečných informací ze světa dopravy a strojů.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Atlas světa Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Encyklopedie pro předškoláky
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Atlas světa

Interaktivní kniha Atlas světa vaše děti zábavnou formou seznámí se všemi kontinenty a oceány naší zeměkoule. Tato kniha obsahuje osm různých map. Obrázky na mapách vám ukážou, jaká zvířata, stavby či jiné zajímavosti. Své znalosti si pak můžete ověřit pomocí zábavných kvízů.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Encyklopedie pro předškoláky Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Encyklopedie pro předškoláky
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Encyklopedie pro předškoláky

Interaktivní mluvící kniha Encyklopedie pro předškoláky z edice Kouzelné čtení vezme děti za dobrodružstvím poznávání v 58 kapitolách, kterými je provede předškolák Šimon. Díky Šimonovi bude pro čtenáře hračkou naučit se písmena, čísla, barvy, rozeznávat zvířata a rostliny a vůbec se připravit na to, co je brzy čeká – a to je škola.

můžete mít DNES

Od MALL
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Pohádky na dobrou noc Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Albi tužka a Lidské tělo R50
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Pohádky na dobrou noc

Nový titul Pohádky na dobrou noc z edice Kouzelného čtení přináší klasické pohádky. Děti si mohou pohádky poslechnout, a také se mohou díky ilustracím Michaely Bergmannové naučit příběh vyprávět. Jako bonus je připravena ikonka se zábavným alternativním koncem každé pohádky.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Vesmír Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Albi tužka a Lidské tělo R50
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Vesmír

Tato interaktivní knížka je určena všem dětem, které se chtějí dozvědět o vesmíru více a zajímá je třeba i to, jak si vesmír představovali starověcí hvězdáři. Co by asi říkali starověcí hvězdáři a astronomové na dnešní poznatky o vesmíru?

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Albi tužka a Lidské tělo R50 Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Albi tužka a Lidské tělo R50
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Albi tužka a Lidské tělo R50

Balení Albi elektronické tužky s interaktivní knihou Lidské tělo. Vydejte se na cestu za poznáním s tímto unikátním výukovým systémem. Albi tužka 2.0 přináší nová vylepšení v čele se zabudovaným bluetooth pro připojení bezdrátových sluchátek a repráčku. Nová Albi tužka 2.0 je kompatibilní se všemi knížkami z edice Kouzelné čtení.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Svět zvířat Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Zpívánky 4 Vánoční koledy 2. vydání
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Svět zvířat

Interaktivní kniha Svět zvířat vaše děti zábavnou formou seznámí se zvířaty z celého světa. Kniha vás provede osmi různými prostředími z naší planety, jako je les, savana, poušť, moře a další. Na každé straně se dozvíte, jaká zvířata v daném prostředí žijí, jak se jmenují, jaké zvuky vydávají a čím jsou zajímavá. Své znalosti si pak můžete ověřit pomocí zábavných kvízů.

můžete mít DNES

Od MALL
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Zpívánky 4 Vánoční koledy 2. vydání Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Zpívánky 4 Vánoční koledy 2. vydání
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Zpívánky 4 Vánoční koledy 2. vydání

Zpívánky 4 – Vánoční koledy z edice Kouzelné čtení obsahují 12 koled. Můžete si je přehrát se slovy nebo si zazpívat jen s hudebním doprovodem. Každá píseň obsahuje i noty, pomocí níž je možné si písničku přehrát.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Encyklopedie pro školáky Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Zpívánky 4 Vánoční koledy 2. vydání
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Encyklopedie pro školáky

Nejrozsáhlejší kniha z edice Kouzelného čtení vás hravou formou provede 17 poučnými kapitolami lidského poznání. Pomůže dětem získat všeobecný přehled vhodný nejen do školy.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Minikniha - Denní činnosti Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Minikniha - Denní činnosti
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Minikniha - Denní činnosti

Nové interaktivní mini knihy přiblíží nejmenším dětem různá témata. V této mini knize se ti nejmenší posluchači seznámí se základními činnostmi, které je provází v průběhu dne. Samozřejmostí jsou kvízy a spousta cenných informací o základních činnostech, se kterými se denně setkáváme.

můžete mít DNES

Od MALL
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Hravá angličtina Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Minikniha - Denní činnosti
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Hravá angličtina

Hravá angličtina je vhodná pro výuku anglického jazyka jak pro začátečníky, tak mírně pokročilé. Zábavnou formou si vytvoříte nebo rozšíříte slovní zásobu a naučíte se správně vyslovovat anglická slovíčka a jednoduché věty. Získané znalosti si můžete otestovat v kvízech, které jsou rozděleny do tří kategorií dle obtížnosti.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Albi Záhadný Vesmír Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Minikniha - Denní činnosti
Albi Záhadný Vesmír

Vydejte se na cestu Sluneční soustavou ke vzdáleným souhvězdím a černý dírám. Záhadný vesmír zabaví děti od 8 do 13 let.

můžete mít DNES

Od MALL

Své obchodní aktivity započala firma v roce 1991 v oblasti výroby přání do obálky. Do povědomí široké veřejnosti se společnost dostala v roce 1996, kdy začíná spolupracovat s americkou firmou Hallmark, největším výrobcem přání v USA.

Dnes je Albi jediným licenčním partnerem Hallmarku v České republice. V roce 2001se začali zabývat také výrobou dárkových předmětů, o rok později tedy, v roce 2002 byla založena divize stolních společenských her.