10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Alexander Hra školou® - SPRÁVNÝ ČAS Alexander Hra školou® - SKLÁDEJ LIDSKÉ TĚLO
Alexander Hra školou® - SPRÁVNÝ ČAS

Naučná hra pro děti od 5 let pomocí níž se děti učí zábavnou formou poznávání hodin tím, že přiřazují kartičky ke správnému času. Tvar dílku puzzle jim napoví. Tato hra získala ocenění Hračka roku 2018 – 3.místo.

můžete mít 6.12.

Od MALL
Alexander Supermatematik Alexander Hra školou® - SKLÁDEJ LIDSKÉ TĚLO
Alexander Supermatematik

Hra Supermatematik je určena pro všechny děti, které se nechtějí nudně sedět nad papírem s tužkou při učení a opakování počítání. Skládejte se soupeři početní příklad, abys došel k výsledku který je na vylosované kartě.

můžete mít 6.12.

Od MALL
Alexander Hra školou® - SKLÁDEJ LIDSKÉ TĚLO Alexander Hra školou® - SKLÁDEJ LIDSKÉ TĚLO
Alexander Hra školou® - SKLÁDEJ LIDSKÉ TĚLO

Naučná hra pro děti od 4 let, pomocí níž se děti učí zábavnou formou rozvíjet slovní zásobu a paměť. Pomocí „puzzle“ kartiček se učí rozpoznávat, kde je na těle ruka, oko, prsty, nos… a správně je pojmenovat. Každá kartička má jiný tvar, je jiná a tak zapadne pouze tam, kam patří. Tato hra získala ocenění Hračka roku 2018 – 3.místo.

můžete mít 6.12.

Od MALL
Alexander Hra školou® - BARVIČKY Alexander Poznávání pro nejmenší - Hádej hádanky
Alexander Hra školou® - BARVIČKY

Naučná hra pro děti od 3 let pomocí níž se děti učí zábavnou formou rozvíjet své schopnosti. Učí se rozpoznávat barvy a přiřazovat je ke správnému obrázku, zlepšují si postřeh a soustředění. Tato hra získala ocenění Hračka roku 2018 – 3.místo.

můžete mít 6.12.

Od MALL
Alexander Poznávání pro nejmenší - Hádej hádanky Alexander Poznávání pro nejmenší - Hádej hádanky
Alexander Poznávání pro nejmenší - Hádej hádanky

Poznávací jednoduchá naučná hra, která rozvíjí základní znalosti a schopnosti nejmenších již od 24 měsíců. V kvízech se učí základní počty, zvířátka, směry, barvy, logické vazby mezi předměty a mnoho dalšího. Hra je ze série „Sovička moudrá hlavička“.

můžete mít 6.12.

Od MALL
Alexander Pexeso pro uši Alexander Poznávání pro nejmenší - Hádej hádanky
Alexander Pexeso pro uši

Pexeso pro uši je zábavná hra pro vaše ratolesti. První pexeso, při kterém zapojíte i svůj sluch. Děti i dospělí si díky této hře vylepší svou sluchovou paměť. Můžete si zahrát i klasickou verzi „pro oči“ a náročnější verzi pro starší hráče s použitím hrací desky a hrací kostky. Ocenění Správná hračka v roce 2013.

můžete mít 6.12.

Od MALL
Alexander Magnetická písmenka na lednici 100 dílků Alexander Poznávání pro nejmenší - Skládačky-Barvy a vzory
Alexander Magnetická písmenka na lednici 100 dílků

Skvělá pomůcka, která nejen že zabaví děti ale navíc se pomocí ní i učí jak správně skládat slova. Magnetky lze využít na magnetickém tabule, ale i na ledničky a jiné kovové plochy. Balení obsahuje 100 ks písmenek v pěkných barvách.

můžete mít 6.12.

Od MALL
Alexander Písmenko k písmenku Alexander Poznávání pro nejmenší - Skládačky-Barvy a vzory
Alexander Písmenko k písmenku

Písmenko k písmenku je zábavnou hrou nejen pro děti předškolního věku. Atraktivní formou hry s obrázky a písmeny stimuluje přemýšlení a zároveň učí soustředění a udržení pozornosti. Je to skvělá pomůcka k seznámení s písmeny, což výrazně pomáhá snadnějšímu zvládnutí čtení a psaní.

můžete mít 6.12.

Od MALL
Alexander Poznávání pro nejmenší - Skládačky-Barvy a vzory Alexander Poznávání pro nejmenší - Skládačky-Barvy a vzory
Alexander Poznávání pro nejmenší - Skládačky-Barvy a vzory

Poznávací jednoduchá naučná hra, která rozvíjí schopnosti batolat od 18. měsíců věku. Je zaměřená na rozvoj logiky, hmatu a poznávání barev. Hra je ze série „Sovička moudrá hlavička“.

můžete mít 6.12.

Od MALL
Alexander Povím Ti, mami didaktická hra Alexander Magnetické příběhy - Oblékání s Aničkou a Tomáškem
Alexander Povím Ti, mami didaktická hra

Společenská hra Povím ti mami je didaktická hra pro děti od tří let. Princip hry spočívá ve správném sestavení karet tak, aby vznikl logický příběh.

můžete mít 6.12.

Od MALL
Alexander Horký brambor FAMILY Alexander Magnetické příběhy - Oblékání s Aničkou a Tomáškem
Alexander Horký brambor FAMILY

Neskutečně živá zábava s jednoduchými pravidly, kterou musíš zažít na vlastní kůži. Rodinná emotivní hra pro 2–8 hráčů od 8 let do 99 let. Odpovídej rychle a zbav se brambory dřív než dojde čas! Kdo z Vás dokáže rychle přemýšlet pod časovým tlakem? Připravte se, protože teď to zjistíte! V této hře máte jen pár okamžiků na nalezení správné odpovědi na otázku a přehození Horkého bramboru dalšímu protihráči. Zbavte se brambory, než vám uplyne čas a spálíte se! Odpovídejte rychle, házejte přesně, chytejte pečlivě a sami nespadněte na spodní okraj hrací desky. Skvělá zábava pro celou rodinu bez ohledu na věk!

můžete mít 6.12.

Od MALL
Alexander Magnetické příběhy - Oblékání s Aničkou a Tomáškem Alexander Magnetické příběhy - Oblékání s Aničkou a Tomáškem
Alexander Magnetické příběhy - Oblékání s Aničkou a Tomáškem

Sestavte stovky vlastních kreací oblečení a vyprávějte tisíce vlastních příběhů! Magnetická vzdělávací hra ve formě knížky, pro děti od 4 let. Rozvíjí nejen jemnou motoriku a představivost, ale také probouzí estetické cítění a tvořivost.

můžete mít 6.12.

Od MALL
Alexander Poznávání pro nejmenší - Destičky-Malá a velká zvířátka Alexander Poznávání pro nejmenší - Destičky-Malá a velká zvířátka
Alexander Poznávání pro nejmenší - Destičky-Malá a velká zvířátka

Poznávací jednoduchá naučná hra, která rozvíjí základní schopnosti a znalosti batolat od 18. měsíce věku. Děti si s ní rozvíjí logiku, hmat a poznávají barvy a zvířátka. Hra je ze série „Sovička moudrá hlavička“.

můžete mít 6.12.

Od MALL
Alexander Slova didaktická společenská hra Alexander Poznávání pro nejmenší - Destičky-Malá a velká zvířátka
Alexander Slova didaktická společenská hra

Známá společenská hra, určená pro dobrou zábavu dvou a více hráčů. Didaktická hra sova pro předškoláky a prvňáčky jenž naučí písmenka rychleji a zábavně, formou zajímavé hry.

můžete mít 6.12.

Od MALL
Alexander Navlékej, nečekej! Alexander Poznávání pro nejmenší - Destičky-Malá a velká zvířátka
Alexander Navlékej, nečekej!

Naučná hra Navlékej, nečekej!, při které děti získávají jistotu v poznávání barev a prostorovém umístění. Hra zároveň trénuje zručnost, paměť a jemnou motoriku. Úkolem hráčů je navléci korálky tak je zobrazeno na vzorové kartě.

Hra je oceněna cenou GRAND PRIX veletrhu hraček For Toys 2011!

můžete mít 6.12.

Od MALL
Alexander Paměť 3D společenská hra Alexander Mistr Slova společenská hra s kostkami
Alexander Paměť 3D společenská hra

Paměť 3D je naučná hra pro děti, která dětem pomáhá potrénovat postřeh a paměť, naučit se barvy a rozvíjet prostorovou představivost. Hra má několik úrovní obtížnosti a jejím cílem je zapamatovat si prostorový barevný vzor z karet a sestavit ho z barevných kostiček.

můžete mít 6.12.

Od MALL
Alexander Mistr Slova společenská hra s kostkami Alexander Mistr Slova společenská hra s kostkami
Alexander Mistr Slova společenská hra s kostkami

Mistr Slova společenská hra je známá slovní hra. Házejte kostkami s písmeny, složte slovo, spočítejte body a jede se dál! Skvělá hra pro partu i rodinu. Hráči se snaží, v čase vymezeném přesýpacími hodinami, složit slovo z písmen na kostkách vržených z kelímku.

můžete mít 6.12.

Od MALL
Alexander Zamotej se! společenská hra Alexander Mistr Slova společenská hra s kostkami
Alexander Zamotej se! společenská hra

Skvělá zábavná hra na ven i do obýváku. Roztáčejte dvě káči se symboly a pokládejte ruce a nohy na obrázky podle pokynů rozhodčího. Děti si protahují a procvičují své tělo formou hry. Vyhrává ten ohebnější, s větší rovnováhou a chytřejší.

můžete mít 6.12.

Od MALL
Alexander Bezpečně na kole: řidičský průkaz Alexander Dětské peníze - České koruny s mincemi
Alexander Bezpečně na kole: řidičský průkaz

Naučte děti základní pravidla silničního provozu zábavnou formou! Bezpečně na kole – Řidičský průkaz je hra s dopravní tématikou založená na vzrušující rivalitě, kde v průběhu hry sbíráte pokuty nebo odměny a přitom se učíte pravidla provozu.

můžete mít 6.12.

Od MALL
Alexander Pošta vzdělávací Alexander Dětské peníze - České koruny s mincemi
Alexander Pošta vzdělávací

Pošta vzdělávací, je hra ve které nikdo neprohrává, zábavnou formou naučí vše, co potřebují běžně vyřizovat na poště. Celý poštovní úřad v jedné krabici- rozlož poštovní přepážku, vyndej peníze,známky,obálky, složenky, podací lístky,pohlednice i razítko a hra může začít!

můžete mít 6.12.

Od MALL
Alexander Dětské peníze - České koruny s mincemi Alexander Dětské peníze - České koruny s mincemi
Alexander Dětské peníze - České koruny s mincemi

Velké a barevné bankovky. Nauč se poznávat České koruny a nikdo tě už neošidí. Vhodné k různým dětským hrám i jako naučná pomůcka. Obsahuje: 6 druhů bankovek a mince.

můžete mít 12.1. - 15.1.

Alexander Výuková hra - České koruny Alexander Výuková hra - České koruny
Alexander Výuková hra - České koruny

6 druhů velkých a sytě barevných českých bankovek a k tomu ještě mince 10, 20 a 50 Kč. 149.340,–Kč v jednom balíčku! Sytě barevné bankovky o maximální legální velikosti. V porovnání s konkurencí 2× vetší rozměr a 2× větší množství. Vhodné k různým dětským hrám a jako naučná pomůcka. Seznam se s pěně

můžete mít 8.12. - 11.12.

Alexander Slabiky v dominu Alexander Výuková hra - České koruny
Alexander Slabiky v dominu

Skládejte smysluplná slova, sbírejte žetony a vyhrajte! Skvělý způsob jak snadněji zvládnout čtení a psaní slabik a bavit se. Legendární zábavná hra převedená do slovního stylu pro školáky 1. stupně ZŠ.

můžete mít 6.12.

Od MALL
Alexander Hra školou - Zvířátka Alexander Výuková hra - České koruny
Alexander Hra školou - Zvířátka

Hra školou – Zvířátka je naučné hraní pro malé zvědavce od 3 let do 5 let. Parádní pomůcka pro rozvoj postřehu, hledání souvislostí, logického myšlení a zrakové percepce. Obsahuje 48 dílků s barevnými obrázky, které jsou spojené do dvojic a tvoří 24 sad.

můžete mít 6.12.

Od MALL

Společnost ALEXANDER je rodinný podnik, který byl založen v roce 1976, v Chwaszczynu nedaleko Gdyně. Nyní se jedná o jednoho z nejvýznamnějších výrobců deskových her na polském trhu. Firma vyrábí široký sortiment společenských her pro děti i dospělé, a má více než 30-ti leté zkušenosti s jejich vývojem a výrobou. Hry Alexander rozvíjejí logocké myšlení, všeobecné znalosti a dovednosti. Jsou určeny pro děti a dospělé a pobaví celou rodinu.

Sova je symbol moudrosti a inteligence. Máte zájem o správný rozvoj duševních i motorických schopností vašeho dítěte? Pak hledejte na deskových a společenských hrách tuto značku. Hry s tímto označením rozvíjejí zručnost, logiku, postřeh, vkus a další rozumové i pohybové schopnosti. Takto označené hry doporučujeme také pro školky, školy a školní družiny.

Celková nabídka her je velice široká - přes 300 produktů. Hlavním posláním firmy Alexander je, přinášet dětem i dospělým radost a vyplnit jim příjemně jejich volný čas! Zapomeňte na nudu a pamatujte: "Alexander - nikdy nuda!"

Hry (včetně plastových) jsou vyráběny v Evropě podle evropských bezpečnostních norem, a proto se nemusíte obávat o zdraví a bezpečnost svou, ani svých ratolestí.