AllServices AllServices držák věšák úklidového nářadí - 5 pozic
204 Kč

Plastový držák úklidových pomůcek – tento drřák skvěle zajistí pořádek ve vaší úklidové komoře. Obsahuje 5 pozic pro uchycení mopu, smetáku nebo teleskopické tyče a 6 háčků pro zavěšení dalšího nářadí. Vhodné do každé dílny nebo úklidové místnosti.


AllServices AllServices Mop provázkový - třásňový 180 g
47 Kč

Mop provázkový 180 g hrubý závit – extra silný provázký třásňový mop. Možno prát do 60°C. Kvalitní bavlna zaručuje dlouhou životnost. Vhodné do domácnosti nebo na mytí menších ploch v kancelářích nebo školkách.


AllServices AllServices oboustranné plastové schůdky 2 x 1
483 Kč

Oboustranné schůdky 2 × 1 - oboustranné plastové schůdky pro firmy a domácnosti. Plastové schůdky vynikají zejména svojí nízkou váhou a svojí stabilitou. Jsou malé, takže je jednoduše schováte do skříně nebo pod postel a v případě potřeby je máte kdykoliv po ruce.  


AllServices AllServices osoušeč rukou - bílý
15 718 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Osoušeč rukou – je vyrobený z odolného plastu a nabízí rychlé sušení rukou za 6–10 sekund. Osoušeč je v neutrální bílé barvě, aby se hodil na každou toaletu. Je vhodný pro středně velké provozy jako jsou restaurace, hotely nebo školy.    


AllServices AllServices rozmývák na mytí oken komplet 45 cm
258 Kč

Rozmývák na mytí oken komplet 45 cm – kompletní sestava obsahuje držák rozmýváku a návlek rozmýváku. Rozmývák slouží k profesionálnímu mytí oken. Nasadit lze na všechny teleskopické tyče v naší nabídce. Uchycení konické. Návlek rozmýváku lze prát.


AllServices AllServices Smeták dřevěný s kováním 40 cm
104 Kč

Smeták dřevěný s kováním 40 cm – bez násady. Vlas jemný a hustý, vhodný pro zametání v interiéru např. chodby, sklady, bytové domy, jídelny apod.  Doporučujeme dřevěnou násadu 140 – 150 cm, položka pod kódem 92100101. Kvalitní materiál a provedení.


AllServices AllServices Smeták dřevěný s kováním 60 cm
128 Kč

Smeták dřevěný s kováním 60 cm – bez násady. Vlas jemný a hustý, vhodný pro zametání v interiéru např. chodby, sklady, bytové domy, jídelny apod.  Doporučujeme dřevěnou násadu 140 – 150 cm, položka pod kódem 92100101. Kvalitní materiál a provedení.


AllServices AllServices Smeták dřevěný s kováním 80 cm
157 Kč

Smeták dřevěný s kováním 80 cm – bez násady. Vlas jemný a hustý, vhodný pro zametání v interiéru např. chodby, sklady, bytové domy, jídelny apod.  Doporučujeme dřevěnou násadu 140 – 150 cm, položka pod kódem 92100101. Kvalitní materiál a provedení.


AllServices AllServices Stěrka na podlahu kov 45 cm olejuvzdorná
168 Kč

Stěrka na podlahu 45 cm olejuvzdorná – slouží k stěrkování nečistot či vody z podlahy. Vhodné při záplavách nebo na zimu do garáže nebo také do kuchyně či na bazén. Červená guma déle vydrží. Uchycení konické s objímkou na šroubek na jakoukoli násadu do 23 mm.


AllServices AllServices Stěrka na podlahu kovová 45 cm s tyčí
164 Kč

Allservices stěrka na podlahu kovová 45 cm s tyčí 125,5 cm – kovová kvalitně zpracovaná stěrka, která se hodí ke shrnování vody, rozbředlého sněhu, bahna a dalších. Tato stěrka na podlahu je osazena černou pěnou, která je nejpevnější ze tří nabízených tipů.


AllServices AllServices WC sítko do pisoáru s tabletou - 1 ks
47 Kč

Pisoárové sítko s tabletou  –  pro vůni a ochranu odpadových cest. Sítko má trvalý deodorační účinek po dobu 30 dnů. Při splachování se blok postupně rozpouští a lehce vyjmutelné sítko nebrání běžnému úklidu. Použít ho lze do pisoáru v restauracích, nemocnicích nebo školách.


AllServices Antibakteriální mop eco bambo 121 g s tyčí imitace dřeva
85 Kč

Antibakteriální mop s tyčí imitace dřeva –  mop je antibakteriální, biodegradabilní a je vyrobený z organického 100% kompostovatelného textilního materiálu. Přítomnost bambusového vlákna dokáže zničit až 70% bakterií a díky své vysoké savosti absorbuje až 4 x více vlhkosti než bavlna.


AllServices Šatní skříň demont šedá 180 x 60 x 50 cm
3 871 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Šatní skříň – určena k úschově osobních nebo pracovních předmětů a oblečení. Je vyrobena z ocelového plechu s povrchovou úpravou práškovou barvou (šedá nebo šedo-modrá). Dveře jsou vyztuženy proti násilnému vniknutí a jsou opatřeny v horní i spodní části odvětráváním.


AllServices Auto houba velká mycí s padem
29 Kč

Auto houba velká mycí s padem – výborná mycí houba s padem (abrazivní vrstvou pro snadné odstranění úporných nečistot např. hmyz) určená na ruční mytí aut, na mytí potahů a čalounění, koberců atd. Je jemná, ale pevná neroztrhne se vám v ruce, když je namočená.


AllServices Bright hotelové mýdlo - 15 g
3 Kč

Mýdlo 15 g – mýdlo z hotelové kosmetiky Bright má jemnou citrusovou vůni, nevysušuje pokožku a je 100% rostlinného původu. Toto mýdlo v neobvyklém designu jistě okouzlí každého hotelového hosta. Proč právě hotelová řada Bright? Cítíte tu vůni všude kolem nás – je svěží, jako letní limonáda.


AllServices Bright hotelový sprchový gel - 25 ml
7 Kč

Sprchový gel 25 ml -  gel z hotelové kosmetiky Bright má jemnou citrusovou vůni a je bez parabenů, silikonů a minerálních látek. Tento sprchový gel je v transparentní tubě a jeho neobvyklý design jistě okouzlí každého hotelového hosta. Proč právě hotelová řada Bright?


AllServices Bright hotelové tělové mléko - 25 ml
8 Kč

Tělový krém 25 ml -  tělový krém z hotelové kosmetiky Bright má jemnou citrusovou vůni a je bez parabenů, silikonů a minerálních látek. Tento krém je v transparentní tubě a jeho neobvyklý design jistě okouzlí každého hotelového hosta. Proč právě hotelová řada Bright?


AllServices Dřevěný kompostér - silo 120 x 120 cm
761 Kč

Komposter 850 l – vyrobený z integrivaných nehoblovaných prken a je vhodný pro kompostování odpadu z domácností a zahrádek. Velice snadná montáž bez použití nářadí. Kompostováním lze zužitkovat přes 30 % odpadu z domácnosti.


AllServices Držák mopu 40 cm Univerzal kapsový
339 Kč

Držák plochého mopu šíře 40 cm univerzal kapsový – držák mopu pro kapsové mopy. Jednoduchá manipulace díky magnetickému mechanizmu zalomení (sklopení mopu drží magnet). Nejlevnější kvalitní držák mopu.


AllServices Držák mopu FLIPPER 40 cm mechanický
580 Kč

Držák mopu Flipper 40 cm - umožní spolu s vhodným ždímačem vytírat bez nutnosti sundávat návlek mopu z držáku a ždímat jej v ruce, tím vám urychlí a zpříjemní práci. Kvalitní provedení mopu je vhodné pro náročné využití. Držák mopu je vhodný pro návleky mopů s jazykem.


AllServices Držák mopu FLIPPER 50 cm mechanický
592 Kč

Držák mopu Flipper 50 cm – umožní spolu s vhodným ždímačem vytírat bez nutnosti sundávat návlek mopu z držáku a ždímat jej v ruce, tím vám urychlí a zpříjemní práci. Kvalitní provedení mopu je vhodné pro náročné využití. Držák mopu je vhodný pro návleky mopů s jazykem.


AllServices Držák padu ruční s kloubem na tyč 23 x 10 cm
96 Kč

Držák padu ruční s kloubem na tyč – ruční pad pro ruční čištění padem vhodné na čištění, drhnutí, leštění svislých ploch nebo v těsném prostoru koupelen, wc atd. Cena je za 1 ks. Balení běžně obsahuje 50 ks.


AllServices Držák padu s padem malý 9x15x2,3 cm
24 Kč

Držák padu s červeným padem komplet - skvělý pomocník pro ruční čištění. Vhodný na použití v těžce dostupných prostorech koupelen, wc nebo úzkých schodech. Červený pad je určen k mytí a drhnutí. Pad je na držáku pevně nalepen, standardně není určen na výměnu bez použítí lepení.&nbsp…


AllServices Držák zametacího mopu 60 cm (kloub)
103 Kč

Držak zametacího mopu 60 cm (kloub) – AKCE super cena – kvalitní profi držák zametacího mopu 60 cm, kombinuje se s návlekem zametacího mopu 60 cm a univerzální tyčí. Vhodné na vlhké a suché stírání větších prostor. Provedení se může mírně lišit.


AllServices Drátěnka mikrovláknová Nancy
22 Kč

Drátěnka mikrovláknová Nancy 15 × 20 cm - velmi účinná a nepoškrábe čištěný povrch. Na jedné straně mikrovlákno, a na druhé straně drátěnka tvořená prošitým hliníkovým vláknem. Víceúčelový výrobek vhodný na kuchyně, koupelny, sklo, nábytek, zrcadla.


AllServices Drátěnka nerez 3 ks 15 g
18 Kč

DRÁTĚNKA NEREZ 3 ks – nerezová spirála, 2 ks + 1 ks zdarma v balení. Cena je uvedena za 1 balení 3 ks , karton obsahuje běžně 50 balení po 3 ks.