AllServices Fleur hotelové tělové mléko - 10 ml
3 Kč

Tělové mléko 10 ml -  tělové mléko z hotelové řady Fleur má jemnou vůni bílého čaje. Toto mléko je v bílém sáčku a jeho neobvyklý nadčasový design jistě okouzlí každého hotelového hosta.

AllServices Bright hotelové mýdlo - 15 g
3 Kč

Mýdlo 15 g – mýdlo z hotelové kosmetiky Bright má jemnou citrusovou vůni, nevysušuje pokožku a je 100% rostlinného původu. Toto mýdlo v neobvyklém designu jistě okouzlí každého hotelového hosta. Proč právě hotelová řada Bright? Cítíte tu vůni všude kolem nás – je svěží, jako letní limonáda.

AllServices Hotel Collection - koupací čepice
4 Kč

Koupací čepice z řady HOTEL COLLECTION Koupací čepice pro hotely. Čepice je zabalena v krásném matno-bílo stříbrném obalu s popiskem „HOTEL COLLECTION“. Toto balení se hodí jako doplněk každé kosmetické sady.

AllServices Hotel Collection - kulaté mýdlo 15 g
4 Kč

Kulaté mýdlo 15 g z řady HOTEL COLLECTION – mýdélko je zabaleno v krásném matno-bílo stříbrném obalu s popiskem „HOTEL COLLECTION“. Toto provedení se hodí jako doplněk každé kosmetické sady.

AllServices Hotelové mýdélko Ivory 15 g
4 Kč

Hotelové mýdelko Ivory 15 g – kulaté hotelové mýdlo z řady hotelové kosmetiky Ivory. Mýdlo Ivory nabízí jemnou vůni skloubenou v elegantním designu. Mýdélko je baleno v matné bílé fólii s textem ve slonovinové barvě. Cena uvedena za 1 ks. Balení běžně obsahuje 500 ks.

AllServices Fleur hotelové mýdlo kulaté - 20 g
4 Kč

Mýdlo 20 g – mýdlo z hotelové kosmetiky Fleur s jemnou vůní zeleného čaje je zabalené ve skládaném plisé papírku. Toto mýdlo v hedvábném papírovém obale bude na hotelové hosty působit velmi draze a elegantně. Proč právě hotelová řada Fleur?

AllServices Fleur hotelová koupací čepice - 1 ks
4 Kč

Koupací čepice -  koupací čepice z hotelové řady Fleur je složená do tvaru harmoniky s gumičkou a ja zabalena v krabičce s logem řady. Toto balení se hodí jako doplněk každé kosmetické sady. Proč právě hotelová řada Fleur?

AllServices Hotelový sprchový gel 20 ml - Bonsai
5 Kč

Hotelový sprchový gel 20 ml – Bonsai – hotelový sprchový gel příjemné květinové vůně, který se stal téměř ihned jedním z nejoblíbenějších. Hotelový šampón z řady hotelové kosmetiky Bonsai o objemu 20 ml. Cena uvedena za 1 ks.

AllServices Hotelové tělové mléko 20 ml - Bonsai
6 Kč

Hotelové tělové mléko 20 ml – Bonsai – hotelové tělové mléko příjemné květinové vůně, které se stalo téměř ihned jedním z nejoblíbenějších. Hotelové tělové mýdlo z řady hotelové kosmetiky Bonsai o objemu 20 ml. Cena uvedena za 1 ks.

AllServices Hotelové tělové mléko 30 ml - Bonsai
6 Kč

Hotelové tělové mléko 30 ml – Bonsai Toto tělové mléko je bez parabenů, příjemné květinové vůně, které se stalo téměř ihned jedním z nejoblíbenějších. Hotelové tělové mýdlo z řady hotelové kosmetiky Bonsai o objemu 30 ml. Cena uvedena za 1 ks.

AllServices Fleur hotelové tělové mléko - 30 ml
7 Kč

Tělové mléko 30 ml -  tělové mléko z hotelové řady Fleur má jemnou vůni bílého čaje. Toto mléko je v bílé tubičce a jeho neobvyklý nadčasový design jistě okouzlí každého hotelového hosta. Proč právě hotelová řada Fleur?

AllServices Bright hotelový sprchový gel - 25 ml
7 Kč

Sprchový gel 25 ml -  gel z hotelové kosmetiky Bright má jemnou citrusovou vůni a je bez parabenů, silikonů a minerálních látek. Tento sprchový gel je v transparentní tubě a jeho neobvyklý design jistě okouzlí každého hotelového hosta. Proč právě hotelová řada Bright?

AllServices Bright hotelové tělové mléko - 25 ml
8 Kč

Tělový krém 25 ml -  tělový krém z hotelové kosmetiky Bright má jemnou citrusovou vůni a je bez parabenů, silikonů a minerálních látek. Tento krém je v transparentní tubě a jeho neobvyklý design jistě okouzlí každého hotelového hosta. Proč právě hotelová řada Bright?

AllServices Igelitová Taška \"vybaveniprouklid.cz\"
10 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Igelitová Taška „vybaveniprouklid.cz“ je velice pevná a velká na vaše nákupy ne jen  u nás :-) . Velice kvalitní materiál se spevněným uchem a potiskem. Cena je uvedena z a1 ks. Foto ilustrační.

AllServices Plácačka na mouchy a jiný hmyz
11 Kč

Plácačka na mouchy a jiný hmyz – využijte na mouchy a jiný létavý či lezoucí hmyz klasiku našich babiček – plácačku na mouchy. Ekologicky a levně likvidujte dotěrný hmyz Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 12 ks.

AllServices Houba profilovaná MAXI JUMBO
12 Kč

Houba profilovaná MAXI JUMBO - profi s abrazivní vrstvou cena za ks. Nejvetší houba na trhu s abrazivní vrstvou. Vhodné na úklid nebo do velkokuchyně na hrnce. Dobře se drží a rychle s ní vyčistíte hodně špíny.

AllServices Past na myši dřevěná sklapovací
12 Kč

Past na myši – dřevěná sklapovací past na myši. Opatří se vhodnou návnadou, pak natáhne a zajistí. Jako návnadu lze použít sýr, salám, slaninu, oříšky, případně i sladce vonící potraviny. Umístění pasti je vhodné všude tam, kde se vyskytují myši, ale mimo dosah dětí a domácích zvířat.

AllServices WC košíček závěsný
17 Kč

WC košíček závěsný – doplňkový košíček k výrobkům krystal WC gel zelený a modrý určený k zavěšení do WC mísy.Košíček naplňte gelem asi do 2/3 a s každým spláchnutím se uvolní příjemná svěží vůně.

AllServices Drátěnka nerez 3 ks 15 g
18 Kč

DRÁTĚNKA NEREZ 3 ks – nerezová spirála, 2 ks + 1 ks zdarma v balení. Cena je uvedena za 1 balení 3 ks , karton obsahuje běžně 50 balení po 3 ks.

AllServices Lepící páska hnědá
18 Kč

Super samolepící balící páska - ideální k zalepování kartonů či slepování balicích fólií. Použité lepidlo na lepicí pásce může být akrylové, solventní nebo hot-melt.

AllServices Houba protect antibakteriální 2 kusy
18 Kč

Houbičky na nádobí 2 ks – houbičky na nádobí se speciální antibakteriální úpravou, která napomáhá redukovat výskyt bakterií uvnitř produktu, ale také na uklizeném povrchu. Antibakteriální houbička? Ta by neměla chybět v žádné kuchyni!

AllServices Kartáček na ruce s rukojetí
20 Kč

Kartáček na ruce s rukojetí - kartáček na ruce vynikající použití díky dobrému uchycení za rukojeť, vhodné do dílny i domácnosti. Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 12 ks.

AllServices Hotelové pantofle s otevřenou špičkou a gumovou podrážkou - soft
21 Kč

Hotelové pantofle s otevřenou špičkou a gumovou podrážkou – soft – bílé, velmi příjemné hotelové pantofle s gumovou podrážkou a otevřenou špičkou „soft“. Označení „soft“ je velmi příznačné pro tyto pantofle, jelikož jsou velmi měkké a pohodlné. Pantofle mají evropské číslování 42,5.

AllServices Kosmetické kapesníčky - náplň 150 kusů
22 Kč

Dvouvrstvé kosmetické kapesníky 150 ks -  kosmetické kapesníky v praktickém balení do zásobníku. Kosmetické kapesníky jsou velmi jemné, mají dvě vrsty a jsou vyrobeny ze 100% celulózy. V jednom balení je 150 ks kosmetických kapesníků.

AllServices Drátěnka mikrovláknová Nancy
22 Kč

Drátěnka mikrovláknová Nancy 15 × 20 cm - velmi účinná a nepoškrábe čištěný povrch. Na jedné straně mikrovlákno, a na druhé straně drátěnka tvořená prošitým hliníkovým vláknem. Víceúčelový výrobek vhodný na kuchyně, koupelny, sklo, nábytek, zrcadla.

AllServices Houbička HYGIENIC 1 kus
22 Kč

Houbička na nádobí HYGIENIC - houbičky na nádobí je vyrobena z celulózy a absorbuje až 12 x více tekutin než je jejich váha. Narozdíl od normálních houbiček rychle usychají, což znesnadňuje tvorbu bakterií. Tato skvělá houbička by neměla chybět v žádné kuchyni!

AllServices Houba ERGO antibakteriální 2 kusy
23 Kč

Houbičky na nádobí 2 ks – houbičky na nádobí se speciální antibakteriální úpravou, která napomáhá redukovat výskyt bakterií uvnitř produktu, ale také na uklizeném povrchu. Antibakteriální houbička? Ta by neměla chybět v žádné kuchyni!

AllServices Držák padu s padem malý 9x15x2,3 cm
24 Kč

Držák padu s červeným padem komplet - skvělý pomocník pro ruční čištění. Vhodný na použití v těžce dostupných prostorech koupelen, wc nebo úzkých schodech. Červený pad je určen k mytí a drhnutí. Pad je na držáku pevně nalepen, standardně není určen na výměnu bez použítí lepení.&nbsp…

AllServices Mop ekologický 110 g
24 Kč

Mop ekologický 110 g – kvalitní plastový mop, který se používá na mokré čištění podlahy. Vhodné do každé domácnosti.

AllServices Houba velká mycí školní
24 Kč

Houba velká mycí – výborná mycí houba určená na ruční mytí aut, na mytí tabulí ve školách. Neškrábe mytý povrch, je jemná, ale pevná nerozthne se vám v ruce, když je namočená. Dobře se ždíme a nedrží v sobě nečistoty.

AllServices Lepící páska transparentní
27 Kč

Super samolepící balící páska - ideální k zalepování kartonů či slepování balicích fólií. Použité lepidlo na lepicí pásce může být akrylové, solventní nebo hot-melt.

AllServices Auto houba velká mycí s padem
29 Kč

Auto houba velká mycí s padem – výborná mycí houba s padem (abrazivní vrstvou pro snadné odstranění úporných nečistot např. hmyz) určená na ruční mytí aut, na mytí potahů a čalounění, koberců atd. Je jemná, ale pevná neroztrhne se vám v ruce, když je namočená.

AllServices Plastový kbelík 5 l
30 Kč

Plastový kbelík -  vyrobený z kvalitního plastu je skvělým pomocníkem při domácím úklidu. Kbelík disponuje pevným držadlem, které umožňuje pohodlené přenášení.

AllServices Plastový kbelík 5 l s víkem
30 Kč

Plastový kbelík -  vyrobený z kvalitního plastu je skvělým pomocníkem při domácím úklidu. Kbelík disponuje pevným držadlem, které umožňuje pohodlené přenášení. Kbelík je dodávám s víkem!

AllServices Froté ručník malý 30 x 50 cm - oranžová
31 Kč

Froté ručník 30 × 50 cm, praní na 60°C Kvalitní, husté froté ručníky s bordurou, kvalitní barvy – nepouští, proto se hodí i do hotelového provozu. Froté ručníky jsou vyrobeny z 100% bavlněného materiálu a díky tomu jsou velmi příjemné na omak.

AllServices Froté ručník malý 30 x 50 cm - béžový
31 Kč

Froté ručník 30 × 50 cm, praní na 60°C Kvalitní, husté froté ručníky s bordurou, kvalitní barvy – nepouští, proto se hodí i do hotelového provozu. Froté ručníky jsou vyrobeny z 100% bavlněného materiálu a díky tomu jsou velmi příjemné na omak.

AllServices Froté ručník malý 30 x 50 cm - fialová
31 Kč

Froté ručník 30 × 50 cm, praní na 60°C Kvalitní, husté froté ručníky s bordurou, kvalitní barvy – nepouští, proto se hodí i do hotelového provozu. Froté ručníky jsou vyrobeny z 100% bavlněného materiálu a díky tomu jsou velmi příjemné na omak.