Alpina T15 EVE 18 black/white/blue
2 990 Kč 2 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní dámská běžecká obuv. Alpina T15 EVE 18 black/white/blue je postavena na systému vázání NNN. Bota je díky anatomické stélce, měkké flexi, elastické vsádce a zateplení Thinsulite velmi pohodlná. Odolnost vůči vnějším podmínkám posiluje neoprenové krytí, takže bota nepromokne.

Alpina T 5 Plus black/white/red 16
1 790 Kč 1 589 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Běžkařská obuv pro všechny turistické nadšence. Systém obutí ve specifikaci NNN. Vnitřek boty tvoří spolehlivé zateplení Thinsulate společně s pasující stélkou. Oblast nártu chrání zvýšená látka se zapínáním na zip. Alpina T 5 Plus se vzhledem ke svému neutrálnímu zpracování hodí pro muže i ženy.

Alpina T 5 Jr Plus black/white/red 16
1 760 Kč 1 639 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětská běžkařská obuv pro rodinné vyjížďky. Systém šněrování s krytím na zip. Systém podrážky NNN. Zateplení Thinsulate pomůže udržet nohy vašeho potomka v teple a navíc nijak výrazně neubírá na vnitřní prostoru. O pohodlnost Alpina T 5 Jr Plus se po většinu dne stará speciálně tvarovaná stélka i měkká flex.

Alpina T 5 Eve

Alpina T 5 Eve

Hodnocení: 5
1 490 Kč 959 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Alpina T 5 Eve jsou dámské běžkařské boty pro rekreační běh klasickou technikou. Díky zateplení Thinsulate udržují příjemnou teplotu uvnitř boty.

Alpina A Combi
3 890 Kč 2 149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Alpina A-Combi jsou běžkařské boty s oporou kotníku pro klasickou i bruslařskou techniku. Díky zateplení Thinsulate a krytu šněrování udržují příjemnou teplotu uvnitř boty.

Alpina Blazer

Alpina Blazer

Hodnocení: 4,2
1 290 Kč 749 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Alpina Sport Tour black/white/red 18
1 790 Kč 1 499 Kč

Běžkařská obuv pro všechny turistické nadšence. Systém obutí ve specifikaci NNN. Vnitřek boty tvoří spolehlivé zateplení Thinsulate společně s pasující stélkou. Oblast nártu chrání zvýšená látka se zapínáním na zip. Alpina Sport Tour se vzhledem ke svému neutrálnímu zpracování hodí pro muže i ženy.

Alpina Lyžařská helma Grap 2.0, 54 - 57 cm - zánovní-26%
1 500 Kč 1 109 Kč

Zánovní

Univerzální velice oblíbená lyžařská helma Alpina v novém designu je vybavena technologiemi Run System a Inmold Tec. Krytky uší lze oddělit a vnitřek helmy je vyměnitelný. Nastavitelná ventilace AIR STREAM CONTROL a technologie NECKWARMER pro ještě větší komfort.

Alpina ACL black/red/white
3 360 Kč 3 179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní běžkařská pánská obuv. Alpina ACL black/red/white je dělaná na systém vázání NNN a disponuje nastavitelnou fixací paty. Pohodlí je zajištěno díky elastické vsádce a zateplení Thinsulate. Bota má překryté šněrovaní jako ochranu proti vnějším vlivům. Spodní část boty je tvořena podrážkou R3 PU.

Alpina ASK black/red/white
4 710 Kč 2 599 Kč

Kvalitní pánská běžkařská obuv. Alpin ASK black/red/white jsou uzpůsobeny na vázání NNN skate a mají nastavitelnou fixaci paty. Pohodlí je zajištěno elastickou vsádkou a zateplením Thinsulate. Ochrana proti živlům se posílena překrytým šněrováním. Ve spodní části je bota vybavena podrážkou R3 PU.

Alpina T 20 Eve

Alpina T 20 Eve

Hodnocení: 4
2 930 Kč 2 859 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Alpina T 20 EVE jsou dámské běžkařské boty pro rekreační běh klasickou technikou. Díky zateplení Thinsulate udržují příjemnou teplotu uvnitř boty.

Alpina benzínový vyžínač
2 799 Kč

Benzínový vyžínač z řady křovinořezů Alpina TR. Na první pohled zaujme moderním designem a vyspělou ergonomií.

Alpina Běžecká obuv T 15, černá, 20
3 010 Kč 2 790 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Běžecká unisexová obuv od značky Alpina. Disponuje anatomicky tvarovanou stélkou a elastickou vsádkou pro pohodlnější nošení. Zateplení Thinsulate. Zapínání na zip a pásku nad kotníkem. Podrážka NNN. Běžecká obuv T 15, černá, 20 je určena pro kombinované používání.

Alpina Dámská běžecká obuv T30 Eve, černá, 20
3 320 Kč 2 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámská obuv od značky Alpina pro běžecké aktivity. Disponuje anatomicky tvarovanou stélkou a elastickou vsádkou pro pohodlnější nošení. Zateplení Thinsulate. Zapínání na zip a pásku. Podrážka NNN. Dámská běžecká obuv T30 Eve, černá, 20 je určena pro sportovní používání.

Alpina Sklenice Alpina 30 cl - 6 kusů
149 Kč

Sada 6 kusů sklenice o objemu 30 cl na studené nápoje vyrobená z kvalitního čirého skla, můžete mýt v myčce. Vysoce kvalitní zpracování od dodavatele Alpina. Vhodné na všechny druhy studených nápojů

Alpina T 15 black/white/red 18
3 010 Kč 2 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sportovní běžkařská obuv určená i pro náročnější jezdce. Podrážka v osvědčeném systému NNN. Pásek přes oblast kotníku pro lepší držení ve zvýšeném tempu. Překrytí šněrování s uzavřením na zip. Alpina T 15 má důmyslně tvarovanou stélku i zabudované zateplení Thinsulate chránící před nízkými teplotami.

Alpina T 5 Eve Plus white/black/blue 16
1 790 Kč 1 689 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámská běžkařská obuv pro turistické využití. Systém obutí ve specifikaci NNN. Vnitřek boty tvoří spolehlivé zateplení Thinsulate společně s pasující stélkou. Oblast nártu chrání zvýšená látka se zapínáním na zip. Alpina T 5 Eve Plus se svým výraznějším vzhledem hodí k většině outfitů.