10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Alpino Barvy na obličej Super hrdinové 6 ks Alpino Balení 6 silných voskovek + karty prales
Alpino Barvy na obličej Super hrdinové 6 ks

Barvy na malování na obličej promění každého v superhrdinu.

můžete mít 4.3. - 5.3.

Alpino Sada fixů 10 ks Alpino Balení 6 silných voskovek + karty prales
Alpino Sada fixů 10 ks

Fixy v živých barvách jsou skvělou volbou pro nejmenší.

můžete mít 4.3. - 5.3.

Alpino Balení 6 silných voskovek + karty prales Alpino Balení 6 silných voskovek + karty prales
Alpino Balení 6 silných voskovek + karty prales

Sada 6 silných barevných voskovek a 6 karet zvířat z pralesa k vybarvení. Všechny produkty Alpino Baby jsou určeny pro ty nejmenší a jsou navrženy tak, aby jim pomáhaly rozvíjet jemnou motoriku, stimulovat jejich kreativitu a motivovat jejich schopnost vztahovat se k životnímu prostředí. Doporučený

můžete mít 4.3. - 5.3.

Alpino Balení 6 silných tužek + karty farma Alpino Balení 24 ks Premium tužek Color Experience +120 ks omalovánek Mandalas
Alpino Balení 6 silných tužek + karty farma

Sada 6 silných barevných tužek a 6 karet hospodářských zvířat k vybarvení. Obsahuje speciální ořezávátko a vzdělávacího průvodce. Všechny produkty

můžete mít 4.3. - 5.3.

Alpino Balení modelovací hmoty 7 barev + 7 nástrojů + váleček Alpino Balení 24 ks Premium tužek Color Experience +120 ks omalovánek Mandalas
Alpino Balení modelovací hmoty 7 barev + 7 nástrojů + váleček

Balení modelovací hmoty 6ks + nástroje + válečekBalení 6×30gr. modelovací hmoty-různé barvy + 8 formiček + 3 nástroje + válečekFlexibilní, plastická, jemná a pružná plastelína.Jasné barvy, které lze míchat. Bez zápachu, bezlepková. Vhodná pro všechny ruční práce.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Alpino Balení 24 ks Premium tužek Color Experience +120 ks omalovánek Mandalas Alpino Balení 24 ks Premium tužek Color Experience +120 ks omalovánek Mandalas
Alpino Balení 24 ks Premium tužek Color Experience +120 ks omalovánek Mandalas

Balení 24 ks Premium tužek Color Experience +120 ks omalovánek MandalasPopis: pouzdro na 24 tužek ALPINO Color Experience s vysoce kvalitním lakemjejich prémiová tuha poskytuje hladký nátěr s možností degradace nebo zdůraznění barvy podle aplikačního tlaku24 barev je živých a jasných pro optimální…

můžete mít 5.3. - 6.3.

Alpino Balení 12 třpytivé gelové pero Color Experience Alpino Balení 6 fixů s dvojitým koncem Color Experience Calligraphy
Alpino Balení 12 třpytivé gelové pero Color Experience

Balení 12 třpytivé gelové pero Color ExperiencePopis: pouzdro na 12 gelových per. Šířka hrotu 1,0 mm. Díky třpytku úžasně vyniknou. Jsou ideální pro psaní, kreslení nebo tvorbu deníku.Upozornění: Pro děti od 3 let. Obsahuje malé části. Toto balení si uschovejte pro budoucí použití.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Alpino Activity Barvy malování prstem Alpino Balení 6 fixů s dvojitým koncem Color Experience Calligraphy
Alpino Activity Barvy malování prstem

Alpino Activity malování prstemAktivita pro rozvoj psychomotriky stimulací přesnosti a dovednosti, ideální pro ty nejmenší, kteří se chtějí učit při hraní, vhodné pro děti 2–6 leté, pro školní využitíObsah balení: 5 nádob barev na malování prsty, 6 vybarvovacích listů, 1 návod k použitíUpozornění:…

můžete mít 5.3. - 6.3.

Alpino Balení 6 fixů s dvojitým koncem Color Experience Calligraphy Alpino Balení 6 fixů s dvojitým koncem Color Experience Calligraphy
Alpino Balení 6 fixů s dvojitým koncem Color Experience Calligraphy

Balení 6 fixů s dvojitým koncem Color Experience CalligraphyPopis: balení 6 speciálních fixů pro kaligrafii a nápisy. Oboustranné fixy, jemný hrot 0,4 mm a hrot štětce 3,6 mm. Šedé a černé tóny.Upozornění: Pro děti od 3 let. Obsahuje malé části. Toto balení si uschovejte pro budoucí použití.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Alpino Color Experience 12 štetcových fixů Alpino Balení 12 barevných fixů DUO Stamper
Alpino Color Experience 12 štetcových fixů

Alpino Color Experience 12 štětcových fixů 4.55 mm hrot. Upozornění: Pro děti od 3 let. Obsahuje malé části. Toto balení si uschovejte pro budoucí použití. Alpino je měřítkem kvality v papírnictví od roku 1943.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Alpino Balení 12 barevných fixů DUO Stamper Alpino Balení 12 barevných fixů DUO Stamper
Alpino Balení 12 barevných fixů DUO Stamper

Popis: Pouzdro na 12 různobarevných hrubých fixů s rozdílnými razítky. Druhá strana má odolný hrot. Snadno pratelné. Výrazné trvanlivé barvy. Na bázi vody, bez zápachu. Nepřecházejí přes papír. Jsou ideální pro začátečníky v technice malování fixy.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Alpino Balení 36 barevných fixů Alpino Balení 12 barevných fixů DUO Stamper
Alpino Balení 36 barevných fixů

Balení 36 barevných fixůPopis: Pouzdro na 36 školních fixů s tenkou špičkou 3 mm. Odolný hrot. Lehce pratelné. Výrazné trvanlivé barvy. Na bázi vody, bez zápachu. Neprocházejí přes papír. Fixy jsou ideální pro rozvoj kreativity u dětí i dospělých.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Alpino Balení 24 barevných fixů Maxi Alpino modelovací hmota v 10 různých barvách/50gr.
Alpino Balení 24 barevných fixů Maxi

Balení 24 barevných fixů MAXIPopis: Pouzdro na 24 školních fixů s tlustou špičkou 6 mm. Odolný hrot. Snadno pratelné. Výrazné trvanlivé barvy. O 30% inkoustu více. Na bázi vody, bez zápachu. Nepřecházejí přes papír. Jsou ideální pro začátečníky v technice malování fixy.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Alpino Balení 12 voskovek DACs bílá Alpino modelovací hmota v 10 různých barvách/50gr.
Alpino Balení 12 voskovek DACs bílá

Balení 12 voskovek DACs bílákrabice 12 jednobarevných voskovek DACsklasické voskovky se smetanovou strukturou pro všechny druhy malování, živé barvy, které stimulují vizuální vnímání, poskytnou měkký a krycí nátěr unikátní barvou a kreativitouUpozornění: Nevhodné pro děti do 3 let.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Alpino modelovací hmota v 10 různých barvách/50gr. Alpino modelovací hmota v 10 různých barvách/50gr.
Alpino modelovací hmota v 10 různých barvách/50gr.

Alpino modelovací hmota 10ks á 50 gr.balení 10ks modelovací hmoty po 50gr. různé barvyflexibilní, plastická, jemná a pružná plastelínajasné barvy, které lze míchat, bez zápachu, bezlepková, vhodná pro všechny ruční práceUpozornění: Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Alpino Balení 12 barevných fixů Maxi Alpino Mazací houba na bílou a křídovou tabuli 1ks
Alpino Balení 12 barevných fixů Maxi

Balení 12 barevných fixů MAXIPopis: Pouzdro na 12 školních fixů s tlustou špičkou 6 mm. Odolný hrot. Lehce pratelné. Výrazné trvanlivé barvy. O 30% inkoustu více. Na bázi vody, bez zápachu. Neprocházejí přes papír. Jsou ideální pro začátečníky v technice malování fixy.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Alpino Mazací houba na bílou a křídovou tabuli 1ks Alpino Mazací houba na bílou a křídovou tabuli 1ks
Alpino Mazací houba na bílou a křídovou tabuli 1ks

Mazací houbička na bílou a křídovou tabuliPopis:mazací houbička na bílou a křídovou tabulivhodné pro použití ve školách, otírejte s lehkostí, rozdílné strany na bílou a černou tabuli, uchycení hadříku na suchý zip, včetně náhradního hadříkuUpozornění: Uchovejte toto balení pro budoucí použití.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Alpino Balení 24 barevných fixů Alpino Mazací houba na bílou a křídovou tabuli 1ks
Alpino Balení 24 barevných fixů

Balení 24 barevných fixůPopis: Pouzdro na 24 školních fixů s tenkou špičkou 3 mm. Odolný hrot. Lehce pratelné. Výrazné trvanlivé barvy. Na bázi vody, bez zápachu. Neprocházejí přes papír. Fixy jsou ideální pro rozvoj kreativity u dětí i dospělých.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Alpino Balení 12 barevných fixů Alpino modelovací pasta 500 gr. bílá
Alpino Balení 12 barevných fixů

Balení 12 barevných fixůPopis: Pouzdro na 12 školních fixů s tenkou špičkou 3 mm. Odolný hrot. Lehce pratelné. Výrazné trvanlivé barvy. Na bázi vody, bez zápachu. Neprocházejí přes papír. Fixy jsou ideální pro rozvoj kreativity u dětí i dospělých.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Alpino modelovací pasta 500 gr. bílá Alpino modelovací pasta 500 gr. bílá
Alpino modelovací pasta 500 gr. bílá

Alpino modelovací pasta 500 gr. bílámodelovací pasta – cihlička 500 grModelovací materiál ideální pro děti. Schne na vzduchu, nepotřebuje vaření. Po zaschnutí natřete barvami.Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Alpino Balení 8 barevných fixů Fluo Alpino modelovací pasta 500 gr. bílá
Alpino Balení 8 barevných fixů Fluo

Balení 8 barevných fixů FluoPopis: Pouzdro na 8 školních fixů s tenkou špičkou 3 mm. Odolný hrot. Snadno pratelné. Výrazné trvanlivé barvy. Na bázi vody, bez zápachu. Nepřecházejí přes papír. Fixy jsou ideální pro rozvoj kreativity u dětí i dospělých.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Alpino modelovací pasta 500 gr. terakota Alpino Školní nůžky 130 mm 1ks pro leváky
Alpino modelovací pasta 500 gr. terakota

Alpino modelovací pasta 500 gr. terakotamodelovací pasta – cihlička 500 grModelovací materiál ideální pro děti. Schne na vzduchu, nepotřebuje vaření. Po zaschnutí natřete barvami.Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Alpino Školní nůžky 130 mm 1ks Alpino Školní nůžky 130 mm 1ks pro leváky
Alpino Školní nůžky 130 mm 1ks

Alpino je měřítkem kvality v papírnictví od roku 1943. Máme širokou škálu školních pomůcek a výrobků pro řemesla: barevné tužky, fixy, pastelky, modelovací hlíny, líčení, umělecké aktivity… Objevte náš svět barev a kreativity!

můžete mít 5.3. - 6.3.

Alpino Školní nůžky 130 mm 1ks pro leváky Alpino Školní nůžky 130 mm 1ks pro leváky
Alpino Školní nůžky 130 mm 1ks pro leváky

Alpino je měřítkem kvality v papírnictví od roku 1943. Máme širokou škálu školních pomůcek a výrobků pro řemesla: barevné tužky, fixy, pastelky, modelovací hlíny, líčení, umělecké aktivity… Objevte náš svět barev a kreativity!

můžete mít 5.3. - 6.3.

Alpino je měřítkem kvality v papírnictví od roku 1943. Máme širokou škálu školních pomůcek a výrobků pro řemesla: barevné tužky, fixy, pastelky, modelovací hlíny, líčení, umělecké aktivity... Objevte náš svět barev a kreativity!