American Tourister Soundbox 55
3 299 Kč

2 990 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 5 let

Malý kufr American Tourister z barevné kolekce Soundbox nabízí po rozšíření objem 41 litrů a díky své velikosti je možné jej využít jako příruční zavazadlo u většiny leteckých společností. 4 kolečka, výsuvná rukojeť, TSA zámek i vnitřní organizace zpříjemňují užívání tohoto moderního zavazadla.


American Tourister Holiday Heat Spinner 55
2 299 Kč

1 790 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Malý kufřík American Tourister z kolekce Holiday Heat je ideálním společníkem na víkend nebo pro skromné cestovatele, lze jej totiž vzít na palubu letadla. Nabízí objem 38 l, 4 kolečka, teleskopickou rukojeť a jeho obsah chrání integrovaný kódový zámek. Samozřejmostí jsou kvalitní materiály a i zpracování.


American Tourister Funshine 55
2 599 Kč

1 490 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Moderní a vysoce kvalitní cestovní kufr je možné díky menším rozměrům využít jako příruční zavazadlo. Jeho objem činí 39 l a je vyrobený z lehkého polyesteru. Kufr je vybavený kódovým zámkem, teleskopickým madlem a 2 kolečky.


American Tourister Funshine 99,5 l
3 999 Kč

1 990 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Velký cestovní kufr z dílny značky American Tourister má kapacitu necelých 100 l a je vyrobený z odolného polyesteru. Do jeho výbavy patří kódový zámeknebo teleskopické madlo. Díky čtyřem otočným kolečkám se kufr snadno přemisťuje.


American Tourister Herolite 74
5 299 Kč

2 990 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Lehký cestovní kufr značky American Tourister má objem 95 l a je vyrobený z odolného polyesteru. Vybavený je 4 otočnými kolečky, visacím zámkem na klíček a trolejí s nastavitelnou délkou.


American Tourister Funshine 36 l
2 699 Kč

1 390 Kč
+ doprava zdarma

Lehký cestovní kufr American Tourister má kapacitu 36 l a vzhledem k jeho rozměrům je využitelný jako příruční zavazadlo, což oceníte například při krátkých služebních cestách. Kufr je opatřený 4 otočnými kolečky, integrovaným kódovým zámkem a teleskopickým madlem.


American Tourister SkyTracer 77
5 599 Kč

2 890 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Pevný kufr American Tourister je díky své kapacitě 94 l vhodný i pro velké cestování. Je opatřen 4 zdvojenými otočnými kolečky a teleskopickým madlem, takže manipulace s ním je opravdu jednoduchá. Nechybí integrovaný TSA zámek ani zipové kapsy.


American Tourister Funshine 63,5 l
3 299 Kč

1 890 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Lehký cestovní kufr má moderní vzhled a je vyrobený z odolného polyesteru. Je vybavený integrovaným kódovým zámekem, teleskopickým madlem, 4 otočnými kolečky a uvnitř se nachází kapsa na zip.


American Tourister Herolite 67
4 599 Kč

2 790 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Cestovní kufr American Tourister se vyznačuje svou odolností a zároveň lehkostí. Je opatřen 4 otočnými kolečky, trolejí a visacím TSA zámkem. Nechybí ani zipové kapsy pro uchování drobnějších věcí.


American Tourister Soundbox 67
4 099 Kč

3 490 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prostorný kufr značky American Tourister z barevné kolekce Soundbox nabízí po rozšíření objem 81 litrů a díky své velikosti vám pomůže sbalit vše, co na svou dovolenou budete potřebovat. 4 kolečka, výsuvná rukojeť, TSA zámek i vnitřní organizace zpříjemňují užívání tohoto moderního zavazadla.


American Tourister SkyTracer 55
4 199 Kč

2 290 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Pevný cestovní kufr s objeme 32 l lze u některých leteckých společností využít i jako kabinové zavazadlo. Skvěle poslouží na služební cesty či eurovíkendy. Kufr je vybavený 4 otočnými zdvojenými kolečky, teleskopickou rukojetí a bezpečné uzavření zajistí integrovaný kódový TSA zámek.


American Tourister Herolite 55
3 999 Kč

2 190 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Cestovní kufr American Tourister je vyroben ve velikosti, kterou většina leteckých společností uznává jako kabinové zavazadlo. Můžete si jej tak vzít s sebou na palubu letadla. Vyrobený je z odolného polyesteru a jeho kapacita činí 42 l.


American Tourister Soundbox 77
4 199 Kč

3 990 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 5 let

Veliký kufr z dílny značky značky American Tourister z barevné kolekce Soundbox nabízí po rozšíření objem 110 litrů a díky své velikosti vám pomůže sbalit vše, co na svou dovolenou budete potřebovat. 4 kolečka, výsuvná rukojeť, TSA zámek i vnitřní organizace zpříjemňují užívání tohoto moderního zavazadla.


American Tourister Bon Air 55 cm
2 799 Kč

1 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kabinové zavazadlo Bon Air 55 cm od značky American Tourister je ideální na cestování nízkonákladovými leteckými společnostmi. Je super lehké a extra odolné, vybavené TSA zámkem pro maximální bezpečí a čtyřmi kolečky pro komfortní manipulaci.


American Tourister Bon Air 66 cm
3 299 Kč

2 190 Kč
+ doprava zdarma

Skořepinové zavazadlo Bon Air 66 cm od značky American Tourister je ideální na týdenní dovolenou. Je super lehké a extra odolné, vybavené TSA zámkem pro maximální bezpečí a čtyřmi kolečky pro komfortní manipulaci.


American Tourister Bon Air 75 cm
3 799 Kč

2 399 Kč
+ doprava zdarma

Skořepinové zavazadlo Bon Air 75 cm od značky American Tourister je ideální na dvoutýdenní dovolenou. Je super lehké a extra odolné, vybavené TSA zámkem pro maximální bezpečí a čtyřmi kolečky pro komfortní manipulaci.


American Tourister Summer Voyager 55 cm
2 599 Kč

1 999 Kč
+ doprava zdarma

Elegantní skořepinové zavazadlo American Tourister Summer Voyager je ideální jako palubní zavazadlo pro nízkonákladové letecké společnosti na krátkou dovolenou či výlet. Zipy jsou zabezpečeny TSA zámkem. Pohodlné přejíždění umožňují 4 dvojitá kolečka.


American Tourister Cestovní zavazadlo Aero Racer 55 cm
2 599 Kč

1 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní kufr Aero Racer od značky American Tourister svou výškou 55 cm vyhovuje jako palubní zavazadlo většiny leteckých společností. Je ideální jako zavazadlo pro dvoudenní výlet. Modely řady spinner nabízí 4 kolečka, díky kterým se s ním snadno manipuluje. Připevněný 3 číselný zámek umožňuje jednoduché uzamčení zipů.


American Tourister Cestovní zavazadlo Aero Racer 55 cm Frontloader
2 899 Kč

2 590 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cestovní kufr Aero Racer od značky American Tourister svou výškou 55 cm vyhovuje jako palubní zavazadlo většiny leteckých společností. Je ideální jako zavazadlo pro dvoudenní výlet. Modely řady spinner nabízí 4 kolečka, díky kterým se s ním snadno manipuluje, a řada Frontloader disponuje přední kapsou k uložení notebooku či tabletu.


American Tourister Cestovní zavazadlo Aero Racer 79 cm
3 199 Kč

2 490 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cestovní kufr Aero Racer od značky American Tourister je vyroben z ABS plastu, který je odolný před poškozením. Je ideální jako zavazadlo pro týdenní dovolenou a delší. Modely řady spinner nabízí 4 kolečka, díky kterým se s ním snadno manipuluje. Připevněný TSA zámek umožňuje jednoduché uzamčení zipů a zabezpečení obsahu kufru.


American Tourister Cestovní zavazadlo Jet Glam 55 cm
2 999 Kč

2 390 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Cestovní kufr Jet Glam od značky American Tourister svou výškou 55 cm vyhovuje jako palubní zavazadlo většiny leteckých společností. Je ideální jako zavazadlo pro dvoudenní výlet. Modely řady spinner nabízí 4 kolečka, díky kterým se s ním snadno manipuluje. Díky TSA zámku se nemusíte bát, že se vám z kufru něco vytratí a pevný ABS plast je odolný proti nárazům.


American Tourister Cestovní zavazadlo Jet Glam 67 cm
3 299 Kč

2 590 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cestovní kufr Jet Glam od značky American Tourister je vyroben z pevného ABS plastu, který je odolný proti nárazům. Je ideální jako zavazadlo pro vícedenní výlet. Modely řady spinner nabízí 4 kolečka, díky kterým se s ním snadno manipuluje. Díky TSA zámku se nemusíte bát, že se vám z kufru něco vytratí.


American Tourister Cestovní zavazadlo Jet Glam 77 cm
3 599 Kč

2 890 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cestovní kufr Jet Glam od značky American Tourister je vyroben z pevného ABS plastu, který je odolný proti nárazům. Je ideální jako zavazadlo pro týdenní výlet a delší. Modely řady spinner nabízí 4 kolečka, díky kterým se s ním snadno manipuluje. Díky TSA zámku se nemusíte bát, že se vám z kufru něco vytratí.


American Tourister Holiday Heat Spinner 79
2 579 Kč

2 390 Kč

Záruka 5 let

Prostorný kufr American Tourister z kolekce Holiday Heat nabízí objem 108 l, díky čemuž je skvělým společníkem pro každou dovolenou. 4 kolečka a teleskopická rukojeť usnadňují jeho používání, obsah chrání integrovaný kódový zámek.


American Tourister Modern Dream 55 cm
3 599 Kč

2 399 Kč
+ doprava zdarma

Elegantní skořepinové zavazadlo American Tourister Modern Dream je ideální jako palubní zavazadlo pro nízkonákladové letecké společnosti na krátkou dovolenou či výlet. Zipy jsou zabezpečeny TSA zámkem. Pohodlné přejíždění umožňují 4 dvojitá kolečka.


American Tourister Sonicsurfer 55 cm
2 599 Kč

1 899 Kč
+ doprava zdarma

Kabinové zavazadlo American Tourister Sonicsurfer 55 cm se 4 kolečky je ideální na dvoudenní výlet. Tato velikost je vhodná jako palubní zavazadlo pro nízkonákladové společnosti, jako je EasyJet nebo RyanAir. Zabudovaný TSA zámek pro maximální bezpečnost obsahu zavazadla.


American Tourister Sunside 55 cm
3 099 Kč

2 199 Kč
+ doprava zdarma

Elegantní kabinové zavazadlo American Tourister Sunside 55 cm na čtyřech dvojitých kolečkách je ideální na dvoudenní výlet a zajistí snadný příjezd do cílové destinace. Tato velikost je vhodná jako palubní zavazadlo pro nízkonákladové společnosti, jako je EasyJet nebo RyanAir. Zabudovaný TSA zámek.


American Tourister Taška na kolečkách RoadQuest 55 cm
2 499 Kč

1 990 Kč
+ doprava zdarma

Ultralehká cestovní taška na kolečkách American Tourister RoadQuest 55 cm zajišťuje flexibilní cestování. Je vhodná jako příruční zavazadlo i jen tak do ruky na cestování městskou dopravou. Nabízí nejmodernější hliníkovou rukojeť a polstrované vrchní ruční madlo pro nejkomfortnější přenášení.


American Tourister Tracklite 55 cm
2 399 Kč

1 790 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kabinové zavazadlo American Tourister Tracklite 55 cm na čtyřech dvojitých kolečkách je ideální na dvoudenní výlet a zajistí snadný příjezd do cílové destinace. Tato velikost je vhodná jako palubní zavazadlo. Vyrobeno z materiálu odolného proti škrábancům.


American Tourister Tracklite 67 cm
2 599 Kč

2 199 Kč
+ doprava zdarma

Středně velký kufr American Tourister Tracklite 67 cm na čtyřech dvojitých kolečkách je ideální na týdenní výlet. Vyrobeno z materiálu ABS odolného proti škrábancům. Zvýšenou bezpečnost zajišťuje TSA zámek. Kufr je v případě potřeby rozšiřitelný.


American Tourister Tracklite 78 cm
2 899 Kč

2 599 Kč
+ doprava zdarma

Velký kufr American Tourister Tracklite 78 cm na čtyřech dvojitých kolečkách je ideální na týdenní výlet. Vyrobeno z materiálu ABS odolného proti škrábancům. Zvýšenou bezpečnost zajišťuje TSA zámek. Kufr je v případě potřeby rozšiřitelný až na objem 120 l.


American Tourister American Tourister At Work Laptop Backpack 17,3", černá 33G*09003
1 150 Kč

990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Batoh na notebook o úhlopříčce 17,3" je vybaven organizérem a návlekovým pásem k jednoduchém připevnění na kufr. American Tourister At Work Laptop Backpack 33G*09003 má objem 34 litrů, je opatřen dvěma předními kapsami na zip a polstrovanými přihrádkami na tablet a notebook.


American Tourister American Tourister At Work Laptop Bag 15,6" 33G*09005, černá
999 Kč
989 Kč

Novinka

Brašna na notebook o úhlopříčce 15,6" je vybavena organizérem a návlekovým pásem k jednoduchém připevnění na kufr. American Tourister At Work Laptop Bag 33G*09005 má objem 15 litrů, je opatřena dvěma předními kapsami na zip a polstrovanými přihrádkami na tablet a notebook.


American Tourister American Tourister At Work Rolling Tote 15,6" 33G*09006, černá
2 499 Kč

2 299 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Brašna na kolečkách na notebook o úhlopříčce 15,6" je vybavena organizérem a návlekovým pásem k jednoduchém připevnění na kufr. American Tourister At Work Rolling Tote 33G*09006 má objem 22 litrů, je opatřena třemi předními kapsami na zip a polstrovanými přihrádkami na tablet a notebook.


American Tourister Summer Voyager 55 cm, tmavě modrá - zánovní
1 633 Kč
+ doprava zdarma

Zánovní

Elegantní skořepinové zavazadlo American Tourister Summer Voyager je ideální jako palubní zavazadlo pro nízkonákladové letecké společnosti na krátkou dovolenou či výlet. Zipy jsou zabezpečeny TSA zámkem. Pohodlné přejíždění umožňují 4 dvojitá kolečka.


American Tourister Taška na kolečkách RoadQuest 55 cm, tmavě šedá - rozbaleno-25%
2 499 Kč

1 851 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Ultralehká cestovní taška na kolečkách American Tourister RoadQuest 55 cm zajišťuje flexibilní cestování. Je vhodná jako příruční zavazadlo i jen tak do ruky na cestování městskou dopravou. Nabízí nejmodernější hliníkovou rukojeť a polstrované vrchní ruční madlo pro nejkomfortnější přenášení.


American Tourister SkyTracer 68
5 199 Kč

2 690 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Skořepinový kufr American Tourister z řady SkyTracer je ideální volnou pro každou vaši cestu. Vnitřní kapacita 63 l je rozdělená přepážkou a zipovými kapsami. 4 zdvojená kolečka a teleskopické madlo usnadňují manipulaci. O bezpečné zavření obsahu se postará integrovaný TSA zámek.


American Tourister Cestovní zavazadlo Aero Racer 68 cm
2 899 Kč

2 190 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Cestovní kufr Aero Racer od značky American Tourister je vyroben z ABS plastu, který je odolný před poškozením. Je ideální jako zavazadlo pro vícedenní výlet. Modely řady spinner nabízí 4 kolečka, díky kterým se s ním snadno manipuluje. Připevněný 3 číselný zámek s TSA umožňuje jednoduché uzamčení zipů a zabezpečení obsahu kufru.


American Tourister Instago 55 cm
3 099 Kč

1 499 Kč
+ doprava zdarma

Cestovní zavazadlo American Tourister Instago 55 cm si lze vzít s sebou na palubu letadla, neboť se do něj vejdou všechny potřebné věci na kratší výlet, a nemusíte tak tahat velký kufr. Toto textilní zavazadlo je velmi odolné a snadné na přepravu díky 2 kolečkům, dvojité troleji a horním a bočním madlům. Připevněný 3 číselný zámek.


V roce 1932 založil polský emigrant Sol Koffler společnost American Tourister se zavazadly, do které investoval své celoživotní úspory. Jeho cílem bylo vytvořit výrazně trvanlivější produkt, než nabízela konkurence ve stejné cenové kategorii. Společnost si rychle získala reputaci tím, že produkuje kvalitní zavazadla za rozumnou cenu. Byla také inovátorem a první představila plastová zavazadla. V průběhu let společnost představila polstrované rukojeti, silnější zámky a rozšířenou řadu barev. Firemní inovace pokračovaly přes 90. léta, kdy American Tourister vyhrála cenu průmyslových designérů - EasyTurn systémem kol. Zhruba ve stejné době značku Tourister získal Samsonite a poté se stala druhou nejlepší značkou zavazadel na světě. Dnes Samsonite i nadále investuje do celosvětové současné značky American Tourister a zvyšuje svou sílu po celém světě jako dodavatel přístupné světové kvality se zaměřením na produkty pro rodinné rekreace a mladé cestující.

V roce 1932 založil polský emigrant Sol Koffler společnost American Tourister se zavazadly, do které investoval své celoživotní úspory. Jeho cílem bylo vytvořit výrazně trvanlivější produkt, než nabízela konkurence ve stejné cenové kategorii. Společnost si rychle získala reputaci tím, že produkuje kvalitní zavazadla za rozumnou cenu. Byla také inovátorem a první představila plastová zavazadla. V průběhu let společnost představila polstrované rukojeti, silnější zámky a rozšířenou řadu barev. Firemní inovace pokračovaly přes 90. léta, kdy American Tourister vyhrála cenu průmyslových designérů - EasyTurn systémem kol. Zhruba ve stejné době značku Tourister získal Samsonite a poté se stala druhou nejlepší značkou zavazadel na světě. Dnes Samsonite i nadále investuje do celosvětové současné značky American Tourister a zvyšuje svou sílu po celém světě jako dodavatel přístupné světové kvality se zaměřením na produkty pro rodinné rekreace a mladé cestující.