American Tourister Bon Air 66 cm
3 299 Kč 2 190 Kč
+ doprava zdarma

Skořepinové zavazadlo Bon Air 66 cm od značky American Tourister je ideální na týdenní dovolenou. Je super lehké a extra odolné, vybavené TSA zámkem pro maximální bezpečí a čtyřmi kolečky pro komfortní manipulaci.

American Tourister Bon Air 75 cm
3 799 Kč 2 490 Kč
+ doprava zdarma

Skořepinové zavazadlo Bon Air 75 cm od značky American Tourister je ideální na dvoutýdenní dovolenou. Je super lehké a extra odolné, vybavené TSA zámkem pro maximální bezpečí a čtyřmi kolečky pro komfortní manipulaci.

American Tourister Funshine 36 l
2 699 Kč 1 390 Kč
+ doprava zdarma

Lehký cestovní kufr American Tourister má kapacitu 36 l a vzhledem k jeho rozměrům je využitelný jako příruční zavazadlo, což oceníte například při krátkých služebních cestách. Kufr je opatřený 4 otočnými kolečky, integrovaným kódovým zámkem a teleskopickým madlem.

American Tourister Funshine 55
2 599 Kč 1 590 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Moderní a vysoce kvalitní cestovní kufr je možné díky menším rozměrům využít jako příruční zavazadlo. Jeho objem činí 39 l a je vyrobený z lehkého polyesteru. Kufr je vybavený kódovým zámkem, teleskopickým madlem a 2 kolečky.

American Tourister Funshine 63,5 l
3 299 Kč 1 890 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Lehký cestovní kufr má moderní vzhled a je vyrobený z odolného polyesteru. Je vybavený integrovaným kódovým zámekem, teleskopickým madlem, 4 otočnými kolečky a uvnitř se nachází kapsa na zip.

American Tourister Funshine 99,5 l
3 999 Kč 2 190 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Velký cestovní kufr z dílny značky American Tourister má kapacitu necelých 100 l a je vyrobený z odolného polyesteru. Do jeho výbavy patří kódový zámeknebo teleskopické madlo. Díky čtyřem otočným kolečkám se kufr snadno přemisťuje.

American Tourister Herolite 55
3 999 Kč 2 190 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Cestovní kufr American Tourister je vyroben ve velikosti, kterou většina leteckých společností uznává jako kabinové zavazadlo. Můžete si jej tak vzít s sebou na palubu letadla. Vyrobený je z odolného polyesteru a jeho kapacita činí 42 l.

American Tourister Herolite 67
4 599 Kč 2 790 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Cestovní kufr American Tourister se vyznačuje svou odolností a zároveň lehkostí. Je opatřen 4 otočnými kolečky, trolejí a visacím TSA zámkem. Nechybí ani zipové kapsy pro uchování drobnějších věcí.

American Tourister Herolite 74
5 299 Kč 2 990 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Lehký cestovní kufr značky American Tourister má objem 95 l a je vyrobený z odolného polyesteru. Vybavený je 4 otočnými kolečky, visacím zámkem na klíček a trolejí s nastavitelnou délkou.

American Tourister Kosmetická taštička Herolite
1 599 Kč 799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická kosmetická taška American Tourister vám pomůže uspořádat všechny kosmetické nezbytnosti během vašich cest. Odolné provedení dipsonuje celkem 4 zipovými kapsami a elastickými poutky a přihrádkami na drobnosti.

American Tourister Summer Voyager 55 cm
2 599 Kč 1 999 Kč
+ doprava zdarma

Elegantní skořepinové zavazadlo American Tourister Summer Voyager je ideální jako palubní zavazadlo pro nízkonákladové letecké společnosti na krátkou dovolenou či výlet. Zipy jsou zabezpečeny TSA zámkem. Pohodlné přejíždění umožňují 4 dvojitá kolečka.

American Tourister Cestovní zavazadlo Aero Racer 55 cm Frontloader
2 899 Kč 2 590 Kč
+ doprava zdarma

Cestovní kufr Aero Racer od značky American Tourister svou výškou 55 cm vyhovuje jako palubní zavazadlo většiny leteckých společností. Je ideální jako zavazadlo pro dvoudenní výlet. Modely řady spinner nabízí 4 kolečka, díky kterým se s ním snadno manipuluje, a řada Frontloader disponuje přední kapsou k uložení notebooku či tabletu.

American Tourister Cestovní zavazadlo Aero Racer 68 cm
2 899 Kč 2 190 Kč
+ doprava zdarma

Cestovní kufr Aero Racer od značky American Tourister je vyroben z ABS plastu, který je odolný před poškozením. Je ideální jako zavazadlo pro vícedenní výlet. Modely řady spinner nabízí 4 kolečka, díky kterým se s ním snadno manipuluje. Připevněný 3 číselný zámek s TSA umožňuje jednoduché uzamčení zipů a zabezpečení obsahu kufru.

American Tourister Cestovní zavazadlo Aero Racer 79 cm
3 199 Kč 2 490 Kč
+ doprava zdarma

Cestovní kufr Aero Racer od značky American Tourister je vyroben z ABS plastu, který je odolný před poškozením. Je ideální jako zavazadlo pro týdenní dovolenou a delší. Modely řady spinner nabízí 4 kolečka, díky kterým se s ním snadno manipuluje. Připevněný TSA zámek umožňuje jednoduché uzamčení zipů a zabezpečení obsahu kufru.

American Tourister Cestovní zavazadlo Jet Glam 55 cm
2 999 Kč 2 290 Kč
+ doprava zdarma

Cestovní kufr Jet Glam od značky American Tourister svou výškou 55 cm vyhovuje jako palubní zavazadlo většiny leteckých společností. Je ideální jako zavazadlo pro dvoudenní výlet. Modely řady spinner nabízí 4 kolečka, díky kterým se s ním snadno manipuluje. Díky TSA zámku se nemusíte bát, že se vám z kufru něco vytratí a pevný ABS plast je odolný proti nárazům.

American Tourister Cestovní zavazadlo Jet Glam 67 cm
3 299 Kč 2 590 Kč
+ doprava zdarma

Cestovní kufr Jet Glam od značky American Tourister je vyroben z pevného ABS plastu, který je odolný proti nárazům. Je ideální jako zavazadlo pro vícedenní výlet. Modely řady spinner nabízí 4 kolečka, díky kterým se s ním snadno manipuluje. Díky TSA zámku se nemusíte bát, že se vám z kufru něco vytratí.

American Tourister Cestovní zavazadlo Jet Glam 77 cm
3 599 Kč 2 890 Kč
+ doprava zdarma

Cestovní kufr Jet Glam od značky American Tourister je vyroben z pevného ABS plastu, který je odolný proti nárazům. Je ideální jako zavazadlo pro týdenní výlet a delší. Modely řady spinner nabízí 4 kolečka, díky kterým se s ním snadno manipuluje. Díky TSA zámku se nemusíte bát, že se vám z kufru něco vytratí.

American Tourister Holiday Heat kufr 67 cm
2 490 Kč 2 090 Kč
+ doprava zdarma

Moderní cestovní zavazadlo Holiday Heat od značky American Tourister je ideální na týdenní dovolenou na pláži či u jezera. Plně vybavené TSA zámkem umožňuje bezpečné cestování letadlem bez násilného vniknutí do kufru. Vnitřní uspořádání nabízí dostatek prostoru pro zabalení všeho, co budete na dovolené potřebovat.

American Tourister Holiday Heat Spinner 55
2 299 Kč 1 790 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 3 roky

Malý kufřík American Tourister z kolekce Holiday Heat je ideálním společníkem na víkend nebo pro skromné cestovatele, lze jej totiž vzít na palubu letadla. Nabízí objem 38 l, 4 kolečka, teleskopickou rukojeť a jeho obsah chrání integrovaný kódový zámek. Samozřejmostí jsou kvalitní materiály a i zpracování.

American Tourister Holiday Heat Spinner 79
2 579 Kč 2 390 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prostorný kufr American Tourister z kolekce Holiday Heat nabízí objem 108 l, díky čemuž je skvělým společníkem pro každou dovolenou. 4 kolečka a teleskopická rukojeť usnadňují jeho používání, obsah chrání integrovaný kódový zámek.

American Tourister Modern Dream 55 cm
3 599 Kč 2 399 Kč
+ doprava zdarma

Elegantní skořepinové zavazadlo American Tourister Modern Dream je ideální jako palubní zavazadlo pro nízkonákladové letecké společnosti na krátkou dovolenou či výlet. Zipy jsou zabezpečeny TSA zámkem. Pohodlné přejíždění umožňují 4 dvojitá kolečka.

American Tourister Sonicsurfer 55 cm
2 599 Kč 1 899 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kabinové zavazadlo American Tourister Sonicsurfer 55 cm se 4 kolečky je ideální na dvoudenní výlet. Tato velikost je vhodná jako palubní zavazadlo pro nízkonákladové společnosti, jako je EasyJet nebo RyanAir. Zabudovaný TSA zámek pro maximální bezpečnost obsahu zavazadla.

American Tourister Soundbox 55
3 299 Kč 2 499 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 5 let

Malý kufr American Tourister z barevné kolekce Soundbox nabízí po rozšíření objem 41 litrů a díky své velikosti je možné jej využít jako příruční zavazadlo u většiny leteckých společností. 4 kolečka, výsuvná rukojeť, TSA zámek i vnitřní organizace zpříjemňují užívání tohoto moderního zavazadla.

American Tourister Soundbox 67
4 099 Kč 2 999 Kč
+ doprava zdarma

Prostorný kufr značky American Tourister z barevné kolekce Soundbox nabízí po rozšíření objem 81 litrů a díky své velikosti vám pomůže sbalit vše, co na svou dovolenou budete potřebovat. 4 kolečka, výsuvná rukojeť, TSA zámek i vnitřní organizace zpříjemňují užívání tohoto moderního zavazadla.

American Tourister Soundbox 77
4 199 Kč 3 299 Kč
+ doprava zdarma

Záruka 5 let

Veliký kufr z dílny značky značky American Tourister z barevné kolekce Soundbox nabízí po rozšíření objem 110 litrů a díky své velikosti vám pomůže sbalit vše, co na svou dovolenou budete potřebovat. 4 kolečka, výsuvná rukojeť, TSA zámek i vnitřní organizace zpříjemňují užívání tohoto moderního zavazadla.

American Tourister Sunside 55 cm
3 099 Kč 2 199 Kč
+ doprava zdarma

Elegantní kabinové zavazadlo American Tourister Sunside 55 cm na čtyřech dvojitých kolečkách je ideální na dvoudenní výlet a zajistí snadný příjezd do cílové destinace. Tato velikost je vhodná jako palubní zavazadlo pro nízkonákladové společnosti, jako je EasyJet nebo RyanAir. Zabudovaný TSA zámek.

American Tourister Taška na kolečkách RoadQuest 55 cm
2 499 Kč 1 990 Kč
+ doprava zdarma

Ultralehká cestovní taška na kolečkách American Tourister RoadQuest 55 cm zajišťuje flexibilní cestování. Je vhodná jako příruční zavazadlo i jen tak do ruky na cestování městskou dopravou. Nabízí nejmodernější hliníkovou rukojeť a polstrované vrchní ruční madlo pro nejkomfortnější přenášení.

American Tourister Tracklite 55 cm
2 399 Kč 1 790 Kč
+ doprava zdarma

Kabinové zavazadlo American Tourister Tracklite 55 cm na čtyřech dvojitých kolečkách je ideální na dvoudenní výlet a zajistí snadný příjezd do cílové destinace. Tato velikost je vhodná jako palubní zavazadlo. Vyrobeno z materiálu odolného proti škrábancům.

American Tourister Tracklite 67 cm
2 599 Kč 2 199 Kč
+ doprava zdarma

Středně velký kufr American Tourister Tracklite 67 cm na čtyřech dvojitých kolečkách je ideální na týdenní výlet. Vyrobeno z materiálu ABS odolného proti škrábancům. Zvýšenou bezpečnost zajišťuje TSA zámek. Kufr je v případě potřeby rozšiřitelný.

American Tourister Tracklite 78 cm
2 899 Kč 2 599 Kč
+ doprava zdarma

Velký kufr American Tourister Tracklite 78 cm na čtyřech dvojitých kolečkách je ideální na týdenní výlet. Vyrobeno z materiálu ABS odolného proti škrábancům. Zvýšenou bezpečnost zajišťuje TSA zámek. Kufr je v případě potřeby rozšiřitelný až na objem 120 l.

American Tourister American Tourister At Work Laptop Bag 15,6" 33G*09005, černá
999 Kč 750 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Brašna na notebook o úhlopříčce 15,6" je vybavena organizérem a návlekovým pásem k jednoduchém připevnění na kufr. American Tourister At Work Laptop Bag 33G*09005 má objem 15 litrů, je opatřena dvěma předními kapsami na zip a polstrovanými přihrádkami na tablet a notebook.

American Tourister Batoh At Work BP Melange 33G 25 l 15.6"
1 299 Kč
+ doprava zdarma

Hledáte pohodlný batoh pro svůj notebook do velikosti 15.6"? Právě jste jej našli. Tento ultralehký kousek od značky American Tourister si zamilujete nejen díky business vzhledu, ale také pro jeho skvělé organizační vlastnosti.

American Tourister Batoh At Work BP Mesh 33G 25 l 15.6"
1 299 Kč
+ doprava zdarma

Hledáte pohodlný batoh pro svůj notebook do velikosti 15.6", který by vám ladil s kufrem Airbeat? Právě jste jej našli. Tento ultralehký kousek od značky American Tourister si zamilujete nejen díky formálnímu vzhledu, ale také pro jeho skvělé organizační vlastnosti.

American Tourister Batoh At Work BP Print 33G 25 l 15.6"
1 299 Kč
+ doprava zdarma

Hledáte pohodlný batoh pro svůj notebook do velikosti 15.6"? Právě jste jej našli. Tento ultralehký kousek od značky American Tourister si zamilujete nejen díky modernímu potisku na přední straně, ale také pro jeho skvělé organizační vlastnosti.

American Tourister Batoh At Work Laptop Backpack 33G 25 l 15.6"
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hledáte stylový batoh pro svůj notebook do velikosti 15.6"? Právě jste jej našli. Tento ultralehký kousek od značky American Tourister si zamilujete nejen díky modernímu vzhledu, ale také pro jeho skvělé organizační vlastnosti.

American Tourister Batoh At Work Laptop Backpack 33G 34 l 17.3"
1 149 Kč
+ doprava zdarma

Hledáte stylový batoh pro svůj notebook do velikosti 17.3"? Právě jste jej našli. Tento ultralehký kousek od značky American Tourister si zamilujete nejen díky modernímu vzhledu, ale také pro jeho skvělé organizační vlastnosti.

American Tourister Batoh Urban Groove Disney 46C 22 l
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Postrádáte praktický batoh do města, do školy nebo pro volný čas? Tak nepromeškejte tento ultralehký batoh inspirovaný světem Walta Disneyho od značky American Tourister.

V roce 1932 založil polský emigrant Sol Koffler společnost American Tourister se zavazadly, do které investoval své celoživotní úspory. Jeho cílem bylo vytvořit výrazně trvanlivější produkt, než nabízela konkurence ve stejné cenové kategorii. Společnost si rychle získala reputaci tím, že produkuje kvalitní zavazadla za rozumnou cenu. Byla také inovátorem a první představila plastová zavazadla. V průběhu let společnost představila polstrované rukojeti, silnější zámky a rozšířenou řadu barev. Firemní inovace pokračovaly přes 90. léta, kdy American Tourister vyhrála cenu průmyslových designérů - EasyTurn systémem kol. Zhruba ve stejné době značku Tourister získal Samsonite a poté se stala druhou nejlepší značkou zavazadel na světě. Dnes Samsonite i nadále investuje do celosvětové současné značky American Tourister a zvyšuje svou sílu po celém světě jako dodavatel přístupné světové kvality se zaměřením na produkty pro rodinné rekreace a mladé cestující.

V roce 1932 založil polský emigrant Sol Koffler společnost American Tourister se zavazadly, do které investoval své celoživotní úspory. Jeho cílem bylo vytvořit výrazně trvanlivější produkt, než nabízela konkurence ve stejné cenové kategorii. Společnost si rychle získala reputaci tím, že produkuje kvalitní zavazadla za rozumnou cenu. Byla také inovátorem a první představila plastová zavazadla. V průběhu let společnost představila polstrované rukojeti, silnější zámky a rozšířenou řadu barev. Firemní inovace pokračovaly přes 90. léta, kdy American Tourister vyhrála cenu průmyslových designérů - EasyTurn systémem kol. Zhruba ve stejné době značku Tourister získal Samsonite a poté se stala druhou nejlepší značkou zavazadel na světě. Dnes Samsonite i nadále investuje do celosvětové současné značky American Tourister a zvyšuje svou sílu po celém světě jako dodavatel přístupné světové kvality se zaměřením na produkty pro rodinné rekreace a mladé cestující.