10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Anastasia B.H.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Anastasia B.H. Paletka tvářenek Blush Trio 9 g Anastasia B.H. Dvoubarevný pudr na obočí Brow Powder Duo 1,6 g
Anastasia B.H. Paletka tvářenek Blush Trio 9 g

Paletka tvářenek se 3 plně pigmentovanými odstíny je navržena tak, aby vyhovovaly všem tónům pleti. Je možné je nosit samostatně nebo smíchat a vytvořit si tak vlastní odstín.

můžete mít 06.12 - 07.12

Anastasia B.H. Tužka na obočí Brow Definer 0,2 g Anastasia B.H. Dvoubarevný pudr na obočí Brow Powder Duo 1,6 g
Anastasia B.H. Tužka na obočí Brow Definer 0,2 g

Zatahovací tužka na obočí s trojúhelníkovým tvarem a štětečkem, která definuje, upravuje a vyplňuje obočí. Trojúhelníkový tvar má tři hrany různých velikostí pro multifunkční použití. .

můžete mít 06.12 - 07.12

Anastasia B.H. Dvoubarevný pudr na obočí Brow Powder Duo 1,6 g Anastasia B.H. Dvoubarevný pudr na obočí Brow Powder Duo 1,6 g
Anastasia B.H. Dvoubarevný pudr na obočí Brow Powder Duo 1,6 g

Kompaktní pudr na obočí se dvěma odstíny, který vám pomůže dosáhnout techniky ombré a dodá obočí přirozeně vypadající texturu. Poskytuje vysokou pigmentaci a jeho hladká, sametová textura umožňuje snadné přilnutí k pokožce. .

můžete mít 06.12 - 07.12

Anastasia B.H. Tužka na obočí s kartáčkem Brow Wiz 0,09 g Anastasia B.H. Fixační sprej pro suchou pleť Dewy Set (Mini Setting Spray) 30 ml
Anastasia B.H. Tužka na obočí s kartáčkem Brow Wiz 0,09 g

Ultratenká, zatahovací tužka na obočí Brow Wiz je ideální pro zvýraznění a úpravu obočí s přesností profesionální kvality. Poskytuje vysokou pigmentaci a dodává přirozeně vypadající texturu a vzhled plnějšího obočí. .

můžete mít 06.12 - 07.12

Anastasia B.H. Fixační gel na obočí (Clear Brow Gel Mini) 2,5 ml Anastasia B.H. Fixační sprej pro suchou pleť Dewy Set (Mini Setting Spray) 30 ml
Anastasia B.H. Fixační gel na obočí (Clear Brow Gel Mini) 2,5 ml

Lehký, čirý gel na obočí poskytuje flexibilní fixaci bez tuhého pocitu. Používá se samostatně a nebo jako poslední krok po líčení obočí. Obsahuje heřmánek pro uklidňující účinek a obočí zanechává plnější a upravenější. .

můžete mít 06.12 - 07.12

Anastasia B.H. Fixační sprej pro suchou pleť Dewy Set (Mini Setting Spray) 30 ml Anastasia B.H. Fixační sprej pro suchou pleť Dewy Set (Mini Setting Spray) 30 ml
Anastasia B.H. Fixační sprej pro suchou pleť Dewy Set (Mini Setting Spray) 30 ml

Anastasia Beverly Hills Dewy Set Setting Spray je fixační sprej s vůní kokosu a vanilky, který hladce spojuje produkty dohromady a vytváří make-up s oroseným (nikdy mastným) vzhledem. Jemný sprej je ideální pro suchou pleť. Složení na vodní bázi nezatěžuje pleť a zanechává ji hladkou a svěží. .

můžete mít 06.12 - 07.12

Anastasia B.H. Kosmetický štětec na obočí Brush 7B Anastasia B.H. Kosmetický štětec na pudr Pro Brush A23
Anastasia B.H. Kosmetický štětec na obočí Brush 7B

Zúžený, šikmý štětec se syntetickými vlákny je ideální pro definování a úpravu obočí. Je vhodný pro nanášení sypkých i tekutých produktů. .

můžete mít 06.12 - 07.12

Anastasia B.H. Kosmetický štětec na obočí Brush 14 Anastasia B.H. Kosmetický štětec na pudr Pro Brush A23
Anastasia B.H. Kosmetický štětec na obočí Brush 14

Zúžený, šikmý štětec s pevnými přírodními vlákny, které jsou ideální pro vyplnění a zvýraznění obočí. .

můžete mít 06.12 - 07.12

Anastasia B.H. Kosmetický štětec na pudr Pro Brush A23 Anastasia B.H. Kosmetický štětec na pudr Pro Brush A23
Anastasia B.H. Kosmetický štětec na pudr Pro Brush A23

Prémiová přírodní vlákna činí tento zúžený štětec ideální pro nanášení tvářenek, rozjasňovačů a jiných pudrových produktů.

můžete mít 06.12 - 07.12

Anastasia B.H. Pudrový bronzer Powder Bronzer 10 g Anastasia B.H. Řasenka pro objem řas Lash Brag (Volumizing Mascara Mini) 5 ml
Anastasia B.H. Pudrový bronzer Powder Bronzer 10 g

Jemně mletý bronzující prášek, který poskytuje přirozeně vypadající matný povrch. Lze ho použít na tekuté, krémové nebo práškové produkty. Součástí balení je i praktické zrcátko pro úpravu vašeho make-upu na cestách. .

můžete mít 06.12 - 07.12

Anastasia B.H. Řasenka pro objem řas Lash Brag (Volumizing Mascara Mini) 5 ml Anastasia B.H. Řasenka pro objem řas Lash Brag (Volumizing Mascara Mini) 5 ml
Anastasia B.H. Řasenka pro objem řas Lash Brag (Volumizing Mascara Mini) 5 ml

Řasenka Anastasia Beverly Hills Lash Brag Volumizing Mascara vám umožní dosáhnout maximálního objemu a plnosti řas, kterými okouzlíte své okolí. Řasenka vytvoří během okamžiku vzhled dramatických, plných řas s intenzivní, uhlově černou barvou.

můžete mít 06.12 - 07.12

Anastasia B.H. Rozjasňující make-up Luminous Foundation 30 ml Anastasia B.H. Řasenka pro objem řas Lash Brag (Volumizing Mascara Mini) 5 ml
Anastasia B.H. Rozjasňující make-up Luminous Foundation 30 ml

Voděodolný tekutý make-up, který rozjasňuje pleť a vytváří přirozený povrch. Jeho složení zajišťuje dlouhodobé nošení a poskytuje střední krytí. .

můžete mít 06.12 - 07.12

Novinka
Anastasia B.H. Štětec na obočí #12 (Dual-Ended Angled Brush) Anastasia B.H. Voděodolná gelová tužka na oči (Waterproof Gel Liner) 0,3 g (Odstín Darkside)
Anastasia B.H. Štětec na obočí #12 (Dual-Ended Angled Brush)

Štětec na obočí s přesně zkosenou špičkou, která vytváří tahy podobné vlasům, zatímco kartáček na druhém konci dodá bezchybný povrch. Vyplní a vytvaruje obočí s přesností profesionální kvality.

můžete mít 06.12 - 07.12

Anastasia B.H. Sypký pudr Loose Setting Powder 25 g Anastasia B.H. Voděodolná gelová tužka na oči (Waterproof Gel Liner) 0,3 g (Odstín Darkside)
Anastasia B.H. Sypký pudr Loose Setting Powder 25 g

Sypký pudr s lehkou texturou zdokonaluje vaší pleť. Absorbuje přebytečný kožní maz, minimalizuje lesk pokožky a zanechává bezchybný matný povrch. .

můžete mít 06.12 - 07.12

Novinka
Anastasia B.H. Voděodolná gelová tužka na oči (Waterproof Gel Liner) 0,3 g (Odstín Darkside) Anastasia B.H. Voděodolná gelová tužka na oči (Waterproof Gel Liner) 0,3 g (Odstín Darkside)
Anastasia B.H. Voděodolná gelová tužka na oči (Waterproof Gel Liner) 0,3 g (Odstín Darkside)

Vysouvací voděodolná tužka na oči s gelovou texturou poskytuje intenzivně černý pigment s matným povrchem. Pomáhá vytvořit pevnou linku a dodali intenzitu jakémukoli vzhledu očního make-upu. .

můžete mít 06.12 - 07.12

Anastasia B.H. Voděodolná pomáda na obočí (Dipbrow Pomade) 4 g Anastasia B.H. Voděodolná pomáda na obočí (Dipbrow Pomade) 4 g
Anastasia B.H. Voděodolná pomáda na obočí (Dipbrow Pomade) 4 g

Anastasia Beverly Hills Dipbrow® je vysoce pigmentovaná, voděodolná pomáda na obočí, která pomáhá vyplnit a zpřesnit obočí. Dlouhotrvající složení se snadno nanáší a vykouzlí obočí podle vašich představ.

můžete mít 06.12 - 07.12

Anastasia B.H. Voděodolný gel na obočí Dipbrow Gel 4,4 g Anastasia B.H. Voděodolná pomáda na obočí (Dipbrow Pomade) 4 g
Anastasia B.H. Voděodolný gel na obočí Dipbrow Gel 4,4 g

Vysoce pigmentovaný gel na obočí s dlouhotrvajícím a voděodolným složením. Pomáhá dosáhnout dokonalejšího a výraznějšího obočí. .

můžete mít 06.12 - 07.12

Anastasia Beverly Hills je původem Rumunka a v době, kdy emigrovala do USA neuměla vůbec anglicky a navíc neměla žádné finanční prostředky. Díky svojí železné vůli a studiu architektury a umění, si vytvořila jedinečný přístup ke kráse. Anastasia vytvořila patentovanou metodu s názvem Golden Ratio, která umožňuje dokonale definovat obočí.