Antonio Banderas

-33%
Antonio Banderas Seduction In Black - EDT 50 ml
5x

Antonio Banderas Seduction In Black - EDT

315 Kč
210 Kč

Seduction In Black je sofistikovaná, přesto ale velmi přirozená vůně, určená modernímu a elegantnímu muži. Muži, který si je jistý sám sebou a milostné partie rozehrává z velké části sám, část však nechává na osudu a spontánnosti.

Partner: Vivantis
Antonio Banderas Spirit For Women - deodorant ve spreji 150 ml

Antonio Banderas Spirit For Women - deodorant ve spreji

299 Kč
259 Kč

Spirit je moderní vůně se silným aroma. Obsahuje ingredience jako švestka a červené ovoce, jež jí dodávají její nezaměnitelnou sladkou vášeň. Tato smyslná vůně evokuje latinskoamerickou romantiku a je plná vášně a užívání si života naplno.

Partner: Vivantis
-31%
Antonio Banderas Diavolo Men - EDT 100 ml
2x

Antonio Banderas Diavolo Men - EDT

369 Kč
253 Kč

Diavolo je orientálně-kořenitá vůně pro muže se zajímavým svěžím mechovým podtónem. Doplňuje řadu úspěšných parfémů z dílny světoznámého herce Antonia Banderase. Buďte stejně sexy jako on!.

Partner: Vivantis
-45%
Antonio Banderas Queen of Seduction - deodorant ve spreji 150 ml

Antonio Banderas Queen of Seduction - deodorant ve spreji

299 Kč
163 Kč

Queen of Seduction od Antonio Banderase je květinově-vodní parfém pro ženy. Uveden byl na trh v roce 2016. Příjemná záležitost pro příjemné dny. V hlavě se nachází vodní tóny, malina a grapefruit. V srdci se nachází jasmín, pivoňka, růžový pepř a iris.

Partner: Vivantis
-50%
Antonio Banderas King Of Seduction Absolute - deodorant ve spreji 150 ml

Antonio Banderas King Of Seduction Absolute - deodorant ve spreji

299 Kč
149 Kč

King Of Seduction Absolute je jedinečným zážitkem pro muže. Už při prvním přičichnutí zjistíte, že přímo tuhle toaletní vodu prostě potřebujete. Za hlavou této úžasné vůně stojí grep, pelyněk, zelená mandle a pomelo. Kardamon s mořskými tóny a levandulí vynikají uprostřed vůně.

Partner: Vivantis
-62%
Antonio Banderas King Of Seduction - deodorant ve spreji 150 ml

Antonio Banderas King Of Seduction - deodorant ve spreji

299 Kč
113 Kč

King Of Seduction je toaletní voda pro muže, kteří se chtějí cítit jako králové svádění. Této vůni podlehne úplně každý. Díky smyslné hlavě, za kterou stojí zelené jablko, ananas, bergamot, meloun a citrón se za vámi otočí každá žena. Srdce obohatí vůni kardamonem, neroli, mořskými tóny a jasmínem.

Partner: Vivantis
-63%
Antonio Banderas The Golden Secret - deodorant ve spreji 150 ml

Antonio Banderas The Golden Secret - deodorant ve spreji

299 Kč
110 Kč

The Golden Secret od značky Antonio Banderas je další verzí klasické vůně The Secret z roku 2010. The Golden Secret je mužná, intenzivní, kořeněná vůně. V úvodu vůně vás překvapí kombinace jablka, muškátového oříšku a kmínu, poté vůně pozvolna přechází do srdce, tvořeného kůží a ambrou.

Partner: Vivantis
-52%
Antonio Banderas Seduction In Black - deodorant ve spreji 150 ml

Antonio Banderas Seduction In Black - deodorant ve spreji

299 Kč
142 Kč

Seduction In Black je sofistikovaná, přesto ale velmi přirozená vůně, určená modernímu a elegantnímu muži. Muži, který si je jistý sám sebou a milostné partie rozehrává z velké části sám, část však nechává na osudu a spontánnosti. .

Partner: Vivantis

Již v 19 letech se tento herec stal členem Španělského národního divadla v Madridu. Od roku 1982 ho kromě jiných režisérů obsazoval Pedro Almodovar. Díky jeho talentu začala jeho kariéra strmě stoupat a stejně jako se mu daří na stříbrném plátně, tak se mu daří i při tvorbě vůní.