ANTONIO

ANTONIO Tričko s letovým okruhem letiště CIRCUIT, S
2x

ANTONIO Tričko s letovým okruhem letiště CIRCUIT

550 Kč

Použití dopravního okruhu na letištích je především pro bezpečnost letectví. Je důležité, aby všechna letadla měla stejné pokyny a stejný princip komunikace. Ke komunikaci slouží ICAO fonetická abeceda. Díky tomuto nastavení je možné předcházet negativním situacím, nebo je dobře zvládnout.

Partner: FOXGLIDER
ANTONIO Tričko s trojplošníkem Fokker DR.1 DREIDECKER - M

ANTONIO Tričko s trojplošníkem Fokker DR.1 DREIDECKER

550 Kč

Fokker Dr. I DREIDECKER byl německý jednomístný stíhací letoun používaný v první světové válce. Jedno z nejslavnějších letadel tohoto období známé jako letadlo Červeného barona, německé eso Manfred von Richthofena.

Partner: FOXGLIDER
ANTONIO Tričko s nose art BOMBS AWAY, M

ANTONIO Tričko s nose art BOMBS AWAY

550 Kč

NOSE ART je jednou z nejvíc sexy věcí na letectví. V letectví je hodně sexy skutečností, ale tato je opravdu krásná. Za válečných časů si pilot kreslili krásné ženy na přední část letadla. Je to hezká tradice. Tato tradice nás těší dodnes, nebo ne? Líbí se Vám tento design?

Partner: FOXGLIDER
ANTONIO Tričko se stíhacím letounem Aero L-159 ALCA TRICOLOR, S

ANTONIO Tričko se stíhacím letounem Aero L-159 ALCA TRICOLOR

550 Kč

L-159 ALCA je navržen pro obtížnou roli lehkých bojových letadel. Bílá, červená, modrá jsou hlavními barvami země, kde se vyrábí L-159 ALCA. Toto lehké útočné letadlo má aerodynamický tvar a od cvičné verze bylo provedeno několik změn s cílem zlepšit jeho bojové schopnosti.

Partner: FOXGLIDER

ANTONIO - ORIGINAL FOR PILOTS. Značka oblečení s leteckým tématem.