Apetit DESTINI Sada příborů, 24 ks
259 Kč

Obnovte vaši zašedlou sadu tímto setem Apetit Destini. Klasický příborový set v klasické sestavě nože, vidličky, lžíce a lžičky pro šest lidí. Příbor je vyrobený z nerezu.

Apetit 10-dílná sada nerezového nádobí-25%
799 Kč 599 Kč

Akce

Sada nerezového nádobí značky Apetit obsahuje hrnce, rendlík i pánev s poklicemi. Radostné vaření se sadou nádobí stejného designu tak aby vaše kuchyně vypadala stylově.

Apetit DAPHNE Sada příborů, 24 ks
259 Kč 228 Kč

Klasický příborový set v klasické sestavě nože, vidličky, lžíce a lžičky pro šest lidí. Příbor je vyrobený z nerezu. Obnovte vaši zašedlou sadu tímto setem Apetit Daphne.

Apetit Pánev s nepřilnavým povrchem PATINA 20 x 3,8 cm
199 Kč

Lehká hliníková pánevnepřilnavým povrchem Patina o rozměrech 20 × 3,8 cm. Je vybavena nepřilnavým 2vrstvým povrchem XYLAN a bakelitovou nýtovanou rukojetí černé barvy. Zvládne všechny typy varných desek kromě indukce.

Apetit Pánev s nepřilnavým povrchem PATINA 24 x 4,3 cm
239 Kč 219 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehká hliníková pánev s nepřilnavým povrchem Patina o rozměrech 24 × 4,3 cm. Je vybavena nepřilnavým 2vrstvým povrchem XYLAN a bakelitovou nýtovanou rukojetí černé barvy. Zvládne všechny typy varných desek kromě indukce.

Apetit Pánev s nepřilnavým povrchem PATINA 28 x 5 cm
269 Kč 249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehká hliníková pánev s nepřilnavým povrchem Patina o rozměrech 28 × 5 cm. Je vybavena nepřilnavým 2vrstvým povrchem XYLAN a bakelitovou nýtovanou rukojetí černé barvy. Zvládne všechny typy varných desek kromě indukce.

Apetit Chléb svatojánský 150 g
25 Kč

Novinka

Doplňkové krmivo pro domácí hlodavce a papoušky se složením z lusků rohovníku. Pamlsek vhodný k odměňování nebo vylepšení stravy vašeho zvířátka. Doporučený přísun s ohledem na zkonzumování do následujícího dne. Apetit Chléb svatojánský je dodáván v praktickém balení o 150 g, které schováte i do přepravní tašky.

Apetit Extrudovaný doplněk H 100 g
26 Kč

Novinka

Doplňkové krmivo pro domácí hlodavce se složením z obilovin a přidatných látek. Vhodné k vylepšení stravy vašeho zvířátka. Doporučený přísun v malém množství s ohledem na brzké zkonzumování. Apetit Extrudovaný doplněk H je dodáván v praktickém balení o 100 g, které schováte i do přepravní tašky.

Apetit Green Rolls 120 g
24 Kč 23 Kč

Novinka

Doplňkové krmivo pro domácí hlodavce se složením z úsušků pícnin. Pamlsek vhodný k odměňování a rozmazlování vašeho mazlíčka. Doporučený přísun s ohledem na zkonzumování do následujícího dne. Apetit Green Rolls je dodáváno v praktickém balení o 120 g, které schováte i do přepravní tašky.

Apetit Srdíčko medové 18 ks
342 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Medová srdíčka jsou chutným doplňkem pro obrušování zubů hlodavců. Obsahují různé vitamíny, minerální látky, sušenou mrkev a slunečnici. Apetit Srdíčko medové 12 ks je ideální pro králíky, morčata, křečky, činčily, burunduky, pískomily, myši, potkany a tarbíky.

Apetit Super H 800 g
59 Kč

Výběrové krmivo pro domácí hlodavce s rozmanitým složením extrudovaných obilovin, rýže či granulí. Obsažené látky přispívají ke správnému trávení morčat, křečků či králíků. Doporučený přísun s ohledem na zkonzumování do následujícího dne. Apetit Super H je dodáváno ve výhodném balení o 800 g.

Apetit Tyčinka 12 ks
288 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tyčinky jsou chutným doplňkem pro obrušování zubů hlodavců. Obsahují různé vitamíny, minerální látky, sušenou mrkev a slunečnici. Apetit Tyčinka 12 ks zachutná všem hlodavcům.

Apetit Zelená louka 400 g
73 Kč

Novinka

Kompletní krmivo pro domácí hlodavce s rozmanitým složením sušených bylin a vloček. Obsažené látky přispívají ke správnému trávení morčat, křečků či králíků. Doporučený přísun s ohledem na zkonzumování do následujícího dne. Apetit Zelená louka je dodáváno ve výhodném balení o 400 g.