APS Prkénko na pečivo Letter 48x34 cm
1 241 Kč

Prkénko na krájení pečiva. Z přírodního masivního dřeva. Prkénko je navrženo tak, aby zachytilo drobky z pečiva, které při krájení vznikají. Odnímatelný horní rošt, podnos na drobky. 4 protiskluzové nožky na spodní straně. Nápis na obou stranách. Není vhodné do myčky.

APS Prkénko na pečivo 47,5x32 cm
930 Kč

prkénko, prkýnko na krájení na krájení pečiva, chleba, baget, přírodní masivní dřevo, Deska na krájení chleba je navržena tak, aby zachytila drobky z pečiva, které při krájení vznikají.

APS Nádoba na led s kleštěmi nerez 1,3 l
897 Kč

Nádoba na led s kleštěmi nerez APS 1,3 l, nerez, vysoký lesk, plastový obal a držadlo, speciálně izolovaná plastová vložka zajišťuje optimální chlazení

APS Sklenice plastová Crystal 500 ml, čirá
123 Kč

Tyto plastové sklenice jsou vyrobeny z materiálu Tritan. Jedná se o nerozbitný, průhledný a lehký plast bez BPA a bez pachuti. Materiál neobsahuje žádné flaláty ani BPA. Sklenice jsou nerozbitné. Vhodné do myčky nádobí. Ideální pro bazény, lázně a wellness.

APS Prostírání kožené 45x33 cm, hnědé
384 Kč

Nepropustné prostírání ze syntetické kůže. Prostírání chrání váš stůl před skvrnami a poškozením a je vkusným doplňkem vaší domácnosti. Pro údržbu stačí jen utřít vlhkým hadříkem. Protiskluzová spodní strana.

APS Šejkr Classic Nerez 700ml
638 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Barmanský shaker vyroben z nerezové oceli v měděné barvě. Lze stohovat. Nemýt v myčce nádobí.

APS Dávkovací a skladovací láhev plast 1 l, čirá
170 Kč

Dávkovací a skladovací láhev plast APS 1 l, čirá, skládá se ze 4 částí: láhev, hrdlo,výlevka (ø 11 mm) s přívodem vzduchu pro přesné dávkování a šroubovací dno, vhodné pro šťávy, dresingy, těsta atd.

APS Dávkovací a skladovací láhev plast 1 l, zelená
170 Kč

Dávkovací a skladovací láhev plast APS 1 l, zelená, skládá se ze 4 částí: láhev, hrdlo,výlevka (ø 11 mm) s přívodem vzduchu pro přesné dávkování a šroubovací dno, vhodné pro šťávy, dresingy, těsta atd.