APS Shaker Boston 0,7 l, měděný
505 Kč

Nerezový dvoudílný shaker v měděném vzhledu. Spodní nerezová část 700 ml + horní skleněná část 400 ml. Není vhodný do myčky.

APS Prkénko na pečivo Letter 48x34 cm
1 077 Kč

Prkénko na krájení pečiva. Z přírodního masivního dřeva. Prkénko je navrženo tak, aby zachytilo drobky z pečiva, které při krájení vznikají. Odnímatelný horní rošt, podnos na drobky. 4 protiskluzové nožky na spodní straně. Nápis na obou stranách. Není vhodné do myčky.

APS Prkénko na pečivo 47,5x32 cm
845 Kč

prkénko, prkýnko na krájení na krájení pečiva, chleba, baget, přírodní masivní dřevo, Deska na krájení chleba je navržena tak, aby zachytila drobky z pečiva, které při krájení vznikají.

APS Dávkovací a skladovací láhev plast 1 l, červená
158 Kč

Dávkovací a skladovací láhev plast APS 1 l, červená, skládá se ze 4 částí: láhev, hrdlo,výlevka (ø 11 mm) s přívodem vzduchu pro přesné dávkování a šroubovací dno, vhodné pro šťávy, dresingy, těsta atd.

APS Dávkovací a skladovací láhev plast 1 l, čirá
158 Kč

Dávkovací a skladovací láhev plast APS 1 l, čirá, skládá se ze 4 částí: láhev, hrdlo,výlevka (ø 11 mm) s přívodem vzduchu pro přesné dávkování a šroubovací dno, vhodné pro šťávy, dresingy, těsta atd.

APS Dávkovací a skladovací láhev plast 1 l, oranžová
158 Kč

Dávkovací a skladovací láhev plast APS 1 l, oranžová, skládá se ze 4 částí: láhev, hrdlo,výlevka (ø 11 mm) s přívodem vzduchu pro přesné dávkování a šroubovací dno, vhodné pro šťávy, dresingy, těsta atd.

APS Dávkovací a skladovací láhev plast 1 l, zelená
158 Kč

Dávkovací a skladovací láhev plast APS 1 l, zelená, skládá se ze 4 částí: láhev, hrdlo,výlevka (ø 11 mm) s přívodem vzduchu pro přesné dávkování a šroubovací dno, vhodné pro šťávy, dresingy, těsta atd.

APS Dávkovací a skladovací láhev plast 1 l, žlutá
158 Kč

Dávkovací a skladovací láhev plast APS 1 l, žlutá, skládá se ze 4 částí: láhev, hrdlo,výlevka (ø 11 mm) s přívodem vzduchu pro přesné dávkování a šroubovací dno, vhodné pro šťávy, dresingy, těsta atd.