Aptus Apto-Flex VET sirup 500ml
699 Kč 599 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Aptus Apto-Flex VET sirup, doplňkové krmivo pro psy a kočky, veterinární chondroprotektivum ve formě sirupu, zajišťující výživu a regeneraci chrupavek a vazů v kloubech.

Aptus SentrX VET Spray 15 ml
728 Kč 703 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Sterilní roztok ve spreji Aptus SentrX VET Spray 15 ml určený pro obnovu buněk a k normálnímu hojení rány. Pro ošetření poranění kůže. Vhodné pro psy, kočky, koně a jiná domácí zvířata. Obsahuje biopolymery.

Aptus Eforion Forte 45 cps.
498 Kč

Doplněk stravy Aptus Eforion Forte se užívá jako prostředek k dobré kondici kůže, srsti a drápů u psů a koček. Rovněž se používá ke zlepšení kvality srsti a omezení loupání kůže.

Aptus Pro Sport Vet pasta 100 g
216 Kč

Aptus Pro Sport Vet pasta je veterinární přípravek určen pro psy se zvýšenou fyzickou zátěží – sport, služební, záchranářští a myslivečtí psi, psi na výstavách, i pro psy s jednorázovou fyzickou aktivitou.

Aptus Reconvalescent Cat pasta 60 g
216 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chutná pasta pro doplnění energie Aptus Reconvalescent Cat pasta 60 g obsahuje důležité aminokyseliny a vitaminy. Pasta dodává energii kočkám během období nechutenství, anorexie a hladovění ve formě tuku a tří esenciálních aminokyselin.

Aptus Reconvalescent Dog pasta 100 g
215 Kč

Aptus Reconvalescent Dog pasta 100 g je vhodná pro psy, kteří odmítají potravu, například při zotavování po úrazu, po chirurgickém či onkologickém zákroku.

Aptus 150tbl (celkové zdraví)
281 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Doplněk stravy obsahující vitaminy a mikroprvky. Aptus Multidog 150tbl je určený pro doplnění doma připravovaného krmení pro dospělé psy a štěňata.

Aptus Apto-flex Equine Vet sirup 1000ml-23%
2 537 Kč 1 929 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Pětisložkové chondroprotektivum pro koně s kyselinou hyaluronovou a antioxidanty. Aptus Apto-flex Equine Vet sirup 1000ml zrychluje a usnadňuje hojení po chirurgických ortopedických zákrocích a je vhodný pro koně s vývojovým onemocněním kloubů, se sníženou pohyblivostí a špatnou jezditelností.

Aptus Apto-Flex VET sirup 200ml-17%
435 Kč 359 Kč

Akce

Aptus Apto-Flex VET sirup, doplňkové krmivo pro psy a kočky, veterinární chondroprotektivum ve formě sirupu, zajišťující výživu a regeneraci chrupavek a vazů v kloubech

Aptus Eforion olej 200 ml

Aptus Eforion olej 200 ml

Hodnocení: 4,5
550 Kč 509 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Aptus Eforion olej 200 ml je doplňkové krmivo pro psy a kočky, obsahující esenciální mastné kyseliny a podporující zdraví kůže, srsti a drápů.

Aptus Nutrisal plv. 10x25g
427 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Směs doplňkového krmiva Aptus Nutrisal plv. 10×25 g je rozpustná ve vodě a je určená pro udržování rovnováhy tekutin v organismu. Používá se k obnovení hydratace a nedostatku elektrolytů u psů a koček, např. při onemocnění střev.

Aptus SentrX VET EYE GEL 10x3 ml
2 038 Kč 1 950 Kč
+ doprava zdarma

Oční gel Aptus SentrX VET EYE GEL 10×3 ml napomáhá hojení poranění oční rohovky a zároveň snižuje tvorbu jizev. Je určen pro použití při akutních, traumatických a neinfikovaných vředech oční rohovky. Určen pro psy, kočky, koně a jiná domácí zvířata.

Aptus Oripru antipruritický šampon 250 ml
329 Kč

Protisvědivý šampón se speciálními nedráždivými tenzidy. Aptus Oripru antipruritický šampon 250 ml obsahuje přirozenou protidráždivou složku lipidové kožní bariéry. Šampón je navíc šetrný i díky tomu, že neobsahuje žádné alergeny. Určen pro psy a kočky.

Aptus Biorin 60 tbl.

Aptus Biorin 60 tbl.

Hodnocení: 5
339 Kč 269 Kč

Doplňkové krmivo pro psy a kočky, určené k péči o srst a podpoře růstu srsti a drápů.

Aptus Aptobalance pasta 15 ml
289 Kč

Přípravek Aptus Aptobalance pasta je důležitá k udržení a nebo k obnovení žádoucí střevní mikroflóry, zejména trpí-li pes průjmem jako následkem mikrobiální dysbalance, např. léčby antibiotiky, změny krmení, cestování a stresu.

Aptus Attapectin 30 tbl

Aptus Attapectin 30 tbl

Hodnocení: 5
289 Kč

Přípravek Aptus Attapectin se používá při dočasných trávicích potížích u psů a koček.

Aptus Multidog junior 180 g
281 Kč

Doplněk stravy pro štěňata Aptus Multidog junior 180g obsahuje vitamíny (A, D a E) a mikroprvky pro vyvážení doma připravovaného krmení. Vhodný i pro březí a kojící feny.

Aptus Multicat Vet (120 tbl)
286 Kč

Aptus Multicat Vet 120 tablet je vitaminozně-minerální doplněk stravy pro kočky s příchutí lososa. Přípravek vyrovnává vysoký obsah fosforu v kočičích krmivech a dodává kočce potřebné živiny, jako vápník a taurin.

Aptus Orisolve Vet sol 150 ml
294 Kč 268 Kč

Aptus Orisolve je šetrný roztok na čištění uší s účinnými složkami pro rozpuštění mazu.