Aptus Apto-Flex VET sirup 500ml
699 Kč
669 Kč
+ doprava zdarma

Aptus Apto-Flex VET sirup, doplňkové krmivo pro psy a kočky, veterinární chondroprotektivum ve formě sirupu, zajišťující výživu a regeneraci chrupavek a vazů v kloubech.


Aptus Aptobalance pasta 15 ml
289 Kč

Přípravek Aptus Aptobalance pasta je důležitá k udržení a nebo k obnovení žádoucí střevní mikroflóry, zejména trpí-li pes průjmem jako následkem mikrobiální dysbalance, např. léčby antibiotiky, změny krmení, cestování a stresu.


Aptus Multidog junior 180 g
292 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Doplněk stravy pro štěňata Aptus Multidog junior 180g obsahuje vitamíny (A, D a E) a mikroprvky pro vyvážení doma připravovaného krmení. Vhodný i pro březí a kojící feny.


Aptus Oripru antipruritický šampon 250 ml
328 Kč

Protisvědivý šampón se speciálními nedráždivými tenzidy. Aptus Oripru antipruritický šampon 250 ml obsahuje přirozenou protidráždivou složku lipidové kožní bariéry. Šampón je navíc šetrný i díky tomu, že neobsahuje žádné alergeny. Určen pro psy a kočky.


Aptus Pro Sport Vet pasta 100 g
226 Kč

Aptus Pro Sport Vet pasta je veterinární přípravek určen pro psy se zvýšenou fyzickou zátěží – sport, služební, záchranářští a myslivečtí psi, psi na výstavách, i pro psy s jednorázovou fyzickou aktivitou.


Aptus Reconvalescent Dog pasta 100 g
219 Kč

Aptus Reconvalescent Dog pasta 100 g je vhodná pro psy, kteří odmítají potravu, například při zotavování po úrazu, po chirurgickém či onkologickém zákroku.


Aptus SentrX VET EYE GEL 10x3 ml
2 039 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Oční gel Aptus SentrX VET EYE GEL 10×3 ml napomáhá hojení poranění oční rohovky a zároveň snižuje tvorbu jizev. Je určen pro použití při akutních, traumatických a neinfikovaných vředech oční rohovky. Určen pro psy, kočky, koně a jiná domácí zvířata.


Aptus SentrX VET Spray 15 ml
729 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sterilní roztok ve spreji Aptus SentrX VET Spray 15 ml určený pro obnovu buněk a k normálnímu hojení rány. Pro ošetření poranění kůže. Vhodné pro psy, kočky, koně a jiná domácí zvířata. Obsahuje biopolymery.


Aptus Attapectin 30 tbl

Aptus Attapectin 30 tbl

Hodnocení: 5
289 Kč

Přípravek Aptus Attapectin se používá při dočasných trávicích potížích u psů a koček.


Aptus Biorin 60 tbl.

Aptus Biorin 60 tbl.

Hodnocení: 5
339 Kč

269 Kč

Doplňkové krmivo pro psy a kočky, určené k péči o srst a podpoře růstu srsti a drápů.


Aptus Eforion Forte 45 cps.
494 Kč

Doplněk stravy Aptus Eforion Forte se užívá jako prostředek k dobré kondici kůže, srsti a drápů u psů a koček. Rovněž se používá ke zlepšení kvality srsti a omezení loupání kůže.


Aptus Multidog Senior 100 tbl
288 Kč

Doplněk stravy pro dospělé psy Aptus Multidog Senior obsahující vitaminy a mikroprvky.


Aptus Reconvalescent Cat pasta 60 g
223 Kč

Chutná pasta pro doplnění energie Aptus Reconvalescent Cat pasta 60 g obsahuje důležité aminokyseliny a vitaminy. Pasta dodává energii kočkám během období nechutenství, anorexie a hladovění ve formě tuku a tří esenciálních aminokyselin.