Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Arte Legno Lžíce na omáčku 26 x 4,5 x 2,5 cm Arte Legno Servírovací podnos s provazovými madly a keramikou 42 x 30 x 2 cm
Arte Legno Lžíce na omáčku 26 x 4,5 x 2,5 cm

Hluboká kuchyňská lžíce vhodná na omáčky, polévky či kaše. Příborová velikost, praktická hloubka, příjemně tvarovaná, lehká. Ruční práce z italské dílny Arte Legno Spello. Ekologická výroba šetrná k přírodě. Dřevo se získává z kořenů olivovníku. Velmi odolný materiál s dlouhou životností.

můžete mít 24.4. - 25.4.

Arte Legno Kulaté prkénko s provazovým držadlem - malé - 18 x 1,5 cm Arte Legno Servírovací podnos s provazovými madly a keramikou 42 x 30 x 2 cm
Arte Legno Kulaté prkénko s provazovým držadlem - malé - 18 x 1,5 cm

Kulaté prkénko s průměrem 18 cm s držadlem z masivního provazu. Perfektní na krájení, servírování a také jako dekorační prvek vašeho interiéru, pokud jej zrovna nevyužíváte. Ruční práce z italské dílny Arte Legno Spello. Ekologická výroba šetrná k přírodě. Dřevo se získává z kořenů olivovníku.

můžete mít 5.6. - 10.6.

Arte Legno Servírovací podnos s provazovými madly a keramikou 42 x 30 x 2 cm Arte Legno Servírovací podnos s provazovými madly a keramikou 42 x 30 x 2 cm
Arte Legno Servírovací podnos s provazovými madly a keramikou 42 x 30 x 2 cm

Praktický servírovací podnos, který můžete využít nejen jako tác na přenášení pokrmů z kuchyně na stůl, ale také na servírování snídaně do postele. Tác má dvě praktická madla z pevného provazu a rustikální hrany v nepravidelném tvaru. Podnos je zdoben keramickým barevným středem.

můžete mít 5.6. - 10.6.

Arte Legno Kulaté prkénko s drážkou - malé 24 x 2 cm Arte Legno Destička na tvarování gnocchi 21 x 6 x 2 cm
Arte Legno Kulaté prkénko s drážkou - malé 24 x 2 cm

Kulaté prkénko s hladkými zaoblenými hranami a frézovanou drážkou na případné zachycení tekutiny při krájení či servírování. Ruční práce z italské dílny Arte Legno Spello. Ekologická výroba šetrná k přírodě. Dřevo se získává z kořenů olivovníku. Velmi odolný materiál s dlouhou životností.

můžete mít 5.6. - 10.6.

Arte Legno Destička na tvarování gnocchi 21 x 6 x 2 cm Arte Legno Destička na tvarování gnocchi 21 x 6 x 2 cm
Arte Legno Destička na tvarování gnocchi 21 x 6 x 2 cm

Destička na tvarování gnocchi. Jednoduchým přitlačením vytvoříte vroubkovaný povrch, aby na noky lépe přilnula omáčka. Lze použít i k výrobě čerstvých garganelli. Ruční práce z italské dílny Arte Legno Spello. Ekologická výroba šetrná k přírodě. Dřevo se získává z kořenů olivovníku.

můžete mít 5.6. - 10.6.

Arte Legno Jehlice do vlasů Arte Legno Destička na tvarování gnocchi 21 x 6 x 2 cm
Arte Legno Jehlice do vlasů

Jehlice do vlasů vyrobená z olivového dřeva. Dřevo olivovníku v sobě nese symbol míru, moudrosti a umění regenerace. S jehlicí tak věnujete sobě nebo Vašim blízkým nadčasový šperk plný pozitivní energie. Ekologická výroba šetrná k přírodě. Dřevo se získává z kořenů olivovníku.

můžete mít 5.6. - 10.6.

Arte Legno Kulatý tácek 9,5 x 1,5 cm Arte Legno Miska na pečivo - velká 18 x 10 x 5 cm
Arte Legno Kulatý tácek 9,5 x 1,5 cm

Elegantní kulatý podtácek na skleničky či hrníčky. Praktický i designový kousek na váš stůl. Lze objednat libovolné množství. Uvedená cena je za 1 ks. Ekologická výroba šetrná k přírodě. Dřevo se získává z kořenů olivovníku. Velmi odolný materiál s dlouhou životností.

můžete mít 5.6. - 10.6.

Arte Legno Miska na pečivo - velká 18 x 10 x 5 cm Arte Legno Miska na pečivo - velká 18 x 10 x 5 cm
Arte Legno Miska na pečivo - velká 18 x 10 x 5 cm

Oválná miska na pečivo v rustikálním stylu. Své uplatnění najde nejen při servírování pečiva, ale i sušenek, chipsů a dalších pochutin. Ruční práce z italské dílny Arte Legno Spello. Ekologická výroba šetrná k přírodě. Dřevo se získává z kořenů olivovníku.

můžete mít 5.6. - 10.6.

Arte Legno Struhadlo na česnek Arte Legno Miska na pečivo - velká 18 x 10 x 5 cm
Arte Legno Struhadlo na česnek

Originální kulaté struhadlo na česnek vyřezané z jedno kusu olivového dřeva. Oblé hrany, díky kterým se struhadlo příjemně drží. Lze na něm strouhat například i zázvor. Struhadlo je lehké, skladné a snadno se udržuje. Rozměry: Průměr 10 cm, výška 2 cm. Ekologická výroba šetrná k přírodě.

můžete mít 24.4. - 25.4.

Arte Legno Čajová lžička 14 x 2,5 cm Arte Legno Dóza na med s naběračkou 7 x 7 x 13 cm
Arte Legno Čajová lžička 14 x 2,5 cm

Čajová lžička, která vám zpříjemní ráno. Ruční práce z italské dílny Arte Legno Spello. Ekologická výroba šetrná k přírodě. Dřevo se získává z kořenů olivovníku. Velmi odolný materiál s dlouhou životností. Vyrobeno ručně, bez chemických přísad a lakování, ošetřeno olivovým olejem.

můžete mít 5.6. - 10.6.

Arte Legno Dóza na med s naběračkou 7 x 7 x 13 cm Arte Legno Dóza na med s naběračkou 7 x 7 x 13 cm
Arte Legno Dóza na med s naběračkou 7 x 7 x 13 cm

Elegantní dóza s víčkem na uchovávání medu s praktickou naběračkou. Ruční práce z italské dílny Arte Legno Spello. Ekologická výroba šetrná k přírodě. Dřevo se získává z kořenů olivovníku. Velmi odolný materiál s dlouhou životností.

můžete mít 5.6. - 10.6.

Arte Legno Kulatý tácek na lahev 12 x 1,5 cm Arte Legno Dóza na med s naběračkou 7 x 7 x 13 cm
Arte Legno Kulatý tácek na lahev 12 x 1,5 cm

Elegantní kulatý podtácek na lahev vína. Praktický i designový kousek na váš stůl. Ekologická výroba šetrná k přírodě. Dřevo se získává z kořenů olivovníku. Velmi odolný materiál s dlouhou životností. Vyrobeno ručně, bez chemických přísad a lakování, ošetřeno olivovým olejem.

můžete mít 5.6. - 10.6.

Arte Legno Lžíce děrovaná 21 cm Arte Legno Nůž na máslo s dlouhou rukojetí 19 x 3 x 2 cm
Arte Legno Lžíce děrovaná 21 cm

Děrovaná kuchařská lžíce z olivového dřeva je skvělým pomocníkem při servírování a míchání pokrmů. Díky dírkám se suroviny lépe propojí. Vyrobená ručně v italské dílně Arte Legno Spello. Lžíce je lehká, snadno se s ní manipuluje a snadno se také udržuje. Rozměr: Délka 21 cm, průměr lžíce 3,5 cm.

můžete mít 24.4. - 25.4.

Arte Legno Miska hladká průměr 6 cm Arte Legno Nůž na máslo s dlouhou rukojetí 19 x 3 x 2 cm
Arte Legno Miska hladká průměr 6 cm

Luxusní hladká mistička z olivového dřeva. Můžete v ní servírovat jídlo, či ji použít jako součást dekorace. Je velmi snadno udržovatelná, vyřezaná z jednoho kusu dřeva. Ruční práce z italské dílny Arte Legno Spello. Ekologická výroba šetrná k přírodě. Dřevo se získává z kořenů olivovníku.

můžete mít 24.4. - 25.4.

Arte Legno Nůž na máslo s dlouhou rukojetí 19 x 3 x 2 cm Arte Legno Nůž na máslo s dlouhou rukojetí 19 x 3 x 2 cm
Arte Legno Nůž na máslo s dlouhou rukojetí 19 x 3 x 2 cm

Nůž na máslo s dlouhou rukojetí z olivového dřeva. Ostří je vyrobeno italskou společností Inox, která se již přes 20 let specializuje na zpracování nerezové oceli. Ruční práce z italské dílny Arte Legno Spello. Ekologická výroba šetrná k přírodě. Dřevo se získává z kořenů olivovníku.

můžete mít 5.6. - 10.6.

Arte Legno Oválná miska - malá 12 x 8 x 2,5 cm Arte Legno Sada kulatých tácků ve čtvercovém zásobníku
Arte Legno Oválná miska - malá 12 x 8 x 2,5 cm

Oválná miska na ovoce či zeleninu, ale i servírování předkrmů a jiných pochutin. Miska je vyřezaná z jednoho kusu dřeva a může být krásnou dekorací na váš stůl. Ruční práce z italské dílny Arte Legno Spello. Ekologická výroba šetrná k přírodě. Dřevo se získává z kořenů olivovníku.

můžete mít 5.6. - 10.6.

Arte Legno Profesionální vařečka na rizoto 30 cm Arte Legno Sada kulatých tácků ve čtvercovém zásobníku
Arte Legno Profesionální vařečka na rizoto 30 cm

Vařečka na rizoto z olivového dřeva je nezbytným náčiním pro milovníky italské kuchyně. Díky svému tvaru s hranatým rohem na jedné straně se dostanete do všech záhybů hrnců, pánví a pekáčů. Díky otvoru uprostřed vařečky efektivně promícháte ingredience za krátký čas.

můžete mít 24.4. - 25.4.

Arte Legno Sada kulatých tácků ve čtvercovém zásobníku Arte Legno Sada kulatých tácků ve čtvercovém zásobníku
Arte Legno Sada kulatých tácků ve čtvercovém zásobníku

Elegantní čtvercový zásobník s kulatými podtácky na skleničky či hrníčky. Praktický i designový kousek na váš stůl. Rozměr zásobníku 10,5 × 5 cm Ekologická výroba šetrná k přírodě. Dřevo se získává z kořenů olivovníku. Velmi odolný materiál s dlouhou životností.

můžete mít 5.6. - 10.6.

Arte Legno Cukřenka 10 x 10 x 8 cm Arte Legno Deska na krájení pečiva 32 x 25 x 4 cm
Arte Legno Cukřenka 10 x 10 x 8 cm

Cukřenka s víčkem a lžičkou. Jednoduchý nadčasový design, hladký povrch, výrazná kresba dřeva. Ruční práce z italské dílny Arte Legno Spello. Ekologická výroba šetrná k přírodě. Dřevo se získává z kořenů olivovníku. Velmi odolný materiál s dlouhou životností.

můžete mít 5.6. - 10.6.

Arte Legno Dávkovač špaget 26 x 6 x 1 cm Arte Legno Deska na krájení pečiva 32 x 25 x 4 cm
Arte Legno Dávkovač špaget 26 x 6 x 1 cm

Dávkovač na špagety, se kterým snadno odměříte jednu, dvě, tři nebo čtyři porce. Ruční práce z italské dílny Arte Legno Spello. Ekologická výroba šetrná k přírodě. Dřevo se získává z kořenů olivovníku. Velmi odolný materiál s dlouhou životností.

můžete mít 5.6. - 10.6.

Arte Legno Deska na krájení pečiva 32 x 25 x 4 cm Arte Legno Deska na krájení pečiva 32 x 25 x 4 cm
Arte Legno Deska na krájení pečiva 32 x 25 x 4 cm

Krájejte pohodlně a bez drobečků všude kolem! Praktická krájecí deska se zapuštěnou mřížkou a madly pro jednoduché přenášení, na které můžete krájet chléb, bagetky i další pečivo. Deska je rozdělená na dvě části pro snadnou údržbu. Ruční práce z italské dílny Arte Legno Spello.

můžete mít 5.6. - 10.6.

Arte Legno Deska na krájení pečiva 32 x 19 x 3 cm Arte Legno Dlouhé obdélníkové prkénko s madlem - mini 28 x 13 x 1,8 cm
Arte Legno Deska na krájení pečiva 32 x 19 x 3 cm

Krájejte pohodlně a bez drobečků všude kolem! Praktická krájecí deska s mřížkou s malým přesahem, na které můžete krájet chléb, bagetky i další pečivo. Deska je rozdělená na dvě části pro snadnou údržbu. Ruční práce z italské dílny Arte Legno Spello. Ekologická výroba šetrná k přírodě.

můžete mít 5.6. - 10.6.

Arte Legno Deska na krájení pečiva 35 x 19 x 3 cm Arte Legno Dlouhé obdélníkové prkénko s madlem - mini 28 x 13 x 1,8 cm
Arte Legno Deska na krájení pečiva 35 x 19 x 3 cm

Krájejte pohodlně a bez drobečků všude kolem! Praktická krájecí deska se zapuštěnou mřížkou, na které můžete krájet chléb, bagetky i další pečivo. Deska je rozdělená na dvě části pro snadnou údržbu. Ruční práce z italské dílny Arte Legno Spello.

můžete mít 5.6. - 10.6.

Arte Legno Dlouhé obdélníkové prkénko s madlem - mini 28 x 13 x 1,8 cm Arte Legno Dlouhé obdélníkové prkénko s madlem - mini 28 x 13 x 1,8 cm
Arte Legno Dlouhé obdélníkové prkénko s madlem - mini 28 x 13 x 1,8 cm

Podlouhlé obdélníkové prkénko s praktickým tvarovaným madlem s otvorem na zavěšení. Využití najde při servírování i krájení a také jako dekorativní prvek vašeho interiéru. Ruční práce z italské dílny Arte Legno Spello. Ekologická výroba šetrná k přírodě. Dřevo se získává z kořenů olivovníku.

můžete mít 5.6. - 10.6.

Italský výrobce Arte Legno se věnuje ruční výrobě originálních produktů ze dřeva získaného z kmenů a kořenů olivovníku již od roku 1977. Při zpracování dřeva nejsou použity žádné chemické přísady ani lak. Olivové dřevo je ošetřeno pouze čistým olivovým olejem. Produkty Arte Legno vás nadchnou úchvatnou kresbou a jedinečným designem. Precizně opracované stovky let staré dřevo je doslova uměleckým dílem přírody. Arte Legno ovládne váš domov krásou přírody.