Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Asolo Trekové boty Asolo Apex GV donkey/gerbera Dámské|39 1/3 EU Asolo Trekové boty Asolo Apex GV donkey/gerbera Dámské|39 1/3 EU
Asolo Trekové boty Asolo Apex GV donkey/gerbera Dámské|39 1/3 EU

Nízké trekovky stvořené pro ferratové železo a pohyb ve skalním terénu. S podešví Vibram® Ground a hladkou lezeckou špičkou se krásně zapřete do skály a ustojíte i miniaturní stupy na Éčkové ferratě. A s Vibramem se nebojte ani mokrých kamenů.

můžete mít 20.6.

Asolo Pánské trekové boty Asolo Corax GV black/green lime|46 EU Asolo Trekové boty Asolo Apex GV donkey/gerbera Dámské|39 1/3 EU
Asolo Pánské trekové boty Asolo Corax GV black/green lime|46 EU

Dlouhé výšlapy v náročném horském terénu a s těžkým batohem na zádech – v takových podmínkách si tyto pohorky libují. Tyto pohorky Asolo jsou na ataky zvenčí vyzbrojené odolným svrškem a gumovou obsázkou po celém obvodu.

můžete mít 20.6.

Asolo Dámská obuv Falcon Evo Lth GV ML Asolo Trekové boty Asolo Apex GV donkey/gerbera Dámské|39 1/3 EU
Asolo Dámská obuv Falcon Evo Lth GV ML

Dámské trekové boty Falcon Evo Lth jsou jako stvořené na české horské podmínky či méně náročný alpský terén. Kožený svršek něco vydrží a navíc ho zespod jistí nepromokavá membrána Gore-Tex®, takže nohy zůstanou vždycky suché.

Momentálně nedostupné

Posláním firmy Asolo je vytvořit obuv, která odpovídá Vašim potřebám: od procházek k trekkingu, od turistiky po nejnáročnější výstupy v ledu či těžkém terénu. Za každého počasí a v jakékoliv nadmořské výšce.

Boty Asolo jsou navrženy pro Vaše nohy. Perfektně sedí a podpoří Vás k maximálnímu výkonu. Flexibilní, lehké a zároveň velmi odolné. Zmírní zátěž na kritických místech chodidla, nepropustí vlhkost ani chlad a umožní noze dýchat. Podešve mají výborný záběr v každém terénu a zabrání uklouznutí i při těch nejprudších sestupech.

To všechno jsou důvody, proč má firma Asolo tisíce spokojených zákazníků po celém světě a také proč tato značka obdržela mezinárodní ceny za kvalitu a inovaci.