Attitude Aviváž s vůní lučních květin 1000 ml (40 pracích dávek)
159 Kč

Hypoalergenní a ekologická aviváž s vůní lučních květin 1000 ml od značky Attitude je vysoce koncentrovaná a obsahuje výtažky ze zeleného čaje, který je známý svými antibakteriálními a antioxidačními účinky. Oceníte zejména její výjimečnou svěží vůni a vysoce účinné rostlinné přísady.

Attitude Prací gel s vůní lučních květin - náhradní kanystr 4 l
1 159 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Attitude Prací gel s vůní lučních květin – náhradní kanystr 4 l je zcela přírodní přípravek s výtažky ze zeleného čaje, který je známý svými antibakteriálními a antioxidačními účinky. Díky snadno plnitelnému a skladnému náhradnímu kanystru snížíte ekologickou stopu a nemusíte ubírat na svém pohodlí.

Attitude Tablety do myčky bez fosfátů (26 dávek)
267 Kč 10,27 Kč/ks

Poslední kus za tuto cenu!

Attitude Tablety do myčky bez fosfátů (26 dávek) ocení zejména příznivci přírody a ekologie. Obsahují jen látky šetrné k našemu zdraví, jsou ekologické, ale přitom velmi účinné při mytí nádobí v myčce.

Attitude Prací gel pro děti s vůní hruškové šťávy (35 pracích dávek) 1050 ml
299 Kč

Velmi účinný prací prostředek, který byl vyvinut speciálně pro praní prádla těch nejmenších. Stejně jako u ostatních produktů značky ATTITUDE se i pracího gelu můžete 100 % spolehnout, že obsahuje jen látky zdraví šetrné. Skvěle vypere prádlo celé rodiny. Balení vystačí na 35 pracích dávek, což je více než je u balení této velikosti standardní.

Attitude Čistící prostředek na dětské povrchy/hračky bez vůně s rozprašovačem 475 ml
169 Kč

Čistící prostředek speciálně určený pro čištění dětských hraček a jiných dětských povrchů. Lze využívat jako univerzální čistící prostředek pro celou domácnost. Vhodný na všechny typy povrchů. Stejně jako u ostatních produktů značky ATTITUDE se i u tohoto čistícího prostředku můžete spolehnout na jeho fungování.

Attitude Prací gel s vůní citronové kůry 1050 ml (35 pracích dávek)
298 Kč 279 Kč

Prací gel Attitude s vůní citronové kůry 1050 ml potěší přírodním, šetrným složením i výbornými pracími účinky. Tento hypoalergenní ekologický prací gel obsahuje výtažky ze zeleného čaje a vaše prádlo krásně provoní vůní citronové kůry. Gel disponuje certifikací EcoLogo, je bez živočišných složek a nebyl testován na zvířatech.

Attitude Prostředek na mytí nádobí pro děti bez vůně 700 ml
119 Kč

Přírodní přípravek na mytí nádobí, který byl vyvinut speciálně pro čištění dětských lahviček od mléka, dudlíků, hrníčků s pítkem, součástí na odsávačku mléka apod. Stejně jako u ostatních produktů značky ATTITUDE se i u tohoto prostředku můžete spolehnout, že obsahuje látky šetrné ke zdraví.

Attitude Prací gel pro děti bez vůně 1050 ml
298 Kč

Prací prostředek bez vúně, který byl vyvinut speciálně pro praní prádla těch nejmenších. Stejně jako u ostatních produktů značky ATTITUDE se i u pracího gelu můžete 100% spolehnout, že obsahuje jen látky šetrné k našemu zdraví. Skvěle vypere prádlo celé rodiny. Vysoce koncentrovaný.

Attitude Vlhčené ubrousky bez vůně - výhodné balení (3 x 72 ks)
349 Kč 116,33 Kč/ks

Organické vlhčené ubrousky v balení po 216 ks. Obsahují výtažek z aloe a heřmánku. Mají speciální ochranu zavírání, která brání vysychání ubrousků. Nepřítomnost škodlivých látek je testována nezávislou laboratoří. Rovněž oceníte i 100 % recyklovatelný obal.

Attitude Aviváž pro děti s vůní Sweet Lullaby 1000 ml
159 Kč

Vysoce koncentrovaná aviváž, která byla vyvinuta speciálně pro prádlo vašich malých ratolestí. Dokáže prádlo dokonale zjemnit. Stejně jako u ostatních produktů značky ATTITUDE se i u této aviváže můžete 100 % spolehnout na složení šetrné ke zdraví.

Attitude Prací gel s vůní lučních květin 1050 ml (35 pracích dávek)
299 Kč

Prací gel Attitude s vůní lučních květin 1050 ml zaujme šetrným ekologickým složením i výbornými pracími účinky. Tento hypoalergenní prací gel obsahuje výtažky ze zeleného čaje a vaše prádlo krásně provoní příjemnou vůní lučního kvítí. Gel disponuje certifikací EcoLogo, je bez živočišných složek a nebyl testován na zvířatech.

Attitude Čistič na sklo a zrcadla s vůní citronové kůry s rozprašovačem 800 ml
129 Kč

Přírodní univerzální čistič s vůní citronové kůry od značky Attitude neobsahuje fosfáty, optické rozjasňovače ani barviva a je tak šetrný nejen k lidské pokožce, ale i k přírodě. Jeho složení je veganské, ekologické a z 95 % zcela rozložitelné. Obsahuje hypoalergenní složky. Lze jej použít na sklo a lesklé plochy.

Attitude Čistič na podlahy a dřevo s vůní citronové kůry 1040 ml
129 Kč

Attitude Čistič na podlahy a dřevo s vůní citronové kůry 1040 ml je přírodní a zároveň velmi účinný prostředek vhodný na všechny druhy podlah. Vaši domácnost zároveň provoní svěží citrusovou vůní. Spojuje v sobě sílu přírodních složek s nejnovější technologií NATURE+.

Attitude Univerzální čistič s vůní citronové kůry s rozprašovačem 800 ml
129 Kč

Přírodní univerzální čistič s vůní citronové kůry od značky Attitude neobsahuje fosfáty, optické rozjasňovače ani barviva a je tak šetrný nejen k lidské pokožce, ale i k přírodě. Jeho složení je veganské, ekologické a z 95 % zcela rozložitelné. Obsahuje hypoalergenní složky. Lze jej použít na všechny povrchy.

Attitude Čistič na koupelny s vůní citronové kůry s rozprašovačem 800 ml
129 Kč

Attitude Čistič na koupelny s vůní citronové kůry s rozprašovačem 800 ml účinně odstraňuje mýdlové a vápenaté nečistoty i mastnoty. Oceníte zejména jeho praktický rozprašovač, díky němuž se dobře aplikuje i do hůře dostupných míst. Provoní vaši koupelnu svěží vůní citronové kůry.

Attitude Aviváž s vůní citronové kůry 1000 ml (40 pracích dávek)
159 Kč

Aviváž Attitude s vůní citronové kůry 1000 ml (40 pracích dávek) zaujme přírodním, ekologickým složením, díky němuž je vhodná i pro alergiky a osoby s citlivou kůží. Tato aviváž se svěží vůní citronové kůry zanechá vaše prádlo krásně voňavé a hebké. Lze ji použít na jakýkoliv typ tkaniny i barvy oblečení.

Attitude Prostředek na mytí nádobí s vůní citronové kůry - náhradní kanystr 4 l
569 Kč 559 Kč

Výprodej

Attitude Prostředek na mytí nádobí s vůní citronové kůry – náhradní kanystr 4 l je zcela přírodní přípravek na nádobí, který dokáže odstranit i mastnotu a připáleniny. Díky snadno plnitelnému a skladnému náhradnímu kanystru snížíte ekologickou stopu aniž byste si ubírali na svém pohodlí.

Attitude 100% minerální opalovací krém (SPF 30) bez vůně 150 g
689 Kč 643 Kč

100% přírodní minerální opalovací krém od ATTITUDE obsahuje jen bezpečné složky. Krém je příkladnou ukázkou rovnováhy mezi bezpečností přípravku a jeho funkčností, ingredience jsou pouze minerálního a rostlinného původu, biologicky rozložitelné. Bez vůně.

Attitude 100% minerální opalovací krém (SPF 30 ) s vůní Tropical 150 g
689 Kč

100% přírodní minerální opalovací krém od ATTITUDE obsahuje jen bezpečné složky. Krém je příkladnou ukázkou rovnováhy mezi bezpečností přípravku a jeho funkčností, ingredience jsou pouze minerálního a rostlinného původu, biologicky rozložitelné. S přírodní vůní Tropical.

Tato kanadská značka nás zaujala svým přístupem k životu, k celému procesu výroby a v neposlední řadě také k ochraně životního prostředí, který je velmi blízký i nám. Na první pohled jsme se do ní zamilovali.

Veškeré produkty obsahují výhradně rostlinné a minerální složky šetrné k našemu zdraví (neboli worry-free ingredients). Nenajdete v nich žádné chemikálie, mutageny ani endokrinní disruptory (neboli hormonálně aktivní látky). Všechny složky a produkty jsou navíc důsledně testovány v nezávislých laboratořích, aby je mohli používat i dospělí a děti s citlivou a ekzematickou pokožkou.

ATTITUDE splňují také přísnou certifikaci Ecologo, která potvrzuje šetrnost k životnímu prostředí.

Tato kanadská značka nás zaujala svým přístupem k životu, k celému procesu výroby a v neposlední řadě také k ochraně životního prostředí, který je velmi blízký i nám. Na první pohled jsme se do ní zamilovali.

Veškeré produkty obsahují výhradně rostlinné a minerální složky šetrné k našemu zdraví (neboli worry-free ingredients). Nenajdete v nich žádné chemikálie, mutageny ani endokrinní disruptory (neboli hormonálně aktivní látky). Všechny složky a produkty jsou navíc důsledně testovány v nezávislých laboratořích, aby je mohli používat i dospělí a děti s citlivou a ekzematickou pokožkou.

ATTITUDE splňují také přísnou certifikaci Ecologo, která potvrzuje šetrnost k životnímu prostředí.