-18%
Aussie Šampon pro nepoddajné vlasy Repair Miracle (Shampoo) (Objem 300 ml)

Aussie Šampon pro nepoddajné vlasy Repair Miracle (Shampoo)

154 Kč
125 Kč

Šampon Repair Miracle od značky Aussie zkrotí vaše neposedné vlasy! Promění suché a poškozené vlasy ve vlasy vyživené a lesklé. Poskytuje jedinečnou péči pokožce hlavy, vlasům i vlasovým kořínkům. Eliminuje statickou elektřinu a brání tak nechtěnému polétávání vlasů.

Partner: Vivantis
-22%
Aussie Šampon pro jemné a zplihlé vlasy Aussome Volume (Shampoo) (Objem 300 ml)

Aussie Šampon pro jemné a zplihlé vlasy Aussome Volume (Shampoo)

154 Kč
120 Kč

Představujeme vám šampon pro jemné a zplihlé vlasy Aussome Volume od značky Aussie. Tento šampon pomůže pozdvihnout vaše zplihlé vlasy a dodá jim na objemu! Navíc si zamilujete jeho vůni. Aktivní látky:

výtažky z australského chmele -  dodá vlasům objem a plnost od kořínků ke konečkům. .

Partner: Vivantis
-25%
Aussie Šampon pro dlouhé a poškozené vlasy SOS Save My Lengths! (Shampoo) (Objem 290 ml)

Aussie Šampon pro dlouhé a poškozené vlasy SOS Save My Lengths! (Shampoo)

164 Kč
123 Kč
Novinka

Jsou vaše dlouhé a poškozené vlasy na pokraji zhroucení? Šampon obsahuje australské superpotraviny používané po tisíce let původními Australany pro jejich přirozené hojivé a vyživující vlastnosti. Vaše dlouhé vlasy během chvilky oživí a navrátí jim smyslně oslnivou krásu.

Partner: Vivantis

Značka Aussie byla založena v roce 1979 americkým podnikatelem Tomem Redmontem a patří do portfolia světoznámé společnosti Procter & Gamble. Značka nabízí širokou škálu produktů na všechny typy vlasů a k výrobě produktů používá unikátní ingredience. Inspiraci čerpá z divoké australské přírody.