Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Auto Finesse Imperial Wheel Cleaner Čistič kol a pneumatik - 1L Auto Finesse Imperial Wheel Cleaner Čistič kol a pneumatik - 1L
Auto Finesse Imperial Wheel Cleaner Čistič kol a pneumatik - 1L

Čistič kol z lehkých slitin bez obsahu kyselin, díky kterému se vaše ráfky budou lesknout. Imperial Wheel Cleaner, oblíbený produkt pro mnohé profesionály v detailingu.

můžete mít 26.6.

Auto Finesse Arch Blaster Kartáč na podběhy kol Auto Finesse Imperial Wheel Cleaner Čistič kol a pneumatik - 1L
Auto Finesse Arch Blaster Kartáč na podběhy kol

Nový Auto Finesse Arch Blaster je dokonalým kartáčem na detailing v podbězích kol. Tento prémiový kartáč, který je vyroben s mimořádně velkou hlavou a obsahuje stovky velmi odolných štětin z polymerních vláken, umožňuje lehké odstranění nečistot jako je bláto, sůl či silniční mastná špína.

můžete mít 26.6.

Auto Finesse Wonder Wool Jemný kartáč na kola - střední Auto Finesse Imperial Wheel Cleaner Čistič kol a pneumatik - 1L
Auto Finesse Wonder Wool Jemný kartáč na kola - střední

Auto Finesse Wonder Wool je dokonalým nástrojem mezi vašimi kartáči na detailing. Je to špičkový prémiový kartáč pro prémiová kola. Tento ultra plyšový kartáč se super měkkou čisticí hlavicí z jehněčí vlny je nezbytností pro hloubkové čištění jakéhokoli kola nebo kol s nejcitlivějšími laky.

můžete mít 26.6.

Auto Finesse Revolution Wheel Soap Autošampon na kola - 500 ml Auto Finesse Revolution Wheel Soap Autošampon na kola - 500 ml
Auto Finesse Revolution Wheel Soap Autošampon na kola - 500 ml

Šampon na kola z lehkých slitin, Revolution Wheel Soap je účinný čistič vhodný pro jakýkoli typ kol a zvláště vhodný pro ty s citlivějšími povrchy, jako je chrom, holý kov a eloxované povrchy.

můžete mít 26.6.