1 245 Kč

Prémiová série – Fetish Fantasy Gold Plus – kvalitní sexy kalhotky s prostorem na nošení vibračního vajíčka. Dokonale se přizpůsobuje k vašemu tělu. Tiché vibrační vajíčko je na dálkové ovládání a má 20 funkcí pulzací. Tento stimulátor poskytuje jedinečné zážitky.

1 899 Kč

Bondážní sada pro hrátky otroka a pána včetně ponižování. Hlavní součást sady je roubík, na který můžete upevnit vždy jeden z 5-ti nástavců, které jsou součástí sady. Miska, mini prachovka, vodítko, štětka na wc a dildo. Roubík má nastavitelnou délku. Sada obsahuje i páska na oči zdarma.

395 Kč

Kroužkový roubík se skřipci na bradavky Fetish Fantasy O-Ring Gag Nipple Clamps. Síla skřipců na bradavky zle regulovat pomocí distančního kroužku. Kožený pásek je nastavitelný.

1 950 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Překvapte svého milence s otevřenou náručí a nohama díky této sadě ze série Fetish Fantasy. Sada kovových rozpěrných tyčí vašeho partnera spoutá do správné polohy a díky manžetám na zápěstí a kotníku nebude schopen zavřít stehna nebo zápěstí.

2 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stolička s nosností až 136kg. Sedačka je flexibilní, snadno se čistí a je vyrobena z vysoce pevného TPU. Stolička zpestří erotické hrátky a inspiruje na nové milostné polohy!

2 499 Kč

Sex Stool – stolička s nosností až 136kg. Sedačka je flexibilní, snadno se čistí a je vyrobena z vysoce pevného TPU. Stolička zpestří erotické hrátky a inspiruje na nové milostné polohy!

1 099 Kč

Nafukovací sedátko s vibrátorem. Realistický plastový černý vibrátor s plynulou regulací vibrací. Sedátko má neklouzavý semišový povrch s postranními držadly. Nosnost až 136 kg.