Hartmann Veroval compact digitální tlakoměr
1 193 Kč 999 Kč

Digitální plně automatický tlakoměr Veroval® Compact pro měření krevního tlaku a tepové frekvence na paži. Upozorní i na poruchy srdečního rytmu. Paměť pro ukládání výsledků měření pro dva uživatele. Velký přehledný displej a jednoduché intuitivní ovládání. Univerzální manžeta 22 – 42 cm.

Hartmann Veroval inteligentní osobní váha
2 499 Kč 2 145 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Inteligentní digitální váha měřící na principu bio impendační analýzy. Hartmann Veroval měří tělesnou hmotnost, procento tělesného tuku a vody v těle, hmotnost kostí a svalové tkáně a BMI. Obsahuje paměť pro 4 uživatele. Lze propojit s bezplatnou mobilní aplikací.

Hartmann Cestovní lékárnička pro sport a na cesty
319 Kč 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální lékárnička pro cestovatele a sportovce. Lékárničku od značky Hartmann je možné připevnit na kolo či opasek a mít ji tak vždy při ruce. Uvnitř najdete vše, co budete potřebovat k ošetření běžných úrazů.

Hartmann Molicare Mobile

Hartmann Molicare Mobile

Hodnocení: 4,3
449 Kč 389 Kč

Natahovací kalhotky MoliCare Mobile jsou inkontinenční kalhotky určené pro aktivní osoby se středním až těžším únikem moči, kterým pomohou získat zpět ztracenou sebedůvěru. Vypadají a nosí se stejně jako spodní prádlo. Jsou vhodné pro muže i ženy na denní nošení.

Hartmann Molicare Mobile Super
495 Kč 389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Natahovací kalhotky MoliCare Mobile Super jsou inkontinenční kalhotky určené pro aktivní osoby s se středním až těžším únikem moči, kterým pomohou získat zpět ztracenou sebedůvěru. Vypadají a nosí se stejně jako spodní prádlo. Jsou vhodné pro muže i ženy na noční nošení.

Hartmann MoliCare Men Pants 7 kapek L 7ks
289 Kč 239 Kč 34,14 Kč/ks

Inkontinenční kalhotky tvarované pro muže se vzhledem a komfortem klasického spodního prádla. Hartmann Molicare Men Pants 7 kapek L 7 ks neobsahují fólie ani jiné umělé materiály a nedráždí citlivou pokožku. Povrchové pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitid.

Hartmann Molicare Men Pants 7 kapek M 8 ks
289 Kč 239 Kč 29,88 Kč/ks

Poslední kus za tuto cenu!

Inkontinenční kalhotky tvarované pro muže se vzhledem a komfortem klasického spodního prádla. Hartmann Molicare Men Pants 7 kapek M 8 ks neobsahují fólie ani jiné umělé materiály a nedráždí citlivou pokožku. Povrchové pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitid.

Hartmann MoliCare Lady 0,5 kapky 28 ks
159 Kč 119 Kč 4,25 Kč/ks

Inkontinenční vložky s jemným povrchem s Aloe Vera pro zdravou pokožku. Hartmann MoliCare Lady 0,5 kapky 28 ks disponují větší savostí než u klasické menstruační vložky. Technologie Odour Neutralizér účinně pohlcuje zápach. Tenké provedení nešustí při nošení.

Hartmann 200 ks kvalitní nitrilové rukavice, S, bez pudru, bez latexu, bílé
899 Kč 4,50 Kč/ks

Akce

Jednorázové nitrilové rukavice, 200 ks, velikost S, bílé, Hartmann Bílé, měkké lékařské a ochranné nitrilové rukavice. Jednorázové rukavice vyrobené z nitrilové pryže (bezlatexové). Nepudrované.  Nitrilové rukavice jsou dobře elastické a velmi odolné proti roztržení.

Hartmann Molicare premium fixpants 5 ks
189 Kč 37,80 Kč/ks

Síťované kalhotky MoliCare Premium FixPants jsou fixační kalhotky pro bezpečnou fixaci inkontinenčních plen. Jsou vyrobené z jemného a vysoce elastického materiálu, který si zachovává stálý tvar. Jsou bezešvé, takže nedráždí pokožku.

Hartmann MoliCare Lady 2 kapky 14 ks
129 Kč 99 Kč 7,07 Kč/ks

Inkontinenční vložky s jemným povrchem s Aloe Vera pro zdravou pokožku. Hartmann MoliCare Lady 2 kapky 14 ks disponují větší savostí než u klasické menstruační vložky. Technologie Odour Neutralizér účinně pohlcuje zápach. Tenké provedení nešustí při nošení.

Hartmann Veroval digitální pažní tlakoměr
1 653 Kč 1 529 Kč

Pažní tlakoměr Vám umožňuje kdykoliv zjistit svůj aktuální tlak. Digitální pažní tlakoměr Veroval přesně změří hodnoty systolického, diastolického krevního tlaku a tepové frekvence. Extra velký displej. Univerzální anatomicky tvarovaná manžeta 22 – 42 cm.

Hartmann Sterillium 100 ml širokospektrální dezinfekce rukou
113 Kč

Sterillium je dezinfekční přípravek pro dezinfekci rukou, šetrný k pokožce při častém a opakované použití, vyvinutý pro použití především ve zdravotnických zařízeních s širokospektrálním účinek. Vyrobeno v Německu.

Hartmann Praktický balíček do porodnice (L)
254 Kč

Jistota a pohodlí pro první okamžiky mateřství. Balení obsahuje: • 2× fixační kalhotky MoliPants vel. L• 1× prsní vložky Bel Baby (30 ks)• 2× balení porodnických vložek SAMU.

Hartmann Moliform Premium
559 Kč 459 Kč

Vložné pleny MoliForm Premium jsou vhodná pomůcka pro osoby trpící nekontrolovaným lehkým únikem moči. Používají se společně s fixačními kalhotkami MoliPants. Jsou velmi pohodlné a vhodné pro ženy i muže.

Hartmann Praktický balíček do porodnice (M)
254 Kč

Jistota a pohodlí pro první okamžiky mateřství. Balení obsahuje:• 2× fixační kalhotky MoliPants vel. M• 1× prsní vložky Bel Baby (30 ks)• 2× balení porodnických vložek SAMU.

Hartmann Veroval digitální Tlakoměr s EKG
4 079 Kč

Digitální tlakoměr s EKG měří srdeční rytmus, krevní tlak a tepovou frekvenci. Kdykoliv a kdekoliv během 30 sekund, pomůže s odhalením fibrilací srdečních síní, které zaznamená a uloží do paměti. Paměť pro 2 uživatele.

Hartmann Molicare Lady Pants 7 kapek L 7 ks
289 Kč 249 Kč 35,57 Kč/ks

Inkontinenční kalhotky se vzhledem a komfortem klasického spodního prádla. Hartmann Molicare Lady Pants 7 kapek L 7 ks obsahují Aloe Vera, spolehlivě absorbují moč i zápach a brání bočnímu protečení. Povrchové pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitid.

Hartmann Veroval digitální zápěstní tlakoměr
1 121 Kč

Digitální zápěstní tlakoměr Veroval, změří přesné hodnoty systolického i diastolického krevního tlaku a tepové frekvence. Přístroj měří krevní tlak na zápěstí, proto rychle a pohodlně zjistíte svůj aktuální krevní tlak kdykoliv potřebujete. Kontrola pro správné nasazení a měření ve výšce srdce.

Hartmann MoliCare Tělové mléko
199 Kč 159 Kč

Mléko na celé tělo obsahuje panthenol, kreatin a mandlový olej, který vyživuje zralou a suchou pokožku. Hloubkově hydratuje až do škáry a navrací kůži elasticitu. Hartmann MoliCare Tělové mléko nezanechává pokožku mastnou a chrání ji před vnějšími škodlivými vlivy.

Hartmann MoliCare Elastic 6 kapek L 30ks
789 Kč 629 Kč 20,97 Kč/ks

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Inkontinenční kalhotky s elastickými bočními pásy a 3 velkými lepítky na suchý zip. Hartmann MoliCare Elastic 6 kapek L 30 ks jsou šetrné k pokožce, spolehlivě pohlcují moč i zápach a zabraňují zpětnému pronikání moči. Povrchové pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitid.

Hartmann MoliCare Men 2 kapky 14 ks
179 Kč 139 Kč 9,93 Kč/ks

Inkontinenční vložky tvarované speciálně pro muže. Hartmann MoliCare Men 2 kapky 14 ks jsou vyrobeny z prodyšného materiálu, neutralizují zápach a jsou diskrétní. Povrchové pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitid.

Hartmann MoliCare Lady

Hartmann MoliCare Lady

Hodnocení: 3,7
199 Kč 119 Kč 8,50 Kč/ks

Vložky MoliCare Lady jsou vhodná pomůcka pro osoby trpící nekontrolovaným lehkým únikem moči. Využívají se také jako ochrana po gynekologických zákrocích nebo jako pohodlné vložky při dočasné inkontinenci po porodu.

Hartmann 200 ks kvalitní nitrilové rukavice, M, bez pudru, bez latexu, bílé
939 Kč 4,70 Kč/ks

Jednorázové nitrilové rukavice, 200 ks, velikost M, bílé, Hartmann, Peha soft Bílé, měkké lékařské a ochranné nitrilové rukavice. Jednorázové rukavice vyrobené z nitrilové pryže (bezlatexové). Nepudrované.  Nitrilové rukavice jsou dobře elastické a velmi odolné proti roztržení.

Hartmann MoliCare Čisticí ubrousky
159 Kč 129 Kč

Ubrousky snadno a rychle odstraňují nečistoty z pokožky způsobené únikem moči nebo stolice. Mají příjemnou vůni, neutralizují zápach a pokožku chrání a hydratují. Hartmann MoliCare Čisticí ubrousky jsou dermatologicky testované pro citlivou pokožku.

Hartmann MoliCare Olej ve spreji
219 Kč 179 Kč

Olej ve spreji se snadno roztírá a zklidňuje podrážděnou pokožku, kterou zároveň hydratuje a chrání před nepříznivými škodlivými vnějšími vlivy. Zvyšuje její elasticitu a regeneruje ji. Hartmann MoliCare Olej ve spreji zanechává pokožku jemně promaštěnou.

Hartmann MoliCare® Skin Čisticí pěna 400 ml
163 Kč

MoliCare Skin Čistící pěna rychle a šetrně čistí intimní partie po úniku moči i stolice bez použití mýdla a vody. Díky patentovanému složení Nutriskin Komplex bez přidaných parfémů šetrně čistí a nedráždí namáhanou pokožku.

Hartmann MoliCare Skin Čisticí pěna
199 Kč 159 Kč

Čisticí pěna odstraňuje nečistoty z pokožky bez použití vody a mýdla. Zajišťuje rychlé a šetrné čištění intimních partií po úniku moči nebo stolice. Hartmann MoliCare Skin Čisticí pěna je vhodná na citlivou pokožku, kterou nedráždí a nevysušuje.

Hartmann Obvazová vata skládaná 200 g
80 Kč

Popis Vata obvazová skládaná nesterilní ze směsi bavlny a viskózní střiže. Základní zdravotnický materiál vhodný pro lékařské, hygienické i kosmetické účely.

Hartmann Veroval inteligentní osobní digitální váha
1 529 Kč

Inteligentní osobní váha Vám pomůže s kontrolou optimální tělesné hmotnosti i zdravotního stavu. Osobní diagnostická váha pro přesné zjištění tělesné hmotnosti, hmotnosti kostí, BMI, podílu tělesného tuku, svalové tkáně a vody v těle.

Hartmann MoliCare Napuštěné mycí žínky
129 Kč 109 Kč

Čisticí žínky jsou vhodné pro rychlou hygienu celého těla bez použití vody nebo mýdla. Obsahují zvlhčující látky panthenol a aloe vera hydratují zralou a citlivou pokožku. Hartmann MoliCare Napuštěné mycí žínky jsou dermatologicky testované.

Hartmann MoliCare Men 4 kapky 14ks
179 Kč 149 Kč 10,64 Kč/ks

Inkontinenční vložky tvarované speciálně pro muže. Hartmann MoliCare Men 4 kapky 14 ks jsou vyrobeny z prodyšného materiálu, neutralizují zápach a jsou diskrétní. Povrchové pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitid.

Hartmann MoliCare Elastic 6 kapek M 30 ks
629 Kč 559 Kč 18,63 Kč/ks

Inkontinenční kalhotky s elastickými bočními pásy a 2 velkými lepítky na suchý zip. Hartmann MoliCare Elastic 6 kapek M 30 ks jsou šetrné k pokožce, spolehlivě pohlcují moč i zápach a zabraňují zpětnému pronikání moči. Povrchové pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitid.

Hartmann Molinea Plus 90x180 cm 20 ks
429 Kč 419 Kč

MoliNea Plus 90×180 cm se savostí 1200 ml jsou jednorázové podložky se záložkami po celém obvodu k ochraně ložního prádla pro inkontinentní osoby. Jsou ideálním doplňkem inkontinentních pomůcek. Jejich používáním zabráníte nečekaným nehodám, šetří tedy výrazným způsobem váš čas.

Společnost HARTMANN-RICO a.s. patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnických prostředků a hygienických výrobků v České republice. Vznikla v roce 1991 vstupem společnosti Paul Hartmann AG do tehdejšího podniku Rico Veverská Bítýška. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN se sídlem v Heidenheimu v SRN. Působnost této společnosti lze rozdělit do tří hlavních okruhů. Pomáhají s péčí o rány jejich léčbou, dále pomáhají s ošetřovatelskou péčí o pacienty a pomáhají předcházet rizikům při chirurgických zákrocích v nemocních i v ambulancích.

Společnost HARTMANN-RICO a.s. patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnických prostředků a hygienických výrobků v České republice. Vznikla v roce 1991 vstupem společnosti Paul Hartmann AG do tehdejšího podniku Rico Veverská Bítýška. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN se sídlem v Heidenheimu v SRN. Působnost této společnosti lze rozdělit do tří hlavních okruhů. Pomáhají s péčí o rány jejich léčbou, dále pomáhají s ošetřovatelskou péčí o pacienty a pomáhají předcházet rizikům při chirurgických zákrocích v nemocních i v ambulancích.