AUTOLAND Sprej, mazivo na motocyklové řetězy, 500 ml, bezbarvý
227 Kč

Bezbarvý sprej, mazivo na motocyklové řetězy. Pro motocykly a čtyřkolky, všechny typy, včetně O-RING, X-RING a Z-RING (řetězy s O kroužky, X a Z kroužky). Výborná penetrace a přilnavost. Snižuje tření, prodlužuje životnost řětězu.

AUTOLAND Tekutý stěrač, 300 ml
123 Kč

Tekutý stěrač. Zamezuje ulpívání vody, hmyzu a dalších nečistot na skle, zabraňuje zamlžování skel a chrání je před zamrzáním. Nahrazuje použití stěračů. Zlepšuje viditelnost.

AUTOLAND Čistič disků kol, 700 ml
110 Kč

Čistič disků kol. Na čištění disků kol automobilů i motocyklů. Čistí od brzdného prachu, usazenin olejů a dalších nečistot. Vytváří neviditelný povlak, brání usazování nečistot.

AUTOLAND Tekutý autovosk, 750 ml
96 Kč

Tekutý autovosk. Na všechny barvy a typy laků, plastové i gumové prvky. Vrací původní barvu a lesk. Lze nanášet i na přímém slunečním světle, na mokré i suché karoserie.

AUTOLAND Pěnový čistič oken a skel, 400 ml
80 Kč

Pěnový čistič oken a skel, s přídavkem čpavku. Pro autoskla, reflektory, okna, zrcadla apod. Rychle odmašťuje, čístí, nezanechává šmouhy. Bezpečný pro stěrače, laky, běžné i xenonové reflektory.

AUTOLAND Gumová fólie ve spreji, 400 ml, bílá
246 Kč

Gumová fólie ve spreji, snímatelná. Nabízí změnu barvy, ochranu před mechanickým poškozením. Pro všechny hladké povrchy. Rychleschnoucí, elastická, ochranná a dekorativní.

AUTOLAND NANOWAX vosk na lak spray 400ml
139 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

NANOWAX je vosk určený pro leštění a údržbu všech druhů a barev autolaků. Je obohacen o přírodní vosky Carnauba. Po aplikaci zanechává na karoserii jemný film, který separuje částice špíny od povrchu laku.

AUTOLAND Rozmrazovač oken a skel, do -37 °C, 750 ml
82 Kč

Rozmrazovač oken a skel, do –37°C. Účinné a bezpečné odstranění sněhu, ledu a námrazy z oken, skel, zrcátek, stěračů apod. Nepoškozuje těsnění, omezuje usazování ledu.

AUTOLAND Impregnace na střechy kabrio, 600 ml
254 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Impregnace na střechy kabrioletů. Chrání před vodou, znečištěním, UV zářením, kyselým deštěm, oživuje barvy. Pro všechny střechy kabrio – z látky i syntetické umělé hmoty.

AUTOLAND Autošampon s voskem 1L
119 Kč

Účinný autošampon s voskem, zesílený mycím účinek. Vyvinuto na bázi aniontových a neiontových mycích prostředků nejnovější generace. Složení zajišťuje efektivní mytí karoserií i s malým množstvím autošamponu. Vosk v šamponu obnovuje lesk i barvu a lak poté získává zbrusu nový vzhled.

AUTOLAND Leštící a brusná pasta tuba 150ml
179 Kč

Lešticí a brusná pasta na lak, odstraňuje škrábance, eliminuje drobná poškození z povrchů a vrací lesk zašlým povrchům. Účinně vyhlazuje poškrábané povrchy, eliminuje poškození lakových povlaků vzniklých v důsledku agresivního působení ptačích výkalů, zbytků hmyzu a pryskyřic.

AUTOLAND Stlačený vzduch, 600 ml
113 Kč

Stlačený vzduch. Odstraňuje nečistoty a prach na těžko přístupných místech, např. u elektroniky, mobilních telefonů, klávesnic apod. Neobsahuje olej, rychle se vypařuje, nezanechává žádné zbytky.

AUTOLAND Autošampon aktivní 950ml
145 Kč

Vysoce účinný aktivní autošampon, super koncentrát se silným mycím účinkem, připravuje povrch pro voskování. Zesílený mycí účinek díky receptuře částic koloidního oxidu křemičitého. Účinný při odstraňování starých přischlých nečistot.

AUTOLAND Autošampon s voskem 600ml
95 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysoce účinný autošampon s voskem, super koncentrát se zesíleným mycím účinkem. Super koncentrát – díky maximální dávce mycích prostředků a vosků – náplň stačí na 16 omytí. Zesílený mycí účinek díky použité receptuře částic koloidního oxidu křemičitého.

AUTOLAND Dezinfekce klimatizace 200ml
189 Kč

Přípravek pro čištění klimatizace a ventilačních systémů v automobilu, vyvinuto na bázi technologie NANO+.Snadné použití – umožňuje čištění systému během 10 minut, bez nutnosti použití nářadí a bez nutnosti demontáže. Čistí a osvěžuje prostředí ve voze.

AUTOLAND Leštěnka na chrom a hliník, 150 ml
105 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Leštěnka na chrom a hliník. Čistí, konzervuje, vytváří vysoký lesk. Na chrom, hliník, měď, bronz a další nelakované kovy. Odstraňuje rez, patinu, rozpouští odolné nečistoty a usazeniny.

AUTOLAND Leštěnka renovační tuba 280ml
145 Kč

Renovační politura, která intenzivně obnovuje poničený autolak díky velkému obsahu leštících částeček. Vhodné pro zničené, metalizované i normální autolaky. Je vyvinutá na bázi vosků regenerujících staré laky.

AUTOLAND Na čištění a péči o kůži tuba 280ml
169 Kč

Na čištění a péči o kožené povrchy – účinný a jemný přípravek vyrobený na bázi unikátních složek: lanolinu a včelího vosku. Účinná a šetrná péče, která odstraňuje povrchové nečistoty z přírodní kůže. Obsahuje lanolin, který revitalizuje, vyhlazuje a zjemňuje kůži.

AUTOLAND NANOWAX vosk na lak 250gr
189 Kč

Tvrdý vosk pro vysoký lesk, údržbu a konzervaci všech typů metalických i obyčejných laků. Obsahuje vysoký podíl přírodního karnaubského vosku.

AUTOLAND Proti mlžení skel rozpraš. 300ml
129 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Přípravek proti zamlžování oken, zvyšuje bezpečnost jízdy. Vyrobeno na základě neiontových povrchově aktivních látek. Nanočástice obsažené v přípravku jsou na molekulární úrovni a těsně přiléhají ke struktuře skla, čímž vytvářejí neviditelnou vrstvu a účinně odpuzují molekuly vodní páry.

AUTOLAND ANTI-DEHET na čištění spray 400ml
149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

ANTI-DEHET – přípravek na odstranění odolných nečistot z karoserie. Účinně odstraňuje z karoserií, ráfků i krytů kol nečistoty z dehtu (asfaltu), maziv, oleje, zbytků paliva, pryskyřic a jiných organických nečistot. Nezanechává stopy kolem čištěného místa.

AUTOLAND Autošampon 1L
89 Kč

Autošampon vyvinutý na bázi aniontových a neiontových mycích prostředků nejnovější generace. Použitá receptura zaručuje účinné mytí automobilových karoserii již při minimální dávce šampónu. Dokonale připravuje karoserii pro další ošetření s použitím všeho druhů vosků a autopolitur na karoserie.

AUTOLAND BLAG - černidlo na pneumatiky, 400 ml
115 Kč

Černidlo na pneumatiky – BLAG. Vrací pneumatikám originální černou barvu a zvýrazňuje ji. Konzervuje a chrání – zlepšuje pružnost, chrání proti zpuchření, zabraňuje blednutí.

AUTOLAND Čistič čalounění rozpraš. 750ml
139 Kč

Ideální na čištění čalounění, stropy i koberce automobilu. Odstraňuje i výjimečně silné znečištění. Vyrobeno na základě aktivního kyslíku. Doporučeno pro čištění všech typů potahových materiálů, včetně stropních, autokoberců i koberců v domácnosti.

AUTOLAND Čistič disků kol rozpraš. 700ml
149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Přípravek na čištění disků, moderní přípravek obsahující detergenty nejnovější generace. Efektivně čistí disky automobilových kol od brzdného prachu, usazenin olejů, zbytkových prachových částic pneumatik a dalších nečistot. Vhodné i pro kola motocyklů.

AUTOLAND Čistič motoru rozpraš. 700ml
159 Kč

Speciální prostředek na čištění motoru. Obsahuje emulgátory, povrchově aktivní látky a inhibitory koroze. Účinně odstraňuje zbytky maziva, oleje a usazenin z povrchu motoru, převodovky a mechanických dílů vozidla. Chrání před korozi.

AUTOLAND Čistič nárazníků spray 400ml
119 Kč

BUMPER CLEANER – trojnásobná ochrana NANO+, čistí a ošetřuje automobilové nárazníky a všechny vnější plastové díly vozidla jako zrcátka, lišty, spoilery atd. Čistí a konzervuje – účinně odstraňuje špínu důkladnou penetrací čištěných povrchů.

AUTOLAND Čistič oken a skel, 750 ml
76 Kč

Čistič oken a skel, s přídavkem alkoholu. Na mytí autoskel, reflektorů, oken, zrcadel, apod. Odmašťuje, dodává lesk, nezanechává šmouhy. Je bezpečný pro plasty, laky a všechny typy reflektorů.

AUTOLAND Čistič oken rozpraš. 750ml
119 Kč

Čistič oken s přídavkem alkoholu, čistí, odmašťuje a dodává lesk oknům. Nezanechává žádné šmouhy. Snadno odstraní šmouhy, špínu i jiné druhy organických nečistot. Díky jedinečnému složení dokonale odstraňuje veškeré částice ze skel, což zabraňuje i následnému ulpívání kapek vody na skle.

AUTOLAND Cockpit spray Citron 500ml
115 Kč

Určeno pro čištění palubní desky v automobilu. Výjimečnou účinnost čištění a ošetření automobilových kokpitů vděčí unikátnímu spojení nanočástic se skupinou alifatických uhlovodíků a voňavých kompozicí nejnovější generace.

AUTOLAND Cockpit spray Káva 500ml
115 Kč

Určeno pro čištění palubní desky v automobilu. Výjimečnou účinnost čištění a ošetření automobilových kokpitů vděčí unikátnímu spojení nanočástic se skupinou alifatických uhlovodíků a voňavých kompozicí nejnovější generace.

AUTOLAND Cockpit spray MATT matný 400ml
139 Kč

Aktivní pěnový čistič palubní desky, dodává matový nádech a tím zdůrazňuje a udržuje originální povrch palubní desky. Nedodává lesk.

Společnost AUTOLAND je předním výrobcem autokosmetiky. Při výrobě klade velký důraz na nadstandardní kvalitu svých produktů, o čemž svědčí velké množství získaných ocenění a certifikátů. Neustále vylepšuje a zdokonaluje složení svých výrobků a zároveň vyvíjí nové produkty s ohledem na potřeby zákazníků. Firma AUTOLAND byla založena v Polsku v roce 1990. Své výrobky pro péči o automobily prodává úspěšně po celém světě. Produkce společnosti AUTOLAND probíhá v souladu s certifikátem systémů jakosti TÜV ISO 9001:2008, čímž výrobce prokazuje, že je schopen trvale poskytovat produkty v souladu s příslušnými předpisy a požadavky zákazníků a že usiluje o zvyšování spokojenosti svých odběratelů. V souladu s certifikátem ISO 14001: 2004 společnost dokládá, že při výrobě nedochází k negativnímu dopadu na životní prostředí.

Společnost AUTOLAND je předním výrobcem autokosmetiky. Při výrobě klade velký důraz na nadstandardní kvalitu svých produktů, o čemž svědčí velké množství získaných ocenění a certifikátů. Neustále vylepšuje a zdokonaluje složení svých výrobků a zároveň vyvíjí nové produkty s ohledem na potřeby zákazníků. Firma AUTOLAND byla založena v Polsku v roce 1990. Své výrobky pro péči o automobily prodává úspěšně po celém světě. Produkce společnosti AUTOLAND probíhá v souladu s certifikátem systémů jakosti TÜV ISO 9001:2008, čímž výrobce prokazuje, že je schopen trvale poskytovat produkty v souladu s příslušnými předpisy a požadavky zákazníků a že usiluje o zvyšování spokojenosti svých odběratelů. V souladu s certifikátem ISO 14001: 2004 společnost dokládá, že při výrobě nedochází k negativnímu dopadu na životní prostředí.