Autosol Metal Polish - čistící a leštící pasta na kovy
159 Kč

Metal Polish je univerzální čistící a leštící pasta na kovy, která je velice účinná při odstranění rzi, nečistot a zároveň vyleští povrch do zrcadlového lesku. Metal Polish je možno použít na všechny nelakované kovy vyjma zlata, stříbra a pokovených povrchů.

Autosol Metal Polish - čistící a leštící pasta na kovy
939 Kč

Metal Polish je univerzální čistící a leštící pasta na kovy, která je velice účinná při odstranění rzi, nečistot a zároveň vyleští povrch do zrcadlového lesku. Metal Polish je možno použít na všechny nelakované kovy vyjma zlata, stříbra a pokovených povrchů.

Autosol Plastic Cleaner - tekutý čistič plastů
348 Kč

Plastic Cleaner je tekutý čistič plastových částí. Díky rozprašovači se velmi snadno nanáší. Plast chrání proti křehnutí. Používá se jak na vnitřní, tak venkovní plasty.

  • malý DÁREK vzorek čisticí pasty na plasty Autosol Plastic Cleaner
Autosol Dárková sada Autosol AUTO I + Dárek
930 Kč

Dárková sada Autosol AUTO I obsahuje přípravky pro péči o auto, kterými vyčistíte auto zvenku i uvnitř. Autošampon , čistič interiéru s pohlcovačem pachů, extra silný čistič skel, mikroutěrku, nanášecí houbičku. A jako dárek od nás dostanete chladící sprej do všech přileb a helem.

Autosol Polymer Shine Protection - ochrana laku
538 Kč

Přípravek na ochranu laku karosérie vozu Polymer Shine Protection rozzáří karosérii vašeho auta vysokým leskem a ochrání lak před vnějšími vlivy až na 6 měsíců. Udělejte maximum pro uchování laku jako nového.

Autosol Soap Stone - univerzální mýdlový čistič
341 Kč

Soap Stone neboli mýdlový kámen je univerzální čisticí prášek má široké využití v domácnosti na čištění parapetů, umyvadel, kachliček, spárů a dalších ploch. Využijete ho i na čištění v dílně nebo autě.

Autosol Wheel Cleaner High Performance - Čistič disků
399 Kč

Wheel Cleaner High Performance snadno odstraní i odolnou špínu, jako je zapečený prach z brzdových destiček a další nečistoty. Účinný i bez kyselin a díky tomu nepoškodí ani „ťuknuté“ disky kol, senzory tlaku atp..

Autosol Bike Long Term Sealant- dlouhodobá ochrana laku jízdního kola
200 Kč

Přípravek Bike Long Term Sealant je speciálně vyvinutý na ochranu plastů, karbonu, laku a pro zachování dlouhotrvajícího lesku jízdního kola. Po nanesení na kolo vytváří na povrchu ochranou vrstvu, která odpuzuje vodu a zamezuje pronikaní nečistot do hloubky ošetřeného povrchu.

Autosol Car Shampoo - univerzální autošampon
159 Kč

Universální přípravek na umývání karosérie auta Car Shampoo je autošampon, který je vhodný na všechny typy laků, lakovaných i nelakovaných povrchů, venkovních plastů, skel, gumových těsnění včetně kovových částí. Šetrně čistí, má příjemnou vůni a je šetrný k životnímu prostředí.

Autosol Stainless Steel Power Cleaner - čistič nerez oceli
333 Kč

Stainless Steel Power Cleaner je ideální čistič na nerezovou ocel. Zanechává ochranný povrch, který zabraňuje usazování prachu a dalších nečistot. Vyčištěný povrch je lesklý a odolnější vůči znečištění a korozi.

Autosol Leather and Alcantara Cleaner - čistič kůže a alcantary
435 Kč

Pěnový čistič Leather and Alcantara Cleaner je určen pro všechny hladké kožené povrchy a materiál alcantara. Odstraňuje odolné nečistot od kávy, kečupu, zabarvení od textilií (riflí). Kůži navrací její pružnost. Obsahuje propolis a složky ke změkčení a ochraně přírodní i umělé kůže.

Autosol Bike Power Cleaner - čištič jízdního kola-23%
279 Kč 214 Kč

Čistič ve spreji Bike Power Cleaner je vysoce účinný a jedinečný prostředek na čištění a údržbu jízdních kol. Rychle a účinně odstraňuje silniční nečistoty, oleje a mastnotu ze všech typů jízdních kol.

Autosol Leather Care - impregnace kůže
265 Kč

Emulze Leather Care obsahuje vysoce kvalitních oleje k impregnaci a ošetření kůže. Emulze vytváří ochrannou vrstvu, která chrání povrch kůže před popraskáním a vysušováním. Vysoce kvalitní oleje podporují přirozené vlastnosti materiálu.

Autosol Dárková sada AUTOSOL AUTO II + Dárek navíc
2 405 Kč

Dárková sada Autosol AUTO II obsahuje kvalitní přípravky k péči o karosérii vozu.Dárková sada obsahuje 5 kvalitních přípravků na údržbu exteriéru auta. Autošampon, hloubkový čistič laku, extra silný odstraňovač hmyzu, nano ochranu laku, extra silný čistič disků, mikroutěrku a dárek navíc.

Autosol Dárková sada Autosol CYKLO + dárek navíc
945 Kč 811 Kč

Dárková sada Autosol CYKLO obsahuje základní přípravky pro péči o jízdní kolo. Základní čistič jízdního kola, vosk, olej na řetěz, přípravek na mytí bez použití vody a jako DÁREK od nás v sadě naleznete chladící sprej do všech přileb a helem.