Autosol Metal Polish - čistící a leštící pasta na kovy
159 Kč

Metal Polish je univerzální čistící a leštící pasta na kovy, která je velice účinná při odstranění rzi, nečistot a zároveň vyleští povrch do zrcadlového lesku. Metal Polish je možno použít na všechny nelakované kovy vyjma zlata, stříbra a pokovených povrchů.

Autosol Bike Power Cleaner - čištič jízdního kola
279 Kč

Bike Power Cleaner je vysoce účinný a jedinečný prostředek na čištění a údržbu jízdních kol. Rychle a účinně odstraňuje silniční nečistoty, oleje a mastnotu ze všech dalších typů jízdních kol.

Autosol Dárková sada Autosol CYKLO
945 Kč

Dárková sada Autosol CYKLO obsahuje základní přípravky pro péči o jízdní kolo. Základní čistič jízdního kola , vosk , olej na řetěz , přípravek na mytí bez použití vody a jako dárek od nás v sadě naleznete chladící sprej do všech přileb a helem .

Autosol Dárková sada Autosol DOMÁCNOST SHINE
683 Kč

Novinka

Dárková sada Autosol DOMÁCNOST SHINE obsahuje čistič žuly a kamene , leštící a čistící pastu na všechny kovy, extra silný čistič nerez oceli, leštící a čistící pastu na všechny kovy , mikroutěrky .

Autosol Leather Care Kit - sada na čištění kůže
589 Kč

Leather Protection and Care Kit – sada na čištění kůže obsahuje všechny potřebné přípravky k vyčištění a ošetření kůže . Ideální kombinace přípravků zaručuje skvělý výsledný efekt.

Autosol Metal Polish
939 Kč

Metal Polish je univerzální čistící a leštící pasta na kovy, která je velice účinná při odstranění rzi a nečistot. Zároveň vyleští povrch do zrcadlového lesku. Metal Polish je možno použít na všechny nelakované kovy vyjma zlata, stříbra a pokovených povrchů.

Autosol Stainless Steel Power Cleaner - čistič nerez oceli
309 Kč

Stainless Steel Power Cleaner je ideální čistič na nerezovou ocel. Zanechává ochranný povrch, který zabraňuje usazování prachu a dalších nečistot. Vyčištěný povrch je lesklý a odolnější vůči znečištění a korozi.