Avicentra Deluxe pro králíky 500 g
62 Kč 39 Kč

Výběrové a doplňkové krmivo pro králíky obsahuje vojtěšku, mrkev i banány. Avicentra Deluxe pro králíky 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Deluxe pro malé hlodavce 1 kg
109 Kč 69 Kč

Kompletní krmivo je vhodné nejen pro křečky, křečíky, myši ale i pískomily a tarbíky. Potěší tak spoustu malých hlodavců, hlavně díky obsahu oříšků, ovoce a zeleniny. Avicentra Deluxe pro malé hlodavce 1 kg se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Deluxe pro malé hlodavce 500 g
62 Kč

Kompletní krmivo je vhodné nejen pro křečky, křečíky, myši ale i pískomily a tarbíky. Potěší tak spoustu malých hlodavců, hlavně díky obsahu oříšků, ovoce a zeleniny. Avicentra Deluxe pro malé hlodavce 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Deluxe pro morčata 500 g
62 Kč 39 Kč

Výběrové a kompletní krmivo pro morčata obsahuje kukuřici, banánové chipsy i svatojánský chléb. Avicentra Deluxe pro morčata 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Deluxe pro osmáky 500 g
62 Kč 37 Kč

Výběrové krmivo pro osmáky obsahuje málo cukrů i tuků. Součástí je spousta zeleninových kousků. Avicentra Deluxe pro osmáky 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Granule pro činčily 500 g
26 Kč

Novinka

Základní krmivo pro činčily ve formě granulí. Avicentra Granule pro činčily 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Kolečka s vojtěškou pro hlodavce 200 g
36 Kč 29 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Doplňkové krmivo je ideální pro králíky, činčily, burunduky, křečky a křečíky, morčata, myši, osmáky, pískomily, potkany a tarbíky. Avicentra Kolečka s vojtěškou pro hlodavce 200 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Premium pro králíky 850 g
82 Kč 61 Kč

Základní a kompletní krmivo pro králíky je stejně výživné jako přirozená potrava v přírodě. Avicentra Premium pro králíky 850 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Speciál pro malé hlodavce 1 kg
64 Kč 54 Kč

Speciální a kompletní krmivo je vhodné nejen pro křečky, křečíky, myši, osmáky, ale i pískomily, potkany, burunduky a tarbíky. Potěší tak spoustu malých hlodavců. Avicentra Speciál pro malé hlodavce 1 kg se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Standard pro králíky 1 kg
93 Kč

Základní a kompletní krmivo pro králíky obsahuje kukuřici, pšenici i ječmen. Avicentra Standard pro králíky 1 kg se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Standard pro malé hlodavce 1 kg
42 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Základní a kompletní krmivo je vhodné nejen pro křečky, křečíky, myši, osmáky, ale i pískomily, potkany a tarbíky. Potěší tak spoustu malých hlodavců. Avicentra Standard pro malé hlodavce 1 kg se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Standard pro malé hlodavce 25 kg
839 Kč 583 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Základní a kompletní krmivo je vhodné nejen pro křečky, křečíky, myši, osmáky, ale i pískomily, potkany a tarbíky. Potěší tak spoustu malých hlodavců. Avicentra Standard pro malé hlodavce 25 kg se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Standard pro morčata 25 kg
799 Kč 535 Kč

Základní a kompletní krmivo pro morčata obsahuje kukuřici, pšenici i ječmen. Avicentra Standard pro morčata 25 kg se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Tyčinky medové pro malé hlodavce 120 g
39 Kč

Medové tyčinky jsou ideální pochoutkou pro menší hlodavce. Snadno je zavěsíte do klece. Avicentra Tyčinky medové pro malé hlodavce 120 g jsou vhodné pro burunduky, křečky, myši a tarbíky.

Avicentra Tyčinky medové pro velké hlodavce 120 g
39 Kč

Medové tyčinky jsou ideální pochoutkou pro větší hlodavce. Snadno je zavěsíte do klece. Avicentra Tyčinky medové pro velké hlodavce 120 g jsou vhodné pro králíky, činčily, morčata a potkany.

Avicentra Tyčinky ořechové pro malé hlodavce 120 g
39 Kč 26 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ořechové tyčinky jsou ideální pochoutkou pro menší hlodavce. Snadno je zavěsíte do klece. Avicentra Tyčinky ořechové pro malé hlodavce 120 g jsou vhodné pro burunduky, křečky, myši a tarbíky.

Avicentra Tyčinky ořechové pro velké hlodavce 120 g
39 Kč 31 Kč

Ořechové tyčinky jsou ideální pochoutkou pro větší hlodavce. Snadno je zavěsíte do klece. Avicentra Tyčinky ořechové pro velké hlodavce 120 g jsou vhodné pro králíky, činčily, morčata a potkany.

Avicentra Tyčinky ovocné pro malé hlodavce 120 g
39 Kč

Ovocné tyčinky jsou ideální pochoutkou pro menší hlodavce. Snadno je zavěsíte do klece. Avicentra Tyčinky ovocné pro malé hlodavce 120 g jsou vhodné pro křečky, křečíky, myši, pískomily, potkany a tarbíky.

Avicentra Tyčinky s bylinkami pro velké hlodavce 120 g
39 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bylinné tyčinky jsou ideální pochoutkou pro větší hlodavce. Snadno je zavěsíte do klece. Avicentra Tyčinky s bylinkami pro velké hlodavce 120 g jsou vhodné pro morčata, králíky, činčily, osmáky.

Avicentra Křupky barevné pro hlodavce 200 g
32 Kč 22 Kč

Doplňkové krmivo je ideální pro králíky, činčily, burunduky, křečky a křečíky, morčata, myši, osmáky, pískomily, potkany a tarbíky. Avicentra Křupky barevné pro hlodavce 200 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Premium pro činčily a osmáky 850 g
89 Kč 64 Kč

Kompletní krmivo pro činčily a osmáky obsahuje ovoce, zeleninu a vitamíny. Je stejně výživné jako přirozená strava v přírodě. Avicentra Deluxe pro činčily 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Premium pro morčata 850 g
82 Kč

Kompletní krmivo pro morčata je stejně výživné jako přirozená potrava v přírodě. Obsahuje vyvážené množství vitamínů a minerálů. Avicentra Premium pro morčata 850 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Speciál pro malé hlodavce 500 g
34 Kč 28 Kč

Speciální a kompletní krmivo je vhodné nejen pro křečky, křečíky, myši, osmáky, ale i pískomily, potkany, burunduky a tarbíky. Potěší tak spoustu malých hlodavců. Avicentra Speciál pro malé hlodavce 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Speciál pro morčata 1 kg
65 Kč 41 Kč

Vyvážené a kompletní krmivo pro morčata obsahuje kukuřici, pšenici i svatojánský chléb. Avicentra Speciál pro morčata 1 kg se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Speciál pro morčata 500 g
36 Kč 27 Kč

Vyvážené a kompletní krmivo pro morčata obsahuje kukuřici, pšenici i svatojánský chléb. Avicentra Speciál pro morčata 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Standard pro malé hlodavce 500 g
24 Kč 18 Kč

Základní a kompletní krmivo je vhodné nejen pro křečky, křečíky, myši, osmáky, ale i pískomily, potkany a tarbíky. Potěší tak spoustu malých hlodavců. Avicentra Standard pro malé hlodavce 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.