Avicentra Premium pro morčata 850 g
87 Kč

Kompletní krmivo pro morčata je stejně výživné jako přirozená potrava v přírodě. Obsahuje vyvážené množství vitamínů a minerálů. Avicentra Premium pro morčata 850 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Deluxe pro morčata 500 g
62 Kč 52 Kč

Výběrové a kompletní krmivo pro morčata obsahuje kukuřici, banánové chipsy i svatojánský chléb. Avicentra Deluxe pro morčata 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Premium pro králíky 850 g
83 Kč

Základní a kompletní krmivo pro králíky je stejně výživné jako přirozená potrava v přírodě. Avicentra Premium pro králíky 850 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Premium pro činčily a osmáky 850 g
89 Kč 73 Kč

Kompletní krmivo pro činčily a osmáky obsahuje ovoce, zeleninu a vitamíny. Je stejně výživné jako přirozená strava v přírodě. Avicentra Deluxe pro činčily 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Deluxe pro činčily 1 kg
119 Kč 91 Kč

Výběrové a kompletní krmivo pro činčily obsahuje vojtěšku, banány i dýni. Avicentra Deluxe pro činčily 1 kg se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Deluxe pro osmáky 500 g
62 Kč 50 Kč

Výběrové krmivo pro osmáky obsahuje málo cukrů i tuků. Součástí je spousta zeleninových kousků. Avicentra Deluxe pro osmáky 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Deluxe pro malé hlodavce 1 kg
109 Kč 91 Kč

Kompletní krmivo je vhodné nejen pro křečky, křečíky, myši ale i pískomily a tarbíky. Potěší tak spoustu malých hlodavců, hlavně díky obsahu oříšků, ovoce a zeleniny. Avicentra Deluxe pro malé hlodavce 1 kg se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Deluxe pro králíky 500 g
62 Kč 57 Kč

Výběrové a doplňkové krmivo pro králíky obsahuje vojtěšku, mrkev i banány. Avicentra Deluxe pro králíky 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra speciál pro velké papoušky 1 kg
74 Kč 60 Kč

Kompletní krmivo pro velké druhy papoušků disponuje obilovinami, slunečnicí a dýní. Avicentra speciál pro velké papoušky 1 kg je vhodné pro dlouhodobé krmení.

Avicentra Deluxe pro malé hlodavce 500 g
62 Kč 57 Kč

Kompletní krmivo je vhodné nejen pro křečky, křečíky, myši ale i pískomily a tarbíky. Potěší tak spoustu malých hlodavců, hlavně díky obsahu oříšků, ovoce a zeleniny. Avicentra Deluxe pro malé hlodavce 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Deluxe pro činčily 500 g
62 Kč 51 Kč

Výběrové a kompletní krmivo pro činčily obsahuje vojtěšku, banány i dýni. Avicentra Deluxe pro činčily 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Repto Anchovies 250 ml
89 Kč 87 Kč

Přírodní doplňkové krmivo obsahuje celé ančovičky, které disponují bílkovinami. Ty zajišťují zdravý růst svalů a těla. Tetra Repto Anchovies 250 ml je vhodné krmení pro vodní želvy.

Avicentra Křupky barevné pro hlodavce 200 g
33 Kč

Doplňkové krmivo je ideální pro králíky, činčily, burunduky, křečky a křečíky, morčata, myši, osmáky, pískomily, potkany a tarbíky. Avicentra Křupky barevné pro hlodavce 200 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.