b.box Cestovní bryndáček se lžičkou
399 Kč

B.box Cestovní bryndáček se lžičkou se stane potřebným na cestách s děťátkem. Rozepněte zip, vyndejte lžičku a vyrolujte bryndák z taštičky. Jakmile si vaše miminko vychutná svojé jídlo, stačí jen srolovat bryndáček i se všemi drobečky do bezpečné schránky.

b.box Sada kartáčků na čištění
253 Kč

Sada kartáčků od značky B.BOX obsahuje všechny kartáčky, které potřebujete k čištění hrnečku s brčkem, lahví a termosek na pití. Kartáčky jsou připevněné na jednom kroužku, ze kterého jdou snadno sejmout a po použití jednoduše přicvaknout zpět.

b.box Chladící sáček - balení 2 ks
190 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Gelové polštářky jsou ideálním doplňkem svačinových boxů. Pomáhají zachovat čerstvost jídla. Pouze vychlaďte v lednici či mrazáku, po použití omyjte. b.box Chladící sáček – balení 2 ks je vyroben z netoxického potravinářského gelu.

b.box Náhradní brčka a čistící kartáček
192 Kč

Náhradní set určen k výměně a čištění pro nový Sippy cup hrneček s brčkem s matným víčkem. Set obsahuje dvě brčka, jedno závažíčko a jeden kartáček.

b.box Náhradní brčka - termoska na pití
248 Kč

Dvě náhradní brčka pro termosku na pití od značky b.box. Brčka lze mýt v myčce nádobí a dát je do sterilizátoru. Vyrobena byla bez použití ftalátů, BPA a PVC. Vrchní díl brčka je vyroben ze silikonu, brčko uvnitř lahve pak z polypropylenu.

b.box Láhev na pití s brčkem
395 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Láhev na pití s brčkem od značky B.box si můžete sebou vzít kamkoliv. Ergonomický tvar s trojúhelníkovou základnou skvěle padne do malé ručky. Díky praktickému držátku na víčku si mohou děti nebo rodiče zavěsit lahev na batoh.

b.box Termoska na pití s brčkem
590 Kč

Termoska s brčkem z nerezové oceli o objemu 350ml vhodná pro děti od 12 měsíců. Nic nezabrání dlouhým procházkám v létě nebo v zimě. Termoska udrží nápoj studený až 7 hodin a teplý až 5 hodin. Jednoduché otevírání pomocí tlačítka, silikonové brčko dovolí vypít z termosky i tu poslední kaplu. Snadné nošení nebo zavěšení na kočárek díky držátku na víčku.

b.box Sippy cup hrneček s brčkem
290 Kč

Hrneček s brčkem Sippy cup pomůže nejen s přechodem z láhve na skleničku, ale hlavně podporuje samostatnost vašeho dítěte. Inovativní brčko má na konci malou zátěž a díky tomu je brčko vždy ponořeno do nápoje. Ať už drží vaše batole Sippy cup v jakémkoli úhlu, může z tohoto hrnečku s kouzelným brčkem snadno pít.

b.box hrneček s brčkem

b.box hrneček s brčkem

Hodnocení: 4,7
313 Kč

Hrnek s brčkem je ideální pomůckou pro děti do 6 měsíců, díky které bude snažší přechod na klasickou skleničku. Slámka je opatřena ocelovým závažím, které se pohybuje spolu s ním a lze tak pít pod jakýkomkoliv úhlem. b.box Hrneček s brčkem neobsahuje ftaláty, PVC ani BPA.

b.box Náhradní brčka - láhev na pití
248 Kč

Dvě náhradní brčka pro tritanovou láhev od značky B.box. Brčka lze mýt v myčce a dát je do sterilizátoru. Vrchní díl brčka je vyroben ze silikonu, samotné brčko uvnitř lahve pak z polypropylenu. Vyrobeno bez použití ftalátů, BPA a PVC.

b.box hrneček s brčkem

b.box hrneček s brčkem

Hodnocení: 4,9
313 Kč

Hrnek s brčkem je ideální pomůckou pro děti od 6 měsíců, díky které bude snažší přechod na klasickou skleničku. Slámka je opatřena ocelovým závažím, které se pohybuje spolu s ním a lze tak pít pod jakýkomkoliv úhlem. b.box Hrneček s brčkem neobsahuje ftaláty, PVC ani BPA.

b.box Univerzální sada na pití
594 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická sada je ideální pro ty nejmenší miminka až do prvního roku života. S hrnečkem se dá snadno manipulovat a vyměnovat nástavce či víčka. b.box Univerzální sada na pití neobsahuje ftaláty, PVC ani BPA.

b.box Svačinový box

b.box Svačinový box

Hodnocení: 5
590 Kč

Krabička na svačinu disponuje 5 praktickými přihrádkami, do kterých se vejde třeba salát, banán nebo wrap. Součástí je silikonové dvojité víčko, které umožňuje skladovat ovoce či jogurt. b.box Svačinový box je vyroben bez BPS, PVC, BPA a ftalátů.

b.box jídelní sada

b.box jídelní sada

Hodnocení: 5
590 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jídelní set, který podpoří vaše děti v samostatnosti. Set obsahuje hrneček s brčkem, příbor pro batole a talířek, vše je zabalené v dárkovém balení.

b.box Termoska na jídlo

b.box Termoska na jídlo

Hodnocení: 4,5
650 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická termoska, která uchová teplé jídlo pro vašeho drobečka. Vhodná pro jakýkoliv věk díky odnímatelnému oušku a spodnímu krytu. Termoska je dostatečně široká, aby děti jednoduše dosáhly na poslední sousto na dně.

b.box Miska s brčkem

b.box Miska s brčkem

Hodnocení: 5
356 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Miska o objemu 250 ml disponuje praktickým brčkem, které umožňuje snadné přijímání potravy či tekutiny. Víčko zamezí jakémukoliv rozlití. Vhodná do myčky nádobí. b.box Miska s brčkem má neklouzavé dno a neobsahuje ftaláty, PVC ani BPA.

b.box Sport láhev na pití
439 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sportovní láhev na pití od značky B.box je určena pro děti od 12 měsíců. Ergonomický tvar s trojúhelníkovou základnou skvěle padne do malé ručky. Víčko lahvičky je opatřené tlačítkem, které po zmáčknutí víčko odklopí.

b.box Silikonová miska se lžičkou
389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Miska ze silikonu disponuje praktickou lžičkou, kterou rovnou můžete krmit vaše miminko. Mističku lze ji využít na příkrmy, polévky a různé svačinky. Součástí je přilnavý podstavec, který zamezí rozlití. b.box Silikonová miska se lžičkou využije každá maminka či tatínek.

b.box Příbor pro malé děti
270 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický příbor disponuje speciální rukojetí, která přesně padne do ruky každému batoleti a naučí se tak samostatně jíst. Je vhodný od 9. měsíce věku. Lze ho mýt v myčce na nádobí. b.box Příbor pro malé děti neobsahuje ftaláty, PVC ani BPA.

b.box Univerzální pásek

b.box Univerzální pásek

Hodnocení: 4,7
248 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický pásek disponuje prostorem na vespání jména. Udrží spolehlivě hračku, lahvičku či dudlík a lze ho připnout na kočárek nebo postýlku. b.box Univerzální pásek je možné rozpojit na 3 části.

b.box Krmící dudlík a kousátko
330 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krmící dudlík a kousátko od značky B.box je určen pro děti od 4. měsíce věku. Unikátní „trojnožka“ umožní dětem držet kousátko v jedné nebo obou rukách a nebo postavit na stůl. Pokud není kousátko používáno, chrání dudlík praktické víčko.

b.box bryndáček s rukávy
490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický bryndáček, který ochrání oblečení vašeho drobečka při jídle nebo hraní. Voděodolný materiál a unikátní desing pokryje většinu těla a oblečení. Bryndák se dá složit do malé kapsičky a hodí se při jídle, ale i na malování či modelování.

b.box Příbor

b.box Příbor

Hodnocení: 4,4
250 Kč

b.box Příbor navržený tak, aby skvěle padnul do ručičky a pusinky vašeho batolete. Zahnutá rukojeť speciální vidličky a lžičky podporuje soběstačnost dětí. Já sám! – bude od teď vaše oblíbená věta.

b.box Miska s brčkem

b.box Miska s brčkem

Hodnocení: 4,7
330 Kč

b.box Miska s brčkem je tak jednoduché jíst/pít cereálie s mlékem nebo polévku. Víčko s otvorem, které lze na mističku nasadit, nedovolí malým hroznům a piškotům, aby se rozkutálely po podlaze. A víčko dělá z této mističky bezva krabičku na cestování.

b.box Cestovní bryndáček se lžičkou
350 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cestovní bryndáček se lžičkou se stane potřebným nejen na cestách s vaším děťátkem. Rozepněte zip, vyndejte lžičku a vyrolujte bryndák z taštičky. Jakmile si vaše miminko vychutná svojé jídlo, stačí jen srolovat bryndáček i se všemi drobečky do bezpečné schránky.

b.box Hrneček s pítkem 4m+
233 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hrneček s pítkem a ergonomicky tvarovanou savičku je vyroben ze silikonu, který je ideálním materiálem právě pro dětské dásně. Hrneček od značky B.box má na víčku připevněný kryt na savičku, takže jej už nikdy neztratíte.

b.box Čistící set pro misku s brčkem XL
199 Kč 195 Kč

Praktický čistící set XL a náhradní brčka od značky B.box jsou určené pro misku s brčkem B.box. S tímto příslušenstvím snadno a bez námahy vymyjete zbylé nečistoty z misky.

b.box univerzální silikonová víčka
229 Kč 217 Kč

B.box sada univerzální silikonová víčka obsahuje 2 víčka a brčko. Jednoduše nasaďte na sklenici a užijte si pohodlí na cestách, doma i v kavárně.

b.box čisticí set Sippy
199 Kč 182 Kč

b.box Čistící sada pro b.box misku s brčkem. Sada obsahuje i náhradní brčka.

b.box Talířek
203 Kč

b.box dětský talířek pro děti s malými oddělovači, které brání smíchání jednotlivých pokrmů. Talířek má úchytky po stranách a neklouzavý podklad.

b.box Velký bryndáček s rukávy
490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velký bryndáček, který ochrání oblečení vašeho drobečka při jídle nebo hraní. Voděodolný materiál a unikátní desing pokryje většinu těla a oblečení. Bryndák se dá složit do malé kapsičky a hodí se při jídle, ale i na malování či modelování.

b.box Odkapávač

b.box Odkapávač

Hodnocení: 1
350 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

b.box Odkapávač je rozkládací a tkompaktní. Poskytuje čistý a hygienický prostor k usušení kojeneckých lahviček a hrníčků. Použijte doma, ale i na cestách. Složený odkapávač je velmi nízký a vejde se i do přebalovací tašky.

b.box Náhradní silikonová síťka
230 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Náhradní silikonová síťka od značky B.box je určena na krmící dudlík a kousátko stejné značky. Síťku po použití snadno vyčistíte, dokonce i v myčce. Praktická jemná síťka umožní dětem samostatné krmení.

Dvě maminky na cestách, spousta dětí a chuť vymyslet a realizovat něco nového – tak vznikla australská značka b.box! Drobné vylepšení produktů, které jako rodiče i děti používáme každý den, vám zpříjemní život. Veselé barvy, lehké odolné materiály a nápadité provedení budou na b-box milovat vaše děti. „JÁ SÁM“ už nebude věta, která bude ve výsledku znamenat úklid celé kuchyně. Produkty značky b.box podporují samostatnost dětí a umožní i malým ještě nemotorným ručičkám dopravit sousto na vidličce až do pusinky. Většina produktů značky b.box je patentově chráněna.

Dvě maminky na cestách, spousta dětí a chuť vymyslet a realizovat něco nového – tak vznikla australská značka b.box! Drobné vylepšení produktů, které jako rodiče i děti používáme každý den, vám zpříjemní život. Veselé barvy, lehké odolné materiály a nápadité provedení budou na b-box milovat vaše děti. „JÁ SÁM“ už nebude věta, která bude ve výsledku znamenat úklid celé kuchyně. Produkty značky b.box podporují samostatnost dětí a umožní i malým ještě nemotorným ručičkám dopravit sousto na vidličce až do pusinky. Většina produktů značky b.box je patentově chráněna.