Babor Vyrovnávací krém pro smíšenou pleť Skinovage (Balancing Cream) 50 ml

Babor Vyrovnávací krém pro smíšenou pleť Skinovage (Balancing Cream) 50 ml

1 456 Kč

Vyrovnávací krém pro smíšenou pleť Skinovage obsahuje speciální složku (Power Peptide) pro podporu přirozeného omlazování pleti. Pomáhá učinit pleť odolnější vůči všem vnějším vlivům a faktorům a zajišťuje vyrovnanější, matnější a vyváženou pleť. Tento krém je nekomedogenní (neucpává póry). .

Partner: Vivantis
-17%
Babor Vitamínový pleťový krém Skinovage (Complex C Cream) 50 ml

Babor Vitamínový pleťový krém Skinovage (Complex C Cream) 50 ml

1 647 Kč
1 366 Kč

Vitamínový pleťový krém Complex C Cream je 24hodinový krém bohatý na vitamíny, který rozzáří pokožku. Je vhodný pro unavenou a vyčerpanou pleť. Tu regeneruje a vyživuje a poskytuje jí vitalitu a mladistvý jas. Krém zároveň posiluje pleti vlastní obranyschopnost. .

Partner: Vivantis
Rozjasňující sjednocující krém pro mastnou a problematickou pleť Skinovage (Purifying Cream Rich) 50

Babor Rozjasňující sjednocující krém pro mastnou a problematickou pleť Skinovage (Purifying Cream Rich) 50

1 544 Kč
1 421 Kč

Lehký krém je speciálně vyvinut pro mastnou a problematickou pleť. Mastná pokožka je charakterizována zvýšenou úrovní lipidů na jejím povrchu, které způsobují nadměrnou činnost mazových žlázek. Pleť mívá zvětšené póry, je lesklá, má sklony k rohovatění a výsledkem jsou tak černé tečky a akné.

Partner: Vivantis

Historie značky Babor se začala psát v roce 1955 v Německu, kdy Dr. Michael Babor vyvinul čistící olej HY-Öl®, který je dodnes nejprodávanějším produktem. O rok později založil v Kolíně společnost Dr. Babor, což znamenalo počátek nové éry v kosmetice, která nyní pokračuje již ve třetí generaci. Babor nabízí profesionální pleťovou a tělovou kosmetiku, která obsahuje inovativní aktivní složky, jejichž účinek je podpořen vlastním výzkumem. Každý produkt je vyroben v Německu - od obsahu po obal. Značku Babor najdete v kosmetických salonech po celém světě.