Babybjörn Adaptér na WC šedá
9x

Babybjörn Adaptér na WC

1 007 Kč
Doprava zdarma

Adaptér na WC od Babybjörn učiní chození na záchod vašemu dítěti o trochu jednodušší. Měkké ergonomické linie bez ostrých hran jsou pohodlné, a umožňují dítěti sedět správným způsobem. Snadno jej přizpůsobíte na své záchodové prkénko.

Od prodejce MALL
Babybjörn Nosítko ONE 3D Mesh 2018, Navy Blue
6x

Babybjörn Nosítko ONE 3D Mesh 2018

5 490 Kč
Doprava zdarma

BabyBjörn Ergonomické nosítko ONE 3D Mesh je měkké a velmi pohodlné. Roste s vaším dítětem. Je vhodné pro děti od narození do 3 let. Nabízí 4 polohy nošení, které můžete měnit jednoduchým a bezpečným způsobem. Je šité z 3D síťoviny (mesh), díky níž je prodyšnější a rychleji schnou.

Od prodejce MALL
Babybjörn Nosítko ONE Cotton 2018, Classic Denim Midnight Blue
8x

Babybjörn Nosítko ONE Cotton 2018

4 860 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

BabyBjörn Ergonomické nosítko ONE Cotton je měkké a velmi pohodlné. Roste s vaším dítětem. Je vhodné pro děti od narození do 3 let. Nabízí 4 polohy nošení, které můžete měnit jednoduchým a bezpečným způsobem.

Od prodejce MALL
Babybjörn MINI 3D Mesh, Anthracite
4x

Babybjörn MINI 3D Mesh

2 780 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Babybjorn nosítko MINI 3D Mesh bylo vyvinuto pro novorozence k nošení v prvních měsících života. Není třeba žádná novorozenecká vložka. Je vhodné pro miminka od 3,2 do 11 kg (0 – 1 rok). Je vyrobeno z 3D Mesh, což je chladná a vzdušná síťovina s neuvěřitelně měkkým podkladem. Síťová tkanina zajišťuje výborný průtok vzduchu a rychle vysychá.

Od prodejce MALL
Babybjörn Lehátko BLISS Anthracite cotton
89x

Babybjörn Lehátko BLISS cotton

5 195 Kč
Doprava zdarma

BabyBjörn Lehátko BLISS cotton je ergonomické lehátko s přirozeným houpáním. Pro děti od narození do cca 2 let věku. Lehké (2,3 kg), s pratelným potahem, varianta cotton – tkaná bavlna. Bezpečné, testované, polohovatelné.

Od prodejce MALL
Babybjörn Hračka na lehátko Balance Soft dřevěná
54x

Babybjörn Hračka na lehátko Balance Soft dřevěná

1 259 Kč
Doprava zdarma

BabyBjörn Hračka na lehátko Balance SOFT je originální dřevěná hračka, určena výhradně k nasazení na lehátko Balance Soft. Podněcuje dítě ke hře.

Od prodejce MALL
Babybjörn Dětský nástavec na židli Booster Seat zelená
57x

Babybjörn Dětský nástavec na židli Booster Seat

1 070 Kč
1 042 Kč
Doprava zdarma

Dětský nástavec na židli Booster Seat od BabyBjörn je praktický podsedák na židli, který pomůže vašemu dítěti dosáhnout na stůl stejně pohodlně a bezpečně jako vám. Bez toho aby vám muselo sedět na klíně.

Od prodejce MALL
Babybjörn BB lehátko Bliss Light Grey 3D Jersey
18x

Babybjörn BB lehátko Bliss 3D Jersey

6 189 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Ergonomické lehátko s měkkou sedavou plochou je určeno pro děti od narození do přibližně 2 let věku. Potah z bavlny je šetrný ke zdraví dítěte. Lehátko lze bez problému polohovat do celkem 3 úrovní a také bez námahy přenášet – váží jen 2,1 kg.

Od prodejce MALL
Babybjörn Lehátko BLISS Anthracite mesh
10x

Babybjörn Lehátko BLISS mesh

6 149 Kč
Doprava zdarma

BabyBjörn Lehátko BLISS mesh je ergonomické lehátko s přirozeným houpáním. Pro děti od narození do cca 2 let věku. Lehké (2,3 kg), s pratelným potahem, varianta mesh – extra prodyšné. Bezpečné, testované, polohovatelné.

Od prodejce MALL
Babybjörn BB lehátko Bliss, Slate Blue, Mesh
8x

Babybjörn BB lehátko Bliss Mesh

6 189 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Ergonomické lehátko je určeno pro děti od narození do přibližně 2 let věku. Nezávadný potah vyrobený z polyesteru je šetrný ke zdraví dítěte. Velkou výhodou je i možnost změnit polohu lehátka až do 3 různých úrovní.

Od prodejce MALL
Babybjörn BB potah na lehátko Bliss Old Rose cotton
5x

Babybjörn BB potah na lehátko Bliss cotton

1 989 Kč
Doprava zdarma

Náhradní povlak na lehátko, který je vyrobený z bavlny. Jedná se o velmi kvalitní tkaninu, která je odolná. Babybjorn BB potah na lehátko Bliss cotton je příjemný na omak a zajistí dítěti pohodlí při ležení. Bavlna je velmi prodyšným materiálem, který je šetrný k jemné dětské pokožce.

Od prodejce MALL
Babybjörn nosítko HARMONY Silver 3D mesh

Babybjörn nosítko HARMONY

5 830 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Představujeme vám ergonomické nosítko Harmony od značky Babybjörn. Nosítko je velice měkké, pohodlné a strukturované. Nosítko je vhodné pro děti od narození ( 3,2 kg) do cca 3 let. Takového pomocníka si zamilujete vy i vaše děťátko.

Od prodejce MALL

Švédská firma Babybjörn se snaží již více než 50 let zjednodušit život Váš i Vašeho dítěte vytvářením inovačních výrobků pro děti do 3 let. Při vývoji výrobků bere firma Babybjörn vždy ohled na potřeby dětí a jejich rodičů. Během let získala firma řadu mezinárodních ocenění a cen od různých organizací a časopisů pro rodiče. Veškeré použíté materiály mají certifikát Ökotex třídy 1, což zaručuje, že neobsahují žádné škodlivé substance. Řada nosítek je vyvinuta v úzké spolupráci s uznávanými pediatry a ortopedy. Vaše dítě je nejdůležitější na světě…pro Vás i pro nás.