BaBylissPRO Profesionální kovový strojek na vousy a vlasy (FX8700E)
4 099 Kč 3 499 Kč

Profesionální akumulátorový střihací strojek 45 mm nabízí digitální motor a tím i vysoký točivý moment než standardní zastřihovače. Navrženo ve spolupráci se značkou Ferrari, unikátní zastřihovač vlasů ve stříbrné barvě. Ocelové pouzdro s ergonomickým tvarem. Nerezová stříhací hlava 45 mm široká.

BaBylissPRO Profesionální ionizační 3D trojkulma BAB2369TTE
1 699 Kč 1 465 Kč

Multifunkční trojkulma dokáže vytvořit přirozené 3D lokny a zároveň se dá použít i jako krepovací styler. Je vhodná pro všechny typy vlasů, které díky ionizační technologii zanechává překrásně lesklé a hebké.

BaBylissPRO Profesionální loknovací kulma Miracurl BAB2665E
3 099 Kč 2 954 Kč

Profesionální loknovací kulma Miracurl® BAB2665E je revoluční technická novinka, která nabízí nekonečné tvůrčí možnosti. Prakticky bez námahy sama vytvoří dokonalé lokny, vlny i kudrliny perfektního tvaru!.

BaBylissPRO Profesionální fén na vlasy s ionizátorem Black Star Ionic
1 679 Kč 1 472 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Profesionální fén s ionizátorem zajistí rychlé a šetrné vysušení vlasů. Speciální ventilátor brání namotávání vlasů. Velkou výhodou je nízká hmotnost fénu, což zajistí pohodlné používání.

BaBylissPRO Profesionální ionizační fén na vlasy Luminoso BAB6360-21%
1 499 Kč 1 179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Představujeme nový Luminous fén na vlasy. Výkonný profesionální fén zajistí rychlé a šetrné vysušení vlasů. Speciální ventilátor brání namotávání vlasů. Velkou výhodou je nízká hmotnost fénu, což zajistí pohodlné používání.

BaBylissPRO Cestovní žehlička na vlasy Elipsis 2000 (BAB2000EPE - stříbrná)
1 379 Kč 1 235 Kč

Cestovní žehlička na vlasy je vyrobena z nerezové oceli. Je velmi odolná vůči korozi a vysokým teplotám. Žehlička má uzamykatelné žehlící plochy pro snadné cestování, zaoblené žehlící plochy pro tvorbu vln. Balení obsahuje tepluvzdorné pouzdro a tepluvzdornou prstovou rukavičku.

BaBylissPRO Profesionální krepovací kulma 15 mm Crimping Iron 2310 EPCE-16%
1 379 Kč 1 149 Kč

Profesionální krepovací kulma nabízí širokou škálu použití a úprav vlasů. Perfektní pro objem kořínků vlasů a módní účesy. Inovativní  EP Technology 5. 0 – keramicko-titanová technologie zaručuje dlouhou životnost desek, teplo se šíří rovnoměrně a zaručuje dokonalou tepelnou stabilitu.

BaBylissPRO Fén na vlasy lesklý SL Ionic BAB5586GE
1 269 Kč 1 166 Kč

Profesionální fén je velmi lehký, tichý a snadno použitelný. Tento fén má turmalínové topné spirály a disponuje ionizací. Keramicko turmalinový povrch zajišťuje rovnoměrné rozložení teploty a udržuje ji na stejné úrovni. Navíc je vybaven generátorem, který vyvíjí negativní ionty.

BaBylissPRO Profesionální kulmofén Trio Airstyler 300 W
929 Kč 823 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Horkovzdušný kartáč se třemi vyměnitelnými nástavci zajistí rychlé a snadné vysušení vlasů. Zároveň vlasy tvaruje. Vhodný pro profesionální použití.

BaBylissPRO Profesionální kulatý kartáč 42 mm BABCB3E
249 Kč 211 Kč

Profesionální kartáč s keramickým povrchem je ideální pro fénování vlasů. Minimalizuje elektrizování a zanechává vlasy sametově hebké. Keramický povrch zajišťuje lepší skluz vlasů.

BaBylissPRO Profesionální kulatý kartáč 32 mm BABCB2E
229 Kč 201 Kč

Profesionální kulatý kartáč na vlasy díky keramickému povrchu dosahuje antistatických účinků, snadno klouže po vlasech a tím je méně namáhá. Účině tak bojuje proti krepatění a dělá tak vlasy dokonale jemné a hebké.

BaBylissPRO Profesionální loknovací kulma Mira Curl BAB2666E
3 999 Kč 3 693 Kč

Nová verze MIRA CURL s vylepšenou technologií Vám umožňuje více možností v stylingu. S inovativním automatickým keramickým barelem Vám MIRA CURL MKII umožní vytvořit 3 různé druhy vln pouze jedním stisknutím tlačítka – úzké kudrny, přirozené vlny nebo volné vlny.

BaBylissPRO Žehlička na vlasy BaByliss Pro Titanium-Ionic černá
2 499 Kč 2 200 Kč

Tato žehlička je pro své titanové plochy vhodná pro perfektní narovnání, i zažehlovaní technického keratinu. Titanové desky udržují stabilní teplou, jsou odolné vůči chemikáliím, a díky hladkému povrchu dodávají vlasům lesklý finiš.

BaBylissPRO Profesionální konická kulma BAB2280TTE
1 399 Kč 1 321 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Konická kulma vás ohromí svým ergonomickým tvarem, elegantním designem i profesionálními výsledky. Perfektně tvarované kudrliny nyní můžete mít i vy!.

BaBylissPRO Profesionální krepovací kulma 38 mm BAB2658EPCE
1 329 Kč 1 163 Kč

Profesionální krepovací kulma vytvoří na vlasech definovaný zvlněný vzor a dodá větší objem vlasů. Rovnoměrné rozložení tepla umožňuje rychlejší výsledný styling, který vydrží déle. Plovoucí desky dokonale dokáží absorbovat tlak na jednotlivé jejich části a tím i dokonale rozloží tlak.

BaBylissPRO Profesionální konturovací zastřihovač na vlasy a vousy FX7880E
2 999 Kč 2 881 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Profesionální akumulátorový konturovací strojek na vlasy s digitálním motorem, s hlavicí z japonské oceli o šířce 30 mm. Při napájení 3 hodiny, doba provozu až 2 hodiny. Velmi výkonný EDM motor a lithiová baterie. Velmi snadné čištění a výměna hlavice. .

BaBylissPRO Profesionální žehlička na vlasy 24 mm BAB2072EPE-16%
1 949 Kč 1 635 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Maximálně efektivní žehlička na vlasy s povrchovou úpravou pomocí EP Technologie dokáže narovnat i natočit vlasy všech typů. EP Technologie: Mikrometrický metalický povrch aplikovaný galvanickým pokovováním je technický proces, podobný tomu, který se provádí na špercích.

Francouzská značka BABYLISS PRO byla založena v 60. letech minulého století a již v té době patřila Paříž k hlavním městům světové módy, filmu a hudby. Francouzský kadeřník Lelièvre zde vynalezl první elektrickou kulmu na vlasy, která se okamžitě stala bestselerem. Produkty značky BABYLISS PRO používají profesionální kadeřníci i ženy ve více než 60 zemích světa.

Francouzská značka BABYLISS PRO byla založena v 60. letech minulého století a již v té době patřila Paříž k hlavním městům světové módy, filmu a hudby. Francouzský kadeřník Lelièvre zde vynalezl první elektrickou kulmu na vlasy, která se okamžitě stala bestselerem. Produkty značky BABYLISS PRO používají profesionální kadeřníci i ženy ve více než 60 zemích světa.