10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Babymoov Misky s víčky 250 ml, sada 6 ks Babymoov multifunkční přístroj Nutribaby+ Loft White + 15 sáčků ISY
Babymoov Misky s víčky 250 ml, sada 6 ks

Babymoov Misky s víčky 250 ml, sada 6 ks – praktická sada šestí misek z barevnými víčky s objemem 250 ml. Dají se hermeticky uzavřít, mají praktickou stupnici a místo na psaní poznámek. V případě, že nebudou potřeba, nezaberou skoro žádné místo. Výroba ve Francii.

můžete mít DNES

Od MALL
Babymoov hygienický set Matcha Babymoov multifunkční přístroj Nutribaby+ Loft White + 15 sáčků ISY
Babymoov hygienický set Matcha

Nová sada pro miminko v ekologickém designu se všemi nezbytnými doplňky, které jsou zapotřebí pro každodenní hygienu malého miminka. Sada obsahuje digitální teploměr pro sledování teploty miminka, nepostradatelnou dětskou odsávačku, koupelový teploměr pro zajištění správné teploty vody a dále vše, co je potřeba pro péči o drobné nehtíky.

můžete mít DNES

Od MALL
Babymoov multifunkční přístroj Nutribaby+ Loft White + 15 sáčků ISY Babymoov multifunkční přístroj Nutribaby+ Loft White + 15 sáčků ISY
Babymoov multifunkční přístroj Nutribaby+ Loft White + 15 sáčků ISY

Multifunkční přístroj a 15 opakovaně použitelných sáčků ISY pro přípravu a uchovávání domácích jídel. Díky svým vlastnostem (vaření v páře, 3 rychlosti mixování) pomáhá při přípravě mnoha zdravých a chutných receptů.

můžete mít DNES

Od MALL
Babymoov Hygienický set Peach Babymoov Multifunkční přístroj NUTRIBABY+ XL
Babymoov Hygienický set Peach

Hygienický set BABYMOV – a budete mít vše pohromadě! Sada drobných, ale praktických pomůcek pro hygienu dítěte od narození. Šedá taštička s uzavíratelným zipem v horní části, s poutkem a boční taštičkou usnadní mamince uložení těchto potřeb.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Babymoov Multifunkční přístroj NUTRIBABY+ XL Babymoov Multifunkční přístroj NUTRIBABY+ XL
Babymoov Multifunkční přístroj NUTRIBABY+ XL

Multifunkční přístroj pro přípravu jídel jak pro miminko, tak i pro celou rodinu. Díky svým vlastnostem (vaření v páře, 3 rychlosti mixování) pomáhá při přípravě mnoha zdravých a chutných receptů. Má 6 funkcí: vaří (v páře), mixuje (3 rychlosti), rozmrazuje, ohřívá mléko, ohřívá příkrmy a sterilizuje. Automatický časovač: každá přísada je dokonale uvařená.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Babymoov Zvlhčovač vzduchu HYGRO+ Babymoov Multifunkční přístroj NUTRIBABY+ XL
Babymoov Zvlhčovač vzduchu HYGRO+

Programovatelný a velmi tichý ultrazvukový zvlhčovač vzduchu. Používání přístroje napomáhá omezování kašle, zánětu spojivek, zánetu průdušek, nosních infekcí a podráždění sliznic. Objem nádržky na vodu: 2,5l. Provozní doba: až 22 hodin. Nastavitelný výstup studené páry v rozpětí 360°. Nastavení stupně vlhkosti. Programování stupně vlhkosti na požadovanou hodinu. Noční barevné osvětlení (až 7 barev). Tichý provoz (jen** 25 dB). Difuzér esenciálních olejů. Ovládání pomocí podsvíceného **dotykového dipleje.

můžete mít DNES

Od MALL
Babymoov Baby monitor PREMIUM CARE DIGITAL GREEN Babymoov Baby monitor PREMIUM CARE DIGITAL GREEN
Babymoov Baby monitor PREMIUM CARE DIGITAL GREEN

Obousměrná digitální chůvička značky Babymoov je vybavena moderní technologií Digital Green Technology, která chrání malé děti před rádiovými frekvencemi. Mezi další výhody patří praktické funkce jako hlasová aktivace VOX, obousměrná funkce Talk Back nebo funkce nočního svícení.

můžete mít DNES

Od MALL
Babymoov Milky Now Babymoov Baby monitor PREMIUM CARE DIGITAL GREEN
Babymoov Milky Now

Ohřívač a dávkovač vody Milky Now značky Babymoov je praktickou pomůckou pro rodiče. Používání ohřívače vám urychlí a usnadní přípravu mléka či čaje pro vaše dítě. S funkcí udržování teploty vody můžete láhev připravit okamžitě kdykoliv během dne i noci.

můžete mít DNES

Od MALL
Babymoov Multifunkční přístroj Nutribaby+ Babymoov Baby monitor PREMIUM CARE DIGITAL GREEN
Babymoov Multifunkční přístroj Nutribaby+

Babymoov Multifunkční přístroj Nutribaby+ je ideální pro přípravu zdravých a chutných pokrmů nejen pro miminko, ale i nastávající maminku a celou rodinu. 5 funkcí: zdravé vaření v páře, mixování (3 rychlosti), rozmrazování, ohřev a sterilizace. Snadné ovládání, velká kapacita. Skvělá volba!

můžete mít DNES

Od MALL
Babymoov Video baby monitor YOO-MOOV Babymoov Baby monitor EXPERT CARE DIGITAL GREEN
Babymoov Video baby monitor YOO-MOOV

YOO-MOOV je určen rodičům, kteří hledají inovativní produkty s dostatečným výkonem a snadným ovládáním, aby si užívali každou chviličku života svého dítěte. YOO-MOOV je motorizovaný video monitor. Otočnou kameru v dětském pokojíčku ovládáte vzdáleně vaší rodičovskou jednotkou s obrazovkou. Kamera se pohybuje nahoru/dolů a doleva/doprava v rozsahu 360°!

můžete mít DNES

Od MALL
Babymoov Baby monitor EXPERT CARE DIGITAL GREEN Babymoov Baby monitor EXPERT CARE DIGITAL GREEN
Babymoov Baby monitor EXPERT CARE DIGITAL GREEN

Baby monitor EXPERT CARE DIGITAL GREEN s dosahem až 1000m. Babymoov audio chůvičky jsou vybaveny Digital Green Technology – chrání malé děti před rádiovými frekvencemi. S nočním osvětlením.

můžete mít DNES

Od MALL
Babymoov Multi Set 12 ks misek + 3 lžičky Babymoov Baby monitor EXPERT CARE DIGITAL GREEN
Babymoov Multi Set 12 ks misek + 3 lžičky

Babymoov Multi Set 12 ks misek + 3 lžičky – skládá se z: 3× misky 120 ml, 3× misky 180 ml, 6× misky 250 ml a 3 barevných lžiček. Misky se dají hermeticky uzavírat, je na nich praktická stupnice a prostor na psaní, jsou stohovatelné. Ergonomické barevné lžičky si Vaše děťátko také oblíbí!

můžete mít DNES

Od MALL
Babymoov Misky s víčky 180 ml, sada 6 ks Babymoov Přídavná dětská jednotka Premium Care Digital Green A014204
Babymoov Misky s víčky 180 ml, sada 6 ks

Babymoov Misky s víčky 180 ml, sada 6 ks – praktická sada šestí misek z barevnými víčky s objemem 180 ml. Dají se hermeticky uzavřít, mají praktickou stupnici a místo na psaní poznámek. V případě, že nebudou potřeba, nezaberou skoro žádné místo. Výroba ve Francii.

můžete mít DNES

Od MALL
Babymoov Nafukovací vanička Aqua Dots Babymoov Přídavná dětská jednotka Premium Care Digital Green A014204
Babymoov Nafukovací vanička Aqua Dots

Nafukovací vanička 2v1 od značky Babymoov, kterou lze použít jak doma, tak i venku jako bazének.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Babymoov Podhlavníček LoveNest Original Babymoov skleněné misky s víčky MULTISET (4x 100 ml + 4x 220 ml)
Babymoov Podhlavníček LoveNest Original

Dětský podhlavníček značky BABMOOV je ergonomicky tvarovaný a přizpůsobuje se tvaru hlavičky Vašeho děťátka. Je vhodný do postýlky, na hrací deku nebo lehátka. Zajistí rovnoměrné rozložení tlaku po hlavičce a zamezí tak jejího zploštění.

můžete mít DNES

Od MALL
Babymoov Noční světlo White Babymoov skleněné misky s víčky MULTISET (4x 100 ml + 4x 220 ml)
Babymoov Noční světlo White

Babymoov Noční světlo White je LED lampička do zásuvky pro uklidnění a bezpečný pocit miminka. Má 2 intenzity osvětlení a je rotační o 90°.

můžete mít DNES

Od MALL
Babymoov skleněné misky s víčky MULTISET (4x 100 ml + 4x 220 ml) Babymoov skleněné misky s víčky MULTISET (4x 100 ml + 4x 220 ml)
Babymoov skleněné misky s víčky MULTISET (4x 100 ml + 4x 220 ml)

Sada skladovacích misek od značky Babymoov obsahuje 8 misek (4× 100 ml + 4× 220 ml). Misky jsou vybaveny šroubovacími barevnými víčky a hermetickým silikonovým těsněním. Na stěně je čitelná stupnice (v ml a v oz) a na vrchní straně přepisovatelný povrch, takže budete na první pohled vidět, co v misce skladujete.

můžete mít DNES

Od MALL
Babymoov hygienický set Azur Babymoov Přebalovací taška Style Bag, Black
Babymoov hygienický set Azur

Babymoov Hygienickém setu naleznete odsávačku, hřebínek, nůžky, pilníček, kleštičky, silikonový kartáček, teploměry a kousátko. Praktická taška (vhodná i na cestování). Vhodné pro děti od narození.

můžete mít DNES

Od MALL
Babymoov Přebalovací taška Style Bag, Black Babymoov Přebalovací taška Style Bag, Black
Babymoov Přebalovací taška Style Bag, Black

Přebalovací taška Style Bag je lehká (jen 700g), praktická a moderní taška pro každý den. Bohatě vybavená přihrádkami a kapsami.

můžete mít DNES

Od MALL
Babymoov Sada sáčků ISY 150ml 20ks Babymoov Přebalovací taška Style Bag, Black
Babymoov Sada sáčků ISY 150ml 20ks

Sada 20 sáčků od značky Babymoov, které mohou být opakovaně naplněny zdravou svačinkou, jogurtem, smoothie apod.

můžete mít DNES

Od MALL
Babymoov postýlka Babyni 2v1 Mariniere Babymoov CosyDream ergonomický polštář, SMOKEY
Babymoov postýlka Babyni 2v1 Mariniere

Před dosažením jednoho roku děti neprodukují dostatek melaninu, který by je chránil před slunečním UV zářením.

můžete mít 6.3. - 11.3.

Babymoov CosyDream ergonomický polštář, SMOKEY Babymoov CosyDream ergonomický polštář, SMOKEY
Babymoov CosyDream ergonomický polštář, SMOKEY

Babymoov CosyDream ergonomický polštář zaručuje perfektní polohu pro novorozence. Ideální poloha zádíček, hlavičky a zvednutých nožiček.

můžete mít DNES

Od MALL
Babymoov Elektrický sterilizátor TURBO+ Babymoov CosyDream ergonomický polštář, SMOKEY
Babymoov Elektrický sterilizátor TURBO+

Přístroj 2v1: sterilizátor a sušička kojeneckých lahví včetně příslušenství. Extra účinný díky jedinečnému systému dutých ramen s parními tryskami. Snadno sterilizuje lahvičky zevnitř i zvenčí. Umožňuje sterilizaci až 6 lahví včetně příslušenství. Doba sterilizace trvá cca 6 minut. Má odnímací ramena pro sterilizaci všech typů kojenecké výbavy včetně odsávaček mateřského mléka.

můžete mít DNES

Od MALL

Francouzská značka Babymoov vyrábí kvalitní a bezpečné výrobky pro děti již od roku 1997. Značka Babymoov je tvořena mladým týmem lidí, kteří se zaměřují na kvalitu, inovaci a zákaznický přístup. Sortiment Babymoov zahrnuje komplexní řadu potřeb pro dítě od kojeneckých lahví, přes lehátka, chůvičky až po kočárky. Všechny produkty jsou vyvíjeny a testovány v nezávislých zkušebnách. Babymoov nabízí kvalitní výrobky, mnohé z nich jsou oceněny top magazíny a specialisty z oboru.