Bamboolik Látkové menstruační vložky Biobavlna sada 3ks
14x

Bamboolik Látkové menstruační vložky Biobavlna sada 3ks

359 Kč

Látkové menstruační vložky jsou neuvěřitelné příjemné. Konvenční vložky jsou vyrobeny z umělých materiálů; proti těm jde do boje bio bavlna. Ta má navíc certifikaci GOTS, která představuje nejvyšší metu pro zpracovatele bavlny – a to jak z hlediska ekologického, tak etického (více se o certifikaci GOTS dočtete níže). Díky použitým materiálům jsou látkové vložky mnohem prodyšnější než jednorázové. Mohou tedy doslova změnit život ženám, které trpí na gynekologické záněty a podobné nepříjemnosti.**

Od prodejce MALL
Bamboolik Látkové slipové vložky Biobavlna sada 3ks
8x

Bamboolik Látkové slipové vložky Biobavlna sada 3ks

279 Kč

Látkové slipové vložky jako alternativa k jednorázovým dámským vložkám. Jsou neuvěřitelné příjemné. Konvenční vložky jsou vyrobeny z umělých materiálů; bavlna je úplně jiná liga. Navíc je v bio kvalitě a s certifikací GOTS, která je zárukou vysoké kvality a vysoké etiky při zpracování bavlny.

Od prodejce MALL

Bamboolik: Pro vaše dítě. Pro vás. Pro planetu.

Bamboolik je český výrobce látkových plen a produktů pro moderní ekologickou domácnost (M.E.D.).

Proč látkové plenky? Jsou zdravější, a to ve všech ohledech. Jsou šetrnější k citlivé dětské pokožce (nedráždí ji ani nevysušují), k životnímu prostředí (jedno miminko, používající výhradně jednorázové plenky, vyprodukuje za první dva roky svého života cca jednu tunu odpadu v podobě použitých jednorázových plen) a ve výsledku také k vaší peněžence. Není třeba se bát, že by používání látkových plen oproti jednorázovým bylo pracnější – díky moderním materiálům a technologiím jsou údržba látkových plen i jejich používání úžasně jednoduché.

Proč moderní ekologická domácnost (M.E.D.)? Protože kromě plenek existuje spousta dalších jednorázových produktů denní (s)potřeby, které můžeme snadno nahradit opakovaně použitelnými variantami. Protože naše planeta přece není jednorázová. Odličovací tamponky či jednorázové ubrousky lze snadno nahradit jejich pratelnými alternativami, stejně jako např. dámské menstruační vložky.

Proč Bamboolik? Bamboolik je držitelem Zlatého certifikátu v anketě TOP Odpovědná malá firma, je také členem platformy Slušná firma. Bamboolik vyrábí své plenky a ostatní produkty pro moderní ekologickou domácnost výhradně v ČR, zhruba polovina jeho produkce pochází z chráněných dílen. S Bamboolikem tedy kupujete 100% český výrobek, a to včetně tkaní/pletení materiálů, ze kterých je výrobek zhotoven.