Bamboolik

Bamboolik je česká firma vyrábějící vlastní systém moderních látkových plen, textilní potřeby pro děti a oblečení z bambusové viskózy pro děti i dospělé. Produkty se značkou Bamboolik najdete nejen v ČR a na Slovensku, ale i v Německu, Rakousku, Holandsku a dalších evropských zemích.

Plenky Bamboolik jsou určeny pro běžnou moderní rodinu. Kromě zdravotních přínosů tak poskytují ještě jednu důležitou kvalitu, a to pohodlí nejen pro dítě, ale i pro rodiče. Plenky jsou navrženy tak, aby jejich používání bylo co nejjednodušší a zvládl je skutečně každý. Jejich údržba je velmi snadná: v naprosté většině se o ni postará automatická pračka. Kvality plenkového systému Bamboolik oceňují odborníci i veřejnost, naše produkty proto získaly dvě ocenění Grand Prix veletrhu For Babies v Praze a několik vítězství v anketě Plena roku.

Velkou výhodou plenkového systému Bamboolik je komplexní řešení: rodina zakoupí sadu plenek a má doma vše, co bude potřebovat po celé plenkovací období. Zákazníkům jsou navíc k dispozici odborně vyškolené látkové poradkyně, které po celém území ČR poskytují v případě potřeby radu i pomoc.

Bamboolik vyrábí výhradně v ČR, z materiálů nejvyšší možné kvality. Součástí filozofie firmy je zodpovědnost za zlepšování prostředí, ve kterém žijeme. Kromě výroby produktů nezatěžujících přírodu zbytečnými odpady to znamená i výrobu v chráněných dílnách – a tím tvorbu pracovních míst pro zdravotně hendikepované.

Výrobky značky Bamboolik jsou zastoupeny v následujících kategoriích: