BASEUS Baseus 3v1 nabíječka do auta CCTM-01, černá
379 Kč

Novinka

3v1 nabíječka do auta dobře poslouží všem vašim zařízením. Baseus 3v1 nabíječka do auta CCTM-01 disponuje 2× USB konektorem, Bluetooth a FM transmiterem. S kombinovaným výstupem 3,4 A nabije rychle až dvě zařízení najednou. Je kompatibilní s TF a U disky až do kapacity 32 GB a přehrává MP3 i FLAC.


BASEUS Baseus Circular nabíječka do auta CCALL-YS01, černá
255 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Duální nabíječka do auta dobře poslouží všem vašim zařízením. Baseus Circular nabíječka do auta CCALL-YS01 disponuje 1× USB 4.0 konektorem a 1× USB-C konektorem. S kombinovaným výstupem 5 V / 5 A nabije rychle až dvě zařízení najednou. Nechybí LED podsvícení. Vyrobeno z ABS a PC.


BASEUS Baseus Circular nabíječka do auta CCALL-YS02, bílá
255 Kč

Novinka

Duální nabíječka do auta dobře poslouží všem vašim zařízením. Baseus Circular nabíječka do auta CCALL-YS02 disponuje 1× USB konektorem a 1× USB-C konektorem. S kombinovaným výstupem 5 V / 5 A nabije rychle až dvě zařízení najednou. Nechybí LED podsvícení. Vyrobeno z ABS a PC.


BASEUS Bracket bezdrátová Qi nabíječka 8000mAh, černá PPALL-EX01
879 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátová powerbanka s kapacitou 8000 mAh v konstrukci z odolného ABS plastu nabízí výsuvný stojánek pro smartphone, přičemž stav kapacity uvidíte na LED displeji. Baseus Bracket bezdrátová Qi nabíječka 8000mAh, černá PPALL-EX01 disponuje 2 USB sloty pro nabíjení tří zařízení současně pod výstupním napětím 2 A.


BASEUS Bracket bezdrátová Qi nabíječka 8000mAh, červená PPALL-EX09
879 Kč

Novinka

Bezdrátová powerbanka s kapacitou 8000 mAh v konstrukci z odolného ABS plastu nabízí výsuvný stojánek pro smartphone, přičemž stav kapacity uvidíte na LED displeji. Baseus Bracket bezdrátová Qi nabíječka 8000mAh, červená PPALL-EX09 disponuje 2 USB sloty pro nabíjení tří zařízení současně pod výstupním napětím 2 A.


BASEUS Cafule datový kabel Lightning, 1 m, červeno-černá CALKLF-B19
119 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor Lightning, podporuje přenosovou rychlost až 480 Mbps a poskytne vám výstupní proud až 2,4 A. Je dlouhý 1 m a díky pevnému textilnímu opletení vám dlouho vydrží. Mimo to vás potěší stylovým červeno-černým provedením.


BASEUS Cafule datový kabel Lightning, 1 m, zlato-černá CALKLF-BV1
119 Kč

Novinka

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor Lightning, podporuje přenosovou rychlost až 480 Mbps a poskytne vám výstupní proud až 2,4 A. Je dlouhý 1 m a díky pevnému textilnímu opletení vám dlouho vydrží. Mimo to vás potěší elegantním zlato-černým provedením.


BASEUS Cafule datový kabel Lightning, 2 m, červená CALKLF-C09
129 Kč

Novinka

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor Lightning, podporuje přenosovou rychlost až 480 Mbps a poskytne vám výstupní proud až 1,5 A. Je dlouhý 2 m a díky pevnému textilnímu opletení vám dlouho vydrží. Mimo to vás potěší výrazným červeným provedením.


BASEUS Cafule datový kabel Lightning, 2 m, červeno-černá CALKLF-C19
129 Kč

Novinka

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor Lightning, podporuje přenosovou rychlost až 480 Mbps a poskytne vám výstupní proud až 1,5 A. Je dlouhý 2 m a díky pevnému textilnímu opletení vám dlouho vydrží. Mimo to vás potěší elegantním červeno-černým provedením.


BASEUS Cafule datový kabel Lightning, 2 m, zlato-černá CALKLF-CV1
129 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor Lightning, podporuje přenosovou rychlost až 480 Mbps a poskytne vám výstupní proud až 1,5 A. Je dlouhý 2 m a díky pevnému textilnímu opletení vám dlouho vydrží. Mimo to vás potěší elegantním zlato-černým provedením.


BASEUS Cafule datový kabel microUSB, 1 m, červená CAMKLF-B09
119 Kč

Novinka

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor microUSB, podporuje přenosovou rychlost až 480 Mbps a poskytne vám výstupní proud až 2,4 A. Je dlouhý 1 m a díky pevnému textilnímu opletení a mimořádně odolnému materiálu vám dlouho vydrží. Mimo to vás potěší výrazným červeným provedením.


BASEUS Cafule datový kabel microUSB, 2 m, červená CAMKLF-C09
129 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor microUSB, podporuje přenosovou rychlost až 480 Mbps a poskytne vám výstupní proud až 1,5 A. Je dlouhý 2 m a díky pevnému textilnímu opletení a mimořádně odolnému materiálu vám dlouho vydrží. Mimo to vás potěší výrazným červeným provedením.


BASEUS Cafule datový kabel microUSB, 2 m, červeno-černá CAMKLF-C91
129 Kč

Novinka

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor microUSB, podporuje přenosovou rychlost až 480 Mbps a poskytne vám výstupní proud až 1,5 A. Je dlouhý 2 m a díky pevnému textilnímu opletení a mimořádně odolnému materiálu dlouho vydrží. Mimo to vás potěší elegantním červeno-černým provedením.


BASEUS Cafule datový kabel microUSB, 2 m, šedo-černá CAMKLF-CG1
129 Kč

Novinka

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor microUSB, podporuje přenosovou rychlost až 480 Mbps a poskytne vám výstupní proud až 1,5 A. Je dlouhý 2 m a díky pevnému textilnímu opletení a mimořádně odolnému materiálu dlouho vydrží. Mimo to vás potěší elegantním šedo-černým provedením.


BASEUS Cafule Datový kabel Type-C PD 2.0/QC 3.0/60 W/20 V/3 A, 1 m, červená CATKLF-G09
129 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor USB-C s technologií Power Delivery 2.0, poskytne vám výstupní proud až 3 A a podporuje rychlé nabíjení Quick Charge 3.0. Je dlouhý 1 m a díky pevnému textilnímu opletení vám dlouho vydrží. Mimo to vás potěší výrazným červeným provedením.


BASEUS Circular nabíječka do auta s 2× USB CCALL-YD01, černá
285 Kč

Novinka

Duální nabíječka do auta dobře poslouží všem vašim zařízením. Baseus Circular nabíječka do auta s 2× USB CCALL-YD01 disponuje 2× USB konektorem s kombinovaným výstupem až 5 V / 5 A. S výkonem 30 W nabije rychle až dvě zařízení najednou. Vyrobeno z ABS + PC.


BASEUS Circular nabíječka do auta s 2× USB CCALL-YD02, bílá
285 Kč

Novinka

Duální nabíječka do auta dobře poslouží všem vašim zařízením. Baseus Circular nabíječka do auta s 2× USB CCALL-YD02 disponuje 2× USB konektorem s kombinovaným výstupem až 5 V / 5 A. S výkonem 30 W nabije rychle až dvě zařízení najednou. Vyrobeno z ABS + PC.


BASEUS Digital Led Display bezdrátová Qi nabíječka, WXSX-01, černá
565 Kč

Novinka

Kruhová bezdrátová Qi nabíječka s LED displejem pro váš chytrý telefon. Baseus Digital podporuje 10W nabíjení při průchozím proudu až 2 A. Přívětivá velikost bez nutnosti kabelu pro dobíjení. Vyrobena z odolného plastu kombinovaného částmi ze silikonu. Pozornost zaujme nejen specifickým designem, ale i provedením v černém odstínu.


BASEUS Digital Led Display bezdrátová Qi nabíječka, WXSX-02, bílá
565 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kruhová bezdrátová Qi nabíječka s LED displejem pro váš chytrý telefon. Baseus Digital podporuje 10W nabíjení při průchozím proudu až 2 A. Přívětivá velikost bez nutnosti kabelu pro dobíjení. Vyrobena z odolného plastu kombinovaného částmi ze silikonu. Pozornost zaujme nejen specifickým designem, ale i provedením v bílém odstínu.


BASEUS Digital Led Display bezdrátová Qi nabíječka, WXSX-03, modrá
565 Kč

Novinka

Kruhová bezdrátová Qi nabíječka s LED displejem pro váš chytrý telefon. Baseus Digital podporuje 10W nabíjení při průchozím proudu až 2 A. Přívětivá velikost bez nutnosti kabelu pro dobíjení. Vyrobena z odolného plastu kombinovaného částmi ze silikonu. Pozornost zaujme nejen specifickým designem, ale i provedením v modrém odstínu.


BASEUS Enjoyment multifunkční 10v1 dokovací stanice pro notebook/Macbook, šedá CATSX-F0G
2 599 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dokovací stanice k vašemu notebooku či Macbooku. Baseus Enjoyment má 10 výstupních portů, kterými můžete rozšířit své možnosti, a vstup USB-C. Nabízí vám HDMI, VGA, US 3.0, USB-C, RJ45, sloty na karty SD i microSD nebo 3,5mm audio jack. Její celkový výkon dosahuje 10 W a je vyrobena z kvalitní hliníkové slitiny.


BASEUS Fast 4v1 kabel pro Lightning, Type-C, Micro USB (2×) 3,5 A/1,2 m, černá CA1T4-A01
239 Kč

Novinka

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Fast 4v1 má 2 konektory microUSB, konektor USB-C a Lightning. Podporuje vysokorychlostní přenos dat i rychlé nabíjení a poskytne vám výstupní proud až 3,5 A. Je dlouhý 1,2 m a díky pevnému opletení vám dlouho vydrží. Mimo to vás potěší praktickým a stylovým barevným provedením.


BASEUS Grenade herní úchyty pro chytré telefony ACSLCJ-01, černá
219 Kč

Novinka

Herní úchyty ve tvaru granátu jsou díky přizpůsobitelné konstrukci vhodné pro všechny smartphony. Díky svému jedinečnému designu fungují Baseus Grenade herní úchyty pro chytré telefony ACSLCJ-01 jako fyzický modul k doplnění vašich her. Ergonomická konstrukce navíc napomáhá pohodlnému držení.


BASEUS Magnetic Bluetooth magnetické sluchátko, černá NGCX-01
499 Kč

Novinka

Hands-free sluchátko s funkcí automatického příjmu hovoru a jednotlačítkovým ovládáním oceníte především v autě, pokud potřebujete zůstat stále na příjmu. Baseus Magnetic Bluetooth magnetické sluchátko, černá NGCX-01 vydrží na jedno nabití 4 hodiny hovoru, nebo 3 hodiny poslechu hudby.


BASEUS Magnetic Bluetooth magnetické sluchátko, modrá NGCX-03
499 Kč

Novinka

Hands-free sluchátko s funkcí automatického příjmu hovoru a jednotlačítkovým ovládáním oceníte především v autě, pokud potřebujete zůstat stále na příjmu. Baseus Magnetic Bluetooth magnetické sluchátko, modrá NGCX-03 vydrží na jedno nabití 4 hodiny hovoru, nebo 3 hodiny poslechu hudby.


BASEUS Metal kovová bezdrátová Qi nabíječka, WXJS-S2, stříbrno-bílá
675 Kč

Novinka

Netradiční bezdrátová Qi nabíječka pro váš chytrý telefon. Baseus Metal podporuje 10W nabíjení při průchozím proudu až 2 A. Pohodlně a bez přítomnosti kabelů. Vyrobena z osvědčené slitiny zinku v kombinaci se silikonem. Zaujme nejenom specifickým designem v kontrastním stříbrno-bílém provedení.


BASEUS Mini Cu Powerbanka s digitálním displejem 0000mAh, bílá PPALL-CKU02
979 Kč

Novinka

Powerbanka s kapacitou 20 000 mAh v konstrukci z odolného ABS plastu nabízí microUSB a USB-C vstup, přičemž stav kapacity uvidíte na LED displeji. Baseus Mini Cu Powerbanka 20000mAh PPALL-CKU02 disponuje 2 USB sloty pro nabíjení dvou zařízení současně pod výstupním napětím 2,4 nebo 3 A.


BASEUS Mini Cu Powerbanka s digitálním displejem 10000mAh, bílá PPALL-AKU02
685 Kč

Novinka

Powerbanka s kapacitou 10 000 mAh v konstrukci z odolného ABS plastu vás neustále informuje, kolik procent šťávy ještě nabízí pro vaše zařízení na LED displeji. Baseus Mini Cu Powerbanka 10000mAh PPALL-AKU02 nabízí 2 USB sloty pro nabíjení dvou zařízení současně pod výstupním napětím 2,1 A.


BASEUS Mini Cu Powerbanka s digitálním displejem 10000mAh, černá PPALL-AKU01
685 Kč

Novinka

Powerbanka s kapacitou 10 000 mAh v konstrukci z odolného ABS plastu vás neustále informuje, kolik procent šťávy ještě nabízí pro vaše zařízení na LED displeji. Baseus Mini Cu Powerbanka 10000mAh PPALL-AKU01 nabízí 2 USB sloty pro nabíjení dvou zařízení současně pod výstupním napětím 2,1 A.


BASEUS Mirror Lake ingeligentrní síťová (EU) nabíječka CCALL-BH01, černá
325 Kč

Novinka

Nabíječka do auta dobře poslouží až třem vašim zařízením najednou. Baseus Mirror Lake inteligentní síťová (EU) nabíječka/adaptér CCALL-BH01 disponuje 3× USB konektorem a inteligentním digitálním displejem. S výstupem 3,4 A nabije rychle až tři zařízení najednou. Vyrobeno z PC.


BASEUS multifunkční bezdrátová Qi nabíječka s kabelem USB Type-C, WXHSD-01, černá
699 Kč

Novinka

Nenápadná bezdrátová Qi nabíječka na váš smartphone. Baseus multifunkční Qi podporuje rozhraní USB-C s funkcí Quick Charge 3.0 a poskytne vám nabíjecí proud až 2 A. Pohodlně a bez kabelů. Je vyrobena z kvalitního hliníku a tvrzeného skla a na první pohled zaujme netradičním designem v černé barevné variantě.


BASEUS multifunkční bezdrátová Qi nabíječka s kabelem USB Type-C, WXHSD-0V, zlatá
699 Kč

Novinka

Výrazná bezdrátová Qi nabíječka na váš smartphone. Baseus multifunkční Qi podporuje rozhraní USB-C s funkcí Quick Charge 3.0 a poskytne vám nabíjecí proud až 2 A. Pohodlně a bez kabelů. Je vyrobena z kvalitního hliníku a tvrzeného skla a na první pohled zaujme netradičním designem v zlaté barevné variantě.


Baseus je módní dynamická značka 3C digitálního příslušenství se zaměřením „založeným na uživatele", což vyplývá i ze samotného názvu značky složeného ze slov „BASEd on USer". Baseus poskytuje zákazníkům inovativní a módní produkty, rozšiřuje kulturu značky a snaží se plnit požadavky zákazníků podle svých nejlepších schopností.

Baseus je módní dynamická značka 3C digitálního příslušenství se zaměřením „založeným na uživatele", což vyplývá i ze samotného názvu značky složeného ze slov „BASEd on USer". Baseus poskytuje zákazníkům inovativní a módní produkty, rozšiřuje kulturu značky a snaží se plnit požadavky zákazníků podle svých nejlepších schopností.