BASEUS Light Electric bezdrátová nabíječka do automobilu (15W), černá, WXHW03-01-27%
999 Kč 729 Kč

Univerzální držák do auta od značky BASEUS v sobě má zabudovanou bezdrátovou nabíječku, která podporuje nabíjení Qi. Na palubní desku držák jednoduše namontujete pomocí silné přísavky nebo do ventilační mřížky přiloženým nástavcem. Nabíjecí výkon je až 15 W, z 0 na 50 % nabije přístroj za pouhých 30 minut. Oceníte jistě také otočný kloub o 360° nebo modré osvícení vnějšího okraje.

BASEUS Fast 4v1 kabel pro Lightning, Type-C, Micro USB (2×) 3,5 A/1,2 m, černá CA1T4-A01
239 Kč 229 Kč

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Fast 4v1 má 2 konektory microUSB, konektor USB-C a Lightning. Podporuje vysokorychlostní přenos dat i rychlé nabíjení a poskytne vám výstupní proud až 3,5 A. Je dlouhý 1,2 m a díky pevnému opletení vám dlouho vydrží. Mimo to vás potěší praktickým a stylovým barevným provedením.

BASEUS Cafule datový kabel Lightning, 2 m, červeno-černá CALKLF-C19
199 Kč

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor Lightning, podporuje přenosovou rychlost až 480 Mbps a poskytne vám výstupní proud až 1,5 A. Je dlouhý 2 m a díky pevnému textilnímu opletení vám dlouho vydrží. Mimo to vás potěší elegantním červeno-černým provedením.

BASEUS Bluetooth USB adaptér (černý), CCALL-BT01
199 Kč

Kompaktní Bluetooth USB adaptér značky Baseus se stane vaším praktickým pomocníkem doma, v práci i na cestách. Benefitem je funkce Bluetooth 4.0 s dosahem do 10 metrů a vysokou rychlostí přenosu dat. Adaptér využijete pro dálkové ovládání vašich zařízení. Je vyroben z hliníkové slitiny.

BASEUS Mini magnetický adaptér pro nabíjecí kabel USB-C (šedá), CATCX-0G
475 Kč 449 Kč

Mini magnetický adaptér pro nabíjecí kabel USB-C značky Baseus se stane vaším praktickým pomocníkem doma, v práci i na cestách. Je vyroben z hliníkové slitiny, díky které je lehký a přenosný. Podporuje maximální výstupní proud 4,3 A pro velmi rychlé nabíjení.

BASEUS Cafule datový kabel Lightning, 2 m, zlato-černá CALKLF-CV1
199 Kč

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor Lightning, podporuje přenosovou rychlost až 480 Mbps a poskytne vám výstupní proud až 1,5 A. Je dlouhý 2 m a díky pevnému textilnímu opletení vám dlouho vydrží. Mimo to vás potěší elegantním zlato-černým provedením.

BASEUS Sharp nástroj pro únik z automobilu, CRSFH-0G
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezpečnostní nástroj značky Baseus je určen primárně pro snadné rozbití okna auta v případě nouze. Nástroj též nabízí funkci rychlého a bezpečného odříznutí pásu. Kvalitní a funkční provedení. Vyrobeno z hliníku.

BASEUS Miracle cyklistický silikonový držák telefonu 4-6" SUMIR-BY01, černý
255 Kč

Silikonový držák na telefon je určený na řídítka vašeho kola či koloběžky a je vhodný pro smartphony od 4″ do 6″. Baseus Miracle cyklistický silikonový držák telefonu 4–6" SUMIR-BY01 je vyroben ze silikonu a hliníku, díky čemuž je odolný a udrží vaše zařízení pevně na místě.

BASEUS Enjoyment multifunkční 10v1 dokovací stanice pro notebook/Macbook, šedá CATSX-F0G-22%
2 599 Kč 2 019 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dokovací stanice k vašemu notebooku či Macbooku. Baseus Enjoyment má 10 výstupních portů, kterými můžete rozšířit své možnosti, a vstup USB-C. Nabízí vám HDMI, VGA, US 3.0, USB-C, RJ45, sloty na karty SD i microSD nebo 3,5mm audio jack. Její celkový výkon dosahuje 10 W a je vyrobena z kvalitní hliníkové slitiny.

BASEUS Super Charge rychlonabíjecí kabel Type-C 40 W/QC 3.0/2 m, fialová CATZH-B05
199 Kč

Kvalitní datový a nabíjecí kabel s podporou opravdu rychlého 40W nabíjení. Baseus Super Charge má konektor USB-C a poskytne vám výstupní proud až 5 A. Je dlouhý 2 m a díky pevnému nylonovému opletení a hliníkovým konektorům dlouho vydrží. Mimo to vás potěší výrazným fialovým provedením.

BASEUS Cafule datový kabel Lightning, 2 m, šedo-černá CALKLF-CG1
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor Lightning, podporuje přenosovou rychlost až 480 Mbps a poskytne vám výstupní proud až 1,5 A. Je dlouhý 2 m a díky pevnému textilnímu opletení vám dlouho vydrží. Mimo to vás potěší elegantním šedo-černým provedením.

BASEUS Cafule datový kabel Lightning, 1 m, červeno-černá CALKLF-B19
179 Kč

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor Lightning, podporuje přenosovou rychlost až 480 Mbps a poskytne vám výstupní proud až 2,4 A. Je dlouhý 1 m a díky pevnému textilnímu opletení vám dlouho vydrží. Mimo to vás potěší stylovým červeno-černým provedením.

BASEUS Exquisite adaptér USB-C samec/USB samice (černá), CATJQ-B01
175 Kč 149 Kč

Exquisite adaptér typu USB-C na USB-A značky Baseus se stane vaším praktickým pomocníkem doma, v práci i na cestách. Je vyroben z hliníkové slitiny, díky které je lehký a přenosný. Podporuje maximální výstupní proud 2,4 A pro spolehlivé dobíjení a přenos dat.

BASEUS Cafule datový kabel Lightning, 1 m, zlato-černá CALKLF-BV1
179 Kč

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor Lightning, podporuje přenosovou rychlost až 480 Mbps a poskytne vám výstupní proud až 2,4 A. Je dlouhý 1 m a díky pevnému textilnímu opletení vám dlouho vydrží. Mimo to vás potěší elegantním zlato-černým provedením.

BASEUS Fully Folding Selfie Stick SUDYZP-D1S, černá/stříbrná
999 Kč 879 Kč

Stylová tyč s funkcí stativu je určená smartphonům iOS i Android. Baseus Fully Folding Selfie Stick SUDYZP-D1S dosahuje maximální délky 69 cm a váží pouhých 209 g, takže se s ní velmi dobře manipuluje. Nechybí kloub s možností otočení o 360 ° a dálkové ovládání.

BASEUS Cafule datový kabel microUSB, 2 m, červeno-černá CAMKLF-C91
129 Kč

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor microUSB, podporuje přenosovou rychlost až 480 Mbps a poskytne vám výstupní proud až 1,5 A. Je dlouhý 2 m a díky pevnému textilnímu opletení a mimořádně odolnému materiálu dlouho vydrží. Mimo to vás potěší elegantním červeno-černým provedením.

BASEUS Circular nabíječka do auta s 2× USB CCALL-YD01, černá
284 Kč

Duální nabíječka do auta dobře poslouží všem vašim zařízením. Baseus Circular nabíječka do auta s 2× USB CCALL-YD01 disponuje 2× USB konektorem s kombinovaným výstupem až 5 V / 5 A. S výkonem 30 W nabije rychle až dvě zařízení najednou. Vyrobeno z ABS + PC.

BASEUS Cafule datový kabel microUSB, 2 m, šedo-černá CAMKLF-CG1
129 Kč

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor microUSB, podporuje přenosovou rychlost až 480 Mbps a poskytne vám výstupní proud až 1,5 A. Je dlouhý 2 m a díky pevnému textilnímu opletení a mimořádně odolnému materiálu dlouho vydrží. Mimo to vás potěší elegantním šedo-černým provedením.

BASEUS Baseus 3v1 nabíječka do auta CCTM-01, černá
399 Kč

3v1 nabíječka do auta dobře poslouží všem vašim zařízením. Baseus 3v1 nabíječka do auta CCTM-01 disponuje 2× USB konektorem, Bluetooth a FM transmiterem. S kombinovaným výstupem 3,4 A nabije rychle až dvě zařízení najednou. Je kompatibilní s TF a U disky až do kapacity 32 GB a přehrává MP3 i FLAC.

BASEUS Digital Led Display bezdrátová Qi nabíječka, WXSX-01, černá-29%
565 Kč 399 Kč

Kruhová bezdrátová Qi nabíječka s LED displejem pro váš chytrý telefon. Baseus Digital podporuje 10W nabíjení při průchozím proudu až 2 A. Přívětivá velikost bez nutnosti kabelu pro dobíjení. Vyrobena z odolného plastu kombinovaného částmi ze silikonu. Pozornost zaujme nejen specifickým designem, ale i provedením v černém odstínu.

BASEUS Little Fatty držák vůně do auta (stříbrná), SUXUN-PD0S
299 Kč 276 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Osvěžovač vzduchu Baseus je ideální volbou do interiéru vašeho auta. Plně eliminuje zápachy a vůni šíří díky cirkulaci vzduchu. Osvěžovač neobsahuje toxické chemikálie – vonné složky jsou získány z květů a ovoce. Lze jej připevnit na ventilační mřížku. Balení obsahuje 5 náplní s výdrží zhruba 4–6 měsíců.

BASEUS Cafule datový kabel Lightning, 2 m, červená CALKLF-C09
199 Kč

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor Lightning, podporuje přenosovou rychlost až 480 Mbps a poskytne vám výstupní proud až 1,5 A. Je dlouhý 2 m a díky pevnému textilnímu opletení vám dlouho vydrží. Mimo to vás potěší výrazným červeným provedením.

BASEUS Locomotive multifunkční Bluetooth/FM transmiter do auta CCALL-RH01, černá
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Multifunkční nabíječka do auta se připojuje do zapalovače a designově zapadá do interiéru. Baseus Locomotive multifunkční Bluetooth/FM transmiter do auta CCALL-RH01 je vybavená 2× USB konektorem, Bluetooth a FM vysílačem, takže přes ni můžete nejen nabíjet, ale i poslouchat hudbu. Nechybí mikrofon a hands-free.

BASEUS Super Charge rychlonabíjecí kabel Type-C 40 W/QC 3.0/1 m, fialová CATSU-C09
179 Kč

Kvalitní datový a nabíjecí kabel s podporou opravdu rychlého 40W nabíjení. Baseus Super Charge má konektor USB-C a poskytne vám výstupní proud až 5 A. Je dlouhý 1 m a díky pevnému nylonovému opletení a hliníkovým konektorům dlouho vydrží. Mimo to vás potěší výrazným fialovým provedením.

BASEUS Cafule datový kabel Lightning, 1 m, červená CALKLF-B09
179 Kč

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor Lightning, podporuje přenosovou rychlost až 480 Mbps a poskytne vám výstupní proud až 2,4 A. Je dlouhý 1 m a díky pevnému textilnímu opletení vám dlouho vydrží. Mimo to vás potěší výrazným červeným provedením.

BASEUS 90° adaptér USB-C/USB-C + 3.5 mm jack (stříbrno-černá), CATL41-S1
229 Kč

Adaptér USB-C/USB-C + 3.5 mm jack značky Baseus se stane vaším praktickým pomocníkem doma, v práci i na cestách. Redukce umožňuje poslouchat hudbu přes sluchátka a zároveň si dobíjet mobil. Je vyroben z hliníkové slitiny a TPE, díky kterým je lehký a přenosný. Elegantní provedení v černo-stříbrné barvě.

BASEUS Cafule Datový kabel Type-C PD 2.0/QC 3.0/60 W/20 V/3 A, 2 m, červená CATKLF-H09
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní datový a nabíjecí kabel. Baseus Cafule má konektor USB-C s technologií Power Delivery 2.0, poskytne vám výstupní proud až 3 A a podporuje rychlé nabíjení Quick Charge 3.0. Je dlouhý 2 m a díky pevnému textilnímu opletení vám dlouho vydrží. Mimo to vás potěší výrazným červeným provedením.

BASEUS HUB dokovací stanice Dual USB-C 7v1 pro Mac Book Pro 2016/2017 (šedá), CAHUB-L0G-35%
2 099 Kč 1 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

HUB dokovací stanice Dual pro Mac Book Pro 2016/2017 značky Baseus se stane vaším pomocníkem doma, v práci i na cestách. Hub je vybaven 7 porty pro rozšíření vstupů ve vašem notebooku – 2× USB-A 3.0, 1× HDMI s rozlišením 4K, 1× ethernet, 1× slot SD karta, 1× slot microSD karta, 1× USB-C Power Delivery.

BASEUS 90° adaptér USB-C/USB-C + 3,5mm jack CATL41-01, černá
229 Kč

Praktický elegantní adaptér slouží k proměně USB-C konektoru na USB-C a 3,5mm audio port. Baseus 90° adaptér USB-C/USB-C + 3,5mm jack CATL41–01 slouží i jako praktická nabíječka. Už tedy nemusíte bojovat s nedostatkem konektorů a rozhodovat se, zda použijete redukci nebo si zařízení nabijete.

BASEUS Adaptér USB-C samec/microUSB samice (černá), CAMOTG-01
149 Kč

Adaptér značky Baseus s konektory micro USB (samice) a USB-C (samec) se stane vaším praktickým pomocníkem doma, v práci i na cestách. Redukce umožňuje přenos dat mezi různými druhy konektorů s vysokou rychlostí přenosu. Je vyroben z odolné slitiny hliníku a zinku, díky které je lehký a přenosný.

BASEUS Grenade herní úchyty pro chytré telefony ACSLCJ-01, černá
219 Kč 199 Kč

Herní úchyty ve tvaru granátu jsou díky přizpůsobitelné konstrukci vhodné pro všechny smartphony. Díky svému jedinečnému designu fungují Baseus Grenade herní úchyty pro chytré telefony ACSLCJ-01 jako fyzický modul k doplnění vašich her. Ergonomická konstrukce navíc napomáhá pohodlnému držení.

BASEUS Samolepící LED pásek SMD RGB 5 W 1 m černý (DGRGB-01)
350 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Baseus samolepící LED pásek SMD RGB 5 W 1 m – prodloužení pásky produktu DGKU-01 / 6953156219748 Designový LED pásek s diodami RGB. Můžete jej využít pro podsvícení počítače, monitou, RTV, nábytku nebo jiných míst. Pásek je univerzální a můžete jej přilepit, kde chtete.

Baseus je módní dynamická značka 3C digitálního příslušenství se zaměřením „založeným na uživatele", což vyplývá i ze samotného názvu značky složeného ze slov „BASEd on USer". Baseus poskytuje zákazníkům inovativní a módní produkty, rozšiřuje kulturu značky a snaží se plnit požadavky zákazníků podle svých nejlepších schopností.

Baseus je módní dynamická značka 3C digitálního příslušenství se zaměřením „založeným na uživatele", což vyplývá i ze samotného názvu značky složeného ze slov „BASEd on USer". Baseus poskytuje zákazníkům inovativní a módní produkty, rozšiřuje kulturu značky a snaží se plnit požadavky zákazníků podle svých nejlepších schopností.