Batiste Sprej pro tepelnou ochranu vlasů Heat And Shine (Spray) 200 ml
98 Kč

Sprej na vlasy je speciálně navržen pro žehlení a tepelnou úpravu nepoddajných vlasů a to až do teploty 230 °C. Speciálně navržená textura s obsahem keratinu, vitamínu E a oleje Inků Inchi vlasy vyživí a hydratuje. Zanechá je hebké a jemné na dotek. .

Batiste Uhlazující sprej na narovnání vlasů Frizz Tamer (Anti-Foam Spray) 200 ml
98 Kč 89 Kč

Uhlazující sprej na vlasy usnadňuje jejich upravitelnost. Dodává jim tvar a zaručuje až 12ti hodinový účinek. Jeho lehká textura snižuje účinek kudrnatých vlasů a napoáhá k jejich vyhlazení. Speciálně navržená textura s obsahem keratinu, vitamínu E a oleje Inků Inchi vlasy vyživí a hydratuje.

Batiste Stylist Hold Me - lak na vlasy W Objem: 300 ml
103 Kč

Vytvořte si účes, který vám vydrží až 24 hodin díky extra silnému laku na vlasy Batiste Stylist Hold Me. Pečující složení navíc dodává vlasům potřebnou hydrataci pro jejich zdravý vzhled a růst. ### Okouzlete dokonalým účesem s lakem na vlasy Batiste!

Batiste Stylist Shield My Locks - pro tepelnou úpravu vlasů W Objem: 200 ml
103 Kč

Chraňte své vlasy před tepelnou úpravou s teplotou až 230 °C pomocí spreje Batiste Stylist Shield My Locks. Stylingový sprej 2v1 chrání před žehličkami na vlasy, kulmami nebo fénem a zároveň dodává vašim vlasům oslnivý přirozený lesk. ### Chraňte své vlasy s vlasovým sprejem Batiste!

Batiste Stylist Smooth It - uhlazení vlasů W Objem: 200 ml
103 Kč

Chcete mít krásné, jemné a uhlazené vlasy za každého počasí? Stylingový sprej pro uhlazení vlasů Batiste Stylist Smooth It vytvoří krásný vzhled vlasů až na 12 hodin. ### Okouzlete svými vlasy díky spreji pro uhlazení Batiste!

Batiste Stylist Texture Me - objem vlasů W Objem: 200 ml
103 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylingový sprej Batiste Stylist okamžitě dodává vlasům objem a energii. Díky texturovacímu složení vám dodá neodolatelný vzhled. ### Oživte své vlasy s objemovým sprejem Batiste! * posiluje vlasy,

  • vyživuje,
  • chrání,
  • hydratuje.