Bauer Čísla na helmu Bauer, černá
39 Kč

Nalepovací čísla na helmy pro rychlé a spolehlivé označení hokejové helmy, aby ji lehce každý poznal. Nalepovací čísla na helmy pro rychlé a spolehlivé označení hokejové helmy, abysi  ji lehce každý poznal. Čísla na helmy se dodávají v bílé, moodré, červené a černé barvě.

Bauer Píšťalka Bauer - plastová
107 Kč

Lehká plastová píšťalka pro rozhodčí. Plastová píšťalka  Bauer lehká plastová píšťalka pro rozhodčí,má vysoký tón, který je dobře slyšet v každé hale zimního stadionu. Základní píšťalka je vhodná pro trenéry. Píšťalka se vyznačuje vysokým tónem.

Bauer Píšťalka Bauer - kovová
152 Kč

Odolná píšťalka z kovu pro rozhodčí. Značková píšťalka Bauer v chromovém provedení. Odolná píšťalka z kovu pro rozhodčí. Značková píšťalka Bauer v chromovém provedení.

Bauer Rouška Bauer, stříbrná
250 Kč

Rouška Bauer - ochrana proti přenášení virů nebo i jako módní doplněk. Rouška Bauer - ochrana proti přenášení virů nebo i jako módní doplněk.

Bauer Přezka k betonům Bauer 1" (4ks)
338 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přezka k betonům Bauer 1" (4ks) – náhradní přezka k betonům Bauer. Přezka k betonům Bauer 1" (4ks) – náhradní přezka k betonům Bauer. Popis:

Náhradní přezka. Barva čená. Balení 4ks.

Bauer Nástavec kompozitový Bauer Vapor S18 SR
359 Kč

Kompozitový nástavec na hokejky Bauer 4" (10cm). Nástavec k prodloužení kompozitové hole. Vysoká trvanlivost Délka nástavce je 10 cm Vhodné pro hole značky Bauer, modelové řady Vapor, ale je možno použít do seniorských hokejek všechn značek i modelů kompozitových holí.

Bauer Kolečka Bauer Hi-LO Street Wheel Outdoor (4ks), 82A, 59
519 Kč

Kolečka HI-LO tvrdosti 82A určeny na stezky a jiné asfaltové povrchy. Kolečka Bauer Hi-Lo Street Roller Hockey Outdoor Wheels  82A (4ks).Kolečka HI-LO tvrdosti 82A určeny na stezky a jiné asfaltové povrchy. určení na outdoor obsah balení: 4ks tvrdost 82A průměr 59mm, 68mm, 72mm, 76mm, 80mm

Bauer Kalhoty Bauer Nexus 400 JR, tmavě modrá, Junior, L, BA1X
790 Kč

Lehké juniorské kalhoty BAUER NEXUS 400 JR novinka sezóny 2013/2014. Jsou zaměřené na neomezený pohyb a maximální ochranu. Kvalitní hráčské kalhoty mají výjimečný střih, který se dokonale přizpůsobí každé postavě a hráčskému stylu. Lehké kalhoty BAUER NEXUS 400 novinka sezóny 2013/2014.

Bauer Nůž Bauer Tuuk Lightspeed 2 Stainless Steel SR (1ks), Senior, 254
869 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nůž Bauer Tuuk Lightspeed 2 Stainless Steel SR (1ks) -  náhradní nůž je velice oblíbený, často používaný a odolný nůž světového výrobce Bauer. Nůž Bauer Tuuk Lightspeed 2 Stainless Steel SR (1ks) -  náhradní nůž je velice oblíbený, často používaný a odolný nůž světového výrobce Bauer.

Bauer Sada šroubů Bauer Hi-Lo
869 Kč

Sada šroubů Bauer k podvozkům HI-LO. Sada šroubů Bauer k podvozkům HI-LO. Sada obsahuje 8 šroubů s osičkami a klíčem.

Bauer Kalhoty Bauer RH X800R JR, Junior, M, bílá
990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dlouhé kalhoty Bauer RH X800  na in line hokej. Oblíbené kalhoty jsou ušité z materiálu 1680D nylon. Látka, která je lehká, prodyšná a velmi odolná proti oděru. Dlouhé kalhoty Bauer RH X800  na in line hokej. Oblíbené kalhoty jsou ušité z materiálu 1680D nylon.

Bauer Kalhoty Bauer Vapor X5.0 JR, červená, Junior, L, BA1X
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Poloprofesionální kalhoty pro sezónu 2012/13 Kalhoty mají kvalitní střih, který neomezuje v pohybu. Dvouvrstvé plastové chrániče v oblasti stehen zaručují dostatečnou ochranu. Oblast páteře chrání zesílená HD pěna, nemusíš se tak bát pádů na záda.

Bauer Brankářský suspenzor Bauer Vapor S17, Senior
1 099 Kč

Brankářský suspenzor Bauer Vapor S17 -  je určený pro hokejové gólmany poloprofesionální úrovně nebo hobby hráče. Brankářský suspenzor Bauer Vapor S17 -  je určený pro hokejové gólmany poloprofesionální úrovně nebo hobby hráče.

Bauer Kalhoty Bauer Nexus N7000 S16 JR, tmavě modrá, Junior, L
1 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehké hokejové kalhoty BAUER NEXUS N7000 jsou modelovou řadou ze sezóny 2016/2017. Jsou zaměřené na neomezený pohyb a maximální ochranu. Kvalitní hráčské kalhoty mají výjimečný střih, který se dokonale přizpůsobí každé postavě a hráčskému stylu.

Bauer Brankářský nákrčník Bauer Supreme S18, Senior
1 349 Kč

Superlehký nákrčník pro sezónu 2018/19. Brankářský chránič krku Bauer Supreme je ve střední části vytvrzen speciální výztuží pro ochranu hrudní kosti. Zapínání nákrčníku je nastavitelné pomocí suchého zipu.

Bauer Sada Bauer Prodigy Top S17 YTH, Dětská, M
1 390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětská ramena Bauer Prodigy YTH. Základní model dětských chráničů v novém provedení. Chrániče ramen jsou doplněné o chrániče loktů, jedná se tak o celý komplet. Lehký set s výborným chráněním, ideální volba pro malé hokejisty, kteří s hokejem teprve začínají. Dětská ramena Bauer Prodigy YTH.

Bauer Kalhoty Bauer Vapor X800 Lite S18 JR, černá, Junior, L
1 399 Kč

Hokejové kalhoty pro hráče střední třídy a náročné hobby hokejisty. Na co se můžeš u kalhoty Bauer Vapor X800 Lite, určených pro sezónu 2018/19, spolehnout, je jejich lehkost. O kvalitní ochranu se pak starají vysoce kvalitní HD pěny, které jsou všity na těch nejdůležitějších místech.

Bauer Helma Bauer Lil Sport Combo YTH, černá, Dětská, 48-54cm
1 439 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětská hokejová helma s mřížkou a chrániči uší Bauer LIL' SPORT COMBO pro začínající hokejisty. Povedená a především velmi bezpečná hokejová helma pro nejmenší. Dětská hokejová helma s mřížkou a chrániči uší Bauer LIL' SPORT COMBO pro začínající hokejisty.

Bauer Brankářské kalhoty Bauer Prodigy 3.0 YTH, černá, Dětská, L-XL
1 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Brankářské kalhoty Bauer Prodigy 3.0 YTH – dětské brankářské kalhoty jsou kvalitní kalhoty určené pro nejmenší brankáře. Brankářské kalhoty Bauer Prodigy 3.0 YTH – dětské brankářské kalhoty jsou kvalitní kalhoty určené pro nejmenší brankáře. Popis:

Kalhoty jsou určené pro začínající malé brankáře…

Bauer Hokejka Bauer Supreme 2S Team Grip S19 JR, Junior, 50, L, P92
1 499 Kč

Hokejka Bauer Supreme 2S Team Grip S19 je pro hráče, kteří milují tvrdé střely. S hokejkou dokážete střílet tvrdě zejména díky technologii MPK (Maximum Power Kick), která, jak název napovídá, maximalizuje bod ohybu, díky čemuž je přenos síly energie maximální!

Bauer Lapačka Bauer Street JR, bílá-černá-modrá, Junior, Klasický gard
1 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lapačka Bauer Street JR – určená na street – pouliční hokej. Lapačka Bauer Street JR – určená na street – pouliční hokej. Popis:

Lapačka je určená k chytání plastových puků nebo míčků. Má nízkou hmotnost a vysokou pružnost, umožňuje vynikající pohyblivost.

Bauer Hokejka Bauer Supreme 2S Team Grip S19 INT, Intermediate, 65, L, P92
1 599 Kč

Hokejka Bauer Supreme 2S Team Grip S19 je pro hráče, kteří milují tvrdé střely. S hokejkou dokážete střílet tvrdě zejména díky technologii MPK (Maximum Power Kick), která, jak název napovídá, maximalizuje bod ohybu, díky čemuž je přenos síly energie maximální!

Bauer Hokejka Bauer Supreme S170 Grip S18 SR, Senior, 102, R, P92
1 599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Poloprofesionální hůl s vysokým bodem ohybu pro hráče střední třídy. Vysoký bod ohybu obecně preferují spíše obránci, ale najdou se i výjimky jako například Jack Eichel. Hokejka Bauer Supreme S170 je velmi příjemná do ruky a se svými 480 gramy (seniorská) se výborně ovládá.

Bauer – od roku 1927 je tato tradiční kanadská značka součástí hokejového kolotoče, kde zejména v bruslích dominuje.

Bauer – od roku 1927 je tato tradiční kanadská značka součástí hokejového kolotoče, kde zejména v bruslích dominuje.