Bayer Design Česací hlava
22x

Bayer Design Česací hlava

999 Kč
949 Kč

Deluxe česací hlava o velikosti 27 cm s velkým množstvím příslušenství je skvělý dárek pro vaši malou kadeřnici. A samozřejmě, aby byl styling perfektní je v balení také make-up.

Od prodejce MALL
-16%
Bayer Design Kočárek Trendy set s postýlkou
21x

Bayer Design Kočárek Trendy set s postýlkou

1 909 Kč
1 599 Kč

Kočárek pro panenky Trendy v moderních barvách je vhodný pro panenky až do 46 cm. Díky nastavitelné rukojeti poroste kočárek s vaší holčičkou. Sada obsahuje také cestovní postýlku pro panenky.

Od prodejce MALL
Bayer Design Trendy kočárek pro panenky pink/blau
483x

Bayer Design Trendy kočárek pro panenky

1 260 Kč
1 199 Kč

Kočárek pro panenky s vaničkou potěší každou malou holčičku. Jednoduchá a líbivá konstrukce je doplněna většími koly, které ulehčují jízdu s kočárkem. Kočárek je možné snadno složit. Hluboká vanička je kryta nánožníkem.

Od prodejce MALL
-28%
Bayer Design Golfový kočárek Buggy modrá
87x

Bayer Design Golfový kočárek Buggy

599 Kč
429 Kč

Tento pěkný a velký golfový kočárek je ta pravá věc pro malé maminky. Panenka může sedět bezpečně ve vzpřímené poloze díky bezpečnostnímu pásu. Manipulace s kočárkem je díky dvojitým kolečkům velmi jednoduchá.

Od prodejce MALL
Bayer Design Dětský Kočárek City Neo růžová/šedá
129x

Bayer Design Dětský Kočárek City Neo

2 039 Kč
1 839 Kč

City Neo je designový kočárek pro panenky. Lehce se ovládá a je snadno přenosný. Dopřejte panence pohodlí díky variabilní poloze a skvělé konstrukci. Vyberte si z několika barevných variant.

Od prodejce MALL
-23%
Bayer Design Česací hlava Charlene
18x

Bayer Design Česací hlava Charlene

1 324 Kč
1 009 Kč

Oblíbená česací hlava Charlene o velikosti 27 cm, kterou každý den můžete přeměnit podle svojí představivosti. Lze vyzkoušet několik rozmanitých účesů, fantazii se meze nekladou.S dlouhými řasami a lokýnkami vytvoříte pravou krásku.

Od prodejce MALL
-20%
Bayer Design Česací hlava Charlene bruneta
8x

Bayer Design Česací hlava Charlene bruneta

1 349 Kč
1 079 Kč

Oblíbená česací hlava Charlene o velikosti 27 cm, kterou každý den můžete přeměnit podle svojí představivosti. Lze vyzkoušet mnoho rozmanitých účesů, fantazii se meze nekladou. S dlouhými řasami a lokýnkami vytvoříte pravou krásku.

Od prodejce MALL
Bayer Design Kočárek Neo Vario vínová
86x

Bayer Design Kočárek Neo Vario

2 299 Kč
1 999 Kč

Neo Vario je moderně navržený kombinovaný kočárek pro panenky do velikosti 52 cm. Díky nastavitelné rukojeti je kočárek snadno přizpůsobitelný výšce vašeho dítěte. Je možné upevnit korbičku ve směru jízdy nebo k vašemu dítěti. Neo Vario má navíc otočnou rukojeť, takže jí lze snadno pohybovat po obou stranách.

Od prodejce MALL
Bayer Design First Words Baby panenka růžová, 38 cm
32x

Bayer Design First Words Baby panenka růžová, 38 cm

659 Kč
649 Kč

First Words Baby je panenka s 24 funkcemi a krásnou tváří. Pokud se dotknete jejího bříška, panenka se směje, pláče, říká mama nebo tata a dělá různé dětské zvuky. Panenka First Words má měkké tělíčko.

Od prodejce MALL
Bayer Design Kočárek pro panenky City star - modrá/růžová
52x

Bayer Design Kočárek pro panenky City star

1 549 Kč
1 399 Kč

Kočárek pro panenku v moderním designu lze upravit do hluboké nebo sportovní verze. Ve výbavě je polohovatelná stříška proti slunci, taška na plenky, kterou lze připevnit na rukojeť a košík na drobnosti vespod kočárku.

Od prodejce MALL
-17%
Bayer Design Kočárek pro panenky Style růžová/černá
8x

Bayer Design Kočárek pro panenky Style

1 599 Kč
1 319 Kč

Tento moderní kočárek pro panenky do velikosti 46 cm má krásný design. Díky nastavitelné rukojeti je kočárek pro panenku snadno přizpůsobitelný výšce vašeho dítěte. Korbičku je navíc možné upevnit ve směru jízdy nebo k vašemu dítěti.

Od prodejce MALL
-37%
Bayer Design Kočárek pro panenky Cosy stříbrná/růžová
3x

Bayer Design Kočárek pro panenky Cosy

1 799 Kč
1 129 Kč
Novinka

Kočárek pro panenky Cosy má krásný design s dvoubarevným rámem, který upoutá každý pohled. Je vybaven taškou na přebalování a dečkou s polštářkem, díky kterým si může panenka do velikosti 46 cm nechat zdát jen sladké sny.

Od prodejce MALL

Bayer Design je německá rodinná firma založena na počátku 20. století v Bavorsku se zaměřením na výrobu a distribuci kočárků pro panenky, panenky, oblečení pro panenky a další výrobky, které jsou určeny jako hračky pro dívky 2-8 let. Výrobky Bayern Design je možné nalézt nejen v Evropě, ale i v USA a Asii.

Firma klade velký důraz na shodu výrobků se všemi platnými normami.