Bayer Garden Magnicur Finito
200 Kč

Postřikový fungicidní přípravek ve formě suspenzního koncentrátu k ochraně bramboru a rajčete proti plísni bramborové, okurky proti plísni okurkové a cibule proti plísni cibulové.

Bayer Garden Multirose

Bayer Garden Multirose

Hodnocení: 5
145 Kč

Kombinovaný přípravek pro ochranu růží a okrasných rostlin proti savým a žravým škůdcům a také houbovým chorobám.

Bayer Garden Magnicur Fungimat
204 Kč

Přípravek ve formě koncentrátu na ochranu růží proti padlí, černé skvrnitosti a rzi, okrasných rostlin proti padlí a rzi a zimostrázu proti Cylindrocladium buxicola.

Bayer Garden Magnicur energy
119 Kč

Systémový kombinovaný fungicidní přípravek působící proti půdním a listovým chorobám, které způsobují padání klíčních rostlin, nekrózy kořenů, pat stonků a choroby nadzemních částí rostlin.

Bayer Garden Fungimat al magnicur
273 Kč

Postřikový fungicidní přípravek k přímému použití ve formě kapaliny k aplikaci bez ředění (ready for use) určený pro ochranu růží, okrasných a pokojových rostlin proti houbovým chorobám, po použití dojde k potlačení choroby a zároveň se na listech vytvoří ochranný povlak.

Bayer Garden Sanium ultra AL
257 Kč

Postřikový insekticidní přípravek k přímému použití ve formě kapaliny k aplikaci bez ředění (ready for use) určený k ochraně zeleniny, bylinek a ovocných stromů.

Bayer Garden Sanium ultra - více velikostí
71 Kč

Sanium ultra je insekticidní přípravek k hubení živočišných škůdců jako jsou mandelinky, mšice, vrtule, květopas, obaleč, dřepčík a další savý a žravý hmyz.

Bayer Garden Sanium RTU AL
252 Kč

Rozprašovač k přímému použití, přípravek určený na ochranu rostlin proti škůdcům.

Bayer Garden Magnicur core
93 Kč

Fungicid ve formě ve vodě dispergovatelných granulí určený k ochraně jabloní a révy vinné proti houbovým chorobám, postřik proti plísním na jabloních.

Bayer Garden Quick magnicur
161 Kč

Postřikový fungicidní přípravek ve formě suspenzního koncentrátu na ochranu révy a jahod proti botrytidě a třešní proti monilióze.