10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Béaba Kelímky na jídlo silikonové Béaba Kelímek na jídlo skleněný 2ks 150ml / 250ml Light Mist
Béaba Kelímky na jídlo silikonové

Kelímky na zeleninové i ovocné příkrmy do mrazáku i do lednice. Příkrm v kelímku může být ohříván ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. Díky měkkému silikonovému materiálu je snadné z kelímku vyjmout i mražený obsah. Šroubovací víčko je zárukou bezpečného uzavření obsahu kelímku.

můžete mít DNES

Od MALL
Béaba Kelímek na jídlo skleněný 250ml Béaba Kelímek na jídlo skleněný 2ks 150ml / 250ml Light Mist
Béaba Kelímek na jídlo skleněný 250ml

Skleněný kelímek na dětskou stravuhermeticky uzavíratelným víčkem je praktickým, hygienickým a zdravým řešením pro dětské příkrmy. Na rozdíl od plastových nebo silikonových kelímků jsou skleněné kelímky vhodné pro intenzivní použití, během kterého se neopotřebovávají, nezbarvují ani nedeformují.

můžete mít DNES

Od MALL
Béaba Kelímek na jídlo skleněný 2ks 150ml / 250ml Light Mist Béaba Kelímek na jídlo skleněný 2ks 150ml / 250ml Light Mist
Béaba Kelímek na jídlo skleněný 2ks 150ml / 250ml Light Mist

Skleněné kelímky na dětskou stravu s hermeticky uzavíratelným víčkem jsou praktickým, hygienickým a zdravým řešením pro dětské příkrmy. Na rozdíl od plastových nebo silikonových kelímků jsou skleněné kelímky vhodné pro intenzivní použití, během kterého se neopotřebovávají, nezbarvují ani nedeformují.

můžete mít DNES

Od MALL
Béaba Multi-dávkovač na jídlo 6x 90ml Light Mist Béaba Multi-dávkovač na jídlo 6x 90ml Light Mist
Béaba Multi-dávkovač na jídlo 6x 90ml Light Mist

Zásobník na zeleninové i ovocné příkrmy do mrazáku. Jednotlivé porce nebo několik porcí najednou mohou být ohřívány ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě.

můžete mít DNES

Od MALL
Béaba Nočník ergonomický Béaba Multi-dávkovač na jídlo 6x 90ml Light Mist
Béaba Nočník ergonomický

Komfortní a praktický nočník pro děti od 8 měsíců. Dokonale navržený tvar a optimální velikost jsou přizpůsobeny stavbě těla dítěte. Opěradlo a měkké okraje zpříjemňují dítěti sezení.

můžete mít DNES

Od MALL
Béaba Bib'expresso 2v1 White Grey Béaba Multi-dávkovač na jídlo 6x 90ml Light Mist
Béaba Bib'expresso 2v1 White Grey

Beaba Bib´Expresso 2v1 je unikátní přístroj, umožňující připravit umělé mléko pro dítě během několika sekund, jednou rukou a s ideální teplotou.

můžete mít 12.3. - 14.3.

Béaba Hrnek termoizolační s brčkem nerez 250ml Béaba Talíř silikonový dělený s přísavkou + lžička
Béaba Hrnek termoizolační s brčkem nerez 250ml

Termoizolační hrnek Beaba vyrobený z vysoce kvalitní dvoustěnné oceli udrží nápoj až 6 hodin teplý a až 7 hodin studený. Je tak vhodný pro zahřátí teplým nápojem během procházek v zimě a naopak pro osvěžení chladným nápojem během horkých letních dní.

můžete mít DNES

Od MALL
Béaba Talíř silikonový dělený s přísavkou + lžička Béaba Talíř silikonový dělený s přísavkou + lžička
Béaba Talíř silikonový dělený s přísavkou + lžička

Silikonový talířek se lžičkou od značky Beaba umožňuje uchycení ke stolu nebo pultu jídelní židličky pomocí praktické přísavky z vysoce kvalitního silikonu. Ergonomický tvar navíc dítěti usnadňuje nabírání příkrmu.

můžete mít DNES

Od MALL
Béaba Nočník ergonomický Béaba Talíř silikonový dělený s přísavkou + lžička
Béaba Nočník ergonomický

Komfortní a praktický nočník pro děti od 18 měsíců. Dokonale navržený tvar a optimální velikost jsou přizpůsobeny stavbě těla dítěte. Opěradlo a měkké okraje zpříjemňují dítěti sezení.

můžete mít DNES

Od MALL
Béaba Termotaška Heather Grey Béaba Hrnek termoizolační nerez 350ml
Béaba Termotaška Heather Grey

Termoizolační taška vám pomůže udržet nápoje či dětské příkrmy teplé nebo chladné dle potřeby během vašich výletů i procházek s dětmi. Taška o objemu 5 litrů nabízí dostatek prostoru pro kompletní oběd včetně příboru, bryndáčku apod. Díky své výšce je vhodná pro většinu kojeneckých lahví.

můžete mít DNES

Od MALL
Béaba Hrnek termoizolační nerez 350ml Béaba Hrnek termoizolační nerez 350ml
Béaba Hrnek termoizolační nerez 350ml

Termoizolační hrnek Beaba vyrobený z vysoce kvalitní dvoustěnné oceli udrží nápoj déle teplý nebo studený. Je tak vhodný pro zahřátí teplým nápojem během procházek v zimě a naopak pro osvěžení chladným nápojem během horkých letních dní.

můžete mít DNES

Od MALL
Béaba Odvápňovací roztok 0,5l Béaba Hrnek termoizolační nerez 350ml
Béaba Odvápňovací roztok 0,5l

Univerzální odvápňovací roztok je určen pro odstranění usazenin vodního kamene v zásobníku vody parního vařiče Beaba Babycook. 

můžete mít 12.3. - 14.3.

Béaba Nůžky na nehty Béaba Jídelní sada silikonová 4-dílná
Béaba Nůžky na nehty

Nůžky s kulatou špičkou pro bezpečné stříhání jemných nehtů dítěte od narození mají ergonomický tvar pro snadné uchopení a citlivé stříhání.

můžete mít DNES

Od MALL
Béaba Bib'expresso 2v1 Béaba Jídelní sada silikonová 4-dílná
Béaba Bib'expresso 2v1

Beaba Bib´Expresso 2v1 je unikátní přístroj, umožňující připravit umělé mléko pro dítě během několika sekund, jednou rukou a s ideální teplotou. Objevte nový způsob, jak připravit mléko:

můžete mít DNES

Od MALL
Béaba Jídelní sada silikonová 4-dílná Béaba Jídelní sada silikonová 4-dílná
Béaba Jídelní sada silikonová 4-dílná

Sada talíře, misky, kelímku na pití a lžičky z vysoce kvalitního silikonu je ideální pro první samostatné krmení. Přísavka u misky a talíře umožňuje uchycení ke stolu nebo pultu jídelní židličky.

můžete mít DNES

Od MALL
Béaba Lžička s vidličkou v pouzdru Béaba Přebalovací pult Camele'o Light Mist
Béaba Lžička s vidličkou v pouzdru

Plastová lžička a vidlička pro první samostatné krmení má ideální tvar pro dětská ústa. Tvar držadla usnadňuje dítěti držení lžičky i vidličky a je vhodný pro praváky i leváky. Praktické pouzdro umožňuje hygienické přenášení lžičky a vidličky.

můžete mít DNES

Od MALL
Béaba Přebalovací batoh Wellington Béaba Přebalovací pult Camele'o Light Mist
Béaba Přebalovací batoh Wellington

Přebalovací unisex batoh Beaba Wellington je trendy batoh pro maminky i tatínky. Uvolní rodičům ruce během procházek a výletů s dětmi a umožní mít s sebou vše potřebné, bez čeho se rodina s dětmi neobejde. Široké otevírání a množství vnitřních i vnějších kapes je zárukou přehledného uspořádání obsahu batohu.

můžete mít DNES

Od MALL
Béaba Přebalovací pult Camele'o Light Mist Béaba Přebalovací pult Camele'o Light Mist
Béaba Přebalovací pult Camele'o Light Mist

Lehký a kompaktní přebalovací pult Beaba Camele'o je ideální do malých prostor. Díky nastavitelným úchytům ve spodní části může být uchycen na vanu, postýlku, komodu apod.Součástí pultu jsou dvě praktické vysunovací zásuvky po stranách a omyvatelná měkká vnitřní podložka.

můžete mít 12.3. - 14.3.

Béaba Multi-dávkovač na jídlo 6x90 ml Béaba Parní vařič + mixér BABYCOOK White Silver
Béaba Multi-dávkovač na jídlo 6x90 ml

BEABA Multi-dávkovač na jídlo 6×90 ml je praktický zásobník/dávkovač na příkrmy, určený do mrazáku. Ohřívání poté ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Celková kapacita 540 ml. Materiál silikon.

můžete mít DNES

Od MALL
Béaba Parní vařič + mixér BABYCOOK White Silver Béaba Parní vařič + mixér BABYCOOK White Silver
Béaba Parní vařič + mixér BABYCOOK White Silver

Parní vařič a mixér BABYCOOK značky Béaba je skvělý pomocník pro přípravu pokrmů pro vaše děti. Uvařte zdravě pokrm v páře a po uvaření jej hned rozmixujte. Větší objem 1100 ml umožňuje vařit pro dvě a více dětí najednou.

můžete mít DNES

Od MALL
Béaba Přebalovací batoh Wellington Heather Grey Béaba Parní vařič + mixér BABYCOOK White Silver
Béaba Přebalovací batoh Wellington Heather Grey

Přebalovací unisex batoh Beaba Wellington je trendy batoh pro maminky i tatínky. Uvolní rodičům ruce během procházek a výletů s dětmi a umožní mít s sebou vše potřebné, bez čeho se rodina s dětmi neobejde.

můžete mít 12.3. - 14.3.

Béaba Multi-dávkovač na jídlo 6x150 ml Béaba Parní vařič + mixér BABYCOOK Neo Eucalyptus
Béaba Multi-dávkovač na jídlo 6x150 ml

BEABA Multi-dávkovač na jídlo 6×150 ml je praktický zásobník/dávkovač na příkrmy, určený do mrazáku. Ohřívání poté ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Celková kapacita 900 ml. Materiál silikon.

můžete mít DNES

Od MALL
Béaba Parní vařič + mixér BABYCOOK Neo Eucalyptus Béaba Parní vařič + mixér BABYCOOK Neo Eucalyptus
Béaba Parní vařič + mixér BABYCOOK Neo Eucalyptus

Skvělou pomoc při přípravě pokrmů pro děti představuje parní hrnec a mixér v jednom Babycook Beaba. Babycook umožňuje zdravě uvařit pokrm v páře a následně ho ve stejné nádobě rozmixovat.

můžete mít 12.3. - 14.3.

Béaba Parní vařič + mixér BABYCOOK Neo Béaba Parní vařič + mixér BABYCOOK Neo Eucalyptus
Béaba Parní vařič + mixér BABYCOOK Neo

Parní vařič + mixér BABYCOOK Neo značky Beaba představuje skvělou pomoc při přípravě pokrmů pro děti. Babycook umožňuje zdravě uvařit pokrm v páře a následně ho ve stejné nádobě rozmixovat.

můžete mít DNES

Od MALL

Firma BÉABA byla založena v roce 1989 panem Jeanem-Louisem Barchetem. Centrála společnosti se nachází ve Francii, kde se téměř všechny výrobky plánují a vyrábí. Produkty BÉABA se vyznačují vysokou kvalitou, moderním designem, funkčností a nadčasovostí bez dětinských motivů. Značka BÉABA se zaměřuje na kojenecké lahve, ohřívačky, sterilizátory, vaničky, přebalovací tašky atd.