BeautyRelax Ultrazvuková kavitace 3v1-35%
2 490 Kč 1 599 Kč

Ultrazvuková kavitace BeautyRelax BR-720 slouží k bezbolestnému, účinnému a trvalému rozpouštění tukových buněk a následně zmenšení ošetřovaných partií. Přístrojem na domácí kavitaci 3v1 budete v pohodlí svého domova formovat postavu jako v salonu krásy!

BeautyRelax BR-025

BeautyRelax BR-025

Hodnocení: 4,4
1 390 Kč 1 234 Kč

Masážní polštářek poskytuje příjemnou Shiatsu masáž pro celé tělo. Snadno se ovládá a má cestovní rozměry.

BeautyRelax BR-1150W

BeautyRelax BR-1150W

Hodnocení: 5
2 990 Kč 2 527 Kč

Masážní kosmetický přístroj BR-1150W od značky BeautyRelax ošetřuje vaši pleť ultrazvukovými vlnami, fotonovou terapií, ionizací a vysokofrekvenční mechanickou masáží. Výsledkem je omlazený a prozářený vzhled bezbolestně.

BeautyRelax Galvanická žehlička Multicare-19%
3 690 Kč 2 982 Kč

Trápí vás unaveně vypadající pleť? Po pravidelném používání galvanické žehličky Multicare od značky BeautyRelax bude vaše pleť opět vypadat mladě a svěže. Tento přístroj se zaměřuje na několik problémových oblastí pomocí přednastavených režimů. Vychutnat si můžete fotonovou či tepelnou terapii, zapracovat séra do pokožky či ji důkladně vyčistit pomocí ionizace a rozproudit lymfu vibrační masáží.

BeautyRelax Ultrazvuková špachtle BeautyRelax Peel&lift-19%
1 890 Kč 1 518 Kč

Ultrazvuková špachtle s aplikační hlavicí z ušlechtilé nerez oceli. BeautyRelax Ultrazvuková špachtle BeautyRelax Peel&lift generuje ultrazvukové vlny o frekvenci 24 tisíc pulzů za vteřinu, které při kontaktu s pletí působí do hloubků pórů a důkladně ji vyčistí. Přístroj je šetrný k pokožce a jeho použití je bezpečné a bezbolestné.

BeautyRelax Ultrazvukový kosmetický přístroj s fotonovou terapií BR-1150-16%
2 990 Kč 2 489 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kosmetický přístroj BeautyRelax BR-1150 bude hýčkat vaší pleť hned několika technologiemi: ultrazvukovými vlnami, fotonovou terapií, ionizací a navíc příjemnou vysokofrekvenční mechanickou masáží. A to vše účinně, bezbolestně, neinvazivně.

BeautyRelax BR-1080D Peelmax-43%
2 490 Kč 1 414 Kč

Kosmetický přístroj BeautyRelax Peelmax je určen pro péči o pokožku obličeje. Tento přístroj využívá profesionální technologii na diamantovou abrazi pleti, která znatelně redukuje pigmentové skvrny, rozšířené póry, jemné vrásky a jizvy. Výsledkem pravidelné aplikace je hladší, barevně sjednocená, vypnutá a svěží pleť. Aplikace je snadná, rychlá a bezpečná.

BeautyRelax Vacuform-28%

BeautyRelax Vacuform

Hodnocení: 4,5
1 990 Kč 1 413 Kč

Špičkový přístroj pro intenzivní podtlakovou masáž těla. BeautyRelax Vacuform ošetřuje problematické partie prostřednictvím 3 vyměnitelných aplikátorů a 5 úrovní intenzity nasávání. Pomocí velkého aplikátoru ošetříte podtlakovou masáží také vaše poprsí. Zcela neinvazivní ošetření.

BeautyRelax Masážní přístroj Beautyrelax Hyperblade
4 990 Kč

Masážní přístroj pro okamžité uvolnění zatuhlých svalů, odbourání stresu a duševního napětí. BeautyRelax Masážní přístroj Beautyrelax Hyperblade nabízí technologii NMES – neuromuskulární mikroproudou elektrickou stimulaci, která má pozitivní účinky při regeneraci svalů. Li-Ion baterie poskytuje energii až na 5 – 7 hodin provozu.

BeautyRelax Galvanická žehlička s tepelnou terapií BR-1060-25%
2 990 Kč 2 217 Kč

Kosmetický přístroj BeautyRelax BR-1060 poskytuje luxusní ošetření využívající nejnovější vědecké poznatky z oblasti péče o pleť. Trápí vás zvětšené póry? Máte stále suchou a povadlou pleť? Chcete mít zdravou zářivou pokožku? Pokud říkáte ANO, pojďte se blíže s tímto skvělým pomocníkem seznámit!

BeautyRelax Krční masážní přístroj Beautyrelax TENS EMS RC-22%
1 890 Kč 1 462 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krční masážní přístroj pomáhá v boji s bolestmi krční páteře. BeautyRelax Krční masážní přístroj Beautyrelax TENS EMS RC využívá technologie elektrických pulzů EMS, infračerveného vyhřívání a magnetoterapie. Relaxační účinek násobí vibrační masáž. Přizpůsobí se každé velikosti krku.

BeautyRelax Kosmetický přístroj Fraxlift-30%
3 990 Kč 2 771 Kč

Kosmetický přístroj nové generace pro nejnáročnější klienty. BeautyRelax Fraxlift nabízí neinvazivní ošetření s omlazujícím efektem. Pracuje s technologií FMR (pokročilá frakční multipolární radiofrekvence) – efektivní, moderní a komfortní způsob ošetření pleti.

BeautyRelax Galvanická žehlička s fotonovou terapií-38%
3 990 Kč 2 445 Kč

Moderní kosmetický přístroj od značky BeautyRelax kombinuje několik technologií ošetření pleti. Galvanická žehlička s fotonovou terapií zhýčká vaši pokožku galvanickým proudem a červeným a zeleným světlem fotonové terapie. Efektivní a účinná péče jako ze salonu pro přirozený mladistvý vzhled.

BeautyRelax Kosmetický přístroj Beautyrelax Multicare
3 690 Kč 3 399 Kč

Kosmetický přístroj pro vysoce účinné ošetření pleti. BeautyRelax Kosmetický přístroj Beautyrelax Multicare nabízí funkce 5 přístrojů v jednom – EMS pulzní lifting, fotonovou terapii, tepelnou terapii, galvanický proud a radiofrekvence. Automatické programy vás provedou celým procesem.

BeautyRelax Krční masážní přístroj Shiatsu
1 590 Kč 1 431 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Po dlouhém a náročném dni si zasloužíte kvalitní odpočinek, a jak jinak se zrelaxovat než pomocí masáže? Masážní límec Shiatsu od značky BeautyRelax umožňuje domácí masáž a to stejně kvalitní, jako od profesionála. Simuluje pohyby palců, prstů a dlaní tak, jako by vás masíroval opravdový člověk. K ještě většímu uvolnění pomáhá infračervené vyhřívání, které proniká přímo do svalstva a pomáhá tělu uvolnit se a lépe reagovat na masážní pohyby.

BeautyRelax Ultrazvukový kosmetický přístroj s fotonovou terapií BR-1050-29%
2 890 Kč 2 033 Kč

Ultrazvukový přístroj s fotonovou terapií BeautyRelax BR-1050 je neinvazivní kosmetické zařízení, které kombinuje dvě metody ošetření pleti: ultrazvukovými vlnami a fotonovou terapií. Pečujte o svoji pleť technologií, která vychází ze skutečných vědeckých poznatků!

BeautyRelax Ultrazvukový čistič pleti BR-1010-34%
1 990 Kč 1 305 Kč

Masážní přístroj pro hloubkové čištění pokožky a peeling od značky BeautyRelax. Ultrazvukový čistič pleti BR-1010 pracuje na technologii vysokofrekvenčních vibrací, které odstraní odumřelé kožní buňky, čistí pokožku a masírují ji. Výsledkem je hladší a mladistvější pleť. Pomáhá jako prevence proti tvorbě černých teček, pupínků a akné.

BeautyRelax Estetický přístroj Celluform Lite
2 990 Kč 2 561 Kč

Estetický přístroj Celluform Lite od značky BeautyRelax je výborný pomocník pro formování postavy. Při jeho vývoji a výrobě se vycházelo z reálných výsledků estetických studií a zkušeností odborníků. Ultrazvuková kavitace, radiofrekvence a červené světlo patří mezi nejpoužívanější technologie pro formování postavy. BeautyRelax Celluform Lite můžete používat doma a zaměřit se tak na problematické partie, krok po kroku vám pomůže dosáhnout vašeho vysněného výsledku. Používání estetického přístroje je neinvazivní a bezbolestné.

BeautyRelax Kosmetický přístroj Beautyrelax Fraxlift Prestige
2 990 Kč 2 690 Kč

Kosmetický přístroj pro ošetření pleti frakční multipolární radiofrekvencí. BeautyRelax Kosmetický přístroj Beautyrelax Fraxlift Prestige přímo cílí na remodelaci kolagenových a elastických vláken. Ošetření je neinvazivní a vhodné pro všechny typy pokožky.

BeautyRelax Pulselift

BeautyRelax Pulselift

Hodnocení: 3
1 753 Kč

Jestliže vaše pleť působí fádním a unaveným dojmem, jednou z příčin může být ztráta pružnosti obličejového svalstva. Řešením je BeautyRelax Pulselift s technologií EMS lifting, která hluboko do obličejových svalů vysílá jemné elektrické pulzy. Tím dochází ke kontrakci a posílení obličejového svalstva a stimulaci kolagenových vláken. Výsledkem je svěží omlazená pleť a to bezbolestně a bez nepříjemných pocitů.

BeautyRelax Kosmetický přístroj Beautyrelax Multicare iLift
3 690 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kosmetický přístroj pro vysoce účinné ošetření pleti. BeautyRelax Kosmetický přístroj Beautyrelax Multicare iLift nabízí funkce 5 přístrojů v jednom – EMS pulzní lifting, fotonovou terapii, tepelnou terapii, galvanický proud a radiofrekvence. Automatické programy vás provedou celým procesem.

BeautyRelax BR-1009-38%

BeautyRelax BR-1009

Hodnocení: 4,5
1 290 Kč 789 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ruční masážní přístroj BeautyRelax BR-1009 je kompaktní, malý a lehký nástroj, který vás namasíruje vždy, kdy to budete nejvíce potřebovat. Kromě příjemné uvolňující masáže je velice účinný na odbourávání celulitidy a vyhlazení povislé pokožky.

BeautyRelax Kosmetický přístroj DermaTwin-22%
2 690 Kč 2 088 Kč

Kosmetický přístroj, který vaši pleť vyčistí a omladí. BeautyRelax DermaTwin nabízí ultrazvukovou špachtli pro hloubkové čištění kožních pórů a váleček s technologií EMS lifting pro stimulaci kolagenních a elastických vláken. Ideální na tonizaci a posílení svalů v obličeji.

BeautyRelax Galvanická mini žehlička-40%
599 Kč 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ionizační pleťový přístroj BR-565R od značky BeautyRelax vám pomůže znovu dosáhnout mladistvého vzhledu. Galvanická žehlička při použití s krémem či sérem výrazně zvyšuje jeho vstřebání do pleti. Ionty proniknou hluboko do pokožky a uvolní tak póry. Vhodné pro všechny typy pleti.

BeautyRelax BR-530-24%

BeautyRelax BR-530

Hodnocení: 3,5
249 Kč 189 Kč

Zrcátko ve velmi kvalitním provedení s funkcí běžného zrcátka a dvojnásobného zvětšení. Kvalitní chromové provedení. Průměr je 13,5 cm. Rozměry jsou 15×14,5×12,5 cm.

BeautyRelax BR-200 Zeštíhlující pás XL
299 Kč 264 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zeštíhlující pás velikosti XL vyformuje okamžitě vaši postavu dle vašich vysněných představ. Příjemné nošení a údržbu vám zajišťuje velmi kvalitní materiál. Pás zúží, ale zároveň neškrtí a je velmi pohodlný. Vhodný i pro muže. Praktická tělová barva vás nikdy neprozradí.

BeautyRelax Cellushape-33%
1 490 Kč 998 Kč

Kompaktní ruční masážní přístroj pro ošetření obličeje a těla. BeautyRelax Cellushape zmírňuje příznaky celulitidy a napomáhá formovat postavu. 3D masážní mechanismus proniká hluboko do podkožních tukových buněk. Nástavec na obličej zlepšuje krevní oběh a vstřebávání kosmetických přípravků.

BeautyRelax BR-085-30%

BeautyRelax BR-085

Hodnocení: 4,5
1 990 Kč 1 383 Kč

Krční masážní přístroj BR-085 pro uvolňující Shiatsu masáž. Má 4 masážních hlavic a infračervené vyhřívání, které proniká hluboko do svalové tkáně.

BeautyRelax Galvanická žehlička mini BR-565-37%
599 Kč 375 Kč

Ionizační kosmetický přístroj BeautyRelax BR-565 bude hýčkat vaší pleť ionizační a vibrační terapií. Ošetření násobně zlepšuje vstřebávání výživových látek z krémů, masek a sér hlouběji do pokožky. Určen pro všechny typy pleti. Získejte ze své kosmetiky maximum!

BeautyRelax BR-655-20%

BeautyRelax BR-655

Hodnocení: 3
499 Kč 399 Kč

Elektrostimulátor značky BeautyRelax oceníte především při formování postavy, při aktivním posilování svalů a také vám pomůže s uvolněním svalového napětí. Stimulátor lze použít na stimulaci beder, břicha, krku, apod.

BeautyRelax BR-665-27%

BeautyRelax BR-665

Hodnocení: 3
399 Kč 289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elektrostimulátor BeautyRelax BR-665 stimuluje svaly elektrickými pulzy, čímž dochází k jejich posilování. Využijete ho nejen k efektivnímu formování postavy, ale také pro účinnou masáž unaveného svalstva. Elektrostimulátor má stylový vzhled ve tvaru motýla.

BeautyRelax Kosmetický přístroj Beautyrelax iLift Smart-21%
1 990 Kč 1 555 Kč

Kosmetický přístroj pro vysoce účinné ošetření pleti. BeautyRelax Kosmetický přístroj Beautyrelax iLift Smart nabízí funkce 4 přístrojů v jednom – EMS pulzní lifting, fotonové světlo, tepelnou terapii a intenzivní vibrační masáž. Automatické programy vás provedou celým procesem.

BeautyRelax Ultrazvuková kavitace Beautyrelax Cavimax
1 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Masážní přístroj podpoří vaši snahu získat postavu snů. BeautyRelax Ultrazvuková kavitace Beautyrelax Cavimax disponuje multifunkční aplikační hlavicí s funkcí ultrazvukových vln a infračerveného světla. Součástí balení jsou gelové elektrody, které poskytují elektrickou stimulaci svalů EMS.

BeautyRelax Masážní přístroj Kineticforce
4 999 Kč

Masážní přístroj Kineticforce od značky BeautyRelax nabízí naprosto revoluční a inovativní řešení celkové rehabilitace a regenerace celého těla. Přístroj byl navržen profesionálními terapeuty, kteří při vývoji kladli důraz na kvalitu a maximální účinnost. BeautyRelax Kineticforce ihned uvolní zatuhlé svaly kdekoliv na těle.

BeautyRelax Ultrazvukový kosmetický přístroj Roller Therapy-35%
2 690 Kč 1 742 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Moderní kosmetický přístroj od značky BeautyRelax kombinuje dvě metody ošetření pleti. Ultrazvukový kosmetický přístroj Roller Therapy vysílá ultrazvukové vlny a poskytuje intenzivní 3D masáž. Dopřejte si technologii, která vychází ze skutečných vědeckých poznatků.

BeautyRelax BR-680-47%

BeautyRelax BR-680

Hodnocení: 3,3
990 Kč 519 Kč

Oční masážní přístroj je praktickým pomocníkem v boji proti tzv. pytlům pod očima, které jsou způsobené nedostatečným spánkem. Přístroj má 9 režimů vibračních masáží a časovač. Dopřejte svým očím vždy odpočatý vzhled.

BeautyRelax Masážní přístroj BR-730-34%
699 Kč 455 Kč

Praktický masážní přístroj BeautyRelax BR-730 vyniká univerzálním použitím. Tato pečující sada poskytuje intenzivní péči o pleť obličeje i příjemnou masáž celého těla. Přístroj využívá pět vyměnitelných aplikátorů, tři režimy rychlosti a dva směry pohybu hlavice. K pokožce je maximálně šetrný a jeho používání je bezpečné, jednoduché a pohodlné.

BeautyRelax Vibraskin

BeautyRelax Vibraskin

Hodnocení: 3
1 290 Kč 1 194 Kč

Vibrační silikonový kartáček na čištění pleti Vibraskin od značky BeautyRelax si oblíbíte pro bezkonkurenční péči o pokožku obličeje. Jeho používáním snižujete tvorbu mazu a to především v oblasti čela, nosu a brady. Zároveň odstraníte odumřelé kožní buňky, které způsobují ucpání pórů a tvorbu nevzhledných pupínků. Druhou stranu kartáčku můžete použít jako vibrační mikromasáž.

BeautyRelax BR-065-22%

BeautyRelax BR-065

Hodnocení: 3,6
1 490 Kč 1 151 Kč

Masážní matrace BR-065 pro příjemnou a uvolňující masáž v oblasti zad. Má vyhřívání, 8 automatických programů, 3 intenzity masáže a časovač 15 nebo 30 minut.

BeautyRelax Brightlips
812 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chcete mít šťavnaté rty, které jsou zdravé a hydratované a obyčejné balzámy a krémy moc nezabírají? Brightlips od značky BeautyRelax s ionizační technologií se postará o hloubkové vstřebání kosmetických přípravků a pomocí vibrační masáže zajistí důkladné prokrvení a rozproudění lymfy. Zabudované UV světlo sterilizuje aplikační hlavici, a vy tak máte ulehčené následné čištění.

BeautyRelax Masážní přístroj Rollskin
2 990 Kč 2 754 Kč

Trápí vás celulitida a ne a ne se jí zbavit? Při používání přístroje Rollskin od značky BeautyRelax si už zoufat nemusíte. V kombinaci s pohybem a zdravou stravou minimalizuje projevy celulitidy. Využít můžete kombinaci vibrační či akupresurní masáže s radiofrekvencí, modrým světlem nebo elektrickými mikropulzy. Ošetření přístrojem Rollskin je bezbolestné a bez nepříjemných pocitů.

BeautyRelax Masážní přístroj Beautyrelax Kineticforce Lite
3 490 Kč

Masážní přístroj pro uvolnění zatuhlých svalů, odbourání stresu a duševního napětí. BeautyRelax Masážní přístroj Beautyrelax Kineticforce Lite disponuje 6 vyměnitelnými aplikátory různých tvarů a zvolit si můžete z 6 rychlostí masáže. Nabíjecí Li-Ion baterie poskytuje energii až na 2 hodiny používání.

BeautyRelax SkinTwist

BeautyRelax SkinTwist

Hodnocení: 5
1 890 Kč 1 609 Kč

Kosmetický přístroj vhodný pro každodenní péči. BeautyRelax SkinTwist hýčká pleť celkem 5 způsoby – působením chladu, tepla, modrým nebo červeným světlem a jemnou oscilační terapií. Vhodný pro všechny typy pleti i pro tu maximálně citlivou. Elegantní a kompaktní design.

BeautyRelax Stahovací legíny - velikost L 42/44
299 Kč 264 Kč

Stahovací legíny velikosti L jsou určeny k zeštíhlení problematických partií v oblasti bříška, boků, hýždí a nohou. Legíny v praktické tělové barvě vyformují okamžitě vaši postavu. Díky bezešvé technologii a kvalitnímu materiálu je zajištěno příjemné nošení a zároveň vás legíny nebudou nikde škrtit.