Belis Queen Line litinová formička srdce
479 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zapékací forma ve tvaru srdce Queen line. Kvalitní litinová forma je vhodná jako hodnotný a vkusný dar. Forma může být použita pro pečení, servírování ale také jako designový doplněk domácnosti.

Belis Queen Line litinová bábovka 27 cm
1 509 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Forma na bábovku Queen line 27 cm je formou navrženou dle originálního tvaru, který se v českých domácnostech používá již po celá desetiletí. Bábovka Queen line je unikátem na trhu nejen díky své kvalitě, designu, ale také díky tomu, že je vyrobena z poctivé litiny.

Belis Smaltovaný pečicí plech 36,5 × 29,5 × 5 cm
279 Kč

Smaltovaný pečicí plech od výrobce s dlouholetou tradicí. Plech s rozměry 36,5 × 29,5 × 5 cm značky Belis je nepřilnavý, a tak je ideálním plechem při zdravém pečení. Smalt má navíc dlouhou životnost a nehrozí uvolňování nebezpečných látek.

Belis Smaltovaný pečicí plech 34 × 26 × 5 cm
269 Kč

Smaltovaný pečicí plech od výrobce s dlouholetou tradicí. Plech s rozměry 34 × 26 × 5 cm značky Belis je nepřilnavý, a tak je ideálním plechem při zdravém pečení. Smalt má navíc dlouhou životnost a nehrozí uvolňování nebezpečných látek.

Belis BSE Smaltovaný oválný pekáč Sfinx 32x24 cm
1 349 Kč

Akce

Tradiční, oválný pekáč, vyrobený technologií SFINX! Uvnitř je aplikován vysoce odolný, modrý smalt. Síla stěny 2 mm zaručuje tvarovou stálost a rovnoměrný rozvod tepla při pečení.

Belis 4 dílná sada nádobí STABIL EXTRA SFINX
2 809 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nová řada Sfinx značky Belis je určena pro ty, kdo upřednostňují tradici a dlouholetou životnost nádobí. Nádobí BSE má navíc uvnitř nádob aplikován speciální modrý smalt, který má výborné kyselinovzdorné vlastnosti a zůstává po celá léta prakticky netknutý běžným používáním.

Belis Green Line sada smaltovaného nádobí 10ks
2 379 Kč

Smaltované nádobí Green line je novinkou v sortimentu firmy BELIS. Green line vyniká zejména jednoduchým elegantním vzhledem, kdy vně hrnce je aplikovanán moderní, světle zelený smalt.

Belis Sfinx Smaltovaná pánev s poklicí BSE 26 cm
779 Kč

Pánev s odnímatelným dřevěným držadlem a skleněnou poklicí o průměru 26 cm je vhodná i k zapékání v troubě. Tradiční smaltovaná pánev značky Belis je poctivý český výrobek s dlouholetou tradicí.

Belis Sfinx Dvoupekáč smalt 35 cm černý s pihou
669 Kč

Smaltový pekáč Belis dvojitý má vnitřní délku 30 cm je vhodný pro každodenní pečení masa, zeleniny, ale i domácích buchet apod. Tento druh pekáčů česká firma Belis vyrábí již více než 10 let.

Belis Sfinx Smaltovaná pánev BSE, průměr 24 cm
599 Kč

Pánev s odnímatelným dřevěným držadlem o průměru 24 cm je vhodná i k zapékání v troubě. Tradiční smaltovaná pánev značky Belis je poctivý český výrobek s dlouholetou tradicí.

Belis Smaltovaný pečicí plech 29 × 23 × 5 cm
229 Kč

Smaltovaný pečicí plech od výrobce s dlouholetou tradicí. Plech s rozměry 29 × 23 × 5 cm značky Belis je nepřilnavý, a tak je ideálním plechem při zdravém pečení. Smalt má navíc dlouhou životnost a nehrozí uvolňování nebezpečných látek.

Belis Smaltovaný rendlík Daisy 24 cm, objem 4,5 l
669 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Smaltovaný rendlík Daisy od značky Belis zaujme kvalitním nerezovým kováním a tradičním květinovým vzorem. Vnitřní část tvoří nejodolnější typ smaltu – modro-černý granit.

Belis Queen Line M 32 litinová zapékací mísa
1 149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zapékací mísa litinová Queen line je určena zejména pro pečení nejrůznějších pokrmů v troubě. Její tvar je navržen tak, aby bylo rovnoměrně rozváděno teplo po celém výrobku, což zaručuje perfektní propečení připravovaných jídel.

Belis Sfinx Dvoupekáč smalt 30 cm černý s piho
579 Kč

Smaltový pekáč Belis dvojitý má vnitřní délku 30 cm je vhodný pro každodenní pečení masa, zeleniny, ale i domácích buchet apod. Tento druh pekáčů česká firma Belis vyrábí již více než 10 let.

Belis Smaltovaný pečicí plech 42 × 29 × 4,5 cm
339 Kč

Smaltovaný pečicí plech od výrobce s dlouholetou tradicí. Plech s rozměry 42 × 29 × 4,5 cm značky Belis je nepřilnavý, a tak je ideálním plechem při zdravém pečení. Smalt má navíc dlouhou životnost a nehrozí uvolňování nebezpečných látek.

Belis Smaltovaná zapékací mísa BSE 28 cm
1 029 Kč

Tato zapékací mísa má díky silnému plechu vynikající tepelné vlastnosti. Smaltovaná zapékací mísa BSE od značky Belis je prakticky nezničitelná a při dobrém zacházení vám vydrží desítky let.

Belis Smaltovaná pánev BSE 28 cm
949 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Smaltovaná pánev od značky Belis vhodná pro přípravu objemnějších pokrmů. Po odejmutí držadla je pánev vhodná pro použití k zapékání v troubě. Díky tomu je také snadná na uskladnění, což u velkých pánví mnohdy bývá problém.

Belis Smaltovaný hrnec Daisy 24 cm, objem 6,1 l
699 Kč 689 Kč

Hrnec Daisy od značky Belis zaujme kvalitním nerezovým kováním a tradičním květinovým vzorem. Vnitřní část tvoří nejodolnější typ smaltu – modro-černý granit.

Belis Sfinx Smaltovaný lívanečník BSE, 24 cm
649 Kč

Akce

Pánev ideální na přípravu lívanců či volských ok s odnímatelným dřevěným držadlem o průměru 24 cm je vhodná i k zapékání v troubě. Tradiční smaltovaná pánev značky Belis je poctivý český výrobek s dlouholetou tradicí.

Belis Smaltovaný rendlík Daisy 20 cm, objem 2,8 l
569 Kč 559 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rendlík Daisy od značky Belis zaujme kvalitním nerezovým kováním a tradičním květinovým vzorem. Vnitřní část tvoří nejodolnější typ smaltu – modro-černý granit.

Belis Smaltovaný hrnec Green line 24 cm, objem 6,1 l
569 Kč 559 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Smaltovaný hrnec o objemu 6,1 l. Hrnec Belis Green Line je zajímavý svým zeleným smaltovaným povrchem a vnitřní částí z kvalitního krémového smaltu. Úchyt poklice je plastový, což oceníte při manipulaci s horkým hrncem.

Belis Smaltovaný hrnec Daisy 20 cm, objem 3,6 l
599 Kč 589 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Smaltovaný hrnec Daisy od značky Belis zaujme kvalitním nerezovým kováním a tradičním květinovým vzorem. Vnitřní část tvoří nejodolnější typ smaltu – modro-černý granit.

Belis Smaltovaný hrnec Daisy 16 cm, objem 2,1 l
539 Kč

Hrnec Daisy od značky Belis zaujme kvalitním nerezovým kováním a tradičním květinovým vzorem. Vnitřní část tvoří nejodolnější typ smaltu – modro-černý granit.

Belis SFINX Smaltovaný hrnec BSE, 20 cm
729 Kč 719 Kč

Uvnitř hrnce o průměru 20 cm je nanesen typický, tmavě modrý smalt a vně výrobku je, pro toto nádobí, charakteristická plasticita. Poctivý český výrobek s dlouholetou tradicí.

Belis Smaltovaný rendlík Green line 24 cm, objem 4,5 l
519 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Smaltovaný rendlík o objemu 4,5 l. Rendlík Belis Green Line je zajímavý svým zeleným smaltovaným povrchem a vnitřní částí z kvalitního krémového smaltu. Úchyt poklice je plastový, což oceníte při manipulaci s horkým rendlíkem.

Belis Poklice GASTRO průměr 40 cm
479 Kč

Kvalita a funkčnost Gastro nádobí je ověřena mnoha generacemi spokojených uživatelů. Velkoobjemová ocelová, oboustranně smaltovaná poklice typu GASTRO o průměru 40 cm.

Belis SFINX Smaltovaný rendlík BSE, 18 cm
599 Kč

Rendlík s klasickou poklicí o objemu 1,5 litru z řady jedinečného smaltovaného nádobí, které začala vyrábět již firma SFINX, a které se po generace používá ve většině českých domácností.

Belis BUBBLE 5 dílná sada nádobí
2 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kombinace silnostěnných nádob a modro-šedého granitu zaručuje nejvyšší možnou odolnost nádobí. Hrnce a rendlíky Bubble jsou prakticky nezničitelné při běžným užíváním.

Belis Sada smaltovaného nádobí Eco-ceramic 5 dílů
2 889 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada smaltovaných hrnců ve vínové barvě, s nerezovým kováním. V setu Belis Eco-ceramic najdete 2 hrnce s průměrem 18 a 24 cm, také 2 rendlíky o 16 a 20 cm a skleněné poklice. Stylovou sadu doplňuje pánev s průměrem 24 cm.

Belis Smaltovaná pánev Elegance 24 cm
539 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánev s průměrem 24 cm, ve vínové barvě. Belis Elegance vás okouzlí výraznou barvou a navíc praktickým smaltovaným/keramickým vnitřním povrchem Symbio, který dělá z každého smažení zdravější záležitost.

Belis Kastrol GASTRO 40 l průměr 48 cm - zánovní-37%
1 599 Kč 999 Kč

Zánovní

Velkoobjemové kastrol o průměru 48 cm je oboustranně smaltovaný v černé barvě s bílými tečkami. Gastro nádobí stále nachází využití nejen v profesionálních Gastro provozech, ale i v běžných kuchyních.

Belis DAISY 4 dílná sada nádobí - rozbaleno-24%
1 999 Kč 1 509 Kč

Rozbaleno

Oživí každou domácnost svěžími barvami a nápaditým dekorem. Modro-šedý granit uvnitř tohoto nádobí je tou nejodolnější smaltou. Sada Daisy se brzy stala populární a stabilní součástí sortimentu firmu Belis.

Belis Queen Line H+P 10 - litinový hrnec 10cm
519 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hrnec litinový Queen line je výborný pro přípravu a servírování téměř všech pokrmů. Lze je použít na všech typech vařičů a v troubě. Originální tvar je navržen tak, aby rovnoměrně rozváděl teplo po celou dobu vaření a zároveň naakumulované teplo co nejdéle udržoval i po odstavení od zdroje tepla.

Belis Hrnec Gastro 30 l průměr 40 cm
1 449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalita a funkčnost nádobí je ověřena mnoha generacemi spokojených uživatelů. Hrnec o objemu 30 litrů patří mezi velkoobjemové ocelové, oboustranně smaltované nádobí typu GASTRO.

Belis Queen Line PEK+PO 30 litinový pekáč
1 859 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pekáč litinový Queen line je určený zejména pro pečení nejrůznějších pokrmů v troubě. Jeho tvar je navržen tak, aby bylo rovnoměrně rozváděno teplo po celém výrobku, což zaručuje perfektní propečení připravovaných jídel.

Belis Smaltovaný hrnec Green line 20 cm, objem 3,6 l
499 Kč 489 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Smaltovaný hrnec o objemu 3,6 l. Hrnec Belis Green Line je zajímavý svým zeleným smaltovaným povrchem a vnitřní částí z kvalitního krémového smaltu. Úchyt poklice je plastový, což oceníte při manipulaci s horkým hrncem.

Belis Smaltovaný rendlík Green line 16 cm, objem 1,4 l
449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Smaltovaný rendlík o objemu 1,4 l. Rendlík Belis Green Line je zajímavý svým zeleným smaltovaným povrchem a vnitřní částí z kvalitního krémového smaltu. Úchyt poklice je plastový, což oceníte při manipulaci s horkým rendlíkem.

Belis Smaltovaný rendlík Daisy 16 cm, objem 1,4 l
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Smaltovaný rendlík Daisy od značky Belis zaujme kvalitním nerezovým kováním a tradičním květinovým vzorem. Vnitřní část tvoří nejodolnější typ smaltu – modro-černý granit.

Belis Smaltovaný hrnec Green line 18 cm, objem 2,8 l
465 Kč 459 Kč

Smaltovaný hrnec o objemu 2,8 l. Hrnec Belis Green Line je zajímavý svým zeleným smaltovaným povrchem a vnitřní částí z kvalitního krémového smaltu. Úchyt poklice je plastový, což oceníte při manipulaci s horkým hrncem.

Belis Queen Line H+P 24 - litinový hrnec 24cm
1 259 Kč

Hrnec litinový Queen line je výborný pro přípravu a servírování téměř všech pokrmů. Lze je použít na všech typech vařičů a v troubě. Originální tvar je navržen tak, aby rovnoměrně rozváděl teplo po celou dobu vaření a zároveň naakumulované teplo co nejdéle udržoval i po odstavení od zdroje tepla.

Podnik SFINX byl založen koncem 19. století ze tří firem založených v Českých Budějovicích. Navázal na tradici kvalitního smaltování a úspěšně se rozvíjel. V sedmdesátých letech minulého století měl 2700 zaměstnanců a vyvážel své zboží do 80 zemí světa. Součastnost společnosti BELIS je neodmyslitelně spjata jak s výrobou kvalitního smaltovaného nádobí, tak s výrobou součástek pro automobilový průmysl. České výrobky značky BELIS jsou určené pro absolutně zdravotně nezávadné vaření. Tyto výrobky se stanou ozdobou každé domácnosti, díky jedinečnému designu.

Podnik SFINX byl založen koncem 19. století ze tří firem založených v Českých Budějovicích. Navázal na tradici kvalitního smaltování a úspěšně se rozvíjel. V sedmdesátých letech minulého století měl 2700 zaměstnanců a vyvážel své zboží do 80 zemí světa. Součastnost společnosti BELIS je neodmyslitelně spjata jak s výrobou kvalitního smaltovaného nádobí, tak s výrobou součástek pro automobilový průmysl. České výrobky značky BELIS jsou určené pro absolutně zdravotně nezávadné vaření. Tyto výrobky se stanou ozdobou každé domácnosti, díky jedinečnému designu.