-22%
Bell Sidetrack II Youth Hi-Viz/Red 50-57 cm
2x

Bell Sidetrack Youth 50–57 cm

1 199 Kč
929 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Dětská přilba na cyklistiku15 ventilačními otvory poskytuje dokonalý systém odvětrávání a zvýšenou ochranu zátylku. Obsahuje In-Mold skořepinu, která perfektně ochraňuje a přitom si zachovává nízkou hmotnost. Bell Sidetrack Youth disponuje upínacím systémem Ergo Fit, díky kterému padne každému dítěti.

Od prodejce MALL
-37%
Bell Traverse Mat Black 54-61 cm
1x

Bell Traverse

1 299 Kč
809 Kč

Přilba na cyklistiku18 ventilačními otvory poskytuje dokonalý systém odvětrávání. Obsahuje In-Mold skořepinu, která perfektně ochraňuje a přitom si zachovává nízkou hmotnost. Bell Traverse disponuje upínacím systémem Ergo Fit, díky kterému padne každému.

Od prodejce MALL
-20%
Bell Spark Mat Black 54 - 61
5x

Bell Spark Mat

1 499 Kč
1 189 Kč
Akce

MTB helma je vhodná pro cyklisty s obvodem hlavy od 54 cm do 61 cm. BELL Spark Mat má integrovaný štítek a prodlouženou ochranu zátylku, takže si s ní trailovou jízdu můžete vychutnat bez obav o svou bezpečnost. Ventilační otvory zajišťují dostatečnou prodyšnost.

Od prodejce MALL
-37%
Bell Crest Mat Retina/Black (54 - 61 cm)
2x

Bell Crest Mat Retina/Black (54 - 61 cm)

999 Kč
629 Kč

Dámská přilba na cyklistiku17 ventilačními otvory poskytuje dokonalý systém odvětrávání. Obsahuje In-Mold skořepinu, která perfektně ochraňuje a přitom si zachovává nízkou hmotnost. Bell Crest Mat Retina/Black (54 – 61 cm) disponuje upínacím systémem Ergo Fit, díky kterému padne každé z vás.

Od prodejce MALL
-23%
Bell Spark JR Mat Black 50 - 57
5x

Bell Spark JR Mat

1 299 Kč
989 Kč

Dětská helma je vhodná pro mladé cyklisty s obvodem hlavy od 50 cm do 57 cm. BELL Spark JR Mat má integrovaný štítek a prodlouženou ochranu zátylku, takže můžete své děti nechat řádit na kolech bez obav. Ventilační otvory zajišťují dostatečnou prodyšnost.

Od prodejce MALL
Bell Traverse XL Mat Black 56-63 cm
1x

Bell Traverse XL Mat Black 56-63 cm

1 299 Kč

Přilba na cyklistiku18 ventilačními otvory poskytuje dokonalý systém odvětrávání. Obsahuje In-Mold skořepinu, která perfektně ochraňuje a přitom si zachovává nízkou hmotnost. Bell Traverse XL Mat Black 56–63 cm disponuje upínacím systémem Ergo Fit, díky kterému padne každému.

Od prodejce MALL
-20%
Bell Nomad Mat Black/Gray 2020
6x

Bell Nomad

1 299 Kč
1 039 Kč

Přilba na cyklistiku15 ventilačními otvory poskytuje dokonalý systém odvětrávání a zvýšenou ochranu zátylku. Obsahuje In-Mold skořepinu, která perfektně ochraňuje a přitom si zachovává nízkou hmotnost. Bell Nomad disponuje upínacím systémem Ergo Fit, díky kterému padne každému.

Od prodejce MALL
-39%
Bell Sidetrack II Youth Blue/Green
1x

Bell Sidetrack II Youth

1 199 Kč
729 Kč

Dětská přilba na cyklistiku s 15 ventilačními otvory poskytuje dokonalý systém odvětrávání a zvýšenou ochranu zátylku. Obsahuje In-Mold skořepinu, která perfektně ochraňuje a přitom si zachovává nízkou hmotnost. Bell Sidetrack II Youth disponuje upínacím systémem Ergo Fit, díky kterému padne každému dítěti.

Od prodejce MALL
-37%
Bell Crest Mat Black/Dark Titanium 54-61 cm
6x

Bell Crest

999 Kč
629 Kč

Dámská přilba na cyklistiku17 ventilačními otvory poskytuje dokonalý systém odvětrávání. Obsahuje In-Mold skořepinu, která perfektně ochraňuje a přitom si zachovává nízkou hmotnost. Bell Crest disponuje upínacím systémem Ergo Fit, díky kterému padne každé z vás.

Od prodejce MALL
Značka Bell ovlivňuje život řady sportovců a sportovkyň již více než padesát let. Na počátku byl malý obchůdek s náhradními díly pro auta na předměstí Los Angeles, který nesl tento název. Pod pevnou rukou Roy Richtera se značka stala jednou z vůdčích v odvětví ochranných přileb nejen pro závodní automobily, motorkáře, ale i pro cyklisty. Hlavní snahou bylo a je vyrábět kvalitní výrobky, které by maximálním způsobem odpovídaly požadavkům a potřebám sportovců. Značka Bell je tomuto krédu věrná stále - plně se soustřeďuje na vývoj, technické inovace a kvalitu, aby Vás mohla v každé sezóně překvapit něčím novým, vylepšeným…….