10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
BenBat Nákrčník s opěrkou hlavy 0-12 m - Princess BenBat Nákrčník s opěrkou hlavy 0-12 m - Princess
BenBat Nákrčník s opěrkou hlavy 0-12 m - Princess

Praktický nákrčník s opěrkou hlavy ve veselém designu poskytuje ochranu hlavičky a páteře miminka při cestování v autosedačce nebo kočárku. Nákrčník lze prát v pračce na 30°C.

můžete mít DNES

Od MALL
BenBat Nákrčník s opěrkou hlavy 1-4roky - Myš BenBat Nákrčník s opěrkou hlavy 0-12 m - Princess
BenBat Nákrčník s opěrkou hlavy 1-4roky - Myš

Pohodlný společník do auta, vhodný pro děti ve věku 1–4 let o hmotnosti 9 až 18 kg. Doporučeno pro děti v autosedačce čelem po směru jízdy.

můžete mít DNES

Od MALL
BenBat Chrániče pásů Frog BenBat Nákrčník s opěrkou hlavy 0-12 m - Princess
BenBat Chrániče pásů Frog

Měkké, polstrované chrániče bezpečnostních pásů zajistí, že děti na cestách nikdy nebude nepříjemně tlačit bezpečnostní pás. Chránič má veselý, zvířecí motiv a je vyroben z příjemného plyše. Obsahuje úchyt na dudlík.

můžete mít DNES

Od MALL
BenBat Sluneční clona do auta s přísavkou 2ks BenBat Nákrčník s opěrkou hlavy 1-4 roky, Sova
BenBat Sluneční clona do auta s přísavkou 2ks

Sluneční clona Dazzle Car byla speciálně navržena tak, aby vytvořila zajímavé a podnětné prostředí pro děti na cestách. Malí cestující si budou v autě připadat jako v kosmické lodi. Přirozené denní světlo vytváří na cloně znázorňující vesmír fascinující textury, které vizuálně stimulují smysly dítěte.

můžete mít DNES

Od MALL
BenBat Hrazdička oboustranná do auta 0m+ BenBat Nákrčník s opěrkou hlavy 1-4 roky, Sova
BenBat Hrazdička oboustranná do auta 0m+

Hrazdička s plyšovými hračkami určená pro děti jedoucí proti směru jízdy. Benbat Hrazdička oboustranná do auta 0m+ nabízí nastavitelný oblouk a hračky podle růstu, vývoje a preferencí dítěte. Hrazdička je oboustranná – barevná a černobílá.

můžete mít DNES

Od MALL
BenBat Nákrčník s opěrkou hlavy 1-4 roky, Sova BenBat Nákrčník s opěrkou hlavy 1-4 roky, Sova
BenBat Nákrčník s opěrkou hlavy 1-4 roky, Sova

Nákrčník s opěrkou hlavy 1–4 roky je praktická pomůcka pro cestování dětí v autosedačce nebo kočárku. Nákrčník poskytuje ochranu citlivé hlavičky a páteře dítěte. jedna strana na léto, druhá strana na zimu

můžete mít DNES

Od MALL
BenBat Zrcadlo do auta, Lev BenBat Polštářek cestovní s kapucí, žralok 4r+
BenBat Zrcadlo do auta, Lev

Zrcadlo do auta zabaví a uklidní dítě během jízdy a rodič se tak může věnovat řízení. Vypouklé zrcadlo umožňuje rodiči vidět dítě ze širokého úhlu. Mrkající očka upoutají pozornost dítěte.

můžete mít DNES

Od MALL
BenBat Polštářek cestovní s kapucí, žralok 4r+ BenBat Polštářek cestovní s kapucí, žralok 4r+
BenBat Polštářek cestovní s kapucí, žralok 4r+

Ikonický cestovní polštářek na krk z kolekce Travel Friends s kapucí. Benbat Polštářek cestovní s kapucí, žralok 4r+ nabízí moderní, zábavný design z měkkých materiálů. Magnetický uzávěr pomáhá předcházet předklonění hlavy. Praktická kapuce s veselou postavičkou.

můžete mít DNES

Od MALL
BenBat Sluneční clona do auta BenBat Polštářek cestovní s kapucí, žralok 4r+
BenBat Sluneční clona do auta

Sluneční clona chrání Vaše dítě před přímým slunečním zářením. Upevnění clony na okno je velmi jednoduché pomocí pružných konektorů za horní hranu skla.

můžete mít DNES

Od MALL
BenBat Hrací hrazda BenBat Zrcadlo dětské do auta Night&Day 0m+
BenBat Hrací hrazda

Hrazda BenBat dokáže děti zabavit na dlouhé minuty. Je vybavena celou řadou vývojových hraček. Děti na ní najdou sluníčko se zrcátkem a stuhami, létající balon nebo šustícího ptáčka. Každá hračka je odnímatelná a oboustranná. Jedna strana je černobílá, určená pro nejmenší děti, které zaujmou velké kontrastní rozdíly, a druhá strana je barevná a zaujme tak i větší děti. Hrazda má nastavitelné univerzální úchytky pro uchycení na většinu kočárků, lehátek, atd. Hrazda je nastavitelná do několika poloh.

můžete mít DNES

Od MALL
BenBat Hrazdička univerzální koala 0-12m BenBat Zrcadlo dětské do auta Night&Day 0m+
BenBat Hrazdička univerzální koala 0-12m

Hrazdička s více aktivitami zaměstná dítě a umožní mu se učit kdekoli a kdykoli. Benbat Hrazdička univerzální koala 0–12m je oboustranná a vybavená celou řadou vývojových hraček v jedinečném vzhledu. Všechny hračky jsou odnímatelné a oboustranné. Nastavitelné svorky pro univerzální připevnění ke kočárkům, autosedačkám či postýlkám.

můžete mít DNES

Od MALL
BenBat Zrcadlo dětské do auta Night&Day 0m+ BenBat Zrcadlo dětské do auta Night&Day 0m+
BenBat Zrcadlo dětské do auta Night&Day 0m+

Zrcátko s veselým designem vaše dítě během jízdy uklidní a zabaví. Benbat Zrcadlo dětské do auta Night&Day 0m+ je vybaveno podmanivými LED světly kolem rámu, která blikají a svítí do rytmu hudby, uklidňujícím režimem s 5 ukolébavkami a zábavným režimem s 5 klasickými dětskými písničkami. Více možností snadného a rychlého upevnění. Baterie nejsou součástí balení.

můžete mít DNES

Od MALL
BenBat Clona sluneční do auta extra velká, jednorožec 0m+ BenBat Clona sluneční do auta extra velká, jednorožec 0m+
BenBat Clona sluneční do auta extra velká, jednorožec 0m+

Sluneční clona do auta byla speciálně navržená tak, aby vytvořila barevné prostředí a zaujala vaše dítě na cestách. Benbat Clona sluneční do auta extra velká, jednorožec 0m+ nabízí extra širokou velikost pro zakrytí většiny okna v autě a filtruje světlo bez omezení výhledu. Snadno se připevní na rám okna auta.

můžete mít DNES

Od MALL
BenBat Nákrčník s opěrkou hlavy, žralok 1-4r BenBat Clona sluneční do auta extra velká, jednorožec 0m+
BenBat Nákrčník s opěrkou hlavy, žralok 1-4r

Nákrčník s opěrkou hlavy 2 v 1 udrží krk i hlavičku vašeho dítěte na místě. Benbat Nákrčník s opěrkou hlavy, žralok 1–4r je vybaven speciálním magnetickým uzávěrem, který chrání dítě a zabrání předklonění hlavy směrem dopředu. Lze prát v pračce. Vhodný od 1 – 4 let.

můžete mít DNES

Od MALL
BenBat Projektor přenosný s pouzdrem na dudlík Hooty 0m+ BenBat Clona sluneční do auta extra velká, jednorožec 0m+
BenBat Projektor přenosný s pouzdrem na dudlík Hooty 0m+

Přenosný projektor se sovičkou s více možnostmi instalace – do auta, na postýlku nebo jako volně stojící. Benbat Projektor přenosný s pouzdrem na dudlík Hooty 0m+ je vybaven LED projektorem s hvězdičkami, přehrává jemné melodie a něžné zvuky přírody. Rychlá a snadná instalace.

můžete mít DNES

Od MALL
BenBat Hrazdička univerzální jednorožec 0-12m BenBat Nákrčník s opěrkou hlavy 1-4 roky - Lev
BenBat Hrazdička univerzální jednorožec 0-12m

Hrazdička s více aktivitami zaměstná dítě a umožní mu se učit kdekoli a kdykoli. Benbat Hrazdička univerzální jednorožec 0–12m je oboustranná a vybavená celou řadou vývojových hraček v jedinečném vzhledu. Všechny hračky jsou odnímatelné a oboustranné. Nastavitelné svorky pro univerzální připevnění ke kočárkům, autosedačkám či postýlkám.

můžete mít DNES

Od MALL
BenBat Nákrčník s opěrkou hlavy 0-12 m, Lev BenBat Nákrčník s opěrkou hlavy 1-4 roky - Lev
BenBat Nákrčník s opěrkou hlavy 0-12 m, Lev

Nákrčník s opěrkou hlavy 0–12 m je praktická pomůcka pro cestování miminek v autosedačce nebo kočárku. Úzká zadní část udržuje hlavu a krk miminka v přirozené poloze (nebrání opření), přední širší část nákrčníku zabraňuje při spánku padání hlavičky do stran.

můžete mít DNES

Od MALL
BenBat Nákrčník s opěrkou hlavy 1-4 roky - Lev BenBat Nákrčník s opěrkou hlavy 1-4 roky - Lev
BenBat Nákrčník s opěrkou hlavy 1-4 roky - Lev

Pohodlný společník do auta pro děti ve věku 1–4 let či 9 až 18kg. Doporučeno pro děti v autosedačce čelem po směru jízdy.

můžete mít DNES

Od MALL
BenBat Nákrčník s opěrkou hlavy 1-4 roky - Medvěd BenBat Nákrčník s opěrkou hlavy 1-4 roky - Medvěd
BenBat Nákrčník s opěrkou hlavy 1-4 roky - Medvěd

Nákrčník s opěrkou hlavy Medvěd je pohodlný společník do auta pro děti ve věku od 1–4 roků či 9 až 18kg. Doporučeno pro děti v autosedačce čelem po směru jízdy.

můžete mít DNES

Od MALL
BenBat Polštářek cestovní Mooni 4r+ BenBat Nákrčník s opěrkou hlavy 1-4 roky - Medvěd
BenBat Polštářek cestovní Mooni 4r+

Polštářek z měkkých a příjemných materiálů zajistí dokonalé pohodlí při cestování. Benbat Polštářek cestovní Mooni 4r+ lze snadno a bezpečně připevnit k bezpečnostnímu pásu pomocí suchého zipu. Tvar měsíce pomáhá předcházet hrbení hlavy.

můžete mít DNES

Od MALL
BenBat Zrcátko do auta Oly BenBat Nákrčník s opěrkou hlavy 1-4 roky - Medvěd
BenBat Zrcátko do auta Oly

Zrcátko BenBat je skvělým parťákem na cestování autem nejen pro děti, ale také pro rodiče. Dospělí v něm pohodlně mohou sledovat co dítě v autosedačce umístěné na zadním sedadle provádí. Největším spouštěčem zlobení je na cestách často nuda. I o tu se dokáže postarat toto zrcátko.Nejmenší děti zabaví hravými melodiemi, které se dají přepínat pomocí dálkového ovladače, hudbu doplňují světelné efekty. Až se dítě unaví, lze melodii přepnout na tzv. bílý šum, který pomůže miminku v klidu usnout. Zpětné zrcátko BenBat splňuje bezpečnostní testy, rodiče se tak nemusí bát, že by při nárazu mohlo dítěti ublížit. V případě, že auto zastaví na déle než 10 minut zrcátko samo vypne veškeré efekty.

můžete mít DNES

Od MALL
BenBat batoh GoVinci zelený BenBat Clona sluneční do auta s přísavkou, jednorožec 0m+
BenBat batoh GoVinci zelený

Veselý dětský batoh pro malé malíře a malířky. Výborný pro cestování s dětmi. Slouží zároveň jako stolek na kreslení a mobilní výstavka dětských kreseb. Takový batůžek nadchne každé malé dítě.

můžete mít 1.3. - 4.3.

BenBat Chrániče pásů do auta, leopard 1-4r BenBat Clona sluneční do auta s přísavkou, jednorožec 0m+
BenBat Chrániče pásů do auta, leopard 1-4r

Měkké polstrované chrániče ramenních pásů, které jsou navrženy tak, aby pomáhaly chránit vaše dítě před podrážděním, které mohou způsobit bezpečnostní pásy.

můžete mít 5.3. - 7.3.

BenBat Clona sluneční do auta s přísavkou, jednorožec 0m+ BenBat Clona sluneční do auta s přísavkou, jednorožec 0m+
BenBat Clona sluneční do auta s přísavkou, jednorožec 0m+

Sluneční clona do auta byla speciálně navržená tak, aby vytvořila barevné prostředí a zaujala vaše dítě na cestách. Benbat Clona sluneční do auta s přísavkou, jednorožec 0m+ chrání děti před slunečním zářením v létě i v zimě a filtruje světlo bez omezení výhledu. Snadno se připevní na okno auta pomocí silikonových přísavek.

můžete mít DNES

Od MALL