10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Bentech 99B Špionážní odposlech přes zeď Bentech HST190 Dvířka pro psy a kočky s tunelem hnědá – S
Bentech 99B Špionážní odposlech přes zeď

Odposlech přes zeď umožňující sledování rozhovorů, nebo jejich nahrávání na záznamové zařízení. Přenáší zvuky přes zdi a jiné překážky.

můžete mít 6.3.

Bentech Vibrační protištěkací obojek V420 Bentech HST190 Dvířka pro psy a kočky s tunelem hnědá – S
Bentech Vibrační protištěkací obojek V420

Vibrační protištěkací obojek Bentech V420 je ideálním model pro malé a střední psy. Obojek je aktivován pomocí mikrofonu a citlivost spouštění můžete nastavit od 1 do 5. Obojek má funkce zvuk a vibrace. Vybrat si můžete z 2 režimů – režim pro citlivé psy a režim pro tvrdohlavé psy.

můžete mít 6.3.

Bentech HST190 Dvířka pro psy a kočky s tunelem hnědá – S Bentech HST190 Dvířka pro psy a kočky s tunelem hnědá – S
Bentech HST190 Dvířka pro psy a kočky s tunelem hnědá – S

Uzavíratelná dvířka pro psy a kočky značky Bentech si zamilujete. Váš mazlíček bude spokojený a vy také. Díky integrovanému tunelu můžete dvířka nainstalovat i do širšího povrchu. V přední části mají dvířka umístěný magnet, který zamezí uniku tepla. Barieru je možné můžete nastavit do čtyř poloh.

můžete mít 6.3.

Bentech Svítící LED obojek DC1200 modré M Bentech Bodyguard 3 růžový osobní alarm pro ochranu před útočníkem
Bentech Svítící LED obojek DC1200 modré M

Svítící obojek Bentech DC1200 bude skvělý doplněk pro Vašeho mazlíčka na procházky ve tmě. Obojek je kvalitně zpracovaný a viditelný až na 320 metrů. Je voděodolný a lehce se ovládá, takže to zvládne každý. Produkt lze dobíjet skrze USB kabel, který je součástí balení

můžete mít 6.3.

Bentech Elektronický výcvikový obojek D776 Bentech Bodyguard 3 růžový osobní alarm pro ochranu před útočníkem
Bentech Elektronický výcvikový obojek D776

Výcvikový obojek D776 značky Bentech je vhodný zejména pro malé a střední psy. Bentech D776 disponuje funkcemi zvuk, vibrace a impulz. Přijímač má gumové elektrody, které jsou šetrnější ke kůži psa. Dosah tohoto obojku je až 800 metrů.

můžete mít 6.3.

Bentech Bodyguard 3 růžový osobní alarm pro ochranu před útočníkem Bentech Bodyguard 3 růžový osobní alarm pro ochranu před útočníkem
Bentech Bodyguard 3 růžový osobní alarm pro ochranu před útočníkem

Osobní alarm Bentech Bodyguard 3 v růžové barvě k sebeobraně proti útočníkům nebo zloději. Dobíjecí s výdrží až 2 roky v pohotovostním režimu. SOS tlačítko. Opakované použití. Hlasitá siréna o síle 130 db. Zabudovaná svítilna.

můžete mít 6.3.

Bentech Fotopast TC06 Bentech Elektronický výcvikový obojek T368
Bentech Fotopast TC06

Fotopast BENTECH TC06 je spolehlivé zařízení s nízkou energetickou spotřebou a kvalitními 4K záběry.

můžete mít 6.3.

Bentech TC08 4G LTE fotopast Bentech Elektronický výcvikový obojek T368
Bentech TC08 4G LTE fotopast

Fotopast Bentech TC08 využívá 4G síť pro rychlý přenos fotek a videí do emailu nebo MMS. Můžete uložit až 4 kontakty. Lze propojit s aplikací podporující Android/iOS. Dosah detekce až 20 metrů. Noční neviditelný přísvit. Rychlá odezva do 0,4 s po zaznamenání pohybu.

můžete mít 6.3.

Bentech Elektronický výcvikový obojek T368 Bentech Elektronický výcvikový obojek T368
Bentech Elektronický výcvikový obojek T368

Obojek BENTECH T368 zajistí kvalitní výcvik pro všechny typy psů. Na obojku lze využít impuls nebo vibrace, a přizpůsobit jeho funkčnost citlivosti psa. Zároveň lze nastavit pro oba parametry intenzitu v rozsahu až 100, přičemž nastavení je pro každý parametr zvlášť.

můžete mít 6.3.

Bentech O2 GSM Alarm bezdrátový Bentech Pet Fountain 2l nerezová fontána
Bentech O2 GSM Alarm bezdrátový

Bezdrátový GSM alarm O2 od firmy Bentech je vybaven LCD podsvíceným displejem, klávesnicí a komunikuje v českém jazyce. Zařízení podporuje až 4 drátové zóny a 99 bezdrátových zón. Lze používat až 8 dálkových ovladačů. Alarm je vhodný pro zabezpečení veškerých budov.

můžete mít 6.3.

Bentech Pet Fountain 2l nerezová fontána Bentech Pet Fountain 2l nerezová fontána
Bentech Pet Fountain 2l nerezová fontána

Pokud hledáte efektivní a hygienický způsob, jak udržet vaše domácí mazlíčky v dostatečné hydrataci, Bentech Pet Fountain 2L je pro vás tou správnou volbou. Tato nerezová fontána s kapacitou 2 litry zajistí, že vaši psi a kočky budou mít stále dostatek čerstvé vody k dispozici.

můžete mít 6.3.

Bentech CM01 hydroponický květináč Bentech Pet Fountain 2l nerezová fontána
Bentech CM01 hydroponický květináč

Chytrý a hydroponický květináč Bentech je správná volba pro pěstování bylinek v domácnosti. Ke květináči je připojena LED lampa s otočnou hlavicí, na které si můžete nastavit 3 režimy světla.

můžete mít 6.3.

Bentech Protištěkací obojek T90 Bentech Kamerový systém NVR6125-4CH
Bentech Protištěkací obojek T90

Protištěkací obojek BENTECH T90 slouží pro kontrolu nežádoucího štěkaní, které může být rušivé. Obojek disponuje třemi druhy korekce. Zvuk, vibrace, el. impulz. Můžete si vybrat ze 7 úrovní intenzity. BENTECH T90 se aktivuje pomocí zabudovaného mikrofonu. Zařízení je dobíjecí a plně vodotěsné.

můžete mít 6.3.

Bentech Kamerový systém NVR6125-4CH Bentech Kamerový systém NVR6125-4CH
Bentech Kamerový systém NVR6125-4CH

Kamerový systém Bentech NVR6125–4CH je díky kvalitní konstrukci vhodný pro vnitřní i venkovní prostředí. Tento set se skládá ze 4 kamer.

můžete mít 6.3.

Bentech Fotopast WF1039 WiFi Bentech Kamerový systém NVR6125-4CH
Bentech Fotopast WF1039 WiFi

Fotopast Bentech WF1039 WIFI je spolehlivé zařízení, které zaznamenává videa i fotografie ve vysoké kvalitě. Díky rychlé spoušti 0,3s vám nic neunikne. Fotopast jako jedna z mála využívá WIFI.

můžete mít 6.3.

Bentech Elektronický neviditelný ohradník T880 Bentech Elektronický neviditelný ohradník T880
Bentech Elektronický neviditelný ohradník T880

Bentech T880 je elektronický ohradník, který spolehlivě zabrání psům při útěku ze zahrady. Obojek vysílá elektronický impuls, který se stupňuje dle vzdálenosti od hranice. Před impulsem se spustí i zvukový signál, který pomáhá k výcviku psa. Obojek je vodotěsný a vhodný do venkovních podmínek.

můžete mít 6.3.

Bentech HS190 Dvířka pro psy a kočky hnědá - S Bentech Elektronický neviditelný ohradník T880
Bentech HS190 Dvířka pro psy a kočky hnědá - S

Chcete aby váš mazlíček měl volnost? Díky dvířkám pro psy a kočky je to možné. Dvířka jsou průchozí z obou stran. Pomocí zasouvací bariéry, která je součástí balení zamezíte nechtěnému otevření. Vhodná instalace dvířek je například do dřeva, cihlové stěny apod…

můžete mít 6.3.

Bentech SP1390 Bentech Elektronický neviditelný ohradník T880
Bentech SP1390

Fotopast Bentech SP1390 pořizuje nejen videozáznamy ve FULL HD kvalitě, ale i fotografie o velikosti 24Mpx a to v zorném poli 60° a snímá až do 20 m.

můžete mít 6.3.

Bentech BabyCam B100 dětská chůvička Bentech A100S autonomní siréna se solárním panelem
Bentech BabyCam B100 dětská chůvička

Dětská chůvička Bentech Babycam B100 s velkým displejem a delší výdrží baterie v monitoru. Chůvička s přenosem obrazu a oboustrannou komunikací. Dosah 300 metrů při přímé viditelnosti zajišťuje volnost pohybu a klid každému rodiči. Disponuje řadou funkcí jako funkce VOX, až 8 ukolébavek a další.

můžete mít 6.3.

Bentech CSB56 protištěkací ultrazvuková budka Bentech A100S autonomní siréna se solárním panelem
Bentech CSB56 protištěkací ultrazvuková budka

Unikátní ultrazvuková budka Bentech CSB56 je dobíjecí a můžete vybrat ze 3 frekvencí ultrazvuku. Ultrazvuk o frekvenci 25 KHz, ultrazvuk o frekvenci 30 KHz nebo kombinovaný ultrazvuk o síle 15 až 30 KHz. Dosah budky je 5, 10 nebo 15 metrů. Lze použít doma i na zahradě.

můžete mít 6.3.

Bentech A100S autonomní siréna se solárním panelem Bentech A100S autonomní siréna se solárním panelem
Bentech A100S autonomní siréna se solárním panelem

Siréna se solárním panelem Bentech A100S pracuje zcela samostatně. Je primárně určená pro venkovní prostory díky ochraně IP67, ale můžete ji použít i ve vnitřních prostorách.

můžete mít 6.3.

Bentech Bodyguard 3 černý osobní alarm pro ochranu před útočníkem Bentech Bodyguard 3 černý osobní alarm pro ochranu před útočníkem
Bentech Bodyguard 3 černý osobní alarm pro ochranu před útočníkem

Osobní alarm Bentech Bodyguard 3 v černé barvě k sebeobraně proti útočníkům nebo zloději. Dobíjecí s výdrží až 2 roky v pohotovostním režimu. SOS tlačítko. Opakované použití. Hlasitá siréna o síle 130 db. Zabudovaná svítilna.

můžete mít 6.3.

Bentech Bezdrátový GSM alarm G06 Bentech Bodyguard 3 černý osobní alarm pro ochranu před útočníkem
Bentech Bezdrátový GSM alarm G06

Bezdrátový GSM systém pro zabezpečení vašeho domu, garáže, či chalupy před nájezdy zlodějů. Alarm disponuje 99 zónami a digitálním LCD podsvíceným displejem s hodinami. Alarm má namluvený český jazyk a jeho ovládání je velice jednoduché.

můžete mít 6.3.

Bentech Elektronický neviditelný ohradník KD660 Bentech Bodyguard 3 černý osobní alarm pro ochranu před útočníkem
Bentech Elektronický neviditelný ohradník KD660

Elektronický ohradník – neviditelný plot pro udržení psa na Vašem pozemku pomocí elektronického obojku. Model KD-660 je vodotěsný a dobíjecí. Součástá balení je mimo ovládací stanici a přijímače také 300m cívka a praporky.

můžete mít 6.3.

Česká značka s dlouholetými zkušenostmi s prodejem a distribucí elektronických obojků pro psy, fotopastí, GPS lokátorů, GSM alarmů a další.