-16%
Berg Buzzy BSX
2x

Berg Buzzy BSX

3 339 Kč
2 799 Kč

Další nabídky od 3 698 Kč

Splněný sen všech malých dětí! BERG Buzzy BSX žluto-černá šlapací kárka. Stabilní a pevná ocelová konstrukce, nastavitelná řídítka a sedadlo, odolná kola z měkčeného gumového plastu. Snadno ovladatelná.

Od prodejce MALL
Berg Reppy Racer šedo-oranžový
9x

Berg Reppy Racer šedo-oranžový

6 029 Kč
5 249 Kč

Další nabídka za 6 350 Kč

Do tohoto auta se zamiluje každý malý řidič! Nádherná kárka BERG Reppy- Racer v šedo-oranžovém provedení je vhodná pro dívky i chlapce. Kárka je bezpečná a stabilní. Nastavitelná výška řídítek a sedadla. Užij si každou jízdu a vyhraj všechny závody! 4 tichá odolná plastová kola s pneumatikami EVA. Jízda je možná dopředu i dozadu. Volant a pedály mohou být ovládány nezávisle na sobě. Super pružné a lehké šlapání díky kuličkovým ložiskům.

Od prodejce MALL
Berg Buzzy John Deere
1x

Berg Buzzy John Deere

5 309 Kč
4 749 Kč

BERG Buzzy Jonh Deere je splněným snem všech malých řidičů. Žluto-zelené provedení je vhodné pro dívky i chlapce již od 2 let. Jedinečný design John Deere. Robustní volant s otočným knoflíkem, velká kapota a široké pneumatiky. Motokára je bezpečná a stabilní. Volant a pedály mohou být ovládány nezávisle na sobě. 4 tichá kola s pneumatikami EVA. Nastavitelná výška řídítek a sedadla. Super pružné a lehké šlapání díky kuličkovým ložiskům.

Od prodejce MALL
Berg GO Odstrkovadlo se šlapkami modrá
30x

Berg GO Odstrkovadlo se šlapkami

2 659 Kč
2 359 Kč

Další nabídky od 2 780 Kč

BERG GO Odstrkovadlo se šlapkami v nádherném provedení je ta nejlepší první kárka pro Vaše dítě. Skvělé propojení odrážedla a kárky v jednom pro děti od 10 měsíců. Odstrkovadlo roste s dětmi. Jakmile si dítě osvojí jízdu na odstrkovadle a naučí se stabilitě, může se začít pomalu učit šlapat pomocí sklopných pedálů.

Od prodejce MALL
Berg Buddy Cross
1x

Berg Buddy Cross

8 949 Kč
8 099 Kč

BERG Buddy Cross je úžasná dětská šlapací kára, která je vybavena systémem Brake Forward Revers pro snadné šlapání. Má výškově nastavitelný volant, nastavitelnou sedačku se 3 polohami pro dobrou ergonomii dětí a výkyvnou nápravu. Barevné provedení je vhodné pro dívky i chlapce.

Od prodejce MALL
-14%
Berg Biky Mini odrážedlo zelená

Berg Biky Mini odrážedlo

2 949 Kč
2 519 Kč

Další nabídky od 2 933 Kč

S BERG Biky Mini odrážedlem si užijte jízdu nejen na zpevněných plochách. Odstrkovalo má extra lehký rám, díky kterému je snadno ovladatelné a pokud již děti nechtějí jet, mohou jej rodiče snadno nést. Dvojitá přední vidlice je i přes svůj robustní vzhled lehká a upoutá každého díky svému sportovnímu vzhledu.

Od prodejce MALL
Berg Buddy Lua

Berg Buddy Lua

8 669 Kč
7 899 Kč

Další nabídka za 9 053 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

BERG Buddy Lua je úžasná šlapací kára, se kterou mohou vaše děti prozkoumávat okolí opravdu dlouhé hodiny. Staňte se s BERG Buddy Lua nejrychlejším jezdcem ve vaší ulici! Motokára má nastavitelné sedadlo, a tak roste současně s vaším dítětem.

Od prodejce MALL
Berg GO Retro růžová
2x

Berg GO Retro

2 779 Kč
2 429 Kč

Další nabídka za 2 780 Kč

Jízda na BERG GO Retro 2v1 je díky ergonomickému designu vždy bezpečná. Sedadlo je vymyšleno tak, že se menší i větší děti, mohou vždy pohodlně usadit, aniž by se jim nohy dotýkaly volantu. Tvar sedadla zabraňuje sklouznutí dítěte z odrážedla.

Od prodejce MALL
-14%
Berg Biky City odrážedlo zelená
1x

Berg Biky City odrážedlo

3 229 Kč
2 759 Kč

BERG Biky City odrážedlo je stvořené pro zvědavé děti, které rádi objevují svět. Díky dvojitému mimořádně stabilnímu rámu s nízkou hmotnostní je odrážedlo snadno ovladatelné. Dvojitá přední vidlice je i přes svůj robustní vzhled lehká a upoutá každého díky svému sportovnímu vzhledu.

Od prodejce MALL
Berg Helma S
2x

Berg Helma S

709 Kč
619 Kč

Další nabídka za 609 Kč

BERG helma o velikosti S (48–52 cm) zaručí vysokou bezpečnost vašich dětí na odrážedlech, šlapadlech a motokárách. Má stylovou černou barvu, takže se hodí ke každé bundě, a několik otvorů pro větrání.

Od prodejce MALL
-14%
Berg Biky Retro odrážedlo zelená

Berg Biky Retro odrážedlo

4 069 Kč
3 479 Kč

BERG Biky – Retro odrážedlo je stvořené pro dobrodružství. Praktická odnímatelná retro sedlová brašna uveze drobné poklady, které děti potřebují mít u sebe, ať už jedou kamkoliv. Dvojitá přední vidlice z hliníku je přes svůj robustní vzhled lehká a upoutá díky svému sportovnímu vzhledu.

Od prodejce MALL
Berg Tyč pro tlačení výrobků BERG GO
3x

Berg Tyč pro tlačení výrobků BERG GO

779 Kč
693 Kč

Další nabídka za 740 Kč

Tyč pro tlačení výrobků BERG GO. Určeno pro rodiče. Pomocí výškově nastavitelné vodící tyče budete mít své dítě pod kontrolou. Váha: 0,6 kg.

Od prodejce MALL