BergHOFF Skleněná zapékací mísa 2,2 l Moon
649 Kč 489 Kč

Zapékací mísa s obsahem 2,2 l. Skleněná mísa Moon BergHOFF bez poklice najde využití při pečení a zapékání do teploty až 290 °C. Oceníte její tvar i držáky, které usnadňují manipulaci s mísou. V balení navíc najdete silikonové chňapky pro bezpečné uchopení.

BergHOFF Kulatá kameninová mísa na pečení s pokličkou Geminis
1 221 Kč 889 Kč

Zapékací mísa s obsahem 3 l. Keramická mísa Moon BergHOFF s poklicí najde využití při pečení a zapékání do teploty až 250 °C. Mísa v neokoukané červené barvě, vnitřní stranu tvoří krémová barva. Držadla oceníte pro pohodlnou manipulaci.

BergHOFF 5 dílný Hunting set
494 Kč 439 Kč

Sada elegantní nerezové placatky a 4 kalíšků v koženém pouzdře se hodí ke každé příležitosti. Minimalistický design sady od značky BergHOFF je vhodným dárkem pro každého džentlmena. Kožené cestovní pouzdro disponuje zapínáním na zip.

BergHOFF Litinový hrnec s pokličkou 4,5 l
2 999 Kč 1 689 Kč

Hrnec z vysoce kvalitní litinynepřilnavým smaltovaným povrchem. Oceníte zejména dno, které díky výstupkům ve tvaru kapek brání přichycení a vysušení masa. Výhodou hrnce BergHOFF je také možnost využití na všech typech sporáků, včetně indukce.

BergHOFF Sada nožů Lagos 15 dílů Studio Line Lagos
2 290 Kč 1 289 Kč

Sada 15 nožů a nůžek v jediném balení. Nože Lagos BergHOFF jsou řezány ručně a to zaručuje jejich ostrost. V sadě najdete nože na steaky, nůž na loupání, na maso, univerzální nůž a další.

BergHOFF Nůž univerzální 15 cm
279 Kč

Univerzální nůž značky BergHOFF vyroben z velice kvalitní oceli a je ručně broušený. Je kovaný z jednoho dílu nerezové kvalitní uhlíkové oceli. Přidaná kovová výztuž zabezpečuje rovnováhu a zvýšenou bezpečnost. Rukojeť je odolná a hladká, ergonomicky tvarovaná, vyrobena z POM materiálu a materiálů obecně používaných jako náhrada za kovy pro jejich tvrdost, stabilitu a odolnost vůči korozi.

BergHOFF Nože 7-dílná sada Eclipse
799 Kč 699 Kč

Akce

Sada nožů značky BergHoff v dřevěném stojanu z borovicového dřeva, ergonomické rukojeti. Materiál čepele: vysoce kvalitní nerez oceli (X20Cr13). Moderní futuristický vzhled, který ovšem nekomplikuje snadné používání.

BergHOFF Nože Lagos 7-dílná sada
999 Kč 889 Kč

Akce

Sada nožů Lagos značky BERGHOFF v dřevěném stojanu je vyrobena z nerezové oceli (X30Cr14). Ergonomické rukojeti jsou pohodlné. Součástí balení je i stojan.

BergHOFF Nůž kuchařský 20 cm
349 Kč 339 Kč

Kuchyňský nůž značky BergHOFF vyroben z velice kvalitní oceli a je ručně broušený. Je kovaný z jednoho dílu nerezové kvalitní uhlíkové oceli. Přidaná kovová výztuž zabezpečuje rovnováhu a zvýšenou bezpečnost. Rukojeť je odolná a hladká, ergonomicky tvarovaná, vyrobena z POM materiálu a materiálů obecně používaných jako náhrada za kovy pro jejich tvrdost, stabilitu a odolnost vůči korozi.

BergHOFF Nůž na loupání 7 cm
279 Kč

Nůž na loupání značky BERGHOFF vyroben z velice vysoké kvalitní oceli a je ručně broušený. Přidaná kovová výztuž zabezpečuje rovnováhu a zvýšenou bezpečnost. Rukojeť je odolná a hladká, ergonomicky tvarovaná, a je vyrobena z POM materiálu a materiálů obecně používaných jako náhrada za kovy pro jejich stabilitu, tvrdost a odolnost vůči korozi.

BergHOFF 4 dílný set nožů Cook&Co
690 Kč 449 Kč

Kvalitní nože BergHOFF jsou ručně řezány, aby byla zajištěna co největší ostrost. Nože Cook&Co jsou vyrobeny z masivní nerezové oceli a plastové rukojeti pro snadnou a bezpečnou manipulaci. Jsou uloženy v krásném boxu, takže je vhodné je dát i jako dárek.

BergHOFF Skleněná zapékací mísa 0,7 l Moon
337 Kč 299 Kč

Zapékací miska s obsahem 0,7 l. Skleněná mísa Moon BergHOFF bez poklice najde využití při pečení a zapékání do teploty až 290 °C. Oceníte její tvar i držáky, které usnadňují manipulaci s mísou. V balení navíc najdete silikonové chňapky pro bezpečné uchopení.

BergHOFF Skleněná zapékací mísa Moon 1,5 l
597 Kč 399 Kč

Zapékací mísa s obsahem 1,5 l. Skleněná mísa Moon BergHOFF s poklicí najde využití při pečení a zapékání do teploty až 290 °C. Oceníte její tvar i držáky, které usnadňují manipulaci s mísou. V balení navíc najdete silikonové chňapky pro bezpečné uchopení.

BergHOFF Skleněná zapékací mísa Moon 3 l
961 Kč 549 Kč

Zapékací mísa s obsahem 3 l. Skleněná mísa Moon BergHOFF s poklicí najde využití při pečení a zapékání do teploty až 290 °C. Oceníte její tvar i držáky, které usnadňují manipulaci s mísou. V balení navíc najdete silikonové chňapky pro bezpečné uchopení.

BergHOFF Hrnec s poklicí 6,3 l 24 cm Collect&Cook
2 680 Kč 1 319 Kč

Hrnec z vysoce kvalitní nerezové oceli. Oceníte zejména jeho speciální okraj, který umožní odlévání bez zbytečného nepořádku kolem. Výhodou hrnce BergHOFF Collect&Cook je také snadné čištění a energeticky úsporné vaření díky vícevrstvému termodnu. Hrnec lze mýt v myčce.