BergHOFF Nože 7-dílná sada Eclipse-55%
799 Kč 359 Kč

Akce

Sada nožů značky BergHoff v dřevěném stojanu z borovicového dřeva, ergonomické rukojeti. Materiál čepele: vysoce kvalitní nerez oceli (X20Cr13). Moderní futuristický vzhled, který ovšem nekomplikuje snadné používání.

BergHOFF Nože Lagos 7-dílná sada-55%
999 Kč 449 Kč

Akce

Sada nožů Lagos značky BERGHOFF v dřevěném stojanu je vyrobena z nerezové oceli (X30Cr14). Ergonomické rukojeti jsou pohodlné. Součástí balení je i stojan.

BergHOFF Nůž univerzální 15 cm-60%
279 Kč 109 Kč

Akce

Univerzální nůž značky BergHOFF vyroben z velice kvalitní oceli a je ručně broušený. Je kovaný z jednoho dílu nerezové kvalitní uhlíkové oceli. Přidaná kovová výztuž zabezpečuje rovnováhu a zvýšenou bezpečnost. Rukojeť je odolná a hladká, ergonomicky tvarovaná, vyrobena z POM materiálu a materiálů obecně používaných jako náhrada za kovy pro jejich tvrdost, stabilitu a odolnost vůči korozi.

BergHOFF Nůž kuchařský 20 cm-54%
349 Kč 159 Kč

Akce

Kuchyňský nůž značky BergHOFF vyroben z velice kvalitní oceli a je ručně broušený. Je kovaný z jednoho dílu nerezové kvalitní uhlíkové oceli. Přidaná kovová výztuž zabezpečuje rovnováhu a zvýšenou bezpečnost. Rukojeť je odolná a hladká, ergonomicky tvarovaná, vyrobena z POM materiálu a materiálů obecně používaných jako náhrada za kovy pro jejich tvrdost, stabilitu a odolnost vůči korozi.

BergHOFF Nůž na loupání 7 cm-56%
249 Kč 109 Kč

Akce

Nůž na loupání značky BERGHOFF vyroben z velice vysoké kvalitní oceli a je ručně broušený. Přidaná kovová výztuž zabezpečuje rovnováhu a zvýšenou bezpečnost. Rukojeť je odolná a hladká, ergonomicky tvarovaná, a je vyrobena z POM materiálu a materiálů obecně používaných jako náhrada za kovy pro jejich stabilitu, tvrdost a odolnost vůči korozi.