BergHOFF Litinový hrnec s pokličkou 4,5 l
2 999 Kč

1 999 Kč
+ doprava zdarma

Hrnec z vysoce kvalitní litinynepřilnavým smaltovaným povrchem. Oceníte zejména dno, které díky výstupkům ve tvaru kapek brání přichycení a vysušení masa. Výhodou hrnce BergHOFF je také možnost využití na všech typech sporáků, včetně indukce.


BergHOFF Hrnec s poklicí 10 l 26 cm Collect&Cook
2 944 Kč

1 499 Kč
+ doprava zdarma

Hrnec z vysoce kvalitní nerezové oceli s poklicí. Oceníte zejména jeho speciální okraj, který umožní odlévání bez zbytečného nepořádku kolem. Výhodou hrnce BergHOFF Collect&Cook je také snadné čištění a energeticky úsporné vaření díky vícevrstvému termodnu. Hrnec lze mýt v myčce.


BergHOFF Sada nožů Lagos 15 dílů Studio Line Lagos
2 290 Kč

1 499 Kč
+ doprava zdarma

Sada 15 nožů a nůžek v jediném balení. Nože Lagos BergHOFF jsou řezány ručně a to zaručuje jejich ostrost. V sadě najdete nože na steaky, nůž na loupání, na maso, univerzální nůž a další.


BergHOFF 4 dílný set nožů Cook&Co
690 Kč

399 Kč

Kvalitní nože BergHOFF jsou ručně řezány, aby byla zajištěna co největší ostrost. Nože Cook&Co jsou vyrobeny z masivní nerezové oceli a plastové rukojeti pro snadnou a bezpečnou manipulaci. Jsou uloženy v krásném boxu, takže je vhodné je dát i jako dárek.


BergHOFF Hrnec s poklicí 6,3 l 24 cm Collect&Cook
2 680 Kč

1 399 Kč
+ doprava zdarma

Hrnec z vysoce kvalitní nerezové oceli. Oceníte zejména jeho speciální okraj, který umožní odlévání bez zbytečného nepořádku kolem. Výhodou hrnce BergHOFF Collect&Cook je také snadné čištění a energeticky úsporné vaření díky vícevrstvému termodnu. Hrnec lze mýt v myčce.


BergHOFF Rendlík s poklicí 16 cm Collect&Cook
1 500 Kč

799 Kč

Rendlík z vysoce kvalitní nerezové oceli, s poklicí o průměru 16 cm. Oceníte zejména jeho speciální okraj, který umožní odlévání bez zbytečného nepořádku kolem. Výhodou rendlíku BergHOFF Collect&Cook je také snadné čištění a energeticky úsporné vaření díky vícevrstvému termodnu. Rendlík lze mýt také v myčce.


BergHOFF Hrnec s poklicí 3,7 l 20 cm Collect&Cook
1 900 Kč

999 Kč

Hrnec z vysoce kvalitní nerezové oceli, s poklicí. Oceníte zejména jeho speciální okraj, který umožní odlévání bez zbytečného nepořádku kolem. Výhodou hrnce BergHOFF Collect&Cook je také snadné čištění a energeticky úsporné vaření díky vícevrstvému termodnu. Hrnec lze mýt v myčce.


BergHOFF Skleněná zapékací mísa 2,2 l Moon
649 Kč

499 Kč

Zapékací mísa s obsahem 2,2 l. Skleněná mísa Moon BergHOFF bez poklice najde využití při pečení a zapékání do teploty až 290 °C. Oceníte její tvar i držáky, které usnadňují manipulaci s mísou. V balení navíc najdete silikonové chňapky pro bezpečné uchopení.


BergHOFF 7 dílná kuchyňská sada Cook&Co
1 858 Kč

999 Kč

Sada 7 ks kuchyňského náčiní s nástěnným stojanem. Set BergHOFF je vyroben z prvotřídní nerezové oceli s měkkou rukojetí. Nechybí naběračka na polévku, vidlička na maso, šťouchadlo na brambory a další.


BergHOFF Kulatá kameninová mísa na pečení s pokličkou Geminis
1 221 Kč

849 Kč

Zapékací mísa s obsahem 3 l. Keramická mísa Moon BergHOFF s poklicí najde využití při pečení a zapékání do teploty až 250 °C. Mísa v neokoukané červené barvě, vnitřní stranu tvoří krémová barva. Držadla oceníte pro pohodlnou manipulaci.


BergHOFF Skleněná zapékací mísa 0,7 l Moon
337 Kč

279 Kč

Zapékací miska s obsahem 0,7 l. Skleněná mísa Moon BergHOFF bez poklice najde využití při pečení a zapékání do teploty až 290 °C. Oceníte její tvar i držáky, které usnadňují manipulaci s mísou. V balení navíc najdete silikonové chňapky pro bezpečné uchopení.


BergHOFF Skleněná zapékací mísa Moon 1,5 l
597 Kč

449 Kč

Zapékací mísa s obsahem 1,5 l. Skleněná mísa Moon BergHOFF s poklicí najde využití při pečení a zapékání do teploty až 290 °C. Oceníte její tvar i držáky, které usnadňují manipulaci s mísou. V balení navíc najdete silikonové chňapky pro bezpečné uchopení.


BergHOFF Skleněná zapékací mísa Moon 3 l
961 Kč

599 Kč

Zapékací mísa s obsahem 3 l. Skleněná mísa Moon BergHOFF s poklicí najde využití při pečení a zapékání do teploty až 290 °C. Oceníte její tvar i držáky, které usnadňují manipulaci s mísou. V balení navíc najdete silikonové chňapky pro bezpečné uchopení.


BergHOFF 4 dílná sada příborů Essence
490 Kč

379 Kč

Sada příborů Essence je výsledkem spolupráce značky BergHOFF s oceněným designérem Ralphem Kaemerem. Příbory jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/10. Jejich vyvážená hmotnost mezi rukojetí a hlavou nabízí atraktivní symetrii a kulinářský prožitek.


BergHOFF 5 dílný Hunting set
494 Kč

399 Kč

Sada elegantní nerezové placatky a 4 kalíšků v koženém pouzdře se hodí ke každé příležitosti. Minimalistický design sady od značky BergHOFF je vhodným dárkem pro každého džentlmena. Kožené cestovní pouzdro disponuje zapínáním na zip.


BergHOFF 7 dílný Bar set v dřevěném bloku-50%
1 610 Kč

799 Kč

Akce

Sada otvíráků, které budete mít vždy po ruce. Bar set BergHOFF se 7 díly je vyroben z kvalitní nerez oceli. Povrch tvoří pozinkovaná úprava, která chrání pomůcky proti poškrábání. Vše skvěle zapadá do designového dřevěného bloku.


BergHOFF Pánev 24 cm Collect&Cook antracitová-39%
825 Kč

499 Kč

Akce

Kvalitní nepřilnavá pánev s odnímatelnou rukojetí a s průměrem 24 cm. Vícevrstvé dno pánve BergHOFF minimalizuje spotřebu oleje a antiadhézní povlak s litým hliníkem uspoří nejen energii, ale i živiny v připravovaném jídle. Pánev je vhodná na všechny typy tepelných zdrojů, včetně indukce.


BergHOFF Pánev 24 cm Collect&Cook nerezová-52%
1 470 Kč

699 Kč

Akce

Kvalitní nerezová pánev s dutou rukojetí a s průměrem 24 cm. Třívrstvé dno pánve BergHOFF zajišťuje rovnoměrné rozehřátí po celém povrchu. Pánev se hodí na všechny typy tepelných zdrojů včetně indukce. Obávávat se nemusíte ani mytí v myčce.


BergHOFF Rendlík s poklicí 16 cm Collect&Cook - rozbaleno-50%
1 500 Kč

743 Kč

Rozbaleno

Rendlík z vysoce kvalitní nerezové oceli, s poklicí o průměru 16 cm. Oceníte zejména jeho speciální okraj, který umožní odlévání bez zbytečného nepořádku kolem. Výhodou rendlíku BergHOFF Collect&Cook je také snadné čištění a energeticky úsporné vaření díky vícevrstvému termodnu. Rendlík lze mýt také v myčce.