10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Beurer LB 44 Beurer Masážní pistole MG 99
Beurer LB 44

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Beurer LB 44 je tichý, takže jej můžete bez problému využít i v ložnici a navíc je úsporný. Další výhodou zvlhčovače Beurer je viditelný indikátor vodní hladiny v nádrži a automatický vypínač pokud je nádrž prázdná.

můžete mít DNES

Od MALL
Beurer LB88WH Beurer Masážní pistole MG 99
Beurer LB88WH

Zvlhčovač vzduchu BEURER LB88WH, který používá duální technologii pro rozprašování vody ultrazvukem a odpařování vody. Určen pro místnosti do 48 m2. Pracuje bezhlučně, má plynulou regulaci intenzity a automaticky se vypne, jestliže v zásobníku dojde voda.

můžete mít DNES

Od MALL
Beurer Masážní pistole MG 99 Beurer Masážní pistole MG 99
Beurer Masážní pistole MG 99

Masážní pistole BEURER MG 99 se stane praktickým pomocníkem ve vaší domácnosti i na cestách. Přístroj disponuje 4 masážními nástavci. Intenzitu masáže lze nastavit prostřednictvím 5 stupňů. Přístroj je vybaven lithium-iontovou baterií s dobou provozu až 5 h. Napájení probíhá přes síťový kabel.

můžete mít DNES

Od MALL
Beurer IH26kids Beurer Přístroj pro lymfatickou masáž FM150
Beurer IH26kids

Inhalátor a odsávačka hlenů v jednom od značky Beurer. Vhodný pro léčbu horních a dolních dýchacích cest při nachlazení, astmatu a respiračních onemocnění.

můžete mít DNES

Od MALL
Beurer MG 185 Beurer Přístroj pro lymfatickou masáž FM150
Beurer MG 185

Masážní pistole s 5 nástavci. Pro cílenou masáž svalů. 3 masážní programy. 9 úrovní intenzity. LED indikátor. Intenzita 1 200–3 000 impulzů za minutu. Li-ion akumulátor. Výdrž 5,5 h. Rozměry bez nástavců 15,5 × 6,5 × 26,0 cm.

můžete mít 24.5.

Beurer Přístroj pro lymfatickou masáž FM150 Beurer Přístroj pro lymfatickou masáž FM150
Beurer Přístroj pro lymfatickou masáž FM150

Přístroj pro lymfatickou masáž FM150 je přístroj pro tlakovou masáž nohou, která zlepšuje krevní oběh a zmírňuje pocit těžkých a unavených nohou.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Beurer Elektrostimulátor EM 49 Beurer Vyhřívaná dečka HK123 60x30cm šedá
Beurer Elektrostimulátor EM 49

Elektrostimulátor Beurer EM 49 je svalový a nervový elektrostimulátor, který masíruje a uvolňuje bolest. Disponuje 4 elektrodami, 2 oddělenými systémy s intenzitou pulzů 50 – 450 mikrosekund na jeden impulz. Široký výběr ze 64 předvolených programů.

můžete mít DNES

Od MALL
Beurer EM29 Beurer Vyhřívaná dečka HK123 60x30cm šedá
Beurer EM29

Masážní přístroj Beurer EM29 určený na pomoc při bolesti v kolenou či loktech. Disponuje 2 neopotřebitelnými elektrodami, které není třeba nahrazovat ani používat s kontaktním gelem. Velikost snadno nastavíte pomocí manžety tak, aby látka a elektrody ke koleni perfektně přilnuly. Ovládací panel umožňuje spuštění naprogramovaných aplikací a nastavení intenzity.

můžete mít DNES

Od MALL
Beurer Osobní váha BF400blc Beurer Tlakoměr na paži BM27 velký LCD display
Beurer Osobní váha BF400blc

Osobní diagnostická váha řady Signature Line od značky Beurer. Váha, tuk, voda, podíl svalové hmoty, hmotnost kostí, BMI, BMR/AMR. Vlastní LCD typ číslic o velikosti 35 mm. Extra velký podsvícený display. Plocha 31×31 cm. Tlouštka skla 8 mm. Nosnost 200 kg. Automatické rozpoznání deseti uživatelů. Rozlišení 100 g.

můžete mít DNES

Od MALL
Beurer Tlakoměr na paži BM27 velký LCD display Beurer Tlakoměr na paži BM27 velký LCD display
Beurer Tlakoměr na paži BM27 velký LCD display

Tlakoměr na paži, průměr ze všech měření, 4 × 30 pamětí

můžete mít 31.5. - 4.6.

Beurer FM90 Beurer Tlakoměr na paži BM27 velký LCD display
Beurer FM90

Masážní přístroj FM 90 značky Beurer dopřeje vašim nohám zasloužený odpočinek. Vyberte si ze tří masážních programů ten, který zrovna potřebujete nejvíce. Vaše nohy se budou mít jako v bavlnce s volitelnou tepelnou funkcí pro uvolnění napětí.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Beurer TS 19 Vyhřívaná podložka do postele Beurer Expres teploměr s pružným koncem FT 15
Beurer TS 19 Vyhřívaná podložka do postele

Vyhřívací podkrývka s rozměry 130 × 75 cm od značky Beurer. Podkrývka je vyrobená z kvalitního fleecového materiálu a lze ji prát v pračce na 30°. Můžete si vybrat ze 3 nastavitelných stupňů teploty.

můžete mít DNES

Od MALL
Beurer GS 58 Beurer Expres teploměr s pružným koncem FT 15
Beurer GS 58

Osobní váha Beurer, která zobrazuje hodnoty digitálně a na zajímavém kulatém ciferníku. Součástí váhy je i funkce ALARM, která vám po 24 hodinách připomene měření ve stejnou dobu. Váha má působivě podsvícený LCD displej a funkci automatického vypínání. Maximální nosnost 180 kg.

můžete mít DNES

Od MALL
Beurer Expres teploměr s pružným koncem FT 15 Beurer Expres teploměr s pružným koncem FT 15
Beurer Expres teploměr s pružným koncem FT 15

Teploměr FT 15 od značky Beurer s voděodolným pružným koncem, měří teplotu do 10 sekund. Díky voděodolnosti se snadno desinfikuje, takže je ho možné použít k měření v podpaží, ústech či konečníku.

můžete mít DNES

Od MALL
Beurer BG 13 Váha, analyzér Beurer BY 11 - Dětský teploměr pes / 5 letá záruka
Beurer BG 13 Váha, analyzér

Osobní a diagnostická váha Beurer BG 13 měří kromě hmotnosti procento tělesného tuku, vodu v těle, svalovinu a BMI. Můžete si vybrat z 5 úrovní aktivit pro přesné výsledky pro každého uživatele, kterých si váha zapamatuje až 10. Nosnost činí 150 kg.

můžete mít DNES

Od MALL
Beurer BY 11 - Dětský teploměr pes / 5 letá záruka Beurer BY 11 - Dětský teploměr pes / 5 letá záruka
Beurer BY 11 - Dětský teploměr pes / 5 letá záruka
  • digitální teploměr s pružným koncem * rychlé měří do cca 10 sekund * voděodolný , bez rtuti a bez skla * lze dezinfikovat * 1 paměť , automatické vypínání * zvukový výstražný signál, pokud teplota překročí 37,8°C * +/- 0,1 °C * včetně baterie * atraktivní design pes

můžete mít 27.5. - 28.5.

Pecka cena
Beurer EM 37 Beurer BY 11 - Dětský teploměr pes / 5 letá záruka
Beurer EM 37

Svalový elektrostimulátor předních a bočních břišních svalů. Beurer EM 37 je vybaven 4 neopotřebitelnými elektrodami a přehledným LCD displejem pro snadnou orientaci. Zařízení nabízí 5 tréninkových programů, jejichž intenzitu je možné nastavit v rozmezí od 0 do 40. Součástí balení jsou také 3 1,5V baterie AAA.

můžete mít DNES

Od MALL
Beurer IL 11 infračervená lampa Beurer Masážní přístroj MG40 infračervená vibrační masáž
Beurer IL 11 infračervená lampa

Infračervená lampa Beurer BEU-IL11 pomáhá při léčbě krčních, nosních a ušních onemocnění, ale také při čištění problémové pleti díky infračervenému světlu. Osvětlené místo se zahřívá a dochází k silnějšímu prokrvení pokožky, čímž se urychlí léčebný proces. Obrazovka má 5 různých úhlů náklonu. Napáj

můžete mít 29.5. - 31.5.

Beurer FB 12 Beurer Masážní přístroj MG40 infračervená vibrační masáž
Beurer FB 12

Masážní vanička Beurer FB 12 slouží k uvolnění chodidel a lýtek a podpoře jejich prokrvení. Trpíte-li pocitem těžkých nohou, otékaji-li vám, bude pro vás použití vaničky více než příjemné. Vanička má 3 funkce: ohřev vody, vibrace a bublinková masáž.

můžete mít DNES

Od MALL
Beurer Osobní váha MS40 Beurer FB 65 Masáž na nohy
Beurer Osobní váha MS40

Mechanická osobní váha MS40od značky Beurer bez nutnosti použití baterií s přehledným analogovým ukazatelem. Nosnost: 136 kg. Materiál: plast. Protiskluzový povrch zajišťuje pohodlné a bezpečné použití.

můžete mít DNES

Od MALL
Beurer BM28 TLAKOMĚR Beurer FB 65 Masáž na nohy
Beurer BM28 TLAKOMĚR

BEURER BM28 TLAKOMĚR

můžete mít 29.5. - 30.5.

Beurer FB 65 Masáž na nohy Beurer FB 65 Masáž na nohy
Beurer FB 65 Masáž na nohy

Masáž na nohy a koupel Beurer FB 65 nabízí přednastavené masážní programy i manuální nastavení pro osobní a jednoduchou relaxaci v pohodlí domova. Na výběr ze 3 teplotních zón s volitelným ambientním osvětlením. Dvoustěnná konstrukce lépe udržuje teplo.

můžete mít DNES

Od MALL
**Beurer – zdraví a pohoda Vašeho života** Firma Beurer, letos slaví výročí 90 let od založení ve městě Ulm v Německu. Ve svých počátcích se zaměřovala pouze na na elektrické topné rohože a podložky. Od té doby neustále rozšiřuje své portfolio produktů. Od počátku se Beurer řídí zásadou: dlouhodobý úspěch může být zajištěn pouze prostřednictvím inovací a neochvějné snaze o vytvoření nových výrobků ve svém oboru. Na základě dlouhodobých investic do výzkumu a rozvoje v této oblasti v kombinaci s analýzou vývoje cílového trhu je Beurer se svým portfoliem **komplexním výrobcem zdravotních výrobků** a well-being. Dnešní sortiment zboží představuje více než **120 druhů produktů** včetně glukoměrů, tlakoměrů, teploměrů, elektrických deček, koupelnové a kuchyňské váhy, nožní masáže, inhalátory a hodinky s pulsměrem. Beurer úspěšně expanduje do Evropy. V roce 1992 postavil výrobní linku v Maďarsku. Od roku 2004 zde plnohodnotně působí jako dceřinná společnost.