Beyoncé Heat Rush - EDT 100 ml
20x

Beyoncé Heat Rush - EDT

339 Kč
313 Kč

Heat Rush od značky Beyonce je květinově-ovocná vůně pro ženy, která se otevírá svěžími ovocnými tóny. Srdce vůně je květinové a skládá se z ibišku, mangových květů a orchideje. Základ vůně je dřevitý, nalezneme v něm pižmo, ambru a týkové dřevo.

Partner: Vivantis
Beyoncé Pulse - EDP 100 ml
6x

Beyoncé Pulse - EDP

339 Kč
322 Kč

Vůně Pulse od značky Beyonce je květinově-sladší vůně pro ženy a dívky, které chtějí zažít něco výjimečného. Vůně se otevírá tóny bergamotu, curacaa a listů hrušně, poté přichází na řadu květinové srdce, ve kterém se ukrývá jasmín, orchidej a pivoňka.

Partner: Vivantis
Beyoncé Heat Kissed - EDP 100 ml
10x

Beyoncé Heat Kissed - EDP

370 Kč

Beyonce Heat Kissed je temperamentní vůně pro ženy z roku 2015. Jiskřivé složení parfému Heat Kissed se otevírá výbušným mixem exotického ovoce, jako je liči, mango a pitahaya. V srdci se snoubí opojné tóny růže, jasmínu a orchideje.

Partner: Vivantis
Beyoncé Heat - EDP 50 ml
5x

Beyoncé Heat - EDP

249 Kč
242 Kč

“Má vůně je jedinečným vyjádřením síly ženské smyslnosti,” řekla Beyoncé. „Vůně vás doslova rozechvěje a očaruje… naprosto vás uchvátí. Zároveň si však stále uchovává svou eleganci a ženskost. Vytvořila jsem tuto vůni pro všechny sebevědomé ženy.

Partner: Vivantis
Beyoncé Midnight Heat - EDP 100 ml
3x

Beyoncé Midnight Heat - EDP

327 Kč

Parfémová voda Midnight Heat od značky Beyonce je květinově-orientální vůně pro ženy a dívky, která byla veřejnosti poprvé představena v roce 2012. Vůně je tvořena mistrně kombinovanými složkami, které se spojují v orientální celek.

Partner: Vivantis
Beyoncé Heat Wild Orchid - parfémová voda W Objem: 30 ml

Beyoncé Heat Wild Orchid - parfémová voda W Objem: 50 ml

234 Kč

Parfémová voda Heat Wild Orchid je vůně, která se představuje jako lákavá, jako tráva pokrytá ranní rosou. Je to vůně, která vydává divokou ženskou energii přes její nenápadnou a něžnou tvář. Důraz se klade na smyslnou orchidej, která údajně disponuje afrodiziakální síly.

-23%
Beyoncé Heat Wild Orchid - deodorant s rozprašovačem 75 ml

Beyoncé Heat Wild Orchid - deodorant s rozprašovačem

99 Kč
76 Kč

Deodorant ve spreji dotváří parfémovou řadu Heat Wild Orchid od značky Beyoncé. Beyoncé představila svou první vůni Heat v roce 2010, následovala sbírka edice Heat Ultimate Elixir z roku 2010, Midnight Heat z roku 2012 a Heat Mrs.

Partner: Vivantis
Beyoncé Heat Wild Orchid - EDP 50 ml
10x

Beyoncé Heat Wild Orchid - EDP

279 Kč
269 Kč

Beyoncé představila svou první vůni Heat v roce 2010, následovala sbírka edice Heat Ultimate Elixir z roku 2010, Midnight Heat z roku 2012 a Heat Mrs. Parfémová voda Heat Wild Orchid je nejnovější vůní, která se představuje jako lákavá, ústa pokrývající vůně jako tráva pokrytá ranní rosou.

Partner: Vivantis
Beyoncé Heat - deodorant W Objem: 75 ml

Beyoncé Heat - deodorant W Objem: 75 ml

92 Kč

Beyonce Heat je první parfém této atraktivní a talentované umělkyně. Tato teplá, smyslná vůně je ukrytá v červeném flakonu s antickými prvky. Červená je nejoblíbenější vůně Beyonce a stejně jako tato barva je i vůně _Heat_ teplá, ohnivá, plná života.

-18%
Beyoncé Rise - deodorant s rozprašovačem 75 ml

Beyoncé Rise - deodorant s rozprašovačem

129 Kč
105 Kč

Beyoncé Rise je květinová vůně, která každé ženě přináší silnější postavení a napomáhá najít vnitřní sílu vytvářející ženskou krásu. Parfém je více intimní a přírodní než předchozí vůně, je inspirovaný díly zpěvaččina oblíbeného básníka Maya Angelou.

Partner: Vivantis

Světově uznávaná zpěvačka udává směr nejennom v hudbě, ale i ve světě parfémů. Parfémy této značky stejně jako Beyoncé v sobě mísí přitažlivost a chic eleganci. Tato renesanční žena dosáhla velkých úspěchů nejen v hudbě, ale i ve světě filmu a módy.