BIG Pískoviště mušle

BIG Pískoviště mušle

Hodnocení: 4,2
649 Kč 499 Kč

Jedno z nejoblíbenějších plastových pískovišť ve tvaru mušle od značky Big. Pískoviště se skládá ze dvou dílů. Lze jej nechat rozdělené a každou polovinu využít jinak nebo je možné druhou polovinu používat jako kryt pískoviště.

BIG Power Mini Auto s přívěsem pro koně
299 Kč

Plastové autíčko nejen pro všechny malé milovnice koní. Auto s přívěsem pro koně má otevírací zadní část vozíku. Autíčko má měkká široká plastová kolečka. V balení je autíčko, přívěs, figurka koně a dvě překážky.

BIG Power Worker Hasičské auto
799 Kč 619 Kč

Velké hasičské auto z řady Power Worker s funkční stříkačkou na vodu. Vodní čerpadlo o objemu 0,75 l se snadným plnicím systémem a plně vypouštěcí nádrží na vodu. Kola z měkkého plastu, nezanechávají stopy na podlaze.

BIG Power Maxi Truck 46 cm
999 Kč 799 Kč

Velká sklápěčka ve žlutém provedení z kvalitního plastu by neměla bychět žádnému staviteli. Korbu lze zajistit proti samovolnému vyklopení. Pneumatiky z materiálu, který nezanechává stopy na podlaze.

BIG Nočník s volantem

BIG Nočník s volantem

Hodnocení: 4,8
429 Kč 359 Kč

Naprosto originální nočník známé značky Big s volantem a s klaksonem. Big vyrábí oblíbená dětské odrážedkla. V klasickém červeném provedení. Díky vyšší opěrce zad je nočník pohodlný. Má stabilní základnu.

BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Figurky Rodina
269 Kč 239 Kč

Figurky z dětského seriálu Prasátko Peppa ke stavebnici z řady PlayBIG Bloxx. Čtyři plastové figurky z dětského seriálu Prasátko Peppa, vytvářející celou rodinku. Postavičky jsou kompatibilní s jinými známými kostičkami.

BIG Šlapací traktor Fendt s vyklápěcí plošinou
3 899 Kč 2 969 Kč

Pečlivě navržený historický traktor v originálním designu nosiče nástaveb Fendt. Velká ložná plocha vpředu je vybavena sklápěcími bočnicemi. Integrovaný přesný řetězový převod a dětské pedály zajistí skutečnou zábavu z jízdy. Řízení s ozubeným pastorkem umožňuje snadnou a plynulou změnu směru jízdy. Pomocí vestavěného excentru můžete snadno dopnout řetěz.

BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Sada s kufříkem
599 Kč 509 Kč

Stavebnice z řady PlayBig BLOXX v licenci Peppa Pig s motivem zdravotní péče. Je kompatibilní s jinými známými kostičkami. U dětí rozvíjí jemnou motoriku a představivost.

BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Kempingová sada
559 Kč 469 Kč

Stavebnice PlayBIG Bloxx s oblíbeným prasátkem Pepou. Tentokrát jede kempovat. Vyrazíš spolu s prasátkem také do přírody? Stavebnice je kompatibilní s jinými známými kostičkami.

BIG 56171 New Bobby Car RB3 tyrkysové
1 249 Kč 1 009 Kč

Dětské odstrkovadlo v modrém provedení je stabilní vozidlo s nízkým těžištěm. Sedačka upravená i pro pokleknutí na jedno koleno. Fungující volant – přední kola zatáčí. Houkadlo na volantu. Skrytá přihrádka pod tachometrem. Možno připojit vlečný vozík.

BIG Kolový nakladač Maxi Digger
1 099 Kč 859 Kč

Velký bagr z kvalitního, robustního plastu je otočný o 360 stupňů. Pohyblivá lžíce jako u opravdového bagru nadchne každého stavitele. Délka při natažení lžíce 74/82 cm. Maximální zatížení 50kg.

BIG Ochranné návleky na botičky modré
199 Kč 189 Kč

Nezbytný doplněk ke každému odrážedlu. Ochranné návleky na botičky pro vaše malé jezdce. Díky návlekům si děti již nebudou ničit své botičky a mohou jezdit jako malí závodníci.

BIG Ochranné návleky na botičky černé
249 Kč

Ochranné návleky na botičky v černé barvě jsou nezbytným doplňkem ke každému odrážedlu. Jsou vhodné pro jízdu na odrážedle, cyklokole apod. Nezanechávají stopy na podlaze a mají protiskluzovou úpravu.

BIG Dopravní kužely 4 ks

BIG Dopravní kužely 4 ks

Hodnocení: 4,8
379 Kč 339 Kč

Sada praktických červenobílých kuželů. V setu jsou čtyři kusy, které si děti mohou pro svou hru rozestavět dle potřeby. Kužely jsou vysoké 26 centimetrů.

BIG Velká sada značek

BIG Velká sada značek

Hodnocení: 4,5
1 049 Kč 739 Kč

Velká sada šesti dopravních značek. Čtyři značky mají jiný symbol na přední a zadní straně. Set obsahuje následující značky: stop, pozor jiné nebezpečí, provoz v obou směrech, zákaz předjíždění, hlavní silnice, konec hlavní silnice, zákaz zastavení, parkoviště, přechod pro chodce.

BIG PlayBig Bloxx Peppa Pig škola
999 Kč 799 Kč

S touto stavebnicí si děti mohou postavit společně s prasátky Peppou a Georgem celou školu s krásně vybavenou třídou. Sada skládající se z 87 dílků stavebnice obsahuje velkou základovou desku, vybavení učebnyhoupačku, na které si prasátka mohou o přestávce hrát.

BIG Odstrkovadlo BOBBY CAR RACER zelený
999 Kč 759 Kč

Dětské odstrkovadlo zelené je stabilní vozidlo s nízkým těžištěm. Sedačka upravená i pro pokleknutí na jedno koleno. Fungující volant – přední kola zatáčí. Houkadlo na volantu. Možno připojit vlečný vozík.

BIG Power Maxi Nakladač-34%

BIG Power Maxi Nakladač

Hodnocení: 4,7
1 149 Kč 749 Kč

Akce

Velký bagr z kvalitního, robustního plastu je otočný o 360 stupňů. Pohyblivá lžíce jako u opravdového bagru nadchne každého stavitele. Maximální zatížení 50kg.

BIG Multifunkční volant

BIG Multifunkční volant

Hodnocení: 4,9
599 Kč 449 Kč

Multifunkční volant se světelnými a zvukovými efekty. Kompatibilní se všemi Bobby Car odrážedly od roku 2010. Volant vydává například zvuk zamykání auta, klaksonu, startování a další.

BIG Motorka BIKE SPORT oranžové-36%
1 729 Kč 1 099 Kč

Akce

Robustní odrážedlo ve tvaru motorky, potěší každého malého závodníka. Odrážedlo má zvuky startování, zrychlení a klakson. Široká kola jsou pro lepší stabilitu a větší rychlost.

BIG Semafor

BIG Semafor

Hodnocení: 4,1
729 Kč 589 Kč

Semafor s automatickým přepínáním světel je skvělý doplněk do každého dopravního hřiště. Děti jej také mohou použít při hře s vozítky a zastavit dopravu, když je potřeba odněkud vycouvat se strojem.

BIG Ochranné návleky na botičky růžové
199 Kč 179 Kč

Ochranné návleky na botičky v růžové barvě jsou nezbytným doplňkem ke každému odrážedlu. Jsou vhodné pro jízdu na odrážedle, cyklokole apod. Nezanechávají stopy na podlaze a mají protiskluzovou úpravu.

BIG Ochranné návleky na botičky červené
249 Kč

Nezbytný doplněk ke každému odrážedlu. Ochranné návleky na botičky pro vaše malé jezdce. Díky návlekům si děti již nebudou ničit své botičky a mohou jezdit jako malí závodníci.

BIG Big Sada koleček k Bobby Car 4ks
419 Kč 349 Kč

Sada 4 náhradních koleček pro všechny výrobky Bobby car. Vyrobeno z materiálu, který snižuje hlučnost až o 50%. Rozměr kolečka: 15 × 15 × 4 cm.

BIG Odstrkovadlo Flippi černé, 4 kolečka-45%
349 Kč 189 Kč

Akce

Originální odrážedlo v černočerveném provedení má 4 kolečka pro lepší stabilitu a bezpečnost dítětě. Je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu. Nosnost 25 kg.

BIG BIG Bobby Car Classic Little Star
1 099 Kč 799 Kč

Robustní auto odstrkovadlo s ergonomickým sedadlem, s nalepovacími hvězdičkami v barevném provedení pro holčičky nebo pro kluky. Volant je s mechanickým klaksonem. Možno připojit vlečný vozík.

BIG BIG BOBBY CAR CLASSIC Oceán
1 099 Kč 799 Kč

Robustní auto odstrkovadlo s ergonomickým sedadlem v modré barvě a s nálepkami zobrazující oceán, včetně přidaných policejních nálepek. Volant je s mechanickým klaksonem. Možno připojit vlečný vozík.

BIG PlayBig Bloxx Peppa Pig železniční zastávka
299 Kč

S touto stavebnicí si děti mohou postavit společně s prasátkem Peppou železniční zastávku pro krásnou červenou lokomotivu. Sada skládající se z 15 kusů stavebnice je balena v praktickém boxu, který je uzavřen základovou deskou pro stavění.

BIG Power Worker Maxi hasičské auto
1 299 Kč 999 Kč

Velký hasičský vůz z řady Power Worker se sedadlem a realistickou funkcí stříkání vody udělá radost každému malému hasiči. Vodní dělo je snadno ovladatelné tlačítkem čerpadla a otáčí se do stran. Na autíčku se dá jezdit v interiéru i exteriéru.

BIG Next Bobby Car 56230 červeno-šedé
2 999 Kč 2 599 Kč

Auto odstrkovadlo Big Bobby Car v novém, luxusním provedení. Funkční světla vpředu, klakson na volantu, tajná přihrádka pod kapotou např. na oblíbeného plyšáčka. Kryt sedadla možno sejmout a vyčistit. Očko na přichycení např. provázku nebo vodící tyče vpředu i vzadu.

BIG PlayBig BLOXX Bořek Sada s kufříkem
599 Kč

Stavebnice z řady PlayBig BLOXX v licenci Bořek Stavitel. Celkem obsahuje 35 dílků. Velký modrý kufřík je kompatibilní s jinými známými kostičkami. U dětí rozvíjí jemnou motoriku a představivost.

BIG Odstrkovadlo BIG Rider + ochranné návleky BIG
1 449 Kč 989 Kč

Dětské odrážedlo ve veselém barevném provedení. Odrážedlo má odnímatelné měkké sedadlo, ergonomická držadla, řízení s otočnou nápravou a měkká plastová kolečka. K odrážedlu jsou i ochranné návleky na botičky v černé barvě.

BIG Odstrkovadlo Bobby Car Classic Fulda černé
1 349 Kč 999 Kč

Toto dětské odstrkovadlo je stabilní vozidlo s nízkým těžištěm. Sedačka je upravená i pro pokleknutí na jedno koleno. Nosnost 50 kg. Fungující volant – přední kola zatáčí. Klakson na volantu.

BIG Odstrkovadlo FLIPPI - červenozelené
349 Kč 259 Kč

Dětské odrážedlo ve veselém barevném provedení. Nový model je vybaven 4 kolečky pro lepší stabilitu i bezpečnost dítěte. Kvalitní a odolný plast zaručuje dlouhou životnost odrážedla.

BIG Přívěsný vozík BIG Travel Caddy
949 Kč 649 Kč

Přívěsný vozík v retro designu v bílo-červené barvě se výborně hodí ke všem typům Bobby car a lze připojit i za skútry od BIG. Přívěsný vozík má odnímatelnou vrchní část.

BIG Modrý maják se světlem a zvukem
194 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Modrý maják s blikajícím světlem a sirénou při stisknutí je vhodným doplňkem pro všechny BIG volanty, které mají možnost pro vložení majáku do volantu.

BIG Odstrkovadlo Bobby Car Policie
1 299 Kč 939 Kč

Toto dětské odstrkovadlo je stabilní vozidlo s nízkým těžištěm. Sedačka upravená i pro pokleknutí na jedno koleno. Nosnost 50 kg. Fungující volant – přední kola zatáčí. Na volantu je také siréna se zvukem i světlem.

BIG BIG Power Worker Mini Transportér s bagrem 41 cm
319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Transportér s bagrem z řady Power Worker Mini. Kvalitní, robustní plast. Délka autotransportéru: 41 × 11,5 × 11,5 cm. Rozměry transporéru s naloženým bagrem: 41 × 20 × 11,5 cm.

BIG PlayBIG BLOXX Hello Kitty Kavárna
723 Kč

PlayBIG BLOXX Hello Kitty Kavárna Stavebnice z řady PlayBIG BLOXX Hello Kitty s kavárnou a 2 figurkami. Balení obsahuje 45 dílů. Kompatibilní s jinými známými kostičkami BIG BLOXX. Rozměry po sestavení: 30 × 21 × 25 cm.

BIG PlayBIG BLOXX Hello Kitty Pekárna
1 160 Kč

PlayBIG BLOXX Hello Kitty Pekárna Stavebnice z řady PlayBIG BLOXX Hello Kitty s pekárnou a 2 figurkami. Balení obsahuje 82 ks. Kompatibilní s jinými známými kostičkami BIG BLOXX. Rozměry po sestavení: 35 × 23 × 27 cm.

BIG Houpačka BIG SAMMY
1 699 Kč

Skvělé houpání až pro 3 děti. Houpačka má pevné rukojeti a opěrky zad, které zajišťují bezpečnost. Je vhodná, jak na zahradu, tak i domů do pokojíčku. Houpačka je vyrobena z velice kvatliního a zdravotně nezávadného plastu, který je odolný vůči mechanickému poškození.

BIG BIG Power Worker Maxi hasičské auto
1 176 Kč

BIG Power Worker Maxi hasičské auto Velký hasičský vůz z řady Power Worker se sedadlem a realistickou funkcí stříkání vody, s otočným a výškově nastavitelným vodním dělem, snadno ovladatelné tlačítkem čerpadla. S úložnou schránkou za sedadlem.

BIG BIG Power Worker nakladač 52 cm
431 Kč

Nakladač z řady Power Worker s robustní konstrukcí a s realistickou funkcí pohyblivé radlice. S kovovou nápravou pro stabilitu a dlouhou životnost. Pneumatiky z měkkého materiálu (chrání podlahu před značením), snadno omyvatelné. Rozměry: 47 × 23 × 20 cm.

BIG BIG Power Worker sklápěčka 39,5 cm
431 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

BIG Power Worker sklápěčka 39,5 cm Sklápěčka z řady Power Worker s pohyblivou sklápěcí funkcí nakládacího prostoru s kapacitou cca. 1 l a s otočným zadním koncem. S kovovou nápravou pro stabilitu a dlouhou životnost. Pneumatiky z měkkého materiálu (chrání podlahu před značením), snadno omyvatelné.

BIG BIG Waterplay Set lodiček Policie
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

BIG Waterplay Set lodiček Policie Set pro doplnění jakékoli sady Waterplay. 2 lodičky a 2 figurky. Věk: 3+

BIG SPIELWARENFABRIK GmbH & Co KG, jeden z hlavních německých výrobců hraček a zejména výrobce vysoce kvalitních plastových hraček na mezinárodní úrovni.

Značka BIG představuje vysokou kvalitu a design zaměřený na děti. Logo společnosti BIG –buvol = symbol všech produktů, označuje silné, robustní a odolné výrobky. Úspěch této značky dokládá velké množství ocenění.

Světově nejúspěšnější odrážedla, BIG BOBBY CAR, se stala jednou z nejsilnějších značek v Německu. Sortiment zahrnuje licence jako je Mercedes SLK, traktory CLAAS, licencované produkty s postavičkami od Disney nebo Hello Kitty, stejně jako skluzavky, pískoviště, prolézačky, hrátky s vodním tokem Waterplay, kluzáky na sníh a další. Vozítka pro děti a venkovní hračky jsou vyráběny podle nejmodernějších výrobních metod ve vlastním závodě v německém Burghaslach.

Hračky s logem buvola BIG tak udávají směr současnému trhu hraček.

BIG SPIELWARENFABRIK GmbH & Co KG, jeden z hlavních německých výrobců hraček a zejména výrobce vysoce kvalitních plastových hraček na mezinárodní úrovni.

Značka BIG představuje vysokou kvalitu a design zaměřený na děti. Logo společnosti BIG –buvol = symbol všech produktů, označuje silné, robustní a odolné výrobky. Úspěch této značky dokládá velké množství ocenění.

Světově nejúspěšnější odrážedla, BIG BOBBY CAR, se stala jednou z nejsilnějších značek v Německu. Sortiment zahrnuje licence jako je Mercedes SLK, traktory CLAAS, licencované produkty s postavičkami od Disney nebo Hello Kitty, stejně jako skluzavky, pískoviště, prolézačky, hrátky s vodním tokem Waterplay, kluzáky na sníh a další. Vozítka pro děti a venkovní hračky jsou vyráběny podle nejmodernějších výrobních metod ve vlastním závodě v německém Burghaslach.

Hračky s logem buvola BIG tak udávají směr současnému trhu hraček.